Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

lenerka
9. čer 2010

uvidíme
kačka se naučila dudlat okolo 4měs.

blondynka400
9. čer 2010

lener, tak uvidíš, třeba jí to jetě naučíš 😀 Ale ono zas když ho nechce, nebudeš jí muset těžko odnaučovat 😀

kualalik
9. čer 2010

zdárec 😀

jste toho nakecaly 😀 ale to je dobře 😀 u nás dudel taky nemáme rádi a ani ji ho nijak necpu. Lahvičku neodmítá,tak aspoň něco. Příští týden jdeme na převážení a přeměření, tak jsem zvědavá, jak na tom budeme. Včera mi muž říká při koupání: Hele, nezdá se ti, že je nějaká pohublá Maruška 😀 A já na to, jestli jako dobře vidí nebo jestli se někde praštil do hlavy 😀 vůůůbec není hubená 😀

lenerka
9. čer 2010

Blondy

budu se snažit jí ho nějak naučit
lepší než aby pořád cucala mě nebo svoje prsy
ona do tý pusy narve prostě všechno 😀
teď má nejraději bavlněnou plínku 🙂

lenerka
9. čer 2010

já si jí taky nechám příští týden změřit zvážit
snad bude vše v pohodě
faldíky má a chrupe spokojeně
dneska vstávala po 9h a už v 11h byla protivka,tak jsme jí tam šoupla
zatáhla žaluzie a usla v postýlce do 14 30h
ta pak měla náladičku,pak až usla ve 20h
hodný dítko bez prdů jen strašně slintá

kualalik
9. čer 2010

lenerko, ty jo, to byla asi vyřízená z tepla,že ti takhle usnula ne? 😕 nebo takhle spí normálně? my naštěstí to spaní máme furt v pohodě, i když vím, že si to bude zkracovat, ale noci si prodlužuje 😵

lenerka
9. čer 2010

né ona když má klid tak tak spí 😉
3 i 4h v kuse
je spáč po mamince
Kačka taky byla taková
v noci kojím 2x někdy 3x,ale to je taky pohoda
nakojím a hned zas usne

to spíš kačka se v neděli nějak spletla a vstávala už v 5h,že už nebude,že si jde hrát
tak jsem k ní hupla do pelechu a ještě usla a ještě v 9h jsme jí nemohli dostat z postele
spali jsme na návštěvě a šla až po 21h spát
tak to měla chudinka nějaký divoký
a ještě v oknách neměli žaluzie ani závěsy

luciasek001
10. čer 2010

Ahoj holky,
tak dneska jsme byli venku dopoledne, abychom nešli odpoledne v tom největšim horku a ono je tu zataženo. Tak asi po spánku ještě vyrazíme. Rýma je furt i kašel, ach jo 😖

Taky jsem si volala na gyndu kvůli aplikaci té tyčinky do ruky a doktor mi sdělil, že s tou tyčinkou nemá úplně nejlepší zkušenosti a kdyby mi to nevyhovovalo tak se to i hůř vyndavá, že by mi doporučil tělísko, které je na 5 let a stojí to stejně jako ta tyčinka. Chci se zeptat mátě některá z vás zkušenosti s tělískem? Nevim jestli do toho mám jít. Díky za případnou reakci.

blondynka400
10. čer 2010

lener, ta plínka mi taky něco říká.... Ale ikdyž si malá občas dudu vezme, stejně má taky v puse všechno, hlavně ona si klidně dud vynndá a narve si tam co zrovna chce, takže v tomhle směru to moc nepomáhá, redy alespoň u nás 😀

luci, já jse původně tělísko chtěla, ale občas jsou s ním problémy. ale hodně záleží jaké si zvolíš. Takže já zatím jedu v minipililích, cerazzete, jsem plně spokojwená a až se pak vrátím do čech, tak asi taky vemu tělísko, mirenu... Ségra už má druhé a je plně spokojená 😉 . Ane někomu nevyhovuje, může "vypadnout" nebo jsou záněty, někdo krvácí, ale dokuˇˇd to nezkusíš, vědět to nebudeš... Blbý na tom je, že je to docela drahé a když ti to za měsíc budou muset vyndat, nikdo ti peníze nevrátí...

luciasek001
10. čer 2010

blondy, dík za rekaci, právě, že je to dost drahý a u mě jsem ze začátku nebyla spokojená ani s pilulkama, neudrželo mi to ciklus. Před otěhotněním jsem brala Janine a to byla O.K. Ted ještě dobírám Azalii, ale ta je naprd. Našla jsem diskuzi, že s tim byl někdo plně spokojený a někdo vůbec. A pak když to bude stát za prd tak jsem prachy vyhodila oknem. No každopádně mám do srpna čas se rozhodnout. Možná to risknu.

blondynka400
10. čer 2010

luci, no oni ty minipilulky jsou trošku něco jiného než klasická HA, je to jenom jednohormonové a je tam minimální množství, spoustě holek to taky nevyhovuje, ale mně to problém medělá, beru to někdy od února. Klasickou HA už nechci ani vidět, i když jsem nikdy žádný problém neměla...
S tělískem je to hold porstě risk no 😖

luciasek001
10. čer 2010

Jak píšeš kdo nezkusí nebude vědět. Asi to zkusim. Třeba budu mít kliku a bude to v pohodě. Ty jsi tělísko teda ještě neměla? Ale chceš si ho nechat aplikovat. Řikal doktor, že je to nejlepší aplikovat po menstruaci, ale ted jsem už dloooouho nemenstruovala tak budu muset vysadit prášky a zjistit jak vlastně funguju.

blondynka400
10. čer 2010

luci, neměla, tělísko je vhodné pouze pro ženy po porodu, a to jsem jaksi předtím nebyla... 😀
Ale jak už jsem psala, ségra je fakt hodně spokojená.... Říkala, že by neměnila, ale teď si nejsem jistá, jaký typ má 😅

kualalik
11. čer 2010

Zdárec,
tak dneska jsem objednala přenosnou klimatizaci domů. Tady se to fakt nedá. Mě navíc to nedělá vůbec dobře, dejchám jak lokomotiva, to jsem nikdy neměla ☹ sice tu je vlhký vzduch, ale to mi prostě nepomůže.

Jinak se nám Maruška přetáčí na bok a zkouší se přetočit z boku na bříško. Je to prča 😀 Každopádně její nejoblíbenější poloha na spaní je bok či bříško.

lenerka
11. čer 2010

kualaličku

tak to je Maruška šikulka
Kristýnka se zatím přetáčí na levý a pravý bok,ale na bříško se jí to ještě nepovedlo
když pase koníčky,tak by nejraději lezla
ještě přijít co s nohama a rukama a leze 😀
jsem zvědavá co na to řekne dr.v úterý

lenerka
11. čer 2010

s tou antikoncepcí
já zatím nic neberu i když ty pililky mám doma
nějak se bojím,že mě nebudou dělat dobře na žíly a že přiberu

to vedro je fakt šílený
nejraději bych se naložila do moře
škoda,že ho tu nemáme

kualalik
11. čer 2010

lenerko, tak to je Kris šikula 😵 já jsem s těma pilulema Cerazette spokojená - zatím - uvidíme,co bude postupem času.
My dneska asi napustíme bazén, malou budu za chvíli koupat doma ve vaničce, dám ji takovou vlažnější vodu - ona se cáká ráda a snad se ji udělá i lépe 😉

lenerka
11. čer 2010

já se celý dopoledne snažím kristýnku ukojit,aby spala,ale za boha se mě to nedaří!!!!
na balkoně je na chcípnutí,jsme raději zalezlý doma
ještě,že zítra přijde ochlazení

luciasek001
11. čer 2010

Ahojky, u nás je taky pekelně. Malej teda od 12.30 zatim ještě stále chrní, nevim co se děje. Možná únava z horka. Já už peru 3. pračku a než vyperu jednu tak to pověšený prádlo je uschlý. Byli jsme dopoledne venku a ted už nikam nejdeme. Včera jsme taky byli zalezlý doma.
lener, včera Kristýnka chrněla tak je třeba vyspinkaná. Mě Filip včera moc nespal a dneska to asi dohání. Jsem zvědavá co bude dělat večer.

matava
11. čer 2010

cau holky, pridavam se k vam se stiznosti na teplo..tohle je uz fakt moc..no a pristi tyden na svatbu si zas budu stezovat, ze zas furt prsi a je zima.. 🙂 s tim dusnem jsem mela problem dojit do prace..tezke nohy ruce, dychani spatne a na schodech na chodove me kazdy predbihal...
mam dotaz..kdy jste citily prvni pohyby? vzpominate si? byla jsem ted u kosmeticky a najednou jsme citila dve jemne "kopnuti" na strane..zitra zacinam 18tt..je to mozny?.. 😉
hezky vikend vsem!!

eliska_v
12. čer 2010

Ahojky holky.
Snad dneska budu mít víc času... Jsme na chalupě a je tu nádherně!
Takže na net jenom občas kouknu a jdu zase ven na zahrádku a na jahůdky nebo na třešně 😵 😵
JInak jsem myslela, že mi včera malej vystrčí snad celé svoje tělíčko s bříška ven 😀 😀 Zasekl se na příč v bříšku a začal se protahovat,... No v tu chvíli jsem teda myslela, že........ale naštěstí se za pár minut otočil a byl zase hodňoučký! 😉
Bolej mě strašně záda mezi lopatkami a vůbec nevím co s tím!! Do toho nemůžu ležet vůbec na boku, protože mě tlačí žebra a já nemůžiu dýchat...Ale jinak se mám fakt super!! 😀 😵 😵 Zítra dorazí naši, takže tu budeme do úterka všichni a pak ve středu zase sami s manžílkem a večer pojedeme domu! 😉
Ale je tu fakt krásně holky, takový klídek a pohodička...Okolo sebe mám samé známé, když jsem byla malá, takže super a pak ještě známé co mají malé děti... Sice už první třída, ale aspoň mě připravují na to co bude 😀 😀 😀 😀
Jinak mám nahoře další 2kg a v pase už zase víc, takže doopravdy rostu každým dnem a je to prča!! 😀 😅 Včera na mě koukala máma a smála se, že je zvědavá kolik přiberu a hlavně kam až porostu 😀 😀 😉
Tak já jdu koupit s manžílkem čerstvé rohlíčky a jdeme si udělat snídani!
A pak se kdyžtak ozvu...

Tak zatím pa kočky a užívejte hezkého počasí...

Já sedím sice ve stínu, ale ruce mám spálené jak kdybych se slunila týdny... 😎 😀 😀

kualalik
12. čer 2010

Ahoj při sobotě všem 😵

Marti, já jsem cítila pohyby déle, až v 19+5, měla jsem placentu na přední stěně 😉 tak že klidně už to pohyby mohly být si myslím 😉

Luci, my spíme v tom hicu hůř, dá přes den tak cca 2h dohromady, ale v noci to pak dospává. Spí od 22h do 5h, nají se a spí do 9h 😀

Lenerko, my jsme taky včera byli zalezlý doma, až teda na to vítání občánků v nekřesťanskou hodinu 14:30, to jsme teda museli 🙄 ale byl to hnus pekelnej 😠 myslím to vedro, vítání občánků bylo fajn 😀 Maruška spala do doby než děti spustili básničky a písničky,to ji probralo a tak si to tam prohlížela. Na závěr slavnosti si tam tak šíleně prdla až to bylo i s bublajícím nákladem do plíny 😀 tak jsme tam okolní maminky a tatínky hezky pobavily 😀 čímž asi vyjádřila svůj názor na tuto akci 😀 😀 😀

Eliško, užívej si klídku a pohody. S váhou si hlavu nedělej, hlavně se že máte dobře 😵 Moje jediná poloha na spaní byla na zádech a na levém boku 😀

Maruška ještě spí, já snídám, čekám na muže až přijede z práce a půjdeme asi do města, já potřebuju nakoupit a chci si pořídit nějaký věci na sebe. Mi všechny šaty jsou přes kozy malý 😀

lenerka
13. čer 2010

ahoj Matava

tak já u prvního těhu jsem cítila pohyby až okolo 20tt
ale u druhého už okolo 15tt,až mě to překvapilo,že to bylo tak brzy
je to super pocit co? 🙂

lenerka
13. čer 2010

Eli s váhou si hlavu nelámej
já s Kačkou přibrala 18kg a s Kiki přes 15kg a je to vše dole 😉
to kojení dělá divy,ale chtělo by to stejnak začít posílit,ty ochablý svaly

snad už ty vedra skončí a bude příjemných 20C 😉

blondynka400
14. čer 2010

Ahoj holky,
tak se hlásím z IT, dřív jsem se na net nedostala. Cesta byla v pohodě, malá hpodná, možná ještě hodnější než předtím, byla akorát jedna malinkatá scénka.
Akorát na dnešek nějak blbě spinkala, nejdříve se probudila už někdy po 3 hodinách a pa kse budila snad co hodinu, sice oči neotevřela, ale mrskala tam sebou a když jsem neragovala, tak začala brečet. tak fakt nevím co to mělo být, nevypadalo, že by jí něco trápilo a změnou to být taky nemůže, první noc tu spinkala bez problémů 😅

lener, té antikoncepce se neboj, no minipilulky oproti klasické HA fakt neobsahují skoro žádné hormony, na žíly ani na báhu to opravdu nemá žádný vliv... 😉

matava,jé to hrozně utíká... Ať se svatba vydaří.... K těm pohybům, je to možné, já je cítila začátkem 17tt 😉

kualalik
14. čer 2010

Blondy, hoj, my jsme na dnešek spaly stejně jako vy 😒 ona se ale asi kroutila kvůli bříšku bo se pak za hodinu tak pekelně posr 😀

blondynka400
14. čer 2010

kualalik, hm, tak ty alespoň víš důvod, já ne 😝 😀 . Jojo, kde jsou tay časy kdy byly malé 2 měsíce a spaal 8 hodin v kuse a to jsem jí pak ještě budila 😝 😀

kualalik
14. čer 2010

blondy, a teď ti spí jak? 😕
My jsme se zlepšily ve spaní v noci 😀 Usne ve 21h, vzbudí se v 5, pak v 7 a spí do 9 😉 přes den psí asi takto: hodinu je vzhůru, hodinu spí, hodinu je vzhůru a hodinu spí, takhle to jde do 19h 😀

blondynka400
14. čer 2010

kualalik, no kolem těch 2 měsíců mi spala zhruba od 21 do 5 a pak od do 9:30 a přes den tak 2 hodky vzhůru a hodina spánku. Teď usíná tak ve 20 a když je vše ok, tak se budí ve 24 pak ve 4, V 6 chce ke mně do posteel a spí pak do 8. Když to není úplně ideální od té půlnoci se budí zhruba co 2 až 3 hodiny. Ale hlady se nebudéí, spíš prostě chce být chilku u mne. Ale má to výhodu, trošku se nají, dám jí do postýlky a okamžítě spí dál, žádné dlouhé usínání...

blondynka400
14. čer 2010

kuqalalik, jo, ještě myslela jsem, že bude spinkat lépe, čím bude starší, ale není to tak. ¨Velká část únorovek to ma takhle, že se spaní zhoršilo, prostě už nevydrží spát tak dlouho 😝

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru