Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

luciasek001
6. srp 2012

@blondynka400 no dobře..... 🙂 dejme tomu. Rozumim ti. Holky si spolu pak víc vyhrají když budou dvě.

blondynka400
6. srp 2012

@luciasek001 jojo, podle mně 2 kusy stejného pohlaví jsou vlepší než párečeki, když ono vše má své výhody a nevýhody. A hlavně to stejně nemá cenu řešit, když to člověk neovlivní 😀
Co ty a školka?

luciasek001
6. srp 2012

@blondynka400 školka v pohodě, od září nastupuje, jsem na něj zvědavá 🙂

blondynka400
6. srp 2012

@luciasek001 a soukromou? A na půl dne nebo hned na celý? Uvidíš no, ale určotě to půjde, ono podle mne jí už v tomhle věku ptořebují...

luciasek001
6. srp 2012

@blondynka400 jde do soukromý a prozatím na půl dne a od ledna na celý den. At to neni takový šok. Taky si myslim, že potřebuje kolektiv, se mnou se už nudí. A co vy? Něco jsi řešila, že malou necháš v soukromý, státní tě nezaujala? Stejně pak budeš doma tak budeš mít klídek nebo se chystáš stále pracovat i s mimčem?

blondynka400
6. srp 2012

@luciasek001 taky si mylsím, že ten plde den je pro začátet tak akorát... Já zatím jetě nevímn, jestli půjde do září do státní a nebo jí nechám v té soukromé. Ještě to musí projít rodinnou radou 😀 Hold ty státní mají hlavně pro malé děti sposutu nevýhod no 🙄
Určotě do školky chodit bude, bez toho to nejde. No něco budu dělat i s mimčem, ale málo, a zhruba až mu ude rok, bych se zase chtěla vrátit, asi. Ono člověk nikdy neví 😝 😀

luciasek001
6. srp 2012

@blondynka400 to je jasný, že to musí schválit všichni. Důležitý je jestli se jí ted ve školce líbí a chodí tam ráda. Hlavně aby to nadšení vydrželo. 🙂
Tak to jo tak uvidíš jak to všechno půjde.

blondynka400
6. srp 2012

@luciasek001 jojo, líbí se jí tam a chodí tam ráda, akorát po dovolené měla občas ráno chvilky, že zdržovala a pak měla chvíli vždycky nechci., ale zvládla to bez breku a byla spokojená. Tak snad to vydrží 🙂

kuratkol
13. srp 2012

Ahoj holky,
přihlásila jsem naši Nelinku do soutěže. Byla bych moc ráda, kdybyste měly čas a mohly dát hlásek. Předem děkuju.
http://diteroku.maminka.cz/zobraz-foto/34699

kuratkol
13. srp 2012

Jé Blondy už je více než za půlkou. Tak to už máš za chvilku 🙂

majule_j
16. srp 2012

čau ženy 😀
jak to jde? vracím se na místo činu 😀

házejte mi sem ty všechny vaše novinky, at mám co číst 😉

luciasek001
18. srp 2012

@majule_j A co ty jak se vede? Snažíte se o další přírůstek? 😉
My jsme se dnes vrátili z dovči, byli jsme na Šumavě tak se musím rozkoukat.

blondynka400
20. srp 2012

@majule_j čau holka. Kdy zas budeš na icq. Člověk tě soro nevidí....

majule_j
22. srp 2012

čau ženy 🙂

icq moc nestiham,leda az tak vecer,jsem s malou furt nekde venku,na hristi,na kole,v bazenu,litam s malou kolem baraku.. pres leto jsem spis na chalupe,net tu mam,ale neni čas 🙂

Co se tyce "dvojky",tak bysme chteli potomka pro Marušku. Jsem prvni cyklus bez HA. Ceka me kontrolni ultrazvuk,na kterem jsem mela byt jiz v kvetnu v ramci rocni prohlidky 🙂 ja fakt nestiham 🙂 a jeste musim do kardio poradny.

Tak uvidime,jak to vsechno pujde 😉

blondynka400
31. srp 2012

@majule_j no nekecej že jsi se rozhoupala a jdeš do druhého. Vždyť jsi psala, že nikdy 😀

majule_j
4. zář 2012

@blondynka400 ano ano vím, ale již se řídím pravidlem - nikdy neříkej nikdy 😀 jsem říkala primářoviv, jakej mám v sobě blok (co se týče porodu) a teda si chlapec hned udělal poznámku do karty o plánovaném císaři 😀 😀 😀
jako nijak to doma nehrotíme... beru to prostě tak, že jsme se dohodli a kdyby to přišlo,tak to má tak být a kdyby ne, tak hold půjdu do práce 😀 kam se mi mimo jiné fakt nechce 😀

blondynka400
4. zář 2012

@majule_j prác je náhodou fajn. Mně se z ní zas vůbec nechce 😀
Tak to já mám tedy zas zase blok s císaře 😀

majule_j
10. zář 2012

@blondynka400 v práci to je ted docela masakr 😒 neustále máš před sebou vztyčenej prst "tytyty" a když neposloucháš,tak prostě jdeš.. a navíc ty podmínky po návratu nejsou zrovna nejlepší,ale to bych radši do IP napsala 😀 😎

blondynka400
10. zář 2012

@majule_j tak napiš... A ty pracuješ vp ořád stejné organizaci? A na plný nebo zkrácený? Já dělám na půlku, ale jsme moc spokojená, moc se mi jít na MD nechce 😒

majule_j
12. zář 2012

stejná organizace, na plnej, částečný nepovolují ... 😒

matava
13. zář 2012

Ahoj holky! Vzpomíná té na me? ;0). Dlouho jsem nemella co psát. A pak kdyz uz Jo, tak jsem měla zablokovány přístup na soukromy nick kvůli tomu ze mám profil i na profesionálních jako mamaslevy ktere od května vlastňim takže se ze me stala podnikatelka ;0) jsem asi měla tuseni kdyz jsem od běžná absolvovala seminář o podnikání pro maminky. Chodila jsem tak jednou az třikrát tydne az do července, uz mam všechny testy i závěrečné prace ok tak uz zbývá jen praxe. No a aby toho nebylo málo tak jsem dukaz toho ze i při kojeni se dá otěhotnět;0)) ale jelikoz jsem jak lunt tak jsem musela kojeni na zač. Srpna ukončit ze dne na den..postupne by to nemelo smysl...termín mám 4.3. Takže rozdíl mezi detmi bude dva a čtvrt roku, teda snad jelikoz ještě nemáme vyhráno... Z ňicehonic me v pondělí 13.8. Hospitalizovali ve vinohradske se začínajícím potratem a velmi typu ze srdce ZATÍM bije a ze bud brzo potratim nebo si tam pekne pro lezim...zážitek příšerný ale zvládli jsme to. Byla jsem tam osm dni a po tydnu doma mi na kontrole řekli ze hematom je ještě větsi (6x6cm) a ze je to vážný....ALE dnes jsem po dva a pul tydnu byla od teto posledni zprávy na kontrole a snad je vse ok. Mimco roste hematom je plácátejsi a uz nezabira třetinu mista a příští středu jdu na registraci k apolinari ;0) hezky večer všem. Jsem se nějak rozepsala ;0))

blondynka400
14. zář 2012

@matava ni nazdar holka, tak ty taky 😀 Moc blahopřeji a ať už máte vše jenom dobré.... 😵 A ono otěhotnět se dá různě, někdo otěhotní při kojení a někod u přes hormony,jako třeba já 😝 😀
A co jinak doma, manžel nezlobí? 😀

matava
15. zář 2012

Četla jsem ze z tebe bude brzo double mamina ale ze i přes hormony, to uz ne;0)) my jsme si děti prali v rozmezí cca 3 roky s tím ze kdyz to bude dřív je to Fůrt lepší nez později. Mamka se s tím doteď moc nesmirila (jsme s brachou o šest let) a podle toho še i chova. Moc nepomáhá a nezajímá se. Naštěstí funguje moje babca ale ne na dlouho. Přeci jen uz je starší a zmaha ji to Vojta už byl nekoikrat na dopoledne v blízké skolicce. Zatím ok a postupne si zvyká... Tak mám vždy v pondělí dopo naprostý klid na práci. Výměna manžela byla prospěšná. Tohle všechno absolvovat a tím prvním tak to by byla katastrofa... Situaci soucasny manžel zvládá skvěle a díky tomu si vytvořil skvělý vztah s Vojtou ktery se oďe me odpoutal a ted usina hlavne a nim a jsou to dva velky parťáci. Tak z toho mám radost a bylo by fajn mít holčičku. Ze bych měla alianci s ni. Nebo me ti raubiri prevalcuji ;0)) jsi stále v zahraničí? 😵

majule_j
16. zář 2012

@matava čau čau čau,to je dost,že ses tady ukázala 😀 jinak tedy přeju,at to s "dvojkou" všechno jde v pořádku a v klídku. Holka,ty ses dala do podnikání.. teda já mít nápad (kterej stále nepřichází),tak jdu do toho taky 😀

blondynka400
18. zář 2012

@matava no jo to víš no, cerazzete nějak nzafungoval jak měl 😝 😀 Teď vůbec nevím, co budu použivat po porodu 😅
Podle mne je rozdíl do 3 let ideální, 6 let je fakt moc. Ona to časem zkousne...
Malá chodí od jara na dopo do školky, nejdřív sourkomé a teď už státní a podle mne je to jedině k dobru, bez dětí už být nemůže.... A já mám čas chodit do práce 😀
Tak lavně, že byla změna manžela k lepšímu... 🙂
Už ne, už jsme nějakou dobu nazpátek... 😉

matava
20. zář 2012

jee, a stale chodis na stejnou gyndu? ze bychom se tma nekdy potkaly? .o)) resp. i nekde v okoli jako na hristi na veronaku a tak .o) vcera jsem se konecne osobne zaregistrovala do porodnice a prekvapila me info, ze zachrnauji deti uz od 22 tt..
je fajn, ze jsi skolku statni chytla..my jich tu v hostivari mame hodne, ale jeste vic je deti, ktere by tam potrebovaly chodit - klasika..
majule :o) kdyby ses nudila, tak muzes u me delat obchodacku, pro tvuj region jeste nikoho nemam .o))

blondynka400
21. zář 2012

@matava chodím... Ale už ne k doktorce, ale to už od porodu, vrátila jsem se opět k Z. a měnit ho fakt nehodlám... Navíc Hejlová má mimi, ale to asi víš... Ale jestli jsem dobře pochopila, tak zase ordinuje. Ty k ní chodíš?
Hele není to nějaká blbost s tím 22tt? Pokuď vím, tak to letos naopak o týden posouvali na 25tt a mimiby mělo mít půl kila.. 22ttmi přijde fakt nesmysl.... Já jsem v tomhle horzná, do nějakého 30tt bych v žádném případě nechtěla, aby miminko zachraňovali. Když se ot srane, má to svůj důvod a podle mne není dobré ty imi zachraňovat.
Ta školka to byla spíš takové štěstí, měla jsme to na doporučení, že neberou děti dle věku, že to je druhořadé... Ale rozhodně to nemám v ,ístě svého byxdliště a je to docela z ruky, ale i tak jsem ráda.
Teroeticky se potkat můžem 😎

lenerka
16. říj 2012

@blondynka400

ahoj holka,tak ty už to máš za pár
a jak ti je?
stále ještě pracuješ?

majule_j
17. říj 2012

něco nového tady? 😀

matava
19. říj 2012

Čau holky tak definitivne potvrzeno ze čekáme dalšího kluka. Tak to jsem zvědavá na jakem jménu se shodneme, jelikoz máme jen odsouhlaseno holcici... Hematom uz nemám, jsem domluvěna na neschopence jelikoz za mesic mi konci dvouletá rodičovská s Vojtou...školku jsme zatím vzdali, Vojta jak ještě nemluví srozumitelné tak nema problém prastit děti, na hřišti jim bere čepice atd
Taky uz vám přišla Skarta?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru