Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

akzeret1
20. bře 2009

kuratkol:dík si rychlejší
blondy:držim palečky
holky jdu makat,stavim se večer,tentokrát opravdu 😉

blondynka400
20. bře 2009

kuratkol, a proč zrovna já? to spíš ty tu svojí a já se pak někdy možná časem přidám 😀

gab, utroš by měl držet teplotu a zvyšuje jí tak o dvě desetinky... Který den ho přestáváš brát?
No nejsem tu celý den, spíš tak průběžně, net mám zaplý v podstatě pořád, je to moje spojení se světem, v podstatě nemáme televizi (jo ale jen italskou a to mě nebere), a se všemi lidičkami se bavím po skype nebo ICQ a pak ještě obřčas dělám po netu nějaké konzultace. A jelikož jsem chobotnice a nebaví mě dělat je jednu věc, tak to stíhám 😀
Potřebovala bych udělat něco s nehty, je tu tvrdá voda a moje chlouba je pryč 😒

blondynka400
20. bře 2009

kuratkol, tu druhou jsem našla, ale tu první od murynky ne, asi jsem nehledaal pořádně... 😀 No já ale jinou diskuzi stejěn potřebovat nebudu, snažilkovská mu bide muset ještě nějakou dobu stačit 😝

akzeret, budeme se večer těšit (teda doufám že to vyjde dneska mne, máme večer hosty 😎)

kuratkol
20. bře 2009

blondy: odkaz na murrynky diskuzi je nahoře... Uvidíš, že budeš potřebovat jinou diskuzi a už zítra 🙂

kuratkol
20. bře 2009

gab: kde ty nehty děláš? děláš je profesionálně ? 🙂

blondynka400
20. bře 2009

kuratkol, díky, už jsem koukala. Kéž by jsi měla pravdu 😵

kuratkol
20. bře 2009

Jak se otestuješ, napíšeš nám hned výsledek? To abych se tě pořád nemusela ptát 🙂

blondynka400
20. bře 2009

kuratkol, napíšu, slibuju. Uvidíme jak zítra mrcha a BT, když to bude vypadat ok, tak test provedu v neděli, jak uj jsem tady slíbila a řekla. Matava se těší na realityšou v přímém přenosu , viď matav? 😀 😵

kuratkol
20. bře 2009

já se taky moc těším 🙂

dudunka
20. bře 2009

taky se hlásím do řad zvědavých 🙂

dudunka
20. bře 2009

ahojky benjit, to jsme na tom skoro stejně 🙂 Ke mně teda ta mrcha už zavítala 🙂, tak se s ní snad co nejdřív zas rozloučím a pak nás čeká hotová alchymie! 🙂

dudunka
20. bře 2009

blondynko: děkuju za radu ohl. testů, dnes mi je paní pošťačka donesla (10 ks), tak to musím vychytat! 🙂 To snad bude stačit i na 2 měsíce🙂 jen teda doufám, že jsem koupila dobře, nejsou z lékárny, ale tady přes bazárek, od chrobáčka. Myslíte, že jsou některé testy nespolehlivé? neriskuju zbytečně? Byly teda dost levné (15Kč/ks)

kuratko: to je super, jak s tou gynekoložkou, tak s kulaťoučkým vajíčkem, taky to, že už na to můžeš vlítnout! 🙂 Moc držím palečky, věřím, že to vyjde napoprvé! 😀 Mimochodem, kdyby to vyšlo až na konci dubna, pořád bys měla šanci se tomu květnovému pracovnímu stresu vyhnout, ne? Třeba bys tam byla jen první týden a pak bys vypadla?

dudunka
20. bře 2009

Jo holky ještě jsem se chtěla zeptat, jestli jste některá řešila "Jonášovu metodu" otěhotnění - neboli plodnost ženy podle postavení měsíce? Kolegovi to vyšlo, dokonce včetně pohlaví. 🙂 Ale měl by to dělast renomovaný astrolog. Já u jednoho byla, tak su zvědavá 🙂

luciasek001
20. bře 2009

Ahoj holky, jak se máte? Já furt stejně, nic moc. Jdu vás dočíst

luciasek001
20. bře 2009

dudunka, tak o tom jsem prozatím neslyšela. Ale třeba to fakt vychází 😕

kuratkol
20. bře 2009

dudunka: Dr. mě po otěhotnění uvidí snad až v 6 tt, takže až pak by mi mohla vystavit neschopenku, takže to bych květen nestíhala. Každopádně když to nevýjde v březnu, tak to budeme zkoušet zas další měsíc. Jinak mi mamča říkala, že u nás v rodině nikdy nebylo problém otěhotnět, prý právě naopak. Tak doufám, že to tak bude 🙂. Jinak jak se máš ?

kuratkol
20. bře 2009

luciasek: ahojky 🙂

luciasek001
20. bře 2009

Je tu dneska někdo? Konečně mám čas na internet a tady to vypadá jak po vymření 😢

kuratkol
20. bře 2009

Já tady jsem

luciasek001
20. bře 2009

kuratkol, tak pokecáme? Než mi obsadí poč manžílek 😝

kuratkol
20. bře 2009

Jojo, používáš ovu testy?

luciasek001
20. bře 2009

Ne nepoužívám. Když to nevyjde tak bych je zkusila. Zatim to necháváme osudu.

kuratkol
20. bře 2009

Jestliže máš MS téměř jako já, tak budeš mít ovu zhruba jako já. Na testu se mi objeví 22.3. a proběhne asi 23.3. Už se snažíte?

luciasek001
20. bře 2009

My se snažíme už dávno. Ale já jsem měla ovulační hlen v neděli a ted prozatím nic od tý doby. Tak bud to ještě přijde nebo už to proběhlo. Takhle nevim. Ale každopádně to budeme ještě zkoušet.

kuratkol
20. bře 2009

Kdy pak plánuješ testovat těhotenství? My asi tak 3.4. a dál...

luciasek001
20. bře 2009

No podle poslední MS by měla dorazit snad zase za 29 dní tak asi až po 6.4.

kuratkol
20. bře 2009

Nemůžu se dočkat... Kéž by to vyšlo...

luciasek001
20. bře 2009

No to já taky ne. Už týden mi je špatně a vůbec nevim od čeho, nikdy mi tak nebylo. Je to záhada, poslední dobou svému tělu přestávám rozumět. Ale když by to vyšlo byli bychom úplně nejštastnější. Sice nevim jak by to vzali babičky, ale musely by se s tim faktem vyrovnat.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru