Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

luciasek001
18. únor 2011

@blondynka400 Fotečky už přišly, díky moc. Anička je moc pěkná, povedla se vám. No má mrznout tak se teple oblečte, ale v sobotu už by mělo být líp a snad celých 7°C 🙂

blondynka400
19. únor 2011

@luciasek001 tak nějkaé teplé oblečení máme, tak to snad půjde 😀 . Jen je blbý ten přechod, tady je teď zrovna docela teplo na místní poměry.....
To jsem ráda, že přišly 😉 . Náš v alíčku něco nového, že bych taky mrkla? 😕 Mám tu nic moc připojení a ty alba se mi nějak idvně dlouho načítají, tak koukám, jen když vím, že to má cenu 😝 😀

luciasek001
19. únor 2011

@blondynka400 Jsou tam fotky z narozenin, jinak novýho nic. A jak vlastně probíhaly první narozky u vás? 😵
Chce to se teple obléknout, přes noc zrovna napadlo trochu sněhu. 😖

blondynka400
20. únor 2011

@luciasek001 sníh nevadí, ten mám ráda a malá taky, tedy ta si ho zatím moc neužila 😀 Ale ještě užije, za měsíc jedem na týden do Alp...
Tak jsem koukala, je to fešák, ale co přihodit něco aktuálního a nebo mi to taky pošli do mailu, prosím prosím 😵
Klasika, vyloženě v den dortík (ten jí moc chutnal), nějaký ten dáreček a to bylo tak všechno. A pak o víknedu jsem pozvala pár lidí, i když z toho ještě rozum nemá. To víš no, hold rodina je daleko, tak jí čeká ještě něco teď v čechách 😀

luciasek001
20. únor 2011

@blondynka400 tak posláno. První mail mi odešel bez přílohy tak ten druhý je snad O.K.
Takže oslavy na etapy, to jsme taky měli. A už nikdy více.

lenerka
21. únor 2011

ahoj

hlásím se po dlouhé pauze
dneska jsme byli na roční kontrole
tak máme 75cm a 9,5kg
jen 4zuby a stále ještě nechodí
má stěhovací období chudáci sousedi pod náma 😅

stále kristý trápí rýma kašel
už měla i svoje první antibiotika měla zánět průdušek

o kačce ani nepíšu
furt to samé školka nemoci a leze to na kristýnku
kačka to má max.3dny a Kristý s tím bojuje týdny
už aby bylo jaro

luciasek001
22. únor 2011

@lenerka gratuluji k prvním narozeninám Kristýnky, to to letí 🙂 A jaká byla oslava? Jaro už by to chtělo, my taky máme rýmu a kašel, ale všichni 😝

kualalik
22. únor 2011

ahoj holky,
nějak nestíhám.. Maruška se snaží chodit a tak to je o hubu u nás doma 😀 navíc do toho trochu pracuju,.... jsme zdravé, táta nám odjel pracovat pryč přes týden, tak tady bojujeme samotné... ale jde to. Jen mě mrzí,že je venku sluníčko a k tomu ty mrazy (dneska ráno -13).

lenerka
22. únor 2011

@luciasek001 Luci oslava ještě neproběhla,ale bude,až budeme fit 😉
už se taky těším na ovocný dortík a jak se bude patlat v dortíku 😀

lenerka
22. únor 2011

@kualalik ty jo -13C to je strašný!!!
tady jen -5C
ale my ven taky nechodíme jsme nastydlý
tedy ta Maruška je divoška
Kačka chodila od 11měs.Kristý se k tomu nemá a jsem ráda 😉
mám ještě trošku pohodu

kualalik
22. únor 2011

@lenerka ona je ted ve stádiu, kdy stojí u něčeho a najednou se pustí.. zjistí,že se nedrží a flákne sebou 😀
asi budu muset zalepit šuplíky,páč mě nebaví to denně asi 5x zase dávat zpátky a ještě to sklládat, jelikož to většinou lítají hadry 😀
zuby máme jen 4 a stále kojím... zkoušela jsem ji dát všechny různý mlíka a nic nechce.. ani když jsem to ochutila třeba granulovaným broskvovým čajem 😝 je to mrška..
a jak jste slavili? byl dortík a patláto matláto ručičkama? 😀

kualalik
22. únor 2011

aha.. už to čtu, oslava ještě neproběhla 😀 😀 😀

blondynka400
22. únor 2011

@luciasek001 copak, nějaký problém? Mně to docela vyhovovalo, ale až bude větší, už bych to nechtěla.
Jinak už můžu říct, že strachu se zbavila a ohodnotit, že chodíme, už bez nějakých ale 😀
Mailík došel, tedy oba 😀 . Kiukám, že už je to kus chlapa 😵
@lenerka ahoj holka, ukázkové míry. Mně přijde že je celkem jedno, jestli chodí nebo leze, že to vyjde na stejno 😀 . Jen venku je to trošku horší, protože sedět v kočárku to ani náhodou a nakoupit pak s ní, je někdy umění 😀 . Ale jinak už je to zas lepší, konečně s ní můžu chodit normálně ven, protože v kočárku se mi vždycky nudila....
@kualalik a už udělala nějaký krůček nebo se jen takhle pouští ?
Já být tebou bych šuplíky nezalepovala, nemyslím si, že by to byla dobrá věc. Jsou to malý průzkumníci a vyvíjí se tím. A z vlastní zkušenosti můžu říct, že ono je to pak časem přestane bavit, protože vědí, že už tam nic nového není. Naopak třeba ta skříňka, na kterou nedosáhne, ale ví, že tam je, je pro ní jak magnet. Takže já jsme proto nechat být a ono je to časem přestane bavit. Já jsme ani neskládla, jen jsem to naházela nazpátek, proř skládat když to zas za chvíli půjde ven a teď už jsme naštěstí ve fázi, kdyí jí to přestalo bavit jak jsme psala. Navíc má mnohem lepší aktivity, než je vyhazování věcí a když tak si to přerovná do nějaké krabice nebo kbelíku a pak mi to zas hezky vyrovná zpět 😀
K tomu mléku, osvědčilo se mi mio od nestle (je to tedy až od jednoho roku), nevím jestli se to tady prodává, ale je to už přímo udělané mléko v krabici, ne nějaký sušený blivajz, to mi taky nechce. Já tedy ještě kojím ráno a večer, ale v poledne už jsme jí naučila na UM, aby pak nebyl problém s odstavením, jak bývá....

lenerka
22. únor 2011

@kualalik oslava bude a několik
ale až budeme fit 😉

s tím umělým mlíčkem,tak to jsme na tom stějně
Kačka to měla taky tak
dlouho jsme kojila a umělý odmítala
a kristý v tom pokračuje-ještě chci zkusit banánový nutrilon,a pak čokoládový sunar
a pak už končím!
prostě chce dudlat jen moje mlíko 😀

lenerka
22. únor 2011

ahoj Blondy

no kristý je pohodářka v kočárku docela vydrží
byly jsme před 14dny v ZOO a nevylejzala spala seděla cca 5h
šikulka
v tom je jako kačka 🙂
u kačky jsme nemusela ani použít kšíry v kočáru-u kristýnky budu muset začít
minulý týden,málem vylezla 😀
já se snaším do krámu chodit sama
babičky hlídají

luciasek001
22. únor 2011

@blondynka400 Co ti vyhovovalo? Promin nějak jsem se ztratila. Jen to, že máme všichni doma rýmu a kašel. Manžílek nám to přinesl z práce. Jinak taky chodíme, chodíme, občas nějaký pád, ale těch ještě bude. Tak gratuluju ke zdolání strachu a obav z výšek a chůzi 🙂 Jsou to šikulky.

matava
23. únor 2011

ahoj holky, tak Vojta vcera mel trimescini narozky a byli jsme poprve na cviceni, vanickovani nam pomalu konci, tak chci necim aspon na chvilku navazat. Je to dobry, busem to nemam tak daleko ,takze nositkuji a cvicitelka je prijemna a je videt, ze tomu nejen rozumi ale ze ji to i bavi, coz je skvela kombinace. Dneska mame za sebou prvni ockovani a kontrolu, uz ma 63cm a 6520g, tak jsme zas dostali pochvalu 😀 no a zitra zas musime do toho mrazu, tentokrat kvuli kontrole kycli...na nejaky rezim zatim kaslu, stejne jsou bud u nas navstevy nebo my nekam jezdime ,tak by se to tezko dodrzovalo ,takze jediny co bych zatim chtela, je naucit ho aspon na prvni cast noci do postylky nebo tak nejak at se i ja muzu trosku vyspat - ted me uz vojta spolecne s manzelem z obou stran utiskuji 😉 je fajn procitat vase prispevky, jak uz se bavite o chozeni, mlickach atd..si aspon rozsiruji obzory :o)) hezky den vsem

kualalik
23. únor 2011

@blondynka400 samo,že jsem ji je nezalepila 🙂 má je k dispozici 😀 Add mlíko.. ještě mě napadlo vyzkoušet Bebu od Nestle,tu jsme ještě neměli. Kamarádka přiveze vzorek,abych nemusela kupovat celou pikslu.
@matava ty bláho,to je kusanec 😀 a jakýho má krysáka plyšovýho 😀 nebo si to pletu s jiným zvířátkem?
@lenerka jsem na jednu stranu ráda, že ještě kojím.. ale chtěla bych začít dělat jeden kurz a jsou to dva dny (pá-so) a to bych nějak s kojením nezvládala... tak dej vědět, jestli se u vás něco osvědčilo,že bych taky vyzkoušela.

lenerka
23. únor 2011

@kualalik nám taky dávají vzorečky kámošky
odmítám do toho investovat,když to pak vylejvám 😠
no až seženu sunar bánánový čokoládový,a nebude to pít
tak to vzdávám
už jsme fakt vyzkoušeli všechny značky
ještě tu máme mlíko bez chutě z Dmka tak uvidíme,ale mě přijde,že ty mlíka všechny smrděj a chutnaj stejně!

matava
23. únor 2011

dik :o) a tipla jsi to spravne, je to krysa meho brachy, jeho oblibeny plysak, tak jsem se divila, ze kdyz jsme byli u nej na navsteve, tak to Vojtovi ochotne pujcil a dokonce se i strejdovsky smal, kdyz Vojta se s krysou nejnze takhle hezky tulil ale dokonce ji pak i ozuzlaval cumak :o))) doktorka rikala, ze mame stesti, ze roste i do dylky, jelikoz jinak by to byl pekny tloustik 😀
mamka hodne protestuje proti memu navratu do prace, hlavne kvuli kojeni, ale kdyz budu jeden den ten home office a druhy office, tak si myslim, ze v pohode odstrikam do mrazaku na tech par hodin v tydnu..po tomhle argumentu zas vytahla dalsi - ze co ja s plnymi prsy budu delat v praci, tak jsem ji odpovedela, ze nekdo ma kuracke pauzy a ja budu mit odstrikavaci :o)))) a stejne pak za dalsi mesic od nastupu budu muset zacit s prikrmy, tak Vojta bude urcite v pohode

blondynka400
24. únor 2011

@lenerka tak to máš dobrý, že ti v kočárku vydrží, to já neznám 😝 😀
Takže historie s MM opakuje? Mně naštěstí UM pije, přijde mi, že jí je to jdno, jestli je to MM nebo UM....
@luciasek001 abych ti pravdu řekla, taky jsem se ztratila 😀 Hele a leze ti občas ještě doma nedbo už jenom chodí? 😕
@kualalik tak jí zkus, uvidíš.... Tohle není beba, to je to další a fakt je to docela dobrý, koukala jsme prosdává se to i v čechách, tedy v práškové verzi, ale tedy je to až od roku no 🙂

luciasek001
24. únor 2011

@blondynka400 spíš chodí po dvou, ale když se někam potřebuje dostat hodně rychle tak to vezme po zemi po čtyřech, ale víc už chodí. Sem tam nějaký pád, ale to k tomu patří. Je to jak kdy.

blondynka400
24. únor 2011

@luciasek001 tak to máme tak nastejno, naštěstí moc nepadá a když, tak si spíš tak přidřepne, ale je fakt, že chodí ještě hodně pomalu a opatrně. Akorát včera jsem zaznamenala úspěch, vždcky když se vztekala a já jí odnesla do prostřed obýváku aby se vyvztekala a uklidnila, tak za mnou lezla s brekem po 4, od včerejška to už bere po 2. Je ale roztomilá, jak ťapká a u toho brečí a navíc si ještě povídá, tedy spíš mi asi nadává 😀

luciasek001
25. únor 2011

@blondynka400 taky máte koukám doma veselo 😅 To znám. Taky se umí vztekat. A už jste se vydali na cestu k nám do zimy? Nebo zatim jste v teploučku?

blondynka400
1. bře 2011

@luciasek001 hm, to máme no.... Asi je to všude stejné, nebo dost podobné... Je fakt, že když vidím občas nějaké vztekliny, ještě pořád si říkám, žer to není tak hrozné 😅
Už jsme v zimě, naštěstí se teď oteplilo, tak už je to lepší 😀

kualalik
4. bře 2011

Děvčátka, je dosti možné, že mě tu už nenajdete. Nepohodla jsem se s jedním z adminům a to jen proto, že jsem se zeptala na "duplicitní nick"..... tak uvidíme, vídáme se na fejsbůčku že, tak o vás nepřijdu
😀

luciasek001
5. bře 2011

@kualalik to je škoda, vůbec to tu poslední dobou stojí za prd. Tak držim palce. Na facebooku nejsem 😖

kualalik
5. bře 2011

vypadá to,že si mě tu asi ještě nechají 😀

luciasek001
5. bře 2011

@kualalik jak to? Chovala jsi se slušně? 😀

kualalik
5. bře 2011

chovala,jsem jsem se na něco zeptala a hned to bylo použito proti mně... ale zatím ticho po pěšině 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru