Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

luciasek001
19. bře 2009

lenerka, fakt je to zamčený ta diskuze to je divný ne? Tak snad nás nezamknou to by byla škoda. Mějte se krásně, blondy držim palce na teplotku. A snad se sem zítra dostan. Dobrou noc všem.

lenerka
19. bře 2009

luci
zamčené to je
měly přes 300stránek
nám to zatím nehrozí
a holky si založily novou ,ale už v těhulkách
ale těhulky jsou asi jen 4 a zbytek snažilky

kuratkol
19. bře 2009

Taky jdu spát, zítra konečně pátek, mějte se.

lenerka
19. bře 2009

dobrou
já jdu taky
ještě pověsit prádlo a trošku poklidit nádobí
než přijde manžel
stejnak neusnu,než přijde domů

blondynka400
19. bře 2009

luciasek, Řím je v pohodě, tam klidně můžete... Pojedete do to Toskánska, viď?...

lenerka, četla jsem kousek jejich diskuze, založila to tam jedna omylem, chtějí nazpátek do snažilek...

Četla jsi tu jejích dnešní hádku s jinou diskuzí? Přišlo mi to úplně zbytečné a z obou stran ne úplně korektní...

kuratkol, nic tu nefunguje tak jak si zvyklá, vše je navázano na mafii, občas se tu normálně na ulici někdo někoho zastřelí, když se jim líbí tvoje naušnice, tak ti jí utrhnou i s kouskem ucha,na benzince ti dají kartičku napuštěnou drogou aby jsi po pár metrech zkolabovala a ukradli ti auto a takové podobné věci. Je to občas fakt zábava..... 😀 . Když si tady prá dní na dovolené, tak ti to ani neppřijde, max tě někde okradou (snaží se tě tu karáts snad úplně všude), ale když tu žiješ déle a chodíš do ne turistických částí je to fakt zajímavé....

lenerka
19. bře 2009

blondy nečetla
to se do nich jako obouvaly těhulky či co?
kde to najdu?v tý nový jejich diskusi?

blondynka400
19. bře 2009

Ne je to v té staré a bylo to s prvosenky snažilky o první mimi a jejich prvotěhulky... Nějak přes den, myslím že to fakt stojí za to. Jak se občas umí ženské chovat....

lenerka
19. bře 2009

aha
tak já tam skočím se podívat
snad to tam najdu
přibližně na jaký stránce to bylo?holky strašně nakecaly 😀

lenerka
19. bře 2009

ženský umějí být potvory
vím to,zažila jsem to v práci
je snad lepší dělat s chlapama

luciasek001
19. bře 2009

blondy, jo jo toskánsko, těšíme se

blondynka400
19. bře 2009

luciasek, to chápu. Měj se, dobrou a hezké sny

lenerka, jé tak to nevím... ale těch příspěvků bylo v obou diskuzích docela dost.

Bohužel máš pravdu, umí, taky jsem vždycky radši dělala s chlapama, takový ty slepičince fakt nemusím.... Chlap když se mu něco nelíbí tak to prostě řekne a dá se to normálně vyřešit, ale ženská je nejlepší kamarádka a přitom za rohem nezlstane niť szchá a pomstí se ti jak to jde. A nejlépe tím nejhnusnější a nejpodlejším způsbem, který jde.... 😠

lenerka
19. bře 2009

blondy
tak jsem to už dočetla
fakt trapárna o ničem
nechápu to

prostě asi někdo něco zase špatně pochopil či co
snad taky nedojde nikdy k žádným zbytečným hádkám
je to fakt k ničemu a nikam to nevede

tak pa dobrou
muž už je doma

dudunka
19. bře 2009

ahojky kočky! Zas jdu pozdě, co, asi už spíte🙂
Blondynko tak to je husté, co píšeš o Neapoli...to aby měl člověk strach vyjít do ulic s hezkýma naušnicema! Chtěla jsem přidat smajlíka, ale ono to fakt asi není žádná sranda, co 😕

Jinak souhlsím, ženský dokážou být děsné slepice... Lepší jsou smíšené kolektivy, ženské před chlapama tolik nedrbou. I když u nás v práci mám někdy pocit, že větší drbny jsou spíš kluci! 🙂)

dudunka
19. bře 2009

renniku ještě jednou moc gratuluju!! A ty děláš v nemocnici, když píšeš, že ti krev vzaly kolegyně? A to se poznává z krve a ne z testu? Jinak holky máte některá zkušenost, že by ovu byla až před MS? Koupila jsem si 10 ovu testů a nikdy jsem si neměřila BT, takže než bych z toho vyvodila nějaké závěry, asi bude jednodušší zkusit ty testy, klidně je vyplácám všechny v 1 cyklu, čert vem peníze, chci informace!! 🙂) Kdy mám s těma testama začít od MS? Mám si je dělat třeba ob den? 😕

gab123
20. bře 2009

Ahoj holky hlásím BT ráno v 5.00 byla na 37st.Strašně mi bolí břicho i při sedu.Jinak nic.Když by teplota byla i v den MS nahoře měla bych naději,ale myslím, že to dostanu ☹ Pak si zpětně přečtu co jste stačili napsat jdu makat 😅

lenicenka17
20. bře 2009

blondynka400 Tak mám zase dotaz.. MS jsem dostala 9.3. skončila v neděli a od pondělí jsem si měřila BT byla 36.5 a dnes rano byla 36.9 mam z toho chapat že už je ovu?Podle počtu 13 až 16 den by to vycházelo na neděli tak asi jo,že??Jsem fakt z toho jelen....

lenicenka17
20. bře 2009

Jinak teda všem přeji krásné dobré ránko

lenicenka17
20. bře 2009

Dnes je mi ale pěkně blivno 😝 už jsem 2x zvracela tak nevím co se děje.... ☹ ☹

lenerka
20. bře 2009

ahoj leni
takže by bylo mimčo na cestě?
zvracení je divný né?
nebo,že by nějaká střevní chřipka?
ale spíš bych ti přála to mimčo 😉

lenicenka17
20. bře 2009

lenerka tak jsem už zase zvracela.. ale mimi asi nééé,nic tomu nenasvědčuje.Asi nějaká ta chřipka.MS sem měla...

akzeret1
20. bře 2009

Ahojky kočky 🙂
já už včera šla hajat,kino bylo supr,zasmála jsem se
Luci:tak co MS dorazila?
Blondy:cauky,jak to vypadá u tebe?
Lenicenka?zdravim co je kočko?je ti líp

blondynka400
20. bře 2009

dudunka, no záleží to na tom, jak to bereš. (takže jsi tam toho smajlíka klidně dát mohla) Ale já se tu nějak extra nebojím, jen prostě musíš změnit některé své návyky a dávat si pozor. Zas je to dobrá zkušenost, příoda je tady krásná, moře..... 😎

K té ovu, ano může být ovu před MS nebo i v průbhu Ms, není to ale moc časté... Jak máš dlouhý cyklus? Jestliže třeba 28 dní, začala bych testovat tak 10 den. MUsíš každý den ve stejnou dobu (ne ráno 🙂 ), u určitě tam jednoho dne dvě čárky uvidíš 😉

lenicenka, a nesnědla jsi něco špatného? 😕

Jinak holky hlásim teplotu 36,9, takže to fakt zítra na MS nevypadá 😵 . Ale třeba mě mrcha překvapí.... 😝

gab, proč myslíš že by jsi nemohla být těhu, teplotka je hezká 😉

lenicenka17
20. bře 2009

Líp mi není zase jsem zvracela... od rána jsem ještě nic nejedla ... ☹ snad to bude dobré..

blondynka400
20. bře 2009

akzeret, líbilo? co jsem slyšela, prý je to hrozná sranda...
Jinak viz příspěvek výše 🙂

lenicenka, to by jsis měla něco vzít, třeba kus pečiva, nebo tak....

lenicenka17
20. bře 2009

Tak sem snědla polévku a budu čekat co to semnou udělá 😝

blondynka400
20. bře 2009

lenicenka uvidíš, to ohledně té ovu jsem ti napsala do IP, přehlédla jsem to..... Uvidíš zda se bude držet nebo ne, ale myslím že ta tvoje nevolnost to mohla hodně ovlivnit....

gab123
20. bře 2009

blondy koukala jsem do grafů zpětně kdy jsem brala utrouš a ten drží teplotu trochu nahoře a mam teplotu pořád tak nějak nastejno a klesá přesně den před MS na 36,7.To poznám už v neděli 😉 ale spíš nejsem....

blondynka400
20. bře 2009

gab, teď si nepamatuju ty bereš teď utroš? Tak uvidíš, no já uvidím zítra, zda mrcha dorazí.... 😝

kuratkol
20. bře 2009

blondy: Tak jsem dnes byla porpvé u nové gynekoložky, mrkla se mi na to vajíčko před ovulací (2 dny před ovu), jak jsi doporučovala a fakt je hezké, připravené. Říkala, že už je tak na prasknutí 🙂

blondynka400
20. bře 2009

kuratkol, no vidíš. Tak se dnesky hezky posnažilkujte, ať je z toho holčička 😵

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru