Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

blondynka400
14. bře 2009

kualalik, no tak to potom jo, už mlčim 🤐

luciasek, i to je dobrý... Z čeho se ti motá hlava?

lenicenka, a na tokobém tom odstrkávatku ho to bavilo? Je to kluk, no na tom časem přijde, že jezdit je fajn...

luciasek001
14. bře 2009

blondy, ani nevim, mám normálně nizký tlak. Ale motá se mi hlava už 2. den a je mi od toho i špatně od žaludku. Je to záhada a ráno mě vždycky bolí hlava. Jsem na odpis. 😠

lenicenka17
14. bře 2009

blondynka400
rpávěže jezdí jen na tom a pak se odráží i na té tříkolce .sranda 🙂

blondynka400
14. bře 2009

luciasek, hm, no v tomto případě tedy asi jsi 😀 . to víš no, už nejsi nejmaldší, zvykej si 😝
😀 😀 😀 😀
Ale vážně, určitě se to zlepší, kdyby ne, možná bych zašla k doktorovi......
Já mám taky nízký tlak, když se dostanu alespoň na 100 na 50, beru to jako zázrak 😝

luciasek001
14. bře 2009

blondy, jsem na tom nějak podobně. No začínám si zvykat. Noha v háji, celkově to neni nejlepší.... 😖 Měla bych se sebou něco dělat. Zítra jdu na spinning tak to snad přežiju.

blondynka400
14. bře 2009

lenicenka, tak v tomto případě myslím, že to chce čas. Určotě brzo pozná, že když bude šlapat, pojede mu to mnohem lépe....

blondynka400
14. bře 2009

lenicenka, jestli chceš poradit něco ohledně sledování plodných dnů a tak, tak se ptej, já jsem hotová odbornice 😀 . Abychom tě neodkazovaly jenom na nějaké stránky.... 😉

lenerka
14. bře 2009

ahoj kočky
tak jsem tu na skok
pak jdu na horu žehlení

dneska byl fakt krásnej den

akzeret1
14. bře 2009

Brý večír ,dneska bylo fakt pěkně,jezdili jsme po zahradních domečcích,mamča něco zdědila tak nechcem ztrávit léto v paneláku 😀 zítra jedem zase tak už se těšim,ale asi se neschodnem,MM tam chce aktivně odpočívat a rodiče si chtěj fakt dát nohy na stůl 😀
lenicenka:malá mi na tý tříkolce chce jezdit jenom doma 😀 to fakt nechápu

luciasek001
14. bře 2009

ahoj lenerka a akzeret 😉

lenerka
14. bře 2009

Marti a co kolo?budete kupovat?
Kačka nějak nechápe,jak má šlapat
ale kolo by chtěla

my máme jen zatím malou motorku a ta jí baví

lenerka
14. bře 2009

ahoj luciasek

už to tu zas máte pěkně rozjetý co? 😀

kualalik
14. bře 2009

holky,přeju dobrou noc.. půjdu zahnat zvěř do postele za chvíli 😉 možná se ještě pak na chvíli připojím,ale asi taky usnu 😵

blondynka400
14. bře 2009

lenerka, ahoj, nežehlila jsi nedávno? 😕
Není ještě Kačka na kolo malá? 😲

akzeret, také ahoj... Vybrali jste něco?

lenicenka17
14. bře 2009

blondynka400
Tak kdy teda ty plodné dny lajcky jsou??Je to směšné že když se ptám na tohle a už dítko mám ale on se fakt povedl na první poku,je to až neuvěřitelné...

akzeret1 my máme takovou tu tlačící tak si zvykl že jej tlačím a vůbec nechce šlapat...

lenerka
14. bře 2009

blondy já žehlím furt
nějak moc prádla no 😉
mám doma sportovce a kačka jak se pokouší jíst sama ,tak to taky podle toho vypadá

no znám děti co jezdí od 2let
ale taky hodně dětí co kolo pochopili až okolo 3roku
tak uvidíme no

blondynka400
14. bře 2009

kualalik, kdybychom se už dnes neviděly, doboru noc a hezky si to tam užijte

lenicenka, no u každého jinka. 😀 . Ale vážně, jako dlouhý cyklus máš? A je pravidelný?

lenerka
14. bře 2009

leni

každá má ovu jinak
já tak cca 10den po MS
po porodu vím přesně,kdy ovulku mám
je mě hrozně,bolí mě břicho,prsa...atd.

lenicenka17
14. bře 2009

blondy já vysdila v lednu tak zatím byl jen 2x to se těžko dá říct zda pravidelný.. ten první sem měla děsně dlouhý to sem měla zrovna i šílenou chřipku tak asi i proto ale bylo to cca po 28 až 30 dnech i teď... četla sem že asi tak 13 až 16 den od začátku menst.

akzeret1
14. bře 2009

Cauky Luci:kolo ještě kupovat nebudem,taky nechce šlapat.To žehlení ti nezávidim,já se dneska jenom poflakovala a ještě jsem si s malou odpo na hodku schrupla 😀 se normálně za sebe stydim 😀
Blondy:zítra jedem znovu na obhlídku,ale podle mě nic nevyberem 😀
Lenicenka:já mám 3kolku motorku,jj tu tlačící znam to by se asi nechala jenom vozit

lenerka
14. bře 2009

leni já tedy po porodu žádnou antikoncepci nebrala
chtěla jsem mít tělo čistý
až budeme dělat dalšího prcka
stejnak jsem antikonc.nikdy nebrala

lenicenka17
14. bře 2009

my ale tu tlačící používali od jeho 1 roku bylo to super místo kočárku na procházky atak...

lenicenka17
14. bře 2009

lenerka já brala i před prvním a po malém sem nechtěla být těhu hned tak sem raděj brala... i proto že sem první rodila císařem a chtěla sem být těhu až za dost dlouhou dobu kvůli jizvě.Když se podaří chtěla bych druhé rodit normálně a čím dýl se to hojí tím líp myslím...

blondynka400
14. bře 2009

akzeret, jak to? je malý výběr nebo jste tak náročné?

lenicenka, tak při takhle dlouhých cyklech je to teoreticky jak píšeš. Ale taky být nemusí. Po HA bývá ovu spíš posunutá dozadu a zkrácená luteální fáze... Proto, aby jsi věděla zhruba kdy (jestli teď vůbec nevíš), doporučovala bych měřit teplotu, ovulační testy a sledovat cervikální hlen. Stačí třeba jen měsíc, při pravidelném cyklu dochází k ovu zhruba vždy ve stejný čas.
Je tako lae možné, že po HA třeba ještě ovu nenaskočila, bohužel je to hodně bežné, a to co jsem popsala ti to pomůže zjistit 😉

blondynka400
14. bře 2009

lenicenka, jaký byl důvod císaře? Jestli ti tahle otázka vadí, neodpovídej... 🙂

lenerka
14. bře 2009

no to jo
ale co já vím,tak když se první rodí císařem,tak většinou i to druhý
já rodila naštěstí normálně
ségra první normálně a druhý císařem a užila si to
jizva jí bolela ☹

blondynka400
14. bře 2009

lenerka, no dost často to tak bývá, ale rozhodně to není pravidlem....
Jizva je fakt hnusná, mám ji tedy z jiné operace, bolelo to hodně dlouho a ještě i teď se bočas ozve.... ☹

akzeret1
14. bře 2009

blondy:já náročná nejsem vůbec,výběr je velký,ale MM by chtěl větší pozemek který, by tvořil a naši fakt něco hotovýho upravenýho jenom se nastěhovat.Upřímně já budu ráda za cokoli aspon vypadnu z paneláku
Lenicenka:já měla taky císaře a taky si myslim,že čím dýl po něm otěhotnět tím líp.Proč ti ho dělali?

lenicenka17
14. bře 2009

blondynka400 nevadí.. malý se začal zrácet a nedali se dost dobře natočit ozvy šlo to šup šup.. o půlnoci praskla voda a v 1 semuž jela na sál.
s tou teplotou to sem četla ale jak se znám nejsem poctivec na nějaké přesné měření.. a ten hlen?Jak sledovat?

lenerka jo říká se to ale mám kamošku co první měla císařema pak se jí před porodem ptali jestli chce i to druhé pač měla docela velký rozestup.Jo císař je fakt nářez já si to užila se vší parádou.. alergie na steh a tp.. super vzpomínky 😒

blondynka400
14. bře 2009

akzeret, tak uvidíte, třeba to dopadne... S nemovitostma je problém, bohužel mám v tomto směru nějaké zkušenosti 😠

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru