Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

blondynka400
19. lis 2011

@rennik to jste šikuly s těmi plánami 🙂. My jsme nějak na mrtvém bodě, ale tedy asi spíš mojí vinou, nějak jsem to teď úplně nechala, nemm na to prostě čas, celé dny někde jsme a venku v zimě se to blbě učí. Jak se přestěhujem, jdu do toho na tvrdo. Vše chápe, tak snad jí to konečně docvkane.
A co bříško? Už roste? A Terezka nezlobí, 😕 😀 😀 😵

matava
19. lis 2011

ahoj holky, prubezne ctu ale nejak nestiham, resp,. nemam moc cilu neco psat, jelikoz na netu jsem hoodne casto, ale bude lip - pristi tyden se vracim na materskou ze sve puvodni prace a budu se venovat jen me druhe praci - mamaslevy.cz, kde mam prace az nad hlavu, ale aspon si tu praci muzu delat kdyz potrebuji, tedy rada vypadnu s Vojtou na cvico, na kafco, na plavani.. v utery mu bude rok, o dalsim mimcu uvazujeme cca na jare, snad trochu do te doby jeste naberu, mam necelych 51kg a Vojta je dost tezky velky dite, takze i vzhledem k timu, ze casto nositkuji, ve dne v noci stale kojim a moc nespim, tak je to zahul...ale je super spolecensky, tak z nehho mame radost :o) stale prubezne cestujeme, ted jsme byli tyden v ceske lipe na welness/sportovnim pobytu, pristi vikend jedeme do Krkonoš, na a pak už je Mikuláš, Vánoce.,..:o) mejte se vsichni krasne!

rennik
autor
20. lis 2011

@blondynka400 Ahojky no bříško můžeš vidět v albíčku, roste to víš že jo, no a Terezka? 😀 😀 😀 😀 nezlobí je šikulka, ubrala jsem 3kg, bolí hlava ale jinak je všechno v pohodě 🙂 teď v úterý jdeme na ten UZV v 1.semestrálním screeningu tak snad to bude dobré no a 15.12. se Terezka snad potvrdí 🙂

lenerka
20. lis 2011

no já taky musím tu naší kočku pochválit
tento týden ,jako kdyby jí to docvaklo a už si sama říká
a vybírá si s kým půjde na ten záchod 🙂
dokonce i kačka když je doma ,tak jí slíkne a usadí jí na nočník
takže super
máme už taky jen 1plínku na noc
včera šla s babičkou ven poprvé bez plínky,ale to holky nějak nezvládly a byly po 10minutách zpátky a počůraný 😀
tak snad příště,ale mám fakt radost 😉
a co se mluvení týče,tak ot má moc pěkný slovník po Kačence
a asi z ní bude nějaká tanečnice,furt by tancovala a Kačka by zas zpívala
no my do 3tího asi už nepůjdeme 😀 😀

lenerka
20. lis 2011

@rennik
jo tak terezka jo?
a kdyby to byl klučík,tak jak?

lenerka
20. lis 2011

@blondynka400 vy se zas vracíte zpět do čech?

rennik
autor
20. lis 2011

@lenerka no holka na milion procent Terezka to je moje vysněné jméno snad od 15 let, stejně jako měl manžel vysněného Lukáše, no ale pro chlapečka je to horší nemůžeme se vybrat. Máme 4 jména: Vojta, Adam, Marek, Tomáš a z těch si nemůžeme vybrat, všechny se nám líbí tak jsme se rozhodli že když to bude kluk tak v porodnici budeme losovat. Všechny jména se nám líbí takže jen něco vybrat-losování rozhodne 🙂

lenerka
20. lis 2011

@rennik
Adámek je moc krásné jméno,ale chudáček by měl svátek na štědrý den,to mu přeci nemůžete udělat
Tomáška a Marečka schvaluji,ty maj kamarádky a josu ot moc krásní kluci 😉 ale zlobí
Vojtu jsem si moc přála,ale byla to Kačenka 😝

blondynka400
20. lis 2011

@rennik někteří "šarlatáni" umí určit pohlaví i na NT 😀 😀 To je dobře, že nezlobí 🙂
@lenerka my už tu jsme 😀

rennik
autor
21. lis 2011

@lenerka děkuju za schávlení, chtěli jsme české jméno protože ke jménu Ciecniala ( Činčala) takové ty moc moderní jména nejdou. Ale uvidíme. 🙂
@blondynka400 ani nevíš jak bych byla ráda kdyby nám to zítra řekli ale pochybuju, myslím že mi řekne že není nic vidět, ale schválně se zkusím zeptat 🙂)))

blondynka400
21. lis 2011

@rennik já bych byla taky pro Vojtu 😀 A hlavně ne Adáámek 😀
No já schválně napsala šarlatán protože o uvádění pohlaví v tomto týdnu mám své jisté pochybnosti. Je fakt, že se bočas strefí, ale nevím no 😝

rennik
autor
21. lis 2011

@blondynka400 no zatím Vojta z těch 4 vítězí ale pořád váháme, kdyby to byla holčička tak to máme vyřešené 😀

blondynka400
21. lis 2011

@rennik já to měla podobné, holčičku jsem měla jasnou na 100% a kluka jsme nevěděla, prostě se mi nic nelíbí 🤐

rennik
autor
21. lis 2011

@blondynka400 no právě, proto doufám že to bude Terezka. Už mám ze zítřka fakt strach.

blondynka400
21. lis 2011

@rennik proč máš strach? Pohlaví ti neurčí, neboj 😀

rennik
autor
21. lis 2011

@blondynka400 no aby bylo všechno v pořádku, aby bylo mimčo zdravé, aby riziko bylo minimální atd....

rennik
autor
21. lis 2011

@blondynka400 jo a vím že je to blbost ale normálně jak sedím tak mě furt cosi lehtá jako by byly cítit pohyby mimča. Ale vím že je brzy. U Lukiho jsem je cítila už v 17tt, když jsme byli na svatební cestě.

blondynka400
21. lis 2011

@rennik jojo, noa ta genetika je blbá a kdo říká, že nemá z tohohle vyšetření strach tak podle mne kecá....
To není blbost,klidně to může být, já cítila pohyby někdy už v 15tt, jen jsem si tenkrát myslela, že je to blost ale pak to sílilo a sílilo a nazačátku 17tt jsme si byla 100% jistá.
Takže jestli jsi i prvního těhu cítila pohyby v 177, může to teď být klidně dříve, bývá to tak 🙂 14tt je tedy hodně brzy ale nic není nemožné 🙂

lenerka
21. lis 2011

@blondynka400 aha vy jste v čechách dobrý 😀
a kam se zas budete stěhovat?
nějak mě to uteklo ,asi špatně čtu 😲

lenerka
21. lis 2011

no v pátek jsme měli sraz se střední
a byla tam holka,který 2x do 8měsíce tvrdili,že má v bříšku holky a má dva kluky
prej další pokus už nedělaj
zas by to byl kluk
u nás by to byla taky baba a možná dvojčátka 😝

lenerka
21. lis 2011

já myslím,že jsem kačku cítila okolo 17tt
a kristýnku o něco dříve
neboj renčo vše bude v pořádku 😉
Vojta je supééééééér 😉

blondynka400
21. lis 2011

@lenerka nečteš špatně 😀 , stěhovat se budem, do nového domečku 😉
S tím pohlavím, to se občas stavá no 😝 😀

matava
21. lis 2011

jojo, Vojtu schvaluji :o) a měli jsme podobná jména na výběr jako vy :o) sice nejsme věřící, ale líbil ose nám taky, že svatý Vojtěch bojoval proti alkoholismu, propagoval monogamii atd :o)
no a terezu má už manžel z jiného vztahu, takže pokud nám klapne ta holka, bude to snad Veronika..
no a blondy - Praha?:o) a stále stejná gynda?.... co kdybychom dali vsichni sraz treba v koalacafe - plati i pro prespolni :o)

rennik
autor
22. lis 2011

@blondynka400 no dneska ráno jak jsem se probudila tak mě to šimralo zase, myslím si, že to fakt pohyby můžou být, jsou to takové jemné kopanečky do bříška. 🙂 no a strach teda mám, v noci jsem nemohla spát. A ať si každý říká co chce, neznamená to že když byl Lukáš zdravý že teď bude mimčo taky, ale doufám v to. Tak na mě dneska mysli 🙂

majule_j
22. lis 2011

zdárec všem vespolek 😀

se nám to tady hezky rozjelo 😀 jsem ráda...

jak to tady tak čtu, tak všechny máme super děti 😵

Nějak nestíhám, včera jsem pracovala skoro celý den v kanclu, přišla o půl osmý, ještě jsem vařila a pak jsem padla k Housovi 😀 Už mě kaká,jaká je furt mlha, hnusno, asi budu muset vyjet z údolí do hor 🙂

blondy, pozveš nás na kolaudačku? 😀

Rennik, tak zítra tu hned zahlaš, jak to dopadlo 😵

Matav, ty seš taky na roztrhání koukám 😵 byznys frčí?

lenerko, tak to jsou naše holky úplně stejný.. furt taky jen trsá a pouští si rádio na plný koule a paří u toho 😀 jedna čarodějnice mi řekla, že bude umělecky nadaná 😀

lenerka
22. lis 2011

@majule_j
tak čarodejnice jo?
tak to se určitě bude nadaná a bude vás živit 😉
pak je dáme do nějaký tý soutěžě v Tv je jich tam dost
no jo jsou to naše pařmenky

no dneska konečně na nás taky svítí sluníčko
to je hned náladička 😉

lenerka
22. lis 2011

@rennik
čekáme na zprávičky
nenervuj se-dopadne to dobře
jsme s tebou 😉
terinko nebo Vojtíku nezlob maminku!!!!

lenerka
22. lis 2011

@blondynka400
jo do domečku
tak to joooooooooo
a v praze nebo mimo?to by jsme se fakt tedy už mohly setkat co?

rennik
autor
22. lis 2011

@lenerka oni nezlobí, jsou hodní, to jen maminka je dneska nějaká vystresovaná, mám nízký tlak, buší mi srdce a točí se mi v hlavě, dala jsem si kafe snad bude lépe 🙂

lenerka
22. lis 2011

holky dotaz kolik přes den vaše děti vypijí vody čaje mlíka?
my jsme úpně s pitím u kristýnky na čtýru!!!!
umělý nepije,to jsem vzdala
vodu nepije
čas a štávy vypije tak 300ml
to jí furt nutím,když vidí kačku,tak jí to stejnak nemotivuje
to je palice!!!!

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru