Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

kualalik
17. bře 2009

blondy, jojo, jsem s MS na pátek, ale testovala bych asi v sobotu 😅

blondynka400
17. bře 2009

To by byla první MS po utroši? (samo že očekávám u tebe krásné dvě čárky 😉 ) Tak kdyby nepřišla, je to dobrá zpráva ne?

kualalik
17. bře 2009

blondy, to by byla třetí čtvrtá MS po utroši....
Samozřejmě, že by to byla super zpráva... 😅 ... ani nevím, co bych dělala... 😅 😀

blondynka400
17. bře 2009

Ty ho bereš takhle dlouho? to jsem nevěděla... Takže víš že ti MS po něm chodí přesně?
Jak co by sisi dělala? Měla by jsi radost ne? 😉

kualalik
17. bře 2009

blondy, vím, že mi po něm MS chodí kolem 33 DC.. jinak jsem měla MS kolem 40 dní...
No nevím,jestli bych třeba neběhala po baráku a u každýho okna na světle zkoumala, jestli tam ty dve čárky jsou opravdu 😀

gab123
17. bře 2009

holky já mám utrouš ted prvně po potratu před tím jsem ho brala skoro 10 měs.a MS mi po něm přesně nechodila.
No myslím že s toho nic nebude protože na sobě nic necítím jindy to poznám je mi divně po těle jako na kůži když se pohladim tak je mi to nepříjemný. 😉

gab123
17. bře 2009

já budu testovat po vás až tak v pondělí,když to NÁHODOU nedostanu 😀 jsem napnutá to je týden ☹ 😝

blondynka400
17. bře 2009

kualalik, když budou, tak budou pěkně vidět, aby jsi je nikde zkoumat nemusela 😎

gab, tak uvidíš nebo toy vyjde příště 🙂 . Ty bereš taky utroš? 😕

gab123
17. bře 2009

tak zda to vyjde tak budem po baráku běhat 2 manža je natěšenej 😀

gab123
17. bře 2009

jojo taky ho mám a ješte anopirin a prednison.glostík mi nedal páč ovulka je v pořáku počkáme 3 měsíce pak mi ho když tak přidá

blondynka400
17. bře 2009

gab, ježí tolik léků, no ale asi doktor u tebe ví, co dělá... 😀
Hele jak to že námš ještě údaje v tabulce? 😠 . Šup to hezky kualalikovi dodej 😉

kualalik
17. bře 2009

Holky, já jsem zralá zase na gauč.. dovařila jsem to jídlo a šla bych spát... je tady tak šílený počasí, hnus,fuj 🙄

blondy, jsem přemýšlela, že kdyby tam ty dvě fakt byly, že si skáknu asi na krev a pak na gyndu.... stejně tam musím,podle poslední domluvy s Mudrou...

blondynka400
17. bře 2009

kualalik, já jsen naštěstí vstávala docela pozdě, takže jsme ok.. Navíc tady je opět krásné sluníčko a docela teplo 😎

Tak když jsi tam domluvená, tak určitě, aby ti vzali krev na HCG a na ultrazvuku by měl být vidět černý flek, no možná i bublinka....

rennik
autor
17. bře 2009

ahoj holky tak já těhu určo nebudu teplota spadla na 36,8 ☹ ale ráno mi ještě dlouho bylo zle, nemohla jsem usnout.

kualalik
17. bře 2009

blondy, hmmm, zatím nechci dělat ukvapené závěry... plánovat krev a UTZ bude na místě až v sobotu 😀
Mě štve, jak je tady hnusně.. přijedou nám dělat okna o víkendu a zimní zahradu... už se moc těším,ale netušila jsem,že bude taková kosa.. večer tady byly mínus tři 🙄

kualalik
17. bře 2009

rennik, ahojda, no co se to s náma děje?? mě taky hroozně spadla ☹

rennik
autor
17. bře 2009

já jsem si ji skusila změřit i včera v práci na noční i když vím že nepředmětně ale furt jsem měla pocit že MS už dojde a byla 37,5, ráno když jsem přišla domů tak těsně před spaním byla37,7 no a teď tohle. Vím že to nemělo smysl ale mě to zajímalo spíšorientačně jestli náhodou už to neklesá v noci. Ale teď mě to teda dostalo se přiznám. ☹

kualalik
17. bře 2009

☹ ☹ ☹ holky, já ted byla na záchodě....

rennik
autor
17. bře 2009

A???????

kualalik
17. bře 2009

začala jsem špinit 😢 😢 😢

rennik
autor
17. bře 2009

Ale kualali nevzdávej to špinění se může vyskytnout i v těhu. 😉

kualalik
17. bře 2009

ach jo, já nevím, to snížení teploty, to špinění..... bože ☹

rennik
autor
17. bře 2009

já jsem byla před chvílí taky na záchodě a zatím nic, skoušela jsem jestli už nebude uvnitř zbarvený hlen do červena ale zatím nic, ale vůbec nedoufám že by to ještě vyšlo ta teplota mě zklamala.

rennik
autor
17. bře 2009

kualali držím palce ať to přestane!!!!!!!!

kualalik
17. bře 2009

rennik, díky moc.... 😔

rennik
autor
17. bře 2009

není zač mě je to hrozně líto, fakt jsem si myslela že ty a blondy jste na 100% těhu a myslím si to i teď špinění se fakt objevit může!!!!!! kualali jak je to s těma čárama pod kterou ti nesmí teplota klesnout já jsem si nedělala graf takže nevím kolik by to mělo být abych ještě měla nějakou naději. ze začátku cyklu se pohybovaly teploty nízko kolem 36,3-4 potom kolem ovu to bylo kolem 36,6 a po ovu 36,9 to se dlouho drželo, pak ten jednodenní pokles ( mimochodem taky měřený po noční) na 36,7 pak dva dny 37,0 a dneska 36,8 po noční tak já nevím jestli tam nějaká naděje vůbec je. Ten pocit že mi má přijít MS mám pořád. 😒

kualalik
17. bře 2009

rennik, já jsem s měřením BT začala nedávno,před pár dny,tak že nedokážu posoudit.. docela dost věcí se dá vyzvědět na těch stránkách http://merenibt.xf.cz/index2.html .. jukni tam 😉

rennik
autor
17. bře 2009

jj tam se koukám furt snažím se udělat nějaký graf na fertility.

kualalik
17. bře 2009

fertility je na mě nějak moc 😀 😀 😀 jdu si dát čokoládu na chuť 😅 a na dobrou náladu 😅

gab123
17. bře 2009

kualík to je mi líto,ale to ještě nic neznamená teplota je pořád vysoko na 36,8 já byla těhu a 3ž,8 jsem taky měla ono to trochu skáče.
Holky nejsem v tabulce nevím kde ji máte nějak jsem ji nehledala tak mě na ved tě,ale polopatě,jo 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru