Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

lenicenka17
19. bře 2009

matava ty ty ty 😀 😀 😀

blondynka400
19. bře 2009

lenicenka, tak se říká, že když se ti projeví na testu dvě čárky brzo, je to kluk, klučičí embrya jsou rychlejší, ale jasně že to nění úplně spolehlivé...

gab, některé ženy jsou bz příznaků no. Stejně si myslím že na nějaké reálné příznaky je ještě brzo 😉 ¨

matava, další test nejdříve v neděli, dle původního plánu,když na to bude BT vypadat a MS nepřijde....

kualalik, fakt se stydim, navíc tam mám i docela osobní údaje 😔

gab123
19. bře 2009

zdá se mi níž je dobře na hmatatelný tvrdý až zas tak ne a otvor uzavřen cyklus 29dní.

blondynka400
19. bře 2009

matava tak doufám že pohodičku bez montéra brčka 😀 😀 😀

blondynka400
19. bře 2009

gab a zkoumaal jsi ho někdy už? On se to člověk musí naučit rozeznávat, já to taky moc nedokážu.... Tak to máš ještě nějaká ten den čas.... 😉

lenicenka17
19. bře 2009

blondynka400 tak to je fakt není spolehlivé,my máme kluka a na čárky sem si počkala až po špinění které dorazilo v době kdy měa být MS a trvalo 10dní.. pak jsem byla se //
Proč se stysdíš?Nechápu to....

matava
19. bře 2009

teda holky blondy a kualalik, ja vim, ze je to diskuze mezi vami, ale muzu se zeptat o co tady aspon okrajove jde?...to vite, zvedavka 😀
jinak blondy, ok, pocitam s dalsi reality show v nedeli a zadne dalsi posouvani, doufam, ze nedeli si zaznacime v kalendari jako dalsi potvryeni tehule v nasi diskuzi 😀

gab123
19. bře 2009

občas jsem skoušela jak vypadá po ovulaci bývá hodně tvrdý a vysoko špatně na hmatatelný, v ovulaci dole a měkký a otevřený a jak to vypadá v těhu to nevím... jdu pracovat zákaznice volaj....mam dlouhou až do večera tak se tu měj te papa

blondynka400
19. bře 2009

lenicenka, ale nevíš kdy by se ti poprvé čárky ukázaly ne?
ale vážně, fakt si myslím, že je to hodně individuální a zíleží také na těle matky...
No protože tam nemám jenom teploty ale i osobní informace....

matava, jé teď nevím o jaké diskuzi tu mluvíš? 😕
Třeba žádán nebude, protože do té doby přijde MS a teplota klesne 😝

lenicenka17
19. bře 2009

blondynka400 to nevím ale před MS asi den tam nebylo nic jako u reníka až po tom špinění...
Ale to už je v podstatě jedno 🙂
Pořád nechápu za co se stydíš kde máš osobní informace?

blondynka400
19. bře 2009

lenicenka, Renník nešpinil 😉

Dělám si gravy na fertility, dá se tam zaznamenávat spoustu věcí o dost osobnívh a já to prostě fakt beru jako čistě osobí věc....

matava
19. bře 2009

blondy, stejne jako lenicenka jsem se podivovala tomu, za co se stydis, to jsem nazyvala diskuzi, ale v poho
mam radost, ze teplota stoupa a nedele uz bude jen tresnicka na dortu 😉

lenicenka17
19. bře 2009

blondynka400 jo vím.. já mylsela že den před MS jse testovala jako Reník a nic víš.... tak sem to myslela.. a pak sem začla špinit a už tomu ani nevěřila když tam pak čárky byly...

blondynka400
19. bře 2009

matava, aha, to víš já jsem občas lehce natvrdlá 😀 . Já tam mám fakt dost osobní info, tedy alepsoň pro mne, kdyby tam byly jen teploty, tak ok. ale takhle.... 😔

lenicenka, jj, už to chápu 🙂

matava
19. bře 2009

mne taky obcas neco dochazi o dost pozdeji a to nejsem blondynka 😀 ale neboj, proti blondynkam opravdu nic nemam, v praci jich mame taky dost a nastesti to jsou podobne typy jako ty ze si ze sebe umeji udelat legraci, to se mi libi 😉 tak uz monter asi finisuje

blondynka400
19. bře 2009

matava, já mám ještě smůlu v tom, že jsem přirozená blondýna, i když to maskuju chemickou, protože moje přirozená barva je taková vyblitá, jao bez barvy. Takže to maskuju barvou (ale ne odbarvení, čistě jen barva) va dělám ze sebe chemickou blondýnku 😀. Ale já si z toho ráda dělám srandu, ale někdy se to fakt hodí, třeba na policajty.Prostě blbá a velká chudinka se z blondýny dá udělat lépe než z brunety 😀

Jé on ti odejde? 😕 to je škoda co 😀

matava
19. bře 2009

no prave odesel, jeste jsme chvilku pokecali, jak byl na dovce, pri snowboardovani si hejbl s ramenem atd, chudacek 😉 no jdu uklizet loznici...
kazdopadne blondy myslim ze obzvlaste italske policajty mas dost na haku se svou barvou vlasu... 😀

blondynka400
19. bře 2009

matava, by jsi se divila... Oni jsou tady hrozně povýšení, zvlášť ta klasická státní policie (jsou tady totiž asi 4 druhy policajtů a všichni mají v pdostatě stejné pravomoci, z thoo by se češi zbláznili 😀. Takže mi to přišlo v čechách v tomto směru možná lepší. Tady se mi ale zas stává že mě zastaví jen tak, protože se prostě chtějí podívat 😀

rennca
19. bře 2009

blondynka400: držím palečky 😀

blondynka400
19. bře 2009

rennca, děkuju 🙂

janitchka
19. bře 2009

ahoj holky 🙂 můžu se k vám přidat? byla jsem na koníkovi asi před rokem a mimčo se nám nepovedlo, teď už jsem v poslední fázi rozvodu a mám bezva přítele a začínáme pracovat na mimi a na všem zase od začátku, ale oba po zkušenostech víme, že to chce čas... 😀 ale po fááákt dlouhý době začínám věřit, že se to tentokrát všechno povede...

blondynka400
19. bře 2009

janitchka, určitě se přidej 😉 . Tak to si to tedy vzala doceola hopem.... Přeji Ti aby se co nejdříve zadařilo 😵 Víš v čem byl předtím problém?

janitchka
19. bře 2009

nevím, po roce usilovného snažení jsem se snažila dokopat manžela na spermio a on se mi vysmál....no a celý to začalo jít do kytek, no hopem asi jo, ale mě doktorka řekla, že jsem v pořádku, lítala jsem na měření folikulů atd a vše bylo v pořádku...možná jsem se na to moc upnula...loni touhle dobou jsem se odtěhovala a teď už půl roku bydlím s novým přítelem, taky bezdětný a rozvedený.s manželem jsem byla osm let a nic, takže razím teorii, že už nepřemýšlím že ještě počkám, říkám si na co? 🙂

blondynka400
19. bře 2009

janitchka, tak hlavně že jsi v pořádku, to je nejdůležitější a že jsi teď šťastná.... Máš asi pravdu, že není na co čekat, já bych sice do toho po půlroční známosti nešla (ale tím v žádném případě nechci naznačit, že je to špatně 😉 ), já jsem v tomhle spíš opatrnější a mimi je pro mě velký závazek ...
V jaké fázi cyklu se nacházíš, aby jsme tu věděly 🙂 . Koukni se kdyžtak kualalik do albíčka, máme tam takovou tabulku a pošli jí kdyžtak info do IP 😉

janitchka
19. bře 2009

Jo jo, jsem teď nejšťastnější....teď jsme dodělali byteček a hlavně my se známe už od dětství,akorát jsme si každý vzali někoho jiného....a já se taky nepoznávám, protože jsem někdy opatrná až moc.ale nějak mě ta předešlá zkušenost změnila.na tabulku se juknu, jsem 23DC a je to první měsíc, co jsem vysadila prášky...je mi jako bych se znova nadechla 😀

blondynka400
19. bře 2009

janitchka, ono od určité chvíle fakt asi není na co čekat.... Hlavně žej si teď šťastná (asi se už opakuju, ale ono je to opravdu to nejdůležitější) 😵

akzeret1
19. bře 2009

Ahojky zdravim 🙂 všera už jsem nedorazila byla pěkně utahaná,že jsem usnula už 21.30 😕 to se u mě tak často nestává.
Tak jsme se konečně včera rozhodli pro domeček už máme rezervačku 😵 budem mít kam s malou v létě jezdit se těšim.Jinak večer jdu s kámoškou do kina na Líbáš jako bůh,se těšim,neviděl to někdo?jsem zvědavá jaký to je

kualalik:prosím hod mi do tabulky termín MS 17.3. díky

Jinak vítám nově příchozí 🙂

Blondy:cauky jak je? co nožka?

blondynka400
19. bře 2009

akzeret, jé to je super, takže jste si nakonec vybrali? 🙂
No je docela dobře, nožka sice hraje všemi barvami, ale nebolí.... Teplotka na to, že mám 2 dny do MS je úplně úžasná, takže se ještě uvidí 😵. hold ten včerejší test odemne byla pěkná blbost. Ale hold nemůžu pořád dělat jen chytré věci 😀

akzeret1
19. bře 2009

blondy:jsem fakt ráda,že budem mít kam jezdit,držim palečky,aby to dopadlo jako u renníka 😵
jo MM byl úplně nadšený z toho koncertu AC/DC přivezl si mikynu,kravatu,trenky,malý blikací růžky, chodíme s nima všude

rennik
autor
19. bře 2009

ahoj holky zdravím vás z práce 😀 😀 😀 takže slavnostně hlásím že mi holky v práci vzali krev a že se mimíšek potvrdil, HcG bylo 48, jsme úplně v začátku ale jsme. Už aby bylo 6 večer jsem hrozně unavená. Dneska jsem volala jednomu gynekologovi co vím že je dobrý a ptala jsem se jestli ještě přibírá a říkal že Ano takže jsme se domluvili na 1.4. už se moc těším ale taky doufám aby bylo všechno v pořádku. 😀 Honza to včera na mě poznal sám nemusela jsem nic říkat, šli jsme nejdřív do kina a pak na večeři,byl to moc hezký večer, proto jsem se včera neozvala, takže se touto cestou omlouvám 😀 postupně tu budu dávat fotečky ale nebude to hned zítra jsem zase v práci ☹

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru