Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

matava
17. bře 2009

holkyyyyyyy tak jsem si na tip blondy udelala ovu test

rennik
autor
17. bře 2009

blondy já ti tak závidím všechny ty příznaky 😀 😀 😀 co já bych za to dala mít aspoň jeden takový pořádný jako ty. Už se těším až nám o víkendu napíšeš že jsi těhulka, to je jasný jak facka 😀 😀

matava
17. bře 2009

mne prijde ze tam je slaby ruzovy prouzek
a ted....kdyz vcera bylo snazeni, tak si to to telo jeste pamatuje?
zas na druhou stranu na tom testu pisou ze ty s delsim cyklem se maji testovat az nekdy od 19 dne...tak nevim jestli to je s mym cyklem vubec mozne ze bych mela ovu tak brzo...

rennik
autor
17. bře 2009

matav já jsem zkoušela ovu testy poprvé tento měsíc takže ti asi moc neporadím, pořádně to ještě neovládám.

blondynka400
17. bře 2009

matava, to je dobře že ti to utíká. Ono po HA se většinou ovu posune dozadu a zkrátí se luteální fáze. Hm, tak to mi přijde na ovu ještě brzo, ale zas když je bílek. Zkus testík. A co BT, nechceš měřit?

renník, tak já ti klidně nějaký pošlu jo. Dobře cyhtej 😎 . Ale budu se opakovat, fakt si to nemyslím, necítím to tak.....

blondynka400
17. bře 2009

matava, no ono to funguje tak, že celý cyklus máš v těle LH, akorát je ho málo a těsně před ovulací se jeho hladina zvedne. Někdo má tento vzestup pozvolný (proto čárka postupně sílí a pak postupně slábne) a někdo to má nejednou, tzn. žádná nebo slabá čárka a pak najednou silná a pak zase nic... Jinak se snažením to nemá vůbec nic společného.... 😉
Chce to testovat každý den ve stejnou dobu (odpo, večer) a uvidíš a nejlépe doplnit meřením BT, protože samotný vzestup LH ovu neznamená

rennik
autor
17. bře 2009

ok chytla jsem doufám se projeví co nejdřív 😀 😀 😀

matava
17. bře 2009

dik za vysvetleni, tak zas zpatky na zem 😉 jsem taky dobry trubkon, fakt blondy te obdivuji za tvou trpelivost postopadesatpaty nam to tady vsem vysvetlovat..bys za to zaslouzila medaili...si myslim, ze az jednou treba udelame hromadny srazik i s mimcama, tak ti nejakou vyrobim 😀

kuratkol
17. bře 2009

Už aby to bylo ...

kuratkol
17. bře 2009

... ten srazík 🙂

rennik
autor
17. bře 2009

kuratkol a jak ty jsi vlastně na tom? 😉

kuratkol
17. bře 2009

Mezi 19.3.-24.3. má probehnout ovulace, tak se budeme poprové snažit. kéž by to vyšlo.

rennik
autor
17. bře 2009

jéééééé tak to už je za chvíli tak to ti budu moc držet palce ať se mimčo podaří. 😀

kruciš holky mě je zas zle 😝

blondynka400
17. bře 2009

matava, beru tě za slovo 😀
Máš pravdu, už to vysvětluju po několikáte, ale jsem natolik zvyklá z práce (samo že z bývalé 😅 ), že mi to ani nepřijde. Hlavně když vám to pomůže 😵 . Ono na netu je informací spoustu, ale občas když člověk potřebuje něco osvětlit, tak se nic kloudného najít nedá 😠

Renník, taky doufám 😵 . Jsme docela zvědavá na tu zítřejší teplotku, buď půjde dolu a bude to jasné a nebo se udrží a ... 😵

blondynka400
17. bře 2009

renník, že by příznak dorazil? 😵 😀 😝

kuratkol a kdy chceš začít s testy?

rennik
autor
17. bře 2009

na tu moji????? no já to při svojí smůle vidím tak na 36,6 nejvíc, už si ani nedělám naděje, ale pořád mi v hlavě vrtá co kdyby..... je blbé že zrvna v těchhle dnech mám ty noční 😠 jsem zvyklá si teplotu měřit hned ráno a vím že je správná a teď nevím do jaké míry je to zkreslené, navíc jsem ráno nemohla usnout protože mi bylo špatně takže jsem usla po 8 hodině a probudila jsem se 11.30 takže jsem toho moc nenaspala, zkoušela jsem sice ještě usnout ale bez šance.

blondynka400
17. bře 2009

renník, na oboje (na tvoje i na moje), vzhledem k tomu, že asi u nás proběhla ovu ve stejný den 😉
No hold to meření po noční není ideální, je to trošku zkreslené, ale udává se, že se přes den měří o něco vyšší teploty, než když si měříš ráno. Ono je taky rozdíl jestli měříš v 6 nebo v 8 a tak....

kuratkol
17. bře 2009

blondynka: S jakými testy? Ovulačními nebo těhotenskými. Ovulační testy zkouším už od ledna, abych zjistila, kdy asi tak ovulaci mám. Testovala jsem už dnes. Já to mám tak, že se mi objeví jen výrazná čárka, v jiné dny vůbec nic. Těhotenský test zkusím 5.4.09, pokud vydržím netestovat dřív.

blondynka400
17. bře 2009

kuratkol, ovulační. Na těhotenské je ještě brzo, ne? 😀

kuratkol
17. bře 2009

Jsi psala, kdy chci začít.... 🙂

rennik
autor
17. bře 2009

kuratkol tak to tě obdivuju já už bych si ho nejradši udělala taky hned zítra ale počkám, musím vydržet...... mám už jen jeden test.

blondy já si teplotu měřím v 5 pokud jdu na ranní......

kuratkol
17. bře 2009

Taky myslím, že nevydržím.... Mám testů dost do zásoby 🙂. Jakmile budu mít jen jediný příznak, budu testovat 🙂.

rennik
autor
17. bře 2009

já už to vidím budu na tom sledovat sebemenší náznak druhé čárky, ale podle mě tam vůbec nebude..... nemám nic tak průkazného aby to znamenalo těhu......všechno co mám jsou jen doměnky že by to mohlo být těhu.

blondynka400
17. bře 2009

kuratkol, myslela jsme že ještě ovu tesry neděláš, proto jsme se ptala

renník, a když nejdeš na ranní? Vydrž, taky bych si ho nejradši udělala hned, ale vydržím... 😉

kuratkol
17. bře 2009

Ten čas vůbec neutíká ...

rennik
autor
17. bře 2009

tak většinou kolem 6 až půl 7.... doufám že vydržím po noční půjdu spát tak mi zas uběhne půl dne 😉

rennik
autor
17. bře 2009

kuratkol mě o tom povídej jsem ve stavu kdy už počítám snad každou hodinu která se bude blížit ke čtvrtku ale holky já to vydržííííím- fakt musím.

gab123
17. bře 2009

jak se tu bavíte o té teplotě prý se má měřit po 5 hodinovém spánku,jinak se skresluje.Já ji měřím každý den ráno v 5.00h dříve se časově nemá pak je to zas brzo.Holky jsme pěkně zdeptaný když tam ta teplůtka nebude tak stím nic neuděláme.Já se ráno budim s radostí na teplotu a jsem zvědavá jaká 😀 bude.Jinak mě ráno nic jen tak nevzbudí

andyva
17. bře 2009

Ahojky,můžu se k vám přidat?Mrška mi skončila před 3 dny,začínáme se též snažit,tak snad budu patřit ještě k vám? 🙂 Jinak všem držím moc palce.Renníku,jsem dnes též na noční,copak děláš?

blondynka400
17. bře 2009

gab, 5 to hodinový je to v noci, přes den prý stačí 4 😉
Je rpavdaž e já jsem taky vždycky zvědavá, alekorá se občas pak na ten teploměr nechci podívat, abych nebyla zklamaná 😝

renník, musíš měřit ve stejný čas, ty dvě hodiny může být rozdíl v teplotě i dvě desetinky 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru