Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

luciasek001
18. únor 2009

Rennik: jo jo pracovat budeme, ale nejdřív od března. Chtěla bych absolvovat tu 1. MS bez prášků a pak na to hupsneme.

rennik
autor
18. únor 2009

já už mám právě za sebou tři takže kdybych nebyla nemocná vůbec by mi těhu nevadilo 😀 byla bych mooooooooooc šťastná 🙂

luciasek001
18. únor 2009

Tak uvidíš jak to dopadne třeba těhotná nejsi. Může to být cokoliv když jsi měla chřipku

blondynka400
18. únor 2009

Rennik, tak uvidíš zda v pátek dorazí, to už je za chvíli, i když ono to může být tou nemocí posunuto, pak bych si asi udělala testík. Jinak to 18 dne léky, alkohol a pod ještě tolik nevadí (embryo ještě není s tělem matky natolik spojeno, to až od 19 dne se začnou diferencovat tkáně a orgány a to je potm zle...), ale samo je to lepší bez nich 😉
luciasek, já bych tedy klidně pracovala už nyní 😎

luciasek001
18. únor 2009

Zatim tomu necháváme čas, líbilo by se nám kdyby se mimísek narodil v březnu kdy máme s Honzou narozky. Tak nevim jestli začít už v březnu nebo to ještě oddálit. Je jasný, že se to hned nepovede.

rennik
autor
18. únor 2009

No uvidíme v pátek, pokud by nedorazila ani přes víkend udělala bych si testík a pak dám vědět. Ale ty prsa mě nějak moc zlobí, jsou neobvykle velké a bolí. Jo a ode dneška mám takový bílý výtok, to před MS taky nemívám.

blondynka400
18. únor 2009

Luciasek, no rybičky jsou nejlepší, to je pravda 😵 . Bohužel takto naplnánovat se to většinou nedá. Ale jestli nikam nespěcháte, proč to nezkusit.....

Renník, obojí jsou příznaky těhu 😵 . Dle toho co uvádíš, to vypadá docela jasně...

blondynka400
18. únor 2009

Renník, jak dlouho jsi nemocná?

rennik
autor
18. únor 2009

Jsem nemocná od pátku. Holky fakt myslíte že bych mohla být těhu? Jiné příznaky na sobě nepozoruju, akorát mě dneska dost bolí hlava a furt bych spala ale to s tím nemá nic společného, podle mě je to tím že jsem unavená jak furt léčím ty ovčí prďoly.

blondynka400
18. únor 2009

Rennik a bereš teď ještě nějaké léky? No podle těch příznaků klidně můžeš. Já bych si být tebou uděala test co nejdříve, ať můžeš případně ty léky vysadit.....

luciasek001
18. únor 2009

blondynka: nespěcháme nikam. Uvidíme jak se situace bude dál vyvíjet.

Rennik: všechny tvé příznaku nasvědčují těhotenství. Tak dej vědět jak jsi na tom, my budeme držet palečky

rennik
autor
18. únor 2009

no beru ty antibiotika, ale v sobotu budu brát poslední, jinak kapky od kašle, nosní kapky na rýmu jinak nic, beru jako obvykle svoje vitamíny na podporu těhu a piju ty čaje.

blondynka400
18. únor 2009

Luciasek, to je rozumné...

Renník, tak vidíš, máš to i od další, fakt bych si test udělala hned zítra, ať máš jistotu 😉

rennik
autor
18. únor 2009

Děkuju moc za fandění holky 🙂 akorát že test si můžu udělat nejdřív v pátek máme šílené závěje nejezdí už k nám ani autobusy. bydlíme skoro na konci světa( teda aspoň mě to tak připadá) ale v pátek jedu k doktorce na kontrolu tak se stavím pro test a dám vědět 😉

blondynka400
18. únor 2009

Renník, hm, ak v tom případě asi pátek. Ono na tom jednom dni už zas tolik nesejde. Tak dej určo vědět 🙂 . Mně měla přijít MS dne, nepřišla a Bt nenasvědčuje tomu, že by zítra chtěla přijít. Takže jestli MS nedorazí a BT výrazně neklesne, v pátek si taky udělám testík. Mám podobné příznaky jako ty, bolest a zvětšení prsou, v podpříšku jako kdyby měla přijít MS a ona nikde, bělavý výtok, jsen unavenější a takový divný pocit v puse. Ale po tom co jsem si prodělala tomu moc šancí nedávám..... 😒

rennik
autor
18. únor 2009

Myslíš že by ti to nemohlo vyjít? Nevzdávej to, možná že to právě vyjde. Já si to zatím nepřipouštím, protože pořád čekám že ta MS přijde ale bylo byfajn kdyby nepřišla. Tak pak dej vědět jo? Já to v pátek taky skusím a uvidím, ale nevím jestli by to už šlo na testíku vidět. Někde v diskuzi jsem četla že se holky testíkují nejdřív tak týden po vynechání MS.

luciasek001
18. únor 2009

Teda holky, ještě neni ani březen a vy už máte podezření na těhu. To jsou novinky. Tak budu oběma držet palce aby se těhu potvrdilo 🙂

rennik
autor
18. únor 2009

Děkujem jsi hodná!!!!!! Holky kdyby to vyšlo budu nejšťastnější mamina na světě. Nonecháme se překvapit. Kdyby to nevyšlo tak se těším na to snažilkování které už se taky rapidně blíží. 😀

luciasek001
18. únor 2009

Každopádně at tak nebo tak máš před sebou světlé zítřky 😉 Na pátek jsem zvědavá jak vám to vyjde.

rennik
autor
18. únor 2009

to jo to mám 🙂 ale to my všechny ne? určitě se nám to všem dřív nebo později podaří 😀

kuratkol
18. únor 2009

Taky se moooc těším na snažení 🙂.

luciasek001
18. únor 2009

Jo jo všechny, taky se na to těším 😉

rennik
autor
18. únor 2009

Holky ještě mě napadlo nevíte jak je to s BT , kolik by musela být aby to příznak těhu? Skusila bych si ji změřit. A´t vím jestli se tam něco děje nebo ne, ještě před tím než koupím ten test.

luciasek001
18. únor 2009

Tak to ti neporadim. Zatim ji neměřim, spíš se v tom všem začínám pomalinku orientovat. Ještě nemám vše nastudovaný.

kuratkol
18. únor 2009

Taky neměřím a ani se nechystám... Neporadím...

luciasek001
18. únor 2009

Tak jsem vyčetla na jiný diskuzi, že ta holka co má těhotenské příznaky má BT 37,1, ale před těhu příznakama si ji neměřila, takže nedokáže říct na 100%

petamm
18. únor 2009

Ahoj holky,
malého trápí zoubky, tak jeden den pauza a najednou takových novinek.Držíme palečky 😀 😀 😀

luciasek001
18. únor 2009

Ahoj Petamm, tady se děje věcí. Rozuzlení bude v pátek tak se necháme překvapit. Aj jaj, zoubky jsou nepříjemný ☹

rennik
autor
18. únor 2009

Ahojky takže teptota 37,2 ale vyskytlo se jedno velké ALE když jsem se šla sprchnout, a měřila jsem tu teptolu, tak se objevil narůžovělý hlen tak teď nevím jestli je to začínající MS nebo špinění na začátku těhu, které se prý může vyskytnout. 😒

luciasek001
18. únor 2009

Aha, no ona si zatim neni jistá na 100% jestli je těhu, test si nedělala.
To je zajímavý. No tak uvidíš ráno jak to bude vypadat. Ted se to asi nijak nezmění.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru