Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

blondynka400
6. bře 2011

@kualalik hele tak když tady nebudeš tak alespoň občas na ICQ jo? 😀 Faceboo já nesnášim a v životě mě tam nikdo nikdy neuvidí, na žádné podobné sociálání síti 😀
Jojo admini jsou admini, to známe 😝 😀

catiam
6. bře 2011

ahoj holky🙂 zdravíme vás s Maruškou🙂

luciasek001
7. bře 2011

@catiam ty jsi si změnila přezdívku? Chápu to správně?

catiam
8. bře 2011

@luciasek001 chápeš to správně, jelikož mi byl zablokován přístup, tak jsem se musela zaregistrovat znovu..

jak se jinak máte holky a kluci? Maruška má dneska přesně 11.měsíců.. letí to děsně... v sobotu se jedeme podívat na kámoše z porodice, narodil se o den dřív než M. Tak jsem zvědavá,jak se budou oblejzat 😀

luciasek001
8. bře 2011

@catiam aha a co se stalo, že ti to zablokovali? Tak to bude velká návštěva 🙂 My máme za chvilku 14 měsíců je to hrozný jak to utíká. Tak ať návštěva dobře dopadne.

blondynka400
10. bře 2011

@catiam nazdárek holka... Že ty jsi ta odbojná 😀 😀
A jak jde Maruřce ťapkání? 😕

@luciasek001 utíká to hrozně rychle co? Hele už malému rostou sotličky nebo jak jste na tom? U nás se pomalu derou ven, ale hodně pomalu (s naší rychlostí to vidím ještě na dlouho 😝 😀) , ale malá je protivná jako nikdy, dokonce nechce i moc jíst, všechno abych do ní skoro páčila a to co jinak zbožňuje a tp je to za normálních okolnostích obr jedlík, kde sní všechno i co nevidí 😅

luciasek001
10. bře 2011

@blondynka400 stoličky zatim nic, ale derou se oboje 4 a protivka je cca 3 týdny a taky furt nic. Má tam strašný boule, ale jinak nic. Takže to taky nebude hned. Stoličky si dávají zatim na čas. To pak teprve bude jízda. Když u nás lezou zuby tak taky nic moc nechce. Zuby jsou prevít.
Jinak to letí strašně moc. Dneska ušel venku takový pěkný kus pěšky. Pak vytuhnul tak snad ted půjde v klidu spát.

blondynka400
11. bře 2011

@luciasek001 tak vidím, stále jsou ty naše děti stejné 😀 To se asi budem muset seznámit 😀
Taky se divím, že jí večer nebolí nažičky, když vidím kolik toho nachodí.... 😀
To ti ještě v 21 nespí? 😕

luciasek001
11. bře 2011

@blondynka400 jo jo spí, ale včera jsme jeli od našich navečer a dorazili jsme domu okolo 19.00 a on v autě usnul. Tak jsme se najedli a až pak ho vzbudili a hned by pak zase neusnul tak šel trochu dýl. Jinak chodí spát běžně v 20.00. To je jen vyjímečně, že ponocuje.
No jo to bychom si mohly dát sraz 🙂

blondynka400
12. bře 2011

@luciasek001 tak až se vrátím, určitě můžeme něco uspořádat 🙂
Jo to znám,je to blbý když se člověk takhle později vrací domů, taky mi vždycky v autě málem usne, já jí tedy nikdy spát nenechala, takže dělám všechno proto, aby neusnula, ale vždycky to pak skončí tím, že řve... 😖

luciasek001
14. bře 2011

@blondynka400 no jo občas se režim poruší. Ale je celkem v pohodě.
Tak jo až tu budeš tak se můžeme domluvit a třeba by nás mohlo jít i víc 🙂

blondynka400
15. bře 2011

@luciasek001 určitě bychom mohly spáchat něco většího 😀
to já co se týče spacího režimu vyjímky nedělám. Jedinou vyímku jsme udělala, když jsme teď letěli, jinka to nešlo, letělo to v době jejího popoledního spánku a taky to bylo nic moc, takže když to nebude životně důležité, už žádné porušení režimu 😝 😀

luciasek001
16. bře 2011

@blondynka400 pak s Aničkou neni řeč? To Filip je celkem v pohodě, většinou se to spaní šoupne až takhle navečer, přes den spí dopoledne.
Tak jo se srazem neni problém 🙂

blondynka400
17. bře 2011

@luciasek001 tak já jsem s ní měla ohledně spánku docela problémy, to asi víš, budila se mi každou hodinu. Teď psí většinou celou noc, usne si sama bez problémů, myslím, že kdybych s tím nějak hýbala, mohlo by se to pokazit. Stačí už je to cestování, jiná postýlka a tak, vždycky je to prvních pár dnů problém... Hold mám typ "nespavého" dítěte, jak jsem se v knížce dočetla, tak se musím podle toho chovat no 😅

kuratkol
17. bře 2011

Ahojky, zdravím všechny 🙂

luciasek001
18. bře 2011

@blondynka400 aha, jo asi jsi to psala, možná mi to uniklo. Tak to chápu, že jí s tim režimem nechce moc hýbat. Co se týče spaní v jiné postýlce tak taky nám trvá pár dní než si zvykne, to mají asi všechny děti. Já mám taky ráda svojí postel 🙂 Filip usníná v pohodě sám, jen mu ted rostou asi 4 zuby najednou tak je to spaní takový všelijaký. Snad bude zase líp.
@kuratkol ahoj ženo, jak se vám daří?? 🙂

blondynka400
18. bře 2011

@kuratkol ahojky, to jsme ráda, že jsi se taky přišla podívat. Ty nevíš co čekáš nebo se chcete nechat překvapit? 😕

@luciasek001 no u nás zoubky naštěstí trošku polevily, tedy nateklé to má pořád stejně, možná i víc, ale už není skoro protivná a taky začala jíst. Tak nevím jestli už jí to nebolí nebo si zvykla 😅

luciasek001
18. bře 2011

@blondynka400 Filip co dělal včera s oběděm, téměř nejedl, protože se mu nechtělo kousat a byl protivka. Tak měl smůlu. I sladkou přesnídávku nechtěl přitom tam nemá co kousat. Dneska už jedl líp. Dásně má taky nateklé, někde už zub drhne jinde ne. Tak to budeme muset zase chvíli přetrpět. 😠

blondynka400
18. bře 2011

@luciasek001 a které mu rostou zoubky? U nás to jsou sotličky a dvojky dole. A jedna 3. Už jsou skoro vidět, ale pořád je přes ně dáseň, minule to takhle vydrželo přes měsíc, kdy to měla v kuse nateklé... 😔
To je zajímavé, u nás kousání nevadí, ale nechce nic na lžičku, to jedin ráno jogurt, který miluje, ale jinka mi lžičkou nesní vůbec ale vůbec nic, ani kdybych se rozkrájela.... 😝

luciasek001
18. bře 2011

@blondynka400 rostou mu 2 dole, 3 nahoře a jedna 5 asi. Nechce si tam nechat moc šáhnout. Jogurt taky zbaští suprově a ostatní abych do něj nutila. Tak s tim měsícem jsi mě nepotěšila.

dudunidu
22. bře 2011

Ahoj holky! Moc vás všechny zdravím! Tak jsem si říkala, že si trochu potu, po dlouhé době, protože Damíšek mi teď usnul na gauči u kojení a vidím, že se tady velká diskuze nevede? Byla jsem včera s Matavou "kočárkovat", tak mi pověděla, co se tady děje a že se některé přesunují na facebook atd. Ten já zásadně nepoužívám, ale stejně jsem věčně nestíhací typ, takže se aspoň sporadicky ukážu tady. Jinak můj prďolka už měl 4 měsíce, za chvíli jdeme na kontrolu kyčlí a potom ještě odpoledne máme vítání občánků - představte si, že společně s Matavou! My jsme prostě otěhotněly tak šikovně současně a porodily taky jen s týdenním rozdílem a ještě bydlíme skoro u sebe. Jsou to náhodičky🙂 Musím Vám sem dát nějakou synátorovu fotku, moment, jdu něco vyhrabat... 😀

dudunidu
22. bře 2011

Jo holky a mimochodem, kdy děti začínají mluvit? Nechce se mi tomu totiž věřit, aler brouček o víkendu řekl Máma. Nebo, abych nekecala, to poslední A bylo tlumené, ale mám to doknce natočené na kameře, říkal to pořád, manžel ho to totiž neunávně učí, tak myslím, že to po něm asi opakuje, nebo je to brzo a máme nějakou schízu??! 😅 😉

rennik
autor
23. bře 2011

Ahoj holky chtěla bych vás moc moc moc pozdravit a říct že na vás moc myslím, od toho jak mi onemocněla maminka sem nechodím, ani nevím proč, ale neměla jsem na nic náladu, ještě bych vám tu psala samé depresivní zprávy a to bych nerada. posílám pusku všem vašim ratolestem a přeju plno krásných společných dní. papa Renik a Luki P.S. konečně jsme se před měsícem začli chodit 🙂)

luciasek001
24. bře 2011

@rennik no ahooooooj, ty se tu neobjevíš to je hrůza. A s mamkou už je to lepší? Blahopřeju k prvním krůčkům 🙂 A co jinak nového?? Mějte se krásně a zase se někdy ukaž.

rennik
autor
24. bře 2011

Luci děkuju za gratulace taky už bylo načase aby konečně chodil 🙂 nového asi nic moc, čeká nás brzy svatba od švagrové a my jdeme za svědky tak teď máme plno zařizování. Jinak koupili jsme si nové autíčko, staré už dosloužilo a maminka je lepší, ale jezdí na kontroly, kvůli chemu se jí nějak zničily nervy na nohách a nemůže si pořádně kleknout nebou dřepnout, bolí jí nohy atd.. ale má už zpátky svoje vlasy, tak je ráda. Teď jí čekají lázně. No Luki má jinak období pištění a vztekání, ale jinak je šikula, pěkně papá, na nočníku už taky ví co má dělat, usíná sám, v noci spí takže super. Ale umí taky pěkně zlobit 🙂 No a já už se těším na další rok konkrétně opět březen, protože chceme druhé mimi 🙂 tak snad se pak zadaří .-) A co u vás nového??

luciasek001
25. bře 2011

@rennik jako že už ted v březnu se budete snažit o další mimčo? 🙂 Tak budu držet palečky at to vyjde. U nás druhé mimi zatim nebude, jedno mi úplně stačí. Taky máme doma zvteklouna a občas piští a bečí. Ale už je s nim víc srandy. Nového asi nic moc. Koupili jsme Filipovi akorát nové golfáče, velký kočár poputuje dál do světa. No a na Velikonoce se chystáme na hory. A copak jste si koupili za autíčko?
Tak to je fajn, že se je mamce lépe. Ted už jen ty nohy jak píšeš dát do kupu. Lázně jí určitě pomůžou.
At se svatbička vydaří 🙂

rennik
autor
25. bře 2011

Luci nenene teňto rok ale až příští 🙂 teď si to ještě neumím představit. No autíčko jsme si koupili Hyundai Tucson chtěli jsme velké a terénní kvůli těch našich kopců, v zimě je problém k nám dojet, takže nám šlo hlavně o 4x4 pohon. Sporťáček už taky používáme, ale jen jsme vyměnili korbu za sedačku protože mám Firkon a součástí je i sporťák 🙂,a než bude druhé tak už prcek bude chodit i bez kočáru takže ho můžu použít k druhému mimi, zas jen vyměním za korbu. Jej jak já se těším, rok snad brzo uteče a pak se snad zadaří .-)))

agyta
26. bře 2011

Ahoj holky,

jdu vás na skok pozdravit 😎 Snad mi to na chvíli zase vydrží 😀 Mám vás stejně už přidané všechny na FB 😀

agyta
26. bře 2011

@rennik jste spokojený s kočárkem? My ano,akorát mě vadilo,když jsem ji měla ve fusaku,tak mi nešel zaboha zapnout ten nánožník na patenty a já u toho nadávala a byla spocená až na zadku 😀 ted bez fusaku to je luxus 😀

rennik
autor
26. bře 2011

s kočárkem jsme spokojení moc, já jsem ho do sporťáku s fusakem nedávala, když bylo potřeba a už se mi nevlezl do originální korby tak jsme na spaní ve fusaku používali starý kočár ještě po manželovi ten je obrovský. Ale jinak korbu jsme využili do roku určitě a pak jsme přesedlali na ten sporťák. U korby mi akorát vadí že je plastová a nevzdušná, než jsem přišla na to že se tam zadržuje voda tak mi začal plesnivět ten okraj látky, a teď s tím bojuju jak to dát pryč. jinak jsem maximálně spokojená!!!!!

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru