Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

blondynka400
19. dub 2012

@lenerka jo to nejsi jediná, kdo to nechápe 😀 Ono to byly ty minipulky, co jsem brala ještě od porodu, ale i tak no... Hold asi osud no 😅 Něco nebo nkdo moc chtěl, abych měla 2 a věděl, že standartním způsobem bych k tomu nedospěla 😀
A co ty tedy to třetí? Ať v tom nejsem sama 😀

luciasek001
19. dub 2012

@blondynka400 a ty jsi řikala, že bys 2 děti nedala tak ted je teda dáš? ASi to neni úplně 100% ochrana, ikdyž to neni nic. A už to máte potvrzzený od doktora?

lenerka
19. dub 2012

a ještě něco k dětičkám 😀
kačka jak je ukecaná ,tak to od ní pochytila Kikča
takže teď už máme doma ukecený obě ženský
opravdu v mluvě je Kikča na 3letý dítě-ty věty
ale oblíkání ,obouvání,tak to tedy je hrůza
jak furt někam spěcháme kroužky,školka,tak to neřeším a rěději Kikču sama oblíknu,je to rychlejší a bez nervůůůůůůů
je to palice-tedy oni obě
už teď se děsím školy!!!!!

luciasek001
19. dub 2012

@lenerka z toho si nic nedělej, náš pán si obuje boty, rozepne, nandá slipy a tepláky a to je konec, Ale to mluvení vám závidim...to u nás i tak je to s rukama, nohama 🙂

lenerka
19. dub 2012

@blondynka400 hele já našla taky soukromou tady na proseku ale za 7tisíc
musím se tam jít zeptat ,jestli by bylo pro nás místo

hele ty jsi tak sečtělá
co je na tom pravdy,že od ledna 2012 můžeš dát dítě do školky i soukromé celoděnně a nepřijdeš o rodičák?
ale musí jí být víc jak 2roky?

do třetího?
nejsem prdlááááááááá
už všechno prodávám kámošce,je těhu a v červenci budou mít Elišku 😉
já tedy žádnou antikoncepci nemám,ale dáváme si bacha
nebo spíše nesexujem,není čas 😀
manžel by třetí chtěl,asi tajně touží po kluovi,ale já už nechci

holkám budu pořizovat miminko,ale morčátka 😀

napiš mě do IP kde jsi našla takovou školku za 6tisíc,ale jen ,kdyby to byla Praha 9 😉

blondynka400
19. dub 2012

@luciasek001 já 2 děti nechtěla kvůli práci, ne že bych je nedala, v tom problém nemám. Hold jsme museli některé věci přehodnotit no. Nic není 100%, klasická HA má myslím 99% a tohle 98%. Tak hold ty procenta někdo tvořit musí no 😝 😀
@lenerka tak ono ve 2 letech mají na oblékání času dost ne? C oznám, tak to neumí většina tříletých 😀 U nás zvládá jak co. Někdy jí nechávám, někdy ne, záleží jak píšeš jestli spěchám nebo ne 😀

lenerka
19. dub 2012

@luciasek001
Luci koukám,že váš synátor má svůj první pas
tak to kačka už má druhý
a Kikče jsem ho taky pořídila
takže teď už můžou vycestovat,jen já stále jezdím na OP 😲

no oblíkání obouvání s tím jsme dost bojovali s kačkou,ale co pak šla do státní školky,tak to bylo v poho
už zvládá i tkaničky 😉

lenerka
19. dub 2012

@blondynka400 no tepláky dá
ale má obě nohy v jedné nohavici 😀
spodárky,no to je taky sranda,to by jsi musela vidět

a co plenky?
my stále na noc,ale nějak to neřeším
musí na to přijít sama,že se v noci nečůráááááááá

blondynka400
19. dub 2012

@lenerka Praha 9 to není, je to na druhém konci Prahy, takže předpokládám nic pro tebe 😝 😀
Co se týče toho rodičáku, tak to pravda je. Snížila se ta hranice ze 3 na 2 roky.
Já jsem si právě říkala, že by se ti ten kluk mohl hodit 😀 Tak nic no... 😝 😀 Ale kldině to prodej, když to bude ten kluk 😀 Hele ty jsi napsala, že holkám budeš pořizovat miminko, tak jak to tedy je 😀 😀
@luciasek001 jo a těhu od doktora potvrzené mám. Bylo to už nějaké 2 centimetrové miminko, s nožičkama, hlavičkou a tak...

luciasek001
19. dub 2012

@lenerka s tou školkou myslim musíš přejít na tu novou varinatu rodičáku jak to zkrouhli i finančně, ale to se ti asi už moc nevyplatí. Nevim.
Jo jo má svůj první pas,dokonce na něm vypadá dobře, netváří se jak blb 🙂
@blondynka400 čas ještě je, ale něco z oblékání by zvládnout měli když chceme aby jsme měli nějakou šanci ve školce. Ale zatim to taky moc nehrotim

blondynka400
19. dub 2012

@lenerka přes den bez a na noc taky má. Ona před spaním pořád vypije 250 UM, takže že by nečůrala je nereálné a prostě jí to nevzbudí. Zatím čůrala do záchodu v noci asi 2x.... Taky to neřeším,na to má času dost...
Taky si myslím, že to oblékání dopilují ve školce, prostě musí no 😝

blondynka400
19. dub 2012

@luciasek001 pokuď vím, tak přecházet neumíš, to s tím nemá nic společného...
Ono těm nejmenším na začátku pomůžou... A nezapomeň, že do školkového věku jim ještě dost zbývá a oni se učí teď hodně rychle 🙂

lenerka
19. dub 2012

to je super,že tu je další těhulka
okolo mě je samá těhulka
holky já vám ty bříška nějak závidím
známá má 2měsíční a pořád bych jí mazlila
sousedka v září bude taky mít mimčo,takže určitě budu hodně hlídat,když budu doma

blondy školka by se hodila,ale jen Praha 9 díky
kluk by byl dobrej ,bylo by i jméno Davídek,ale už si počáme na vnoučata 😀

blondynka400
19. dub 2012

@lenerka tak pojď do toho kluka, ne? Hele když já jdu do druhého, ty třetí zvládneš levou zadní 😀 Vnoučata, nech ať si ty tvoje holky taky trošku užijou 😀

luciasek001
19. dub 2012

@blondynka400 tak to je paráda, tak to gratuluju a jak se cítíš?
@lenerka my teda plínky nemáme ani přes den ani na noc takže to pochopil celkem rychle, když je potřeba tak se vzbudí.

lenerka
19. dub 2012

no kačka na to čůrání v noci přišla nějak sama
okolo 2roku,ale co každý dítě je jiný
mají dost času

no já byla na sociálce v březnu
a dala mě špatný informace
baba jedna!!!!!takže si to najdu na netu a půjdu jí to asi ukázat!!!!
díky za info

lenerka
19. dub 2012

blondy už jsem stará na 3dítě 😝

blondynka400
19. dub 2012

@luciasek001 a dojde si i v noci sám a nebo tě zavolá? Aní to prostě nevzbudí....
Já jsem v pohodě, vím to o nějaké 2 týdny později, než je standart, pak jsem chvíli byla hodně unavená, ale jinak totální pohoda. Akorát bych pořád žrala no, u Aní jsem takovou žravou tedy neměla... Ale jinak nevolnoti a další těhu obtíže se mi evidentně vyhly a tentorkát i hematom a další ošklivé věci kolem, a to makám na zahradě fakt tvrdě, nosím těžké věci a pohoda. Nějak to nechápu no 😝 Prostě je to bojovník, co se nechce vzdát a nechce 😀

blondynka400
19. dub 2012

@lenerka to já jsme taky stará na druhé, z toho si nic nedělej 😝 😀 Já taky musím jít na socku, musím přestoupit na nový systém a penízky si vyberu do konce toho listopadu, státu to nenechám a jak jsme měla tu 4 letou verzi, je to docela dost korunek.

lenerka
19. dub 2012

já tedy nevím,ale já při druhém těhu taky dělala všechno
nějak nebyl čas se moc pozorovat
a zvládala jsem druhý těhu líp,jak první
i porod byl rychlejší 😉
prostě pohoda klídek

lenerka
19. dub 2012

no já mám 3letou
no mě bude v květnu 32,to je dobrej věk 🙂
ale někdy jsem,tak zničená,že se cítím na 5O 😲

blondynka400
19. dub 2012

@lenerka já zatím první versus druhé nevidím rozdíl, tedy krom toho, že u toho prvního jsem měla cca od toho 8 týdne problémy a tvrdý klidový režim. (ikdyž já ho brzy začala porušovat 😀 ). Co se týče té práce venku asi bych neměla, ale chci to dodělat, takže když manžel není doma, nemá mi to kdo zakázat 😅
Tak to jsi o necelé 2 roky starší než já 😀 A dobrý věk jo? To tedy nevím, kolo si o nás nikdo neopře, naschvávanou hrát nemůžem, ještě že máme ty děti 😀 😀
Já si ani nic jiného vybrat nemohla, takže jsem to neřešila

luciasek001
19. dub 2012

@blondynka400 spíš zavolá než že by si došel sám, idkyž má nočník u postele. Dneska jsme přešli na velkou postel, ale to usínání bylo strašný. Snad si to brzo sedne 🙂
Tak to je super, že to zvládáš dobře. Snad to vydrží.

blondynka400
19. dub 2012

@luciasek001 u nás do velké postele nechce a nechce. Když se jí zeptáme kdy, tak prý dneska ne, až zítra. Ale nenutím jí, ikdyž ta malá jí je fakt malá... Tak pak poreferuj, jak se to vyvíjí. to mě zajímá. A taky co denní spaní, jestli ti tedy ještě spí...
Hm, no my se v noci stejně zbavíme plenek, až si dojde sama, vstávat kvůli tomu tedy nehodlám 😅 😀

luciasek001
19. dub 2012

@blondynka400 no usnání katastrofa pak teda usnul až když si tam s nim manžel lehnul, ale usnul až v 22.0O a to normálně spí od 20.00 😒 Přes den nespí už hodně dlouho takže to nehrozí ani v té velké posteli.A malou postel jsme složili tak má smůlu. Ted spí tak poreferuju jak proběhla první noc.

luciasek001
20. dub 2012

@luciasek001 tak s usnutím jsme bojovali dlouho, nakonec se nechal ukecat a usnul a spal krásně celou noc bez jediný rány jako to bylo v malý postýlce a spal až do 7h. takže za mě paráda, nekýbluje se k nám tak snad to vydrží. Ještě doladit usínání a bude to v pohodě.

luciasek001
20. dub 2012

@blondynka400 tak s usnutím jsme bojovali dlouho, nakonec se nechal ukecat a usnul a spal krásně celou noc bez jediný rány jako to bylo v malý postýlce a spal až do 7h. takže za mě paráda, nekýbluje se k nám tak snad to vydrží. Ještě doladit usínání a bude to v pohodě.

blondynka400
20. dub 2012

@luciasek001 dík za zprávu. A předtím usínal sám? U nás je stadnart, že usíná tak 30 - 45 minut, ale je tam sama, hraje si, povídá, přesně nevím co tam dělá. V té velké se ale bojím, že bude utíkat. A k nám se nekýbluje, už dlouho spí ve svém pokoji a něco podobného jsem jí nikdy nedovolila, takže jí to nikdy ani nenapadlo 😀 Nám se tedy nebouchá a spí dobře, ale jak je přerostlá, tak je na ní ta postýlka fakt malinká...
U nás se přes den tedy ještě spí a bez si to neumím představit, to jsi dobrá 😅

luciasek001
20. dub 2012

@blondynka400 Jo jo usínal sám, většinou za chvíli po uložení do postele spal. My jsme měli u postýlky vyndavací žbrdliny tak když se mu něco zdálo nebo tak, tak přišel. Ale taky jsme ho většinou zahnali zpět. Tady už zavřít nejde takže s usínáním zatím problém, ale snad si to sedne.
Hele Fíla nespí přes den ani mu nebyli 2 roky, takže docela dlouho, holt straší celý den non stop 😒 Zato pak rád šel v 20.00 spát. Jen když jsme někde a pak se vracíme po půl dni domu tak usne po cestě domu nebo jednou vytuhnul na zemi když si hrál apod. 🙂 Takže občas sranda kde usne.

blondynka400
20. dub 2012

@luciasek001 to věřím 😀 Ani na mne to nespaní párkrát taky zkoušela, ale to jsem jí zatrhla hned v počátku 😀 A Ve 20 hodin je taky v posteli, přes to prostě nejede vlak 😀
Já je taky mám vydavací, ale ona o tom neví, nikdy to neviděla, že se to dá vyndat a naštěstí jí to ani nenapadlo 😀
Takže z potýlky utíkal nebo v čem byl problém? Snad neva, že se ptám, ale fakt mě to zajímá. A ten přesun jste mu vysvětlili jak?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru