Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

kuratkol
20. bře 2009

Jojo, budeme se snažit celý víkend. Viděla jsem krásný kulatý vajíčko 🙂

blondynka400
20. bře 2009

kuratkol, ale zas to nepřehánějte, ať jsou ty spermijky životaschopné a urazí nějakou tu vzdálenost 😉

kuratkol
20. bře 2009

Jinak mi doktorka zakázala případné testování dříve než 3 dny po očekávané MS. 😖

blondynka400
20. bře 2009

kuratkol, tak to bych řekla že je zbytečně přísné.... Den po už můžeš 🙂 . ale alespoň vidíš, že jsem měla pravdu...

kuratkol
20. bře 2009

A jak to vypadá s tebou?

benjit
20. bře 2009

Ahoj holky, můžu se k Vám přidat? Čekám na menstruaci a potom bysme se chtěli začít snažit o další miminko. Byla jsem již 3x těhotná, ale mám jen jedno dítě, o další jsem přišla... 😒

blondynka400
20. bře 2009

kuratkol, no zítra by měla- neměla přijít MS, ale jelikož se teplota stále drží, tak vypadá že spíše ne.
Ale nevím, neodvažuju se znovu doufat....

benjit, určitě, vítej... Můžu se zeptat co se stalo, že ty další dvě těhu nevyšli? Přeji hodně štěstí ve snažilkování a určitě bude úspěšné 😵

benjit
20. bře 2009

Blondynka4OO potratila jsem do konce 12.tt, jednou před Míšou a teď naposled na podzim... Ale teď doufáme, že když to vyjde, tak až do konce a ponesem si další uzlíček z porodnice domu 😉

blondynka400
20. bře 2009

benjit a zjistli nějakou příčinu? M už se také povedlo potratit, letos v únoru v 5tt.... Tak doufám, že obě budeme mít více štěstí 😉

benjit
20. bře 2009

Blon, jelikož to nebyly dva potraty hned za sebou tak to zatím neřešíme... a ty se můžeš snažit už tak brzy po potratu? mě říkali vždy až po 6 měsících

kuratkol
20. bře 2009

To je strašný, doufám, že se nám to nikomu nestane.

blondynka400
20. bře 2009

benjit, jelikož se to vyřešilo samo a nemusela jsem na revizi, tak není důvod, proč bych nemohla... Jinak 6 měsíců jsem neslyšela, po revizi to byli vždycky 3. No ale asi je to všude jinak 😉

benjit
20. bře 2009

kuratkol, taky doufám

blon, tak to jo, já na revizi právě musela... ale o dost o potratech, tady je jiné téma ne? nechtěla jsem holky nějak vystrašit....

benjit
20. bře 2009

řekám tu mrchu každým dnem a hned na to vlítnem 😀 berete nějaké vitamíny?

blondynka400
20. bře 2009

benjit, myslím že nevystrašila. Bohužel je to realita, s tím nic neuděláme... 😒
Já beru akorát listovku, myslím že to při zdravém jídelníčku stačí....

kuratkol
20. bře 2009

Já taky listovku a přítel trojkombinaci. Dr. mi dnes nabízela femibion, ale ten bych neměla při štítné žláze, tak jsem to nevzala.

benjit
20. bře 2009

Já jsem měla dobrou zkušenost s vitamínami pro těhotné a tak jsem se k nim zase vrátila, už je beru skoro š měsíce, tak snad už budou fungovat...

No nic loučím se, jdem s prckem ven, ale zase se vrátím a napíšu, je fajn s někým o tom pokecat...

kualalik
20. bře 2009

Hoooj ženy, tak tam máte tabulku 😉

Benjit, vítám tě tu 😵

kuratkol
20. bře 2009

kualalik: Ahojky, tabulku jsem už viděla. Už se nám hezky zaplnila, i když ne ve všech řádcích 😀

kramlinka88
20. bře 2009

kuratko: neboj všechno bude 😉 A u všech snad už brzy 😉
kualalik: ahojky, děkuju za doplnění i mých údajů 😉

akzeret1
20. bře 2009

benji vítám tě tu,koukam,že máme stejně staré prcky 🙂
blondy je to fakt prča všem doporučuji,mam radost z té tvé teplůtky 😵 myslim,že je to skoro jasný 😉 každopádně držim palečky 😉

akzeret1
20. bře 2009

holky už je otevřenej Prosinec 09 od holčiny ze sn.únor,kdo bude další? 😵

blondynka400
20. bře 2009

kualalik, čau ženo 😀 Tak jak si to dnes vše zvládla? 😉

akzeret, šla bych taky, ale tady to jaksi nedávaj. No budu to muset někde stáhnout z netu....
No já bych tu skoro jasnost v tom až tak neviděla.... 😒

akzeret1
20. bře 2009

blondy:co tak smutně?

kuratkol
20. bře 2009

akzeret1: ten můj prosinec, co jsem založila? Nebo jiný?

akzeret1
20. bře 2009

kuratkol:jinej něco o vánočním dárku

blondynka400
20. bře 2009

akzeret, hodíš link na tu diskuzi? Nenašla jsem to...
Nechci si dělat zbytečné naděje, prostě si stále myslím, že ne,no ☹

kuratkol
20. bře 2009

blondy: Tak pak můžeš otevřít tu naši 🙂

gab123
20. bře 2009

holky vše do čítam,uf to je honička.Vždy když mám chvilku tak písnu mezi nehty dnes dělám doma rodinu a kámošky.
Blondy beru utrouš a myslím,že ten drží teplotu trochu nahoře.Myslím,že teplota u tebe je výborná to bude v pohodě 🙂
benjít taky tě tu vítám mezi náma!
Blondy ty jsi na netu celý den jsi jak naše opečovávatelka 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru