Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

blondynka400
24. dub 2012

@lenerka pořád jenom 4 😀
Třetí v 5 letech to mi přide tedy docela dost. Ale já jsem hrozný odpůrce ATB a dala bych jí je snad jenom na pokraji smrti 🤐 Ale já tohle ještě řešit nemusela, takže kdybych jí viděla něja v zuboženém stavu a někdo komu věřím by řekl, že jí ATB pomůžou, tak bych jí je asi dala. Přeci jenom je to něco jiného než u mne...

lenerka
24. dub 2012

hele josu děti co maj ATB 2x do měsíce
myslím,že jsme na tom ještě dobře

blondynka400
25. dub 2012

@lenerka tak to určitě 🙂 Já mám to vnímání maličko jinak. Za prvé farmaceutické výrobky nemusím a za naštěstí mám takovou imnutinu, že je ani většinou neptořebuju a Aní vypadá dostp o mně...

lenerka
25. dub 2012

to máte holky dobrý,to vám přeju🙂

luciasek001
27. dub 2012

@lenerka @blondynka400 Tak nám dnes přišel dopis ze školky, že nás nevzali, byli jsme na 43. místě z 55 dětí takže žádný úspěch 😒 A co vy, už něco víte?

lenerka
27. dub 2012

@luciasek001
luci já vím,že nás nevzali od středy ☹
nakonec brali jen 36dětí
se nedá nic dělat,ty naše prckové,jsou opravdu malý
musíme počkat do příštího školního roku nebo ta soukromá no

lenerka
27. dub 2012

holky našla jsem krásnou školku soukromou na proseku
ale jsme z toho smutná
chtějí 6320kč za měsíc + 35 stravné
to je dobrý,ale chtějí to zaplatit najednou,na celý rok
takže já bych musela zaplatit od února 2013 do února 2014
ale možná mě Kikču vezmou do státní školky
a to už mě nikdo ty peníze nevrátí ☹ ☹ ☹
takže do toho 100%nejdem je to dost peněz a když by byla nemocná,tak to je prostě hrůza,ale bohužel to tak funguje no

luciasek001
27. dub 2012

@lenerka Aha, tak to je nemilé. U nás brali jen 27 dětí takže šance velice přemalé 😒
Asi skončímě v nějaké soukromé jen nějakou pěknou objevit. Ty jsi něco našla nebo zkoušíte jesle? U nás by byl v jeslých nejstarší a dávat každý měsíc 4tis. se mi nechce s byl by jen s mrnatama.

lenerka
27. dub 2012

holky jak to budete řešit vy?
Blondy je v poho,když bude druhé mimčo,ale Lůco ty chceš jít do práce že?

luciasek001
27. dub 2012

@lenerka jak můžou chtít školný na celý rok dopředu? Neni to nějaká bouda?
A kdy ti jí vezmou do státní školky když jsi řikala že to ted nevyšlo?

lenerka
27. dub 2012

@luciasek001
luci u nás jsou jesle do 3-4let
mám doma přihlášku a v pondělí jí tam neseme
jestli nás uznají za Prahu 9 tak 2500kč
jinak 6tisíc a to už nedám
to budu asi doma a hledat jen nějaký úklid

lenerka
27. dub 2012

@luciasek001
no já počítám,že mě jí vezmou příští školní rok
teď 2012/2013 jsme nepřijatý,pro věk!!!!!
ale doufám,že 2013/2014 už nás vezmou proboha!!!!vždyť jí budou skoro 4

luciasek001
27. dub 2012

@lenerka jo jo vracím se do práce tak to nějak budeme muset vyřešit a asi vyhraje nějaká soukromá, ale zatím jsem nic moc neobjevila. Hlavně někde na půl cesty do práce a aby to měl i manžel co nejblíž takže to bude oříšek, ale školný nikomu na rok dopředu nedám ani náhodou.

lenerka
27. dub 2012

bohužel oni si žádají prostě školkovné na celý rok
a mají plno
😲
a našla jsem ještě jednu
10tisíc za měsíc,ale chtějí zaplatit dopředu půl roku ☹ ☹ ☹
to taky nedáme

luciasek001
27. dub 2012

@lenerka u nás chtěli 4tis, ikdyž máme trvalé bydliště tady na té praze takže docela darda a nic moc se nám to tam nelíbilo. Fíla potřebuje kolektiv a tady v těch jeslích byli samý mrnata a byl by tam nejstarší takže to je o ničem.

lenerka
27. dub 2012

no já asi budu doma ☹

lenerka
27. dub 2012

no my se tam s Kikčou musíme vypravit hned v pondělí
jestli by tam měla být nejstarší
mezi mrnatama co maj plenky a neumějí jíst,tak jí tam taky nedám

luciasek001
27. dub 2012

@lenerka tady v okolí je to taky těch + - 10tis. za měsíc což je darda a budu vydělávat jen na školku 😒 Ale co se dá dělat, doma zůstat nemůžu. Aby měli i příští rok místo když letos je těch dětí fakt moc tak příští rok to bude asi něco podobnýho jen že budou naše dítka starší tak snad větší šance na úspěch.

luciasek001
27. dub 2012

@lenerka a když budeš doma tak to utáhnete? My bychom to asi moc nezvádali tak chci jít alespon na půl úvazku zpět. Pak až si zvykne na režim pokud nás vezmou tak půjde na celý den a bude to a já pak taky.

lenerka
27. dub 2012

@luciasek001
jen je pro mě blbé,že už kačka nebiude v té školce,jde do školy
takže mám z toho strach!!!!
no právě vydělávat jen na školku se mě tedy nechce
manžel řekl,tak zůstaň doma a já budu mít pohodu
uvařeno uklizeno a postaráno o děti
jenže být celý život doma?????mě klepne
mě by stačil jen úklid,nebo pomáhat ve školce 😉

no našla jsme i jeden rodinný klub
ty maj vstupy na 1Odní
takže to vychází na celý den 4000kč a 650 kč stravné taky na 10dní
to je hrůůůůůůůůůza

lenerka
27. dub 2012

@luciasek001
hele mě na poště půl úvazku nedají!!!!
asi by se to dalo,ale mě doma z těch dětiček hrábne
já musím vypadnout

blondynka400
27. dub 2012

Nazdárek,
no já zatím školku nevím, až v půlce května..
@lenerka jinak ikdyž budu doma, chci aby někam chodila, takže když nevyjde státní školka,tak bude chodit 2x za týden na celý den do MC na dny bez maminek (v podstatě jako školka) a nebo na nějaký den do soukromé, ale pořád doufám, že by ta státní mohla, kdyby nemělo tolik dětí odklady, bylo by to 100%... Kolektiv potřebuje...
@luciasek001 jojo, já ti to tenkrát s těma jeslema říkala, ty jsi mi nevěřila 😀 Tu školku chceš v jakém regionu?

luciasek001
27. dub 2012

@lenerka tak povečerech můžeš uklízet a manžel bude hlídat divou zvěř 😀
No jo mě se to taky moc nelíbí vydělávat jen na školku, ale je to jen na přechodný období až si zvykne tak pak budu chodit na celý den a bude i víc peněz a snad ho ten příští rok vezmou do státní nic jiného než doufat a věřit nezbývá.
Tak jestli to utáhnete tak jde o rok tak to snad půjde. Alespon se budeš moct věnovat Kačce ve škole a pomáhat jí a nebude pro ní ten první rok takový zápřah jako kdyby jsi šla do práce.

luciasek001
27. dub 2012

@blondynka400 ty myslíš, že když je takový převis a ty pak budeš doma, že vás vezmou? Přeju vám to tak to snad klapne. Hele řešim Prahu 6 a 4

blondynka400
27. dub 2012

@luciasek001 já oficiálně nejsem doma, jsem vedená jako zaměstnaná, což taky jsem, ikdyž ne na HPP, ale na to se už nikdo neptá 😀 . Navíc ona každá školka má jiné priority, někde je hlavní věk, někde aby byla matka zaměstnaná, to máš různé. I v každé Praze je to jinak. A očekávám, měla jsem to domluvené, bohužel těch 12 míst chybí docela dost, takže se uvidí no. Jsem vedená jako s největší prioritou...
Hm, tak v těhle nic neznám... Ty jsou mimo mé teritorium 🙂

luciasek001
27. dub 2012

@blondynka400 tomu tvému zaměstnání moc nerozumim, ale to je fuk. Já jsem taky zaměstananá a měla jsem potvrzenou přihlášku od práce a bylo mi to k prdu.
Třeba budete mít víc štěstí a jim jako schází 12 míst ve školce? Hmmmm...to je dost 😒
Cos jim za to slíbila jestli smím být zvědavá?
Tak to je škoda, tak nic 😒

blondynka400
27. dub 2012

@luciasek001 já pracuju, ale na částečný úvazek, nejsem jenom na RD... Oproti původnímu plánu ano. Hodně dětí mělo odklady, tudíž musí zůstat ve školce a o to se snížil počet nově přijatých, protože škoka nafukovací není... Hold smůla no 😝 Ono sposutu školek nemá vyjímku a může brát děti až od dovršeného 3 roku, to zmanená u nás nastoupí až lednu a díky převisu je nesmysl, aby zvýhodnili dítě, ktrému 1.9. ještě nejsou 3 roky, když mají dostatek v tu dobu 3 letých. Proto se do takové školky dítě našeho věku v životě nedostane,takže to chce školku s vyjímkou a ještě tu, kde hlavní kriterium není věk.

lenerka
27. dub 2012

no je fakt,že školní rok 2013/2014 bude pro nás dost divoký
kačka bude už v první třídě
je šikovná,ale kdo ví,jak jí ot tam všechno půjde
začnou opravdový povinnosti
teď je to sranda!!!!!

no já chci taky Kikču dostat někam bez maminky
kačka taky chodila a zvládla to na jedničku,ale u Kikči mám strach ☹

lenerka
27. dub 2012

ted mě psala maminka,že má klučíka v březnu mu byli 3roky a je samoživitelka
a měla přihlášku do 5 státních školek a nikde ho nechtěj!!!!
co je to jako za bordel????
tak snad vyjde odvolání

blondynka400
28. dub 2012

@lenerka proč máš strach? Ono bohužel kvantita není jediná výhra no. On je ten systém školek u nás celkově blbě nastaven, s tím asi nikdo nic neudělá...

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru