Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

blondynka400
15. bře 2009

kuratkol, já nejsem doma celé dny, je toto poměrně dost, co musím dělat....

kualalik, tak šup s ní k veterináři...

luciasek, u nás je to normální způsob konverzace, ten kodi nás nezná jenom většinou blbě kouká 😀

blondynka400
15. bře 2009

saji, tak už ti je vše jasné? 🙂 Jo a jinka se to počítá ode dne poslední MS, dost často to sle není moc správně, protože málokterá má ovulku 14 den a luteální fázi také přesně 14 dní... Proto když přesně nevíš, kdy je ovu, je přesnější určenní gestačního stáří z UTZ. Nejpřesnější bývá ve 12tt, pak už se většinou nemění....

luciasek001
15. bře 2009

blondy, kdo nebo co je kodi? Jsem nějak mimo. Dík

blondynka400
15. bře 2009

luciasek, mělo tam být kdo.... Promiň za ten překlep, já píšu rychle a nečut to po sobě, jsem hrozná vím to.... 😠

Tím se Vám všem za moje překlepy omlouvám. Bohužel i když bych si to četla, spoustu toho nevidím, trpím lehčí formou disgrafie, a toto je důsledek 😀

luciasek001
15. bře 2009

blondy, v poho jem mi ta věta nedávala smysl. To se nemusíš omlouvat taky se někdy upíšu.

saji3
15. bře 2009

bublinka : znám to taky na ty noviny ráda koukám, každou sobotu jsou v novinách děti narozené za týden předešlý. Hlas jsem jí poslala. Hodně zdravíčka tobě i malé.

blondynka : jo, už to chápu. Musíte si holky zvykat, že mám takové otázky, jsem první těhulka tady a tak aspoň i ostatní těhulky budou vědět co a jak, to musíte uznat že se to bude časem hidit všem. 😀 😀

luciasek001
15. bře 2009

saji, jasňačka, klído se ptej, pak budeme všechny v obraze.

blondynka400
15. bře 2009

saji, určitě, jen se klidně ptej, když vím, tak odpovím...

luciasek, jo, jenže u mě kdyby to bylo jen někdy, bylo by to ok, u mne je to bohužel dost časté.... 😖

luciasek001
15. bře 2009

blondy, z toho si nic nedělej, mě se zase občas motaj čísla´ 😠

blondynka400
15. bře 2009

luciasek, tak to mě ne, na ty já jsem expert 😀

luciasek001
15. bře 2009

blondy, tak to neni špatný. Za hodinu jdu cvičit jsem zvědavá jestli tam sebou nefláknu.

kuratkol
15. bře 2009

luciasek: O víkendu by mě cvičit nikdo nedokopal ..

luciasek001
15. bře 2009

kuratkol, mě se tam taky moc neche, ale už jsme se domluvily tak to nemůžu zrušit 😖

luciasek001
15. bře 2009

Jdu se připravit, mějte se krásně, zatim ahoj

luciasek001
15. bře 2009

Ahoj holky, mám ještě dotaz, mohla by dnes dorazit ovu? Mám 10 dní po MS a správně podle výpočtů by měla přijít ovu až okolo 20.3. objevil se mi totiž ten hlen. Tak jestli se objevuje normálně nebo co by to mohlo být? Díky

matava
15. bře 2009

ahoj holky, tak mi svitla vcera mala nadeje, asi na neho na chvilku (uz je zas protivny) vcera zapusobulo divadlo a posezeni v kavarne a pak jeste prochazka kolem vltavy a huraaaaa, sice ne standardni miminkovska poloha, ale i to se pocita...jen doufam, ze jsme ovu neprosvihli, vcera jsem byla 15DC, tak uvidime

rennik
autor
15. bře 2009

ahoj saji BT dneska 37,0 uvidím co zítra 😉 jak se jinak máš maminečko?

saji3
15. bře 2009

Tak prádlo mám vyžehlené, uklizeno a ž sem zase tu 😀 😀 😀 😀 😀

rennik : 37 jo ? tak to je super a kdy si budeš dělat test ?

Mám se dobře, normálka, jenom jsem trochu utahaná, tak často posedávám. Jinak vše ok. Ani mi není špatně, pšt ať to nezakřiknu 🤐 🤐 . Přemýšlým zda mám jít v úterý cvičit, co na to říkáte? Moc ráda chodím na aerobic a už se mu věnuji dlouho a teď nevím, 😉

rennik
autor
15. bře 2009

saji v těhotenství se nedoporučujou sporty ve kterých se ,, skáče,, vede to k předčasnému otevírání děložnímu čípku a tedy k můžnému potratu aspoň tak nás to učil náš gyndař ve škole. Doporučuje se spíš plavání, turistika, jóga takové ty lehčí, ne běh, aerobic,lyžování- riziko pádu,atd... ale uvidíš co ti poví tvůj doktor. Jinak s tím testováním no já nevím, MS by měla přijít ve čtvrtek takže zítra by bylo stejně asi brzy, asi by nešlo nic vidět. Asi počkám jestli MS dorazí nebo ne. ty ses taky testovala až po zpoždění že?

blondynka400
15. bře 2009

luciasek, já bych řekal že je to počátek plodných dnů.. Ovu nemusí být pravidelná a hlen se bojevude kliděn i 5 dní...

matava, no vidíš 😵 . Já si myslím, že je jedno jaká je to poloha, oni to spermijky zvládnou itak, když jsou v pořádku...

saji, já jsme nakonec taky vyžehlila 🙂 ¨. Aerobic bych být tebou určitě vynechala, v podstatě všechny sporty v nich se skáče, běhá a tak. Na sport v 1. trimestru jsou dva různé úhly pohledu, já si myslím že když je vše v pořádku a sportuješ rozumně (vynecháš to co jsme psala + posilování a atk), tak není důvod proč se sportu vzdávat, spíše naopak...

Renník, koukám že jsi v podstatě odpověděla to co já... Copak děláš, jsi zas v práci?
K tomu testování, zítra by teoreticky při použití citlivého testu mohlo být něco vidět, ale znáš můj názor....

rennik
autor
15. bře 2009

jo znám, já mám kopené mama testy ale ty nejsou tak citlivé takže stejně počkám teď už je to jen pár dní

kualalik
15. bře 2009

Matava, zdárek, tak jsem si tě přidala na fejsbůčku 😉

Blondy, máš zkušenosti z kontrolováním děložního čípku???? 😅 Jsem tu četla,že si holky kontrolují děložní čípek před MS a že i podle toho se dá poznat,co a jak...

blondynka400
15. bře 2009

renník, mamatest je 25 a ten lepší mamatest, myslím že komfort je 20... To je dobře že vydržíšš a doufám, že ve čtvrtek nahlásíš 2 čárky 😵 . Máš nějaké příznaky? A co žravka? 🙂

kualalik, no tak částečné... Poznám na něm ovu a to co píšeš tak se také do poznat. On když má přijít MS tak měkne, jako by se posune a trošku pootevře

kualalik
15. bře 2009

Blondy, měkne 😒 tak to je jasný.. i ty bolesti.. příznaky nula 😒

matava
15. bře 2009

kualalik, tak super, nejdriv jsem te malen nenasla jak pisu bez hacku a carek..tak me to donutilo tady na notebooku najit č a teprve potom jsi se me tam objevila 😀
teda blondy, ty jsi teda odbornice, vazne klobouk dolu jak to vse znas...koukala jsme na ty stranky o mereni BT a jsou opravdu moc hezky napsane, tedy jako samozrejme naivne doufam, ze z jednoho pokusu to uz treba pristi mesic nebude treba, ale pokud ted ano, tak urcite zacnu merit, vypada to jako jedno velke dobrodruzstvi, v praci taky vzdy v pondeli delam tydenni statistiku s grafem, tak si zacnu delat i jeden soukromy 😀

saji3
15. bře 2009

rennik, testovala jsem se den po co mrcha nepřišla 🙂 Já jsem se testovala mama testy.

blondynka : tak koukám, zakázala jsi mi vše. Já celých 10 let a možná víc žiju aerobikem a nejednou se ho musím vzdát. ☹ ☹ . Já jsem myslela, že bych v aeobiku odpočívala a určitě bych nedělala otočky a neskákala a taky bych neposilovala na břicho. no ale na zadek posilovat můžu, nebo ne. Tak to můžu začit chodit do posilovny a zaměřím se na zadek a ruce a stehna. Co ta na to ? Mám povoleno ?

blondynka400
15. bře 2009

kualalik, a nezdá se ti to jenom? Kdy to máš dostat? Ono to chce praxi v tom sledování....

matava, mě ty grafy nakonec začali fakt bavit, takže měřím i když mi je to už v podstatě k ničemu...
Dík za poklonu 😵 . Ale já toho znám hodně z vysoký a zbytek jsem si dočetla, k biologii mám fakt blízko 🙂
Jinak ty stránky jsou fakt super, lepší jsem nenašla (i když já tedy až zas tak moc nehledala....)

Proč naivně? Třeba to vyjde, to člověk nikdy nemůže vědět. Problém je, že i když můžete být oba v pořádku, styk správně načasovaný a stejně z toho nic není 😠

kualalik
15. bře 2009

blondy, já nevím, ty bolesti levého vaječníku,.. určitě mi klesne BT zítra.. MS má dorazit v pátek 😔

blondynka400
15. bře 2009

saji, tak nechceš zničit sebe a poškodti mmi, ne? Fakt na to zapomeň...
To posilování v posilovně je taky špatně. Za prvé to může způsobit preklampsii a tím vážné poškození plodu (ale i matky) a za druhé svaly v těhu pracují trošku jinak a posilování je může poškodit. Zkus rychlou chůzi, protahování, rotoped a tak. Těch pár měsíců to vydržíš 😉 .

blondynka400
15. bře 2009

kualalik, uvidíš. Já jsem na tom zatím pořád stejně....
Hlavně zapomeň na tu lampičku 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru