Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

annegret
14. bře 2009

Uf teda holky vy jste po večerech pěkně aktivní to se teda pěkně nehcytám.
KUALALIK párek v rohlíku s tatranku 😀 😀
Jinak my jsme včera měli super den vyšli jsme ven začalo pršet,malej spadnul do bláta,píchla jsem kolo u kočáru a málem jsem okradla prodavačku v Globusu 🙄

luciasek001
14. bře 2009

Ahoj ženy, tak jsem se sem zase po delší době dostala, teda vy jste spisovatelky 😉 Než vás vždycky dočtu...

luciasek001
14. bře 2009

kualalik, krásná tabulka, jsi šikula 🙂

gab123
14. bře 2009

kualík ta teplota vypadá nadějně.Když se podíváš na vzestup od ovulace při těhu by zvyšování mělo být třetí fáze a ta se držet na hoře.Jsem napnutá jak kšandy 😀 😀 😀

kualalik
14. bře 2009

Gab, já beru utrogestan a ten teplotu zvyšuje ☹ tak že to může být i tím.. ale dneska jsem druhý den bez Utroše,tak uvidíme 😀

luciasek001
14. bře 2009

kualalik, držim palce snad je to dobré znamení!

akzeret1
14. bře 2009

Ahoj zdravim
kualalik:ta teplota a hlavně ten párek s tatarkou vypadá nadějně 😀 no vážně držim palečky at to tentokrát vyjde 😉 můžu ti poslat údaje do IP,vytváříš tu tabulku vid?

rennik
autor
14. bře 2009

Ahoj holky já jsem dnes moc smutná teplota klesla na 36,7 měřila jsem ji po noční když jsem se vyspala, ach jooooo už ani nedoufám že by to vyšlo, všechny příznaky nějak vymizely akorát že mám dneskanáladu pod psa, bych furt jen brečela, a ten podbřišek ten trochu bolí ale myslím že z toho nic nebude ☹

kualalik
14. bře 2009

:akzeret, určitě pošli info do tabulky, hned to tam dám 😵

Holky, já nevím, ale já takhle tu tatarku pojídám skoro ke všemu 😅 jsem takový starý prase 😀 Krom toho, že mám teda střevní potíže po tom.. a celou noc jsem proběhala navíc na záchod,páč jsem si tu tatarku nakydala na smaženej květák a brambory 😅 a naše bafuše ve tři ráno začala zvracet,tak mi ji bylo holky tak líto,jak jsem nad ní seděla a ona tak koukala... celej den je taková smutná,jsme to ale dvojka spolu 😅

Rennik, holka moje, nesmutni na příznaky je brzy.... jukni sem...
http://merenibt.xf.cz/index2.html ... a nebuď smutná... mě bolí furt ten levej vajuch a nevím,co se to děje..

lenicenka17
14. bře 2009

Ahojík holky tak i já asi budu muset začít sledovat kdy ty plodné dny mám a kdy ne... asi by se to mělo,že??My zatím spoléhali na náhodu pač malý byl okamžitě kdy jsme na těh.jen přistoupili.. No jo a teď nic 😒 ale není to zase tak dlouho tak snad to bude brzy.Teď mi končí MS a tak snad příště už nebude-potvůrka jedna

kualalik
14. bře 2009

leni, já měřím bazální teplotu teprve tři dny.. a to jen z toho důvodu,že mě to zajímalo,jak to bude vypadat po ovulce.. ale netuším,jakou mám normální teplotu před a po z předešlých cyklů 😒 no premiéra 😅

U nás navíc byl ten problém, že do minulého týdne manžel jezdil domů jen na víkendy. Sice poslední ovulace vyšla zrovna na pátek myslím,tak že jsme to mohli stihnout... 😅 otázka je, jestli je vše ok u nás po zdrav. stránce 😔

rennik
autor
14. bře 2009

kualaliku můj zlatý dík za odkaz 😉

blondynka400
14. bře 2009

gab, s těmi teplotami je to horzně indviduální. Dle teorei by v případě těhu měl být patrný implantační dip (jednodenní snížení tepltoy při nidaci) ale v praxi je to sotva u 15% těhu...

Renník, nesmutní, dokuď neklesal hodnota pod čáru, je to v pohodě.

Já jsem dnes zas o jednu desetniku vystoupala 😵

kualalik, ty máš tedy chutě. ale já jsem taky schopná splácat všechno možný dohromady. Třeba dnes když jsme se vrátili jsem si dala bramborák a kompot u mandarinek 😝

lenicenka, koukni na ten link co posílala kualalik, je tam spouasty informací....

luciasek, ahojky 🙂

kualalik
14. bře 2009

Tak tu mám holky malou od ségry, byly jsme venku, bylo tam bájo teplo, vozili jsme i malýho Honzu, ted jsme si daly večeři, hodíme sprcháč a nějaké DVD... 😉 jo.. udělaly jsme si popcornovou válku 😀 😀 😀

luciasek001
14. bře 2009

Ahoj holky, byli jsme se s manžílkem projít, bylo krásně a završili jsme to narozeninovou večou. Bylo to prima 😀
rennik, nesmutni ještě neni nic ztraceno, zkus vydržet třeba tě tvoje tělo překvapí. Vydrž!!! 😵

blondynka400
14. bře 2009

kualalik, no ty se teda máš 😀 . To je ta sedmiletá?

luciasek, kdy máš ty narozeniny. Vím že jsi říkala, že někdy v březnu... Takže buď dodatečně nebo předběžně přeji vše nejlepší 😉

luciasek001
14. bře 2009

blondy, já je mám 28.3. takže předběžně, ale moc děkuju, manža je má ted v úterý. Tak už se nemohl dočkat tak jsem mu dnes popřála.

kualalik
14. bře 2009

blondy, jojojo, je s ní hrozná prča 😀 říkala mi: Jako Káťo, budeme se koukat na Kameňák? Víš,na to doma koukat nemůžu,protože to je film pro velký a doma by mě i tebe mamka vyhubovala 😀

luciasek001
14. bře 2009

kualalik, a koukaly jste? 😀

blondynka400
14. bře 2009

luciasek, Aha aha, tak to máš předběžně a když si vzpomenu, tak ti ještě popřeju aktuálně 😀

kualalik, oni jsou zlatíčka. To znám, ale to je tedy jetě docela vychovaná, znám horší čísla
😉

luciasek001
14. bře 2009

Tak jo, jsi první gratulant a to se počítá 😀

A co jinak holky? Co probereme 😵

kualalik
14. bře 2009

blondy, ona je hrozně hodná .. už od malička.. hodnější dítě neznám.. a jak pomáhá s malým ségře,je fantastická 😵

Luciasek, si piš, že jsme koukaly 😀 ted jsem ji frkla do sprcháče, za to, že snědla celou večeři ted má v ruce pytel s brambůrkama 😀 😀 😀

blondynka400
14. bře 2009

luciasek, já vím 😵 . Cože jsi takhle při sobotě doma? Já bych někam zašla, jenže tady ty možnosti moc nejsou...

blondynka400
14. bře 2009

kualalik, pytel s brambůrkama? Teda ty jí učíš věci 😝

kualalik
14. bře 2009

blondy, máme to dovolený od maminky.. Lůca je nemocná a hrozně zhubla, tak že jsem nakoupila věci, které má ráda 😵

luciasek001
14. bře 2009

kualalik, taky uvažuju, že si dáme něco dobrýho. Tak jdem do zmrzky 🙂
blondy, nějak se nám ani nikam nechce, relaxujeme doma. Dneska se mi celý den motá hlava tak bych ani nebyla dobrý společník.

lenicenka17
14. bře 2009

My dnes byli taky na sluníčku,šílela jsem z malého nechce za boha šlapat na tříkolce buď to fakt nechápe nebo je línej -rostla jjsem z něj 😖 🙂

luciasek001
14. bře 2009

lenicka, já mám taky jezdit na kole, ale zatim mě na něj nikdo nedostane, je zima brrrr 😅

lenicenka17
14. bře 2009

To my zítra vazážíme celá rodinka na první kolový výlet sme už natěšení a trochu protáhnout tělo po tý zimě jsem jak soudek... ☹ 😒

kualalik
14. bře 2009

Leni, já jsem jak čuně .. hrozně se těším,až budu mít nohu v cajku (měla jsem sádru do úterka) a už se těším na kolo, s manželem na tenis, áááá miluju jaro 😵

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru