Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

janitchka
19. bře 2009

gratuluji 😀 😀 😀 to je hezký...já musím jít..tak doufám, že tady bude někdo i večer....jsem ráda že jsem se k vám zase vrátila...

akzeret1
19. bře 2009

rennik:znovu gratuluju,držim palečky at je vše jak má 😉 moc se těšíme na fotečky,vyprávění
zatim se loučim stavim se večer,jdu žehlit a nechce se mi 😖 zatim papa

kualalik
19. bře 2009

akzeret, ty máš už dva dny po MS?

rennik
autor
19. bře 2009

ahoj kualali 🙂 jak je? nevíš náhodou jestli se může pít kontryhelový čaj v těhu?

rennca
19. bře 2009

renníku velké gratulece...ty máš 1 měsíc snažení vid?ty jooo tak to je super že se vám to tak rychle povedlo.
no doufám že když se jmenujeme stejně, je nám stejně tak mi to taky výjde tak suprově jako tobě 😀 😀 😀 jel lousknout prstama co? 😀

no jo kdyby to bylo tak lehký 🙂

rennik
autor
19. bře 2009

reni moc držím palce aby ti to vyšlo ajá jsem v to ani nedoufala, pořád jsem měla pocit že dorazí MS a neměla jsem nic moc příznaky, ale jsem hrozně moc šťastná že to vyšlo, nikdy bych nevěřila že to vyjde hned napoprvé, my jsme se ani nejak extrémně nesnažili, skoušeli jsme to co dva dny, v minulém týdnu vubec a vyšlo to. Jsem moc šťastná!!!držím ti palce 😉

akzeret1
19. bře 2009

kualalik:já ji mam,mě dorazila 17.3 já nikdy nevim kdy to dostanu ani odhadem 😠

luciasek001
19. bře 2009

Ahojky, tak jsem po delší době tu. Dneska toho mám fakt plný zuby. Celý týden se mi motá hlava a je mi divně od žaludku. Jsem ráda, že jsem doma. A jak se vede vám?

rennik
autor
19. bře 2009

ahoj Luciasku 🙂

luciasek001
19. bře 2009

rennik, moc ti gratuluju, že se to potvrdilo a jsi další těhulka 😀

kramlinka88
19. bře 2009

Ahoj holky už pár dní jen tak pročítám Vaši diskuzi, a krátím si čekání až se budu moct taky testnout 😉
Tak doufám, že se k vám můžu přidat ???

rennik: v prvé řadě moc, moc gratuluju k těhu 🙂 Chtěla jsem se zeptat, ty nic moc příznaky těhu byly u tebe jaké ??? 🙂

luciasek001
19. bře 2009

ahoj kramlinka, vítáme tě, jasně určitě se přidej 🙂

luciasek001
19. bře 2009

kramlinka, takže máte zaděláno a už jen čekáš?

kramlinka88
19. bře 2009

luciasek: no já doufám že máme 😉 To se uvidí až po tom testíku, ale ještě tak týden musím počkat 😠 A děkuju za přivítání 😉

kuratkol
19. bře 2009

kramlinka: A máš nějaké příznaky ?

kramlinka88
19. bře 2009

kuratko: no právě že ani ne, akorát mě pobolívá podbříšek a mám prostě takový pocit....ale třeba si to jenom namlouvám..... 😒 Prsa mě nebolí, ale třeba je to ještě moc brzy....ale nebolívaly mě ani při MS 😒

luciasek001
19. bře 2009

to se máš, že budeš čekat už jen týden, mě to čeká až za 14dnů 😝

luciasek001
19. bře 2009

Tak to máš dobrý, mě už je týden blbě od žaludku, motá se mi hlava, mám citlivější prsa než předtím. A zatim nevim na čem jsem. To čekání je nekonečný 😠

kramlinka88
19. bře 2009

luciasek: no mě ještě týdek a kousek.... 😉 Ale to čekání je vážně nekonečné....od žaludku je mi taky nějak tak divně, ale ne přímo na zvracení....naštěstí...no uvidíme 😉 Necháme se překvapit 🙂

kuratkol
19. bře 2009

luciasek: Nás to čeká za 14 dní 🙂. Kdy máš mít asi ovu?

luciasek001
19. bře 2009

kuratkol, ta by měla dorazit zítra, ale vůbec nic se neděje. Tak nevim, nějak tomu všemu přestávám rozumět.

luciasek001
19. bře 2009

Tak nám o sobě něco řekni kremlinka, odkud jsi, co děláš apod. To víš holky zvědavý 😀 a pokud bys chtěla tak kualalik nám udělala tabulku tak jí písni do IP všechny údaje.

kuratkol
19. bře 2009

Já bych měla testovat ovu 22.3., měla by tam být rudá čárečka, takže ovu dorazí max. do 1 dne tj. 23.3. Od zítra se začneme snažit. Zítra jdu ke gynekologovi novému poprvé. Třeba by se mohla mrknout na folikul přes utz.

blondynka400
19. bře 2009

Renník, no super, vidíš mě můžeš věřit, já ti to říkala 😵 . Jo jinak ten kontyhelový čaj nepít ani náhodou, v těhu se nesmí žádné bylinky 😉

blondynka400
19. bře 2009

luciasek, stále ti není dobře? 😒

kramlinka, ahojky, vítej 🙂

kramlinka88
19. bře 2009

luciasek: no jsem od Frýdku Místku, momentálně na nemocenské, příští neděli odjíždím do lázní, v lednu jsem prodělala operaci žlučníku a v prosinci zánět slinivky, takže se jedu dát do kupy. Jinak pracuju v Ostravě. A jinak už nevím 😉 Akorát snažíme se první měsíc, zatím jsem ovu jen odhadovala, nmám žádný graf ani si neměřím BT a nedělám ovu testy. Aspoň do svatby (27.6.) to chceme s nastávajícím nechat na přírodě a pak pokud by to nešlo se uvidí 😉 Tak tolik o mě 🙂

blondynka400
19. bře 2009

kramlinka, jé, další nevěsta? To už jsi v červnu třetí, která se vdává 😵 . Přeji hodně štěstí, třeba už to vyšlo, podle toho co sjem četla 😀 . Ale máš pravdu, na nějaké relevantní příznaky je ještě brzy, to už s Renníkem známe, viď Renní, maminko naše budoucí 😔

matava
19. bře 2009

ahoj kramlinko, mozna se mylim, ale uz jsi druha v nasem debatnim krouzku se stejnym datem svatby... 😉 ja mela svatbu taky 27. jen ale pred dvema lety v cervenci...to je uz daaavno 😀
a kolikateho chces testovat? blondy bude v nedeli a dalsi varka bude az kolem pateho dubna, tak jestli budes mezi nami, tak nam svym testovanim aspon zkratis chvilku... 😀 😀

luciasek001
19. bře 2009

kuratkol, tak at ti ta prohlídka dobře dopadne. Já mám plodný dny od včera. Už se snažíme delší dobu.

matava
19. bře 2009

kazdopadne ja holky malem usnula na novych matracich..to bude tim pocasim..normalne jsem hrozne akcni clovicek a planovala jsem si co vsechno doma udelam kdyz uz jsem si brala volno kvuli te posteli, ale pribila jsem jeden hrebik, vyprala dve pracky, pripravila loznici a jsem na odpis...si vecerni serialy asi nahraji... 😒

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru