Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

matava
15. bře 2009

no naivne....jelikoz si tu trosku pripadam jak trubka, vsechny pravidelne sexujete snazite se a ja do toho pak vitezoslavne troubim do sveta ze jako huraa jednou byl sex...takze by to byla haluz...a skoro by mi to snad i prislo vuci vam nespravedlive... 😒

saji3
15. bře 2009

tak jo nechám si poradit a začnu jezdit na rotopedu, až bude hezky tak na kole i venku ( dokud přes bříško dosáhnu na řidíka 😀 😀 ) a taky začnu chodit do bazénu a manžu přemluvím, že budeme chodit na procházky.
Ještě vás napadá nějaký sport, kde můžou cvičit děhulky? 😀 😀
Ani sobě, ani zlatíčku nechci ublížit, neboj 🙂 🙂

saji3
15. bře 2009

né děhulky, to je překlep, přece těhulky!!!!! 😀 😀

saji3
15. bře 2009

😀 😀 😀 tak dneska budu končit, jdu se vykoupat a honem do postele, zítra mám v práci perný den, tak ahoj.

gab123
15. bře 2009

Ahoj děvčata 🙂
tak moje bazálka se u mě dnes zbláznila spala jsem u rodiču a měli tam šílené horko a já ráno naměřila 37,3st.Odpoledne jsem ji po spánku přeměřila a byla na 37st.Já budu testovat v neděli jsem taky napnutá,ale nidace u mě zatím asi neproběhla při minulém těhu mi 7dní po ovulaci klesla hodně teplota na 1 den a zas vyletěla na 37st.No uvidíme

sáji stím cvičením maj holky pravdu ☹ já cvičím kolo,ale při těhu to chce z lehka jen posilku neboj on tě ten zápal za pár týdnů přejde a budeš gaučovat člověk je unavený jak psík.Budeš chodit spát ve20H a vstávat na oběd 😀 😀

kualalik
15. bře 2009

Matava, Marti, hlavně v klidu, hlavně v klidu 😉 neměj žádný výčitky svědomí.. my ti přejem,aby jsi do toho vlítla co nejdřív... Moje kamarádka,která má termín porodu na záři do toho vlítla v prosinci a to měli za ten měsíc jen jednou sex...!!!! sice rychlovka,ale vyšlo to 😀 😀 😀

Saji, můžeš cvičit doma na tom velikém balonu.. to mi doktorka poradila už ted, že to je dobré na pánevní dno i pak pro miminko.. to pohupování... třeba budou mít někde DVD 😉

Blondy, mám tu svoji pravou rozpolcenou premenstruační náladičku 😖 😠 😅

gab123
15. bře 2009

sáji kolo je špatné jsou to otřesy!spíš trochu rotopet nesmíš se moc přehřávat

blondynka400
15. bře 2009

matava, jenže právě tak to dost často je. Ten kdo se snaží pravidelně tak nic a pak někdo jedno náhodou a je z toho mimi... Tak já nějaký pravidelný snažení neprovozuju, máme to stejně jako předtím, tzn když se nám chce, někdy je to každý den, někdy dvakrát týdně. Samo že vím, když má přijít ovu, tak se snažím i tehdy, když se mi třeba nechce...

saji, na to kolo venku pozor,je tam možnost pádu. Do konce I. trimestru když mim ještě chrání malá panev tak to jde, pak ybch to ale radší vynechala...

No zkus ještě jogu, power jogu, pilates (ale tam je lepší se domulvit s cvičitelkou, že jsi těhu, a noa ti řekne že něco nemáš dělat nebo to budeš dělat jinak...) Jinak ten bazén je lepší se slanou vodou, kvůli možnosti nákazy.

saji3
15. bře 2009

kualalik : na nějaké dvd se podívám, snad ho někde seženu.
Velký míč si určitě pořídím a kolo vyřadím a dám rotopet. Ještě že Vás holky mám, vy mi vždy poradíte dík. 😀
😀

blondynka400
15. bře 2009

gab ahoj,
kolikátý jsi den po ovu?
Ona bazálka je hodně ovlivněná teplotou okolí a když spíš jinde než obvykle... Uvidíš zítra. S tím nidačním dipem, nemusí to být vždy, je ot jen u 15% těh.....

kualalik, a ty zas nemáš manžela doma? Kdy jdeš k té doktorce? Zítra?

kualalik
15. bře 2009

blondy, ale jo, manžel je doma, dneska přijel (byl si dělat licenci na trenéra florbalu,aby se tady mohl věnovat dětem).. práci ted bude mít kousek od bydliště... ale co víc mě trápí je to,že mi začíná marodit 😒 k doktorce jdeme oba zítra.. manžel chce jít se mnou,podiskutovat s Mudrou o doporučení na spermio a způsobí doplňků stravy (vitamíny bere už ted,ale má sám obavy, že to je běh na dlouhou trať) ☹

blondynka400
15. bře 2009

kualalik, a on byl už na nějakém spermiu, že má obavy? 😕
A copak mu je? Nějaká chřipka nebo nachlazení?

matava
15. bře 2009

saji, poptej se po okoli, urcite natrefis na nejake cviceni pro tehu, co chodim na masaze, tak jdu kolem posilky a telocvicen a maj na to cedule, tohle je tedy konkretne na praze 4, ale urcite je to uz hodne rozsirene a urcite si doprej tehu masaze, no proste se hyckej dokud to jde 😀

matava
15. bře 2009

holky dik....no uvidime, jen se to tak hrozne tahne nez clovek muze testovat...ja az nekdy v dubnu...kazdopadne souhlasim s blondy, ze s testovanim pockam, .....i kdyz...od saji jsem ted nakoupila hromadu testu.... 😉 ale ne, to se zas radeji pustim do puzzlu..kdyby mel nekdo zajem s tim pomoct...velky cernobily..no stavitelska pochoutka.. 😖

kualalik
15. bře 2009

Blondy, on byl tenkrát (to je asi 8 let) u někoho.. to jsme spolu ještě nebyli.. ale situace může být jiná,uvidíme po spermiu. Vypadá to na nachlazení, chrapot, rýma, kašel... 😒

rennik
autor
15. bře 2009

holky dobrou jdu nynat, jsem nějaká unavená

blondy jo nějaké příznaky jsou: bílý hlen je pořád, bolest v podbřišku, ta zvýšená BT ale ta může být i před MS, no a dneska mi bylo nějak slabo ale jinak nic, hold musím počkat do toho čtvrtku, ale snad to uteče 😉

blondynka400
15. bře 2009

matava, tak jste obdchod udělaly jo? To jse, zvědavá, jestli je nudeš prodávat dál 😀 Hold musíme čekta no 😒

kualalik, tyhle věci se mění, záleží to hodně na životním stylu.... Ale je určitě lepší vědět, na čem je, než pak zbytečně ztrácet čas "normální" cesto, když je jasné, že to k ničemu nepovede....

kualalik
15. bře 2009

rennik, dobrou noc a pa zítra 😵

blondy, právě, že chceme vědět, kde je chyba.. co pro to udělat a tak.. 😉 ale což, síly máme na všechno dost.. jen neztrácet hlavu.. už padla nedávno doma řeč i na adopci (to začal o tom mluvit manžel sám)... ale to je asi to poslední.. ať to stojí,co to stojí,vyzkoušíme vše... 😉

blondynka400
15. bře 2009

renník, dobrou a ať je zítra BT co nejvyšší 😉

kualalik, to je dobře, že jse taklhe zajedno 😉 . Já jsem schopná všecho, ale adopce ne, to bych radši žádné dítě neměla.... Ale je mi jasné, že každý to máme jinak 🙂

kualalik
15. bře 2009

blondy, no uvidíme... jdu do hajan taky, mám toho za dnešek nějak moc...

Mějte všichny dobrou noc 😵

lenerka
15. bře 2009

ahoj Bublinka

máte od nás hlas
vybrali jste moc krásný jméno 😉
tak hlavně ať vám drobek roste a jste zdravý
pa

lenerka
15. bře 2009

kualalik dobrou

lenerka
15. bře 2009

tak já přišla až teď
a tady už to jde pomalu chrupat?
ach jo

už jsem vyžehlila a uklidila tu hromadu prádla
a už zase další pračka vypraná
já se toho snad nikdy nezbavím

lenerka
15. bře 2009

dneska se měla dostavit MS a nic
ale prsa bolí a břicho nafouklé jak balon
tak uvidíme no

kuratkol
15. bře 2009

že by mimi ?

blondynka400
15. bře 2009

lenerka, to víš no, každý není takový noční pták jako ty 🙂
Ty snad pereš a žehlíš pro celý regiment, ne?

Je a nejsi těhu? 😕

lenicenka17
15. bře 2009

Ahojík holky tak snad se MS zdárně blíží ke konci dnes se to tak už jevilo snad se to ráno opět ja to umí zase nerozjede... A můžem se těšit na další snažení 🙂

lenerka
15. bře 2009

určitě nejsem těhu
to je spíše,ještě po tý chřipce,jak jsem brala ty prášky
ale zítra už asi bude no,ale pak holky
už mě tu neuvidíte 😀
tedy aspoň na čas

blondynka400
15. bře 2009

kuratkol, ahoj... Jak se dnes máš? Co příparavy na snažení, už probíhají? 😉

lenicenka, když máš tahkle dlouhou MS nechceš zkusit ten kontryhle? Myslím, že by to mohlo pomoct...

lenerka, nevyhrožuj 😀 . Víš že je ideální obden, častější frekvence snižuje šanci 😀 . Vím že jsi říkala, že jak jsi byla nemocná, že jste do o měsíc odložili, ale tak mě napadlo, že třeba..... 🤐

lenicenka17
15. bře 2009

blondynka400 začla v pondělí a asi i v pondělí skončí je to fakt na palici ☹ a co to je??Ten kontryhle??Slyším to prvně..

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru