Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

rennik
autor
17. bře 2009

matav- drsný odkaz, nechápu jak ji to nemohlo ani naťuknout 😲

blondy- zkoušíš porovnávat i ten čípek? Já ho mám zatím docela tvrdý a jde dobře nahmatat takže je nízko.

kualalik
17. bře 2009

tak jsem odpol zase chrupkala 1,5 hodiny 😀

špinění přestalo,tak uvidíme zítra ráno... jedu navíc na kontrolu s nohou,tak mi ten den zase hezky uteče 😀 a po obědě padnu na gauč 😅

matava
17. bře 2009

presne tak reagovali i lidi v diskuzi a ted jsem to ve strucnosti odvypravela manzilkovi a jeho prvni reakce byla jestli byla tak tlusta ci co ze si nevsimla ze ma velky bricho.. 😉 dobra scenka = prisel domu brzo a ja jeeee to je fajn, ze jsi prisel tak brzo...a on..noo, v televizi je kometa ..= rozumej hokej zapas brna s ustim.. 😀 tak jsem mu naznacila ze by aspon trochu nekdy mohl mlzit a nejdriv napr rict ze se tesil na me a btw davaj ten hokej 😀 no aspon je s nim sranda, boli ho hlava, dnes mel tri pohovory, zitra dali, tak snad do dubna neco najde..

matava
17. bře 2009

jsem si tak rikala ze bych byla opravdu rada kdyby to tedd vyslo jelikoz oba bychom meli novy zacatek nove povolani, on v nove praci a ja jako tehule... 😀

matava
17. bře 2009

rennik jsem rikala ze se tchyne uklidni
kualalik to je nejlepsi mit program, poradne ty dny zaplacat aby se tak nevlekli..no ono by bylo nejlepsi usnout a probudit se az na testovani aby nas to nelakalo zbytecne netestovat driv 😠 vy uz to mate za chvilku, ja si jeste s testovanim pockam 😒

rennik
autor
17. bře 2009

holky myslíte že v ten čtvrtek bych už to mohla skusit? pokud by MS nepřišla v noci.....

matava
17. bře 2009

URCITE!!! nebo tady vsechny prasknem napnutim 😀 a hlavne by nas to velmi potesilo a povzbudilo kdyby tady byla dalsi POTVRZENA (to pisu schvalne velkyma pismenama jelikoz si jako ostatni myslim, ze tehuli je tady opravdu vice 😀 ) tehulka 😵

kuratkol
17. bře 2009

žádná se ne a ne otestovat 🙂

kualalik
17. bře 2009

rennik, ty jsi psala,že máš MS přesnou jak hodinky, tak kdyby nedošla,tak testuj a okamžitě nás informuj 😀

matava, já bych testovala hned 😀 ale čím dál víc se bojím... 😅

blondynka400
17. bře 2009

Matava, tak se přiznej? Ty jsi co? 😀
Jsem ráda, že tě tady bavíme 🙂
S tím testování když je to ještě delko tak je to v pohdě, když se to blíží je to o dost horší...

Renník,no moc nezkouším, ale zrovna před chvílí mě to napadlo, je zavřený tvrdý a dobře v dosahu...

Kualalik, ale jestli přestalo tak to je dobré znamení, to vypadá na uhnízdění mimi 😵

No holky asi jsem se od vás dnes nakazila, ale nějak si prostě fakt myslím, že těhu nejsem 😢

blondynka400
17. bře 2009

matava, myslíš že jich je tu víc jo? A ty o nějaké víš? 😀

renník, taky bych klidně ve čtvrtek testovala, jestli nedorazí....

kualalik, no jestli teplota zítra bude ok, možná bych test taky zkusila. Čeho se bojíš? 😕

kualalik
17. bře 2009

blondy, no nevím, uvidíme... bát se,že by to podeváté nevyšlo 😅 měla bych být už zvyklá asi... 😅

blondynka400
17. bře 2009

kualalik, člověk si na tohle nezvykne nikdy... Já už mám jasno, že to u mě nevyjde, nějak to na ně před chvílí padlo ☹

kualalik
17. bře 2009

blondy, můžeme si podat ruce v tomhle... 😔

blondynka400
17. bře 2009

kualalik, to jsme to tedy dopadly, co? 😔

rennik
autor
17. bře 2009

přidávám se k vám taky myslím že to nevyjde 😒

blondy a kuakali podle mě 100% těhulky 😉

kualalik
17. bře 2009

Blondy, no tak není všem dnům konec 😉

Rennik, tvůj optimismus bych chtěla 😀 😀 😀

Jdu hodit spršáka 😎

blondynka400
17. bře 2009

Renník, kéž by, u kualalik souhlasím, ale u mně jen těžko 😒

Kualalik, máš pravdu, mě to zas za chvíli přejde, to bylo asi tím, že se mi uděalalo na chvíli zas dobře 😀

rennik
autor
17. bře 2009

blondy proč myslíš že ne????????

blondynka400
17. bře 2009

renník, no v podstatě nemám žádný reálný důvod si myslet že ne. Ale prostě to tak nějak cítím, a v tomhle se většinou nemylím bohužel ☹ . Ale prsa přetrvávají (mám citlivější bradavky, jsou teplá a cítím v nich takové napětí až brnění), situace v podbříšku také a občas zlobí ten žaludek, výtoku dneska bylo víc a takový lehce dožluta a jsme taková unavenější a Bt jak vás pravidelně informuju taky pěkná... (ale všechny thle věci zdaleka těhu znamenat nemusí)

Každopádně se mi dneska stala taková zajímavá věc. Chtěla jsme dělat večeři z kuřecího masa, vytáhla jsem ho z ledničky (koupila včera),datum spotřeby tam bylo do čtvrtka, takže staré určitě nebylo. Ale neuvěřitelně mi smrdělo, když jsem dala čuchnout manželovy, nic necítil. No stejně jsem ho vyhodila, prostě nemůžu sníst něco, co mi smrdí, a třeba mu fakt něco bylo, ale přišlo mi to takové divné....
😅

kuratkol
17. bře 2009

Holky, tak se všechny otestujte a budeme to vědět hned !!!!! 😀

matava
17. bře 2009

teda holky vas tri sledovat ...vy uz musit byt tehule uz jen z toho titulu jak se mezi sebou domlouvate ktera jo a ktera neee 😀 to nejsou pred MS stavy ale tehu stavy, teda tipuji
kazdopadne me od vcerejska stale pne v podbrisku, jako kdyby se mi chtelo jit stale curat nebo tak, tupy,...divny,..driv jsem to nemivala nebo jsem se min pozorovala, kazdopadne to mozna stale souvisi s ovu, teoreticky, tak premyslim, jestli zkusim toho svyho dneska ukecat i kdyz on si velice dobre zapamatoval, ze by obden nic byt nemelo a jelikoz tedy bylo vcera...no uvidime 😀

blondynka400
17. bře 2009

kuratkol, nechto ppořád s těmi testy! 😀 Navíc nikde není psáno, že i kdybychom náhodou těhu byly, že budeme mít pozitivní test 😠

matava
17. bře 2009

blondy s tim cmuchem..stale chces tvrdit ze nejsi tehu?! 😀 😀 😀

blondynka400
17. bře 2009

matava tak mi jsme ti jako k smíchu jo? 😠 😀
A ovu utest jsi nezkoušela?
Jinak jestli bylo včera, dneska bych to nechala, ať spermijky mohou pořádně dozrát a zítra se vydat na cestu v plné síle... A co hleník, jakou má konzistenci?

kuratkol
17. bře 2009

Co taková kovová pachuť v ústech ? To taky máte, holky ?

blondynka400
17. bře 2009

matava, ano stále jsi zatím stojím. Protože můj ctěný manžel není dostatečný důkaz toho zda to maso smrdělo nebo ne 😉

matava
17. bře 2009

no v plne sile, zitra se unavi po badmintonu, tak doufam, ze neprijede zniceny jako vzdy ale naopak se mu tim sportem vyvali endorfiny a vydrzi mu az domu 😉 jinak hlenik, bilek stale je, ale o dost min nez vcera, dnes jsme 18DC..ten ovu test si muzu udelat kdykoliv?

blondynka400
17. bře 2009

kuratkol, já nevím, jak kov chutná, takže tohle nepotvrdím ani nevyvrátim 😝

matava, badmintom spernijky neoslabí 😎.
Jak dlouhý máš cyklus? Teď si nesjem jistá brala jsi HA? Jak dlouho? Test si můžeš udělat kdykoliv, je to lepší než nic.... Ale třeba už ovu proběhla 😵

matava
17. bře 2009

HA jsem brala deset let temer v kuse...zacala jsem to brat pze jsem mela MS tak jednou za pul roku...no a v srpnu jsem vysadila a byla jsem opravdu mile prekvapena ze jsem to dostala 36 a pak tak ruzne 38 40 37 a ted naposled 42...takze uvidim jak budu testovat 😀 ale asi si reknu ze ten 36, i to je hrozne daleko 😒 ale s vami mi to utika rychleji 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru