Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

kuratkol
21. bře 2009

dudunko: Tak uvidíme. U nás je to ještě horší, protože chci holčičkou a zdravou 🙂 Jsem asi náročná....

blondynka400
21. bře 2009

dudunka, já taky byla optimistka a jak jsem dopadla... ☹ Tím vám samozřejmě nechci brát iluze, třeba Renník je příkladem, že to jde. Ale já v životě neměla nikdy nic jednoduchého, takže mimi nemohlo být vyjímkou 😀

dudunka
21. bře 2009

jojo blondy, 30.5. Ty jo, teď budu vypadat jako magor, ale úplně jsi mě znejistila s tou demostrací. Já to teda neviděla na vlastní oči, jen slyšela, ale pokud jsem to neslyšela, tak se mi to muselo zdát?? Je divný, že by to nebylo na netu... Asi jsem přepracovaná... Jdu surfnout...

dudunka
21. bře 2009
dudunka
21. bře 2009

No já bych chtěla taky holčičku, a zdravou rozhodopádně, to chceme každá. No ale když to nebude holčička, budu se muset naučit jednat i s chlapečkem 🙂 To zní asi dost prdle, já vím, ale myslím, že většina holek chce holčičku. Protože ženy jsou z Venuše .. a představte si mít naráz malého marťánka 🙂 😀 😅 Ale to se poddá 😅 😀

dudunka
21. bře 2009

No jo blondy, to jo... A kolik ti je? Jestli to třeba není už i věkem? Rennik je mlaďounká, té to jde snadno... Mně taky táhne na 29, proto už to nechci odkládat... Moje segra taky byla optimistka, ale taky jí to zatím nejde... je jí 34. Člověk si furt říká, že má čas, a pak zjistí, že sice viděl půlku světa a má kariéru, ale mimi si pak dává na čas.. Ale aspoň si těch bejbátek o to víc užijeme, až přijdou! 😀

blondynka400
21. bře 2009

Tak na tyhle stárnky já nekoukám... Mrknu na to. Ale Neapol je hold o dost větší než Praha, nemůžu vědět o všem 😀 . Myslím že horší to ale bude zítra, má tu hrát AC Milán (1. fotbalová liga), jsou to úplní blázni a nesnáší se, takže lepěí nevylézat z domečku. 😝

No dudunka já bych taky radší holčičku, ale v podstatě je mi to jedno. Co mám ale kamarádky a námé, tak většinou chtěli nebo chtějí chlapečka....

blondynka400
21. bře 2009

dudunks, je mi 27, takže už jsem v kategorii, kdy plodnost klesá 😀 . to mejo ségry už obě mimi maj, jedna dokonce 3 a všechny byli na první pokus. Jo hold má někdo štěstí.... Já mám zatím problém v tom, že po HA to není ještě úplně ono. Minule o emryjko jsme přišla kvůli nedosatečné sliznici, která se po vysazení HA netvořila v dostaečné kvalitě 😝

dudunka
21. bře 2009

jestli ale ty chlapečky nechtějí spíš kvůli budoucím tatínkům... A jsou to kámošky Češky nebo Italky? A jak je to vůbec v Itálii s machismem? Jak se liší Italové od Čechů, obecně?

dudunka
21. bře 2009

A jak je to dlouho, cos vysadila HA? To by se ještě mohlo srovnat, s tou sliznicí??

dudunka
21. bře 2009

Jo ještě jsem se chtěla zeptat, jestli je nějaká doporučená pauza mezi milováním, pokud se člověk snaží o bejbátko v době ovulace... No slyšela jsem, že když by to bylo příliš často, tak nemusí spermijky být ještě ve správném stadiu zralosti a pak by třeba neoplodnily vajíčko... Je to pravda? Když přijde ovulka, je lepší na to vlítnout třeba 2x denně a tím zvýšit šanci nebo radši počkat třeba do dalšího dne??? 😅 😕

blondynka400
21. bře 2009

češky, s Italkama se nekamaradím, jsou fakt hodně odlišní. Naštěstí tu jsme jen dočsasně.... Hele líší se snad úplně ve všem, já bych itala nechtěla ani za zlatý prase 😝

Je to 4 měsíce, takže ještě krátká doba. Určitě se to srovná, každý měsíc se to zatím zlepšuje...

Slyšela jsi správně, ideální je obden, max každý den. 2x denně je opravdu kontraproduktvní. Když je vše jak má být, v plodném hlenu vydrží i 5 dní....

dudunka
21. bře 2009

tak děkuju za radu, je pravda že by z toho asi miláčka klepla pepka, kdybych ho v ovu znásilňovala několikrát denně 😀 😀 No vidíš, dej tomu ještě 2 měsíce a bude to určitě v pořádku, většinou se doporučuje dát si pauzu 6 měsíců, ne? My si teda dávali půl roku po vysazení pozor.. Chtěla jsem se víc ""pročistit" , tak zhubniout a jíst zdravěji... Ať má mimi lepší "pelíšek" 😉

dudunka
21. bře 2009

No jestli je to bydlení v zahraničí jen dočasné, tak to je naprosto v poho. 🙂 Člověku se začne i "slunná Itálie" po čase zajídat, co.. Ono to není jen o morazzele a prosciutu a moři a temperamentních krasavích, co.. Člověka začne rozčilovat na jejich povaze čím dál víc věcí, že... Mám podobnou zkušenost, jen z ESP...

dudunka
21. bře 2009

blondy, půjdu ještě chvíli šít, tak papa a dobrou! 🙂

blondynka400
21. bře 2009

No na tohle existují různé názory, ale lidi které v tomhle směru uznávám, všichni do jednoho tvrdí, že je dobré se snažit hned a že žádná prořišťovací kůra není potřeba... Umělé hormony se ti z těla vyplaví poměrně rychle... Zhubnout nepotřebuji a zdravě se stravuji už mnoho let 😅

Mně lezou krkem už od začátku, hlavně Neapolitánci a italové jsou vělký rozdíl. Jinak než dočasně bych to zde nezkousla.... Jo a tedy nevím, kde by jsi tady temperamentní krasavice našla, tady jsou akorát zaprclé tlusté ošklivky. Hezkou italku jsme tu zas tu dobu viděla snad jen jednou 😀

dudunka
21. bře 2009

hahahha. No tak to bude takový ten tradiční stereotyp - člověk si představuje krásné urostlé chlapáky, sexy, voňavé, mužné, sexy a gentlemany k tomu, a oni to budou zatím malí zaprdlí mafiouši 😀

dudunka
21. bře 2009

tak papapa! 😀

blondynka400
21. bře 2009

Taky půjdu. Měj se hezky a dobrou. Jo a jinka si to přesně vystihla 😉

kuratkol
22. bře 2009

Dobré ránko 🙂 Blondy, tak jak to vypadá? 🙂

kuratkol
22. bře 2009

V albíčku mám dnešní ovu testík 🙂

blondynka400
22. bře 2009

Ahoj holky,

kuratkol, testík vypadá skvěle 😉

Takže u mě se to má tak, BT dnes stoupla dělala jsem si tedy test a zhruba asi po 10 minutách se tam objevil slabý proužek, ale dle návodu to bylo limitu. Ale zhruba asi před hodinkou jsem to dostala a určitě je to MS ne že se mimi zahnízďuje 😀 . Takže to je asi všechno, jestli jsem byla nebo nebyla to koumat nebudu, prostě je to tak jak to je a uvidíme co další cyklus 😉 .

kuratkol
22. bře 2009

blondy: Tak to je škoda.... ☹ Nevím, jestli bych to zvládala tak jako ty. Jestli nám to napoprvé nevýjde, budu asi dost zklamaná.... A to nemluvím o tom, kdyby to nevyšlo vícekrát za sebou.... Budu ti držet pěstičky, aby to příště vyšlo.

blondynka400
22. bře 2009

kuratkol, ale tak to prostě je... Ale je pravda že nejhorší je ten první pokus, protože hold člověk si myslí, že když mu nic neni a dobře to načasuje, tak to prostě musí vyjít, ale tak to není....
Ale je pravda, že dnes jsem fakt až moc v pohodě, je to asi tím, že jsem to prostě tak nějak tušila 😅 . A třeba ti to vyjde hned napoprvém budu držet palečky 😵

matava
22. bře 2009

ahoj blondy, tak me prvni kroky vedly k pocitaci...je to skoda, i kdyz stale si rikam, ze pokud ti teplota zas stoupla, tak jestli na tom nejsi jak kolegyne..ta nejenze to dostala, ale i testy mela negativni no a na mimco se tedy prislo az dalsi mesic....nastesti moc nepila nebo tak, jelikoz stalee mela tuseni, ze tehule proste byt musi...tak uvidis, treba budes pristi mesic mile prekavapena, ze uz mas jeden mesic za sebou 😀
kuratkol, tak sup za muzikem, testik vypada nadherne!
dudunko, pokud kolem 6.4. neuvidim dve carky, tak budu chtit kontakt na toho astrologa, dikes 😉
jinak my vcera byli na basketu, potkali znamy = kamoska se v patek dozvedela, ze to bude holcicka, cele tehotenstvi zatim absolutne bez problemu, ze kdyby ji ted mirne nevyrostlo brisko tak si ani nevsimne ze je tehule...no a pak jsme jeste sedeli v hospode s amikem atd..takze manzilek byl po pivku a pokecu velice naladen i na cuceni na basket doma...takze tahle kombinace snazeni bohuzel nenahrala...si stejne tak rikam, jestli to ted mam jeste hrotit, ze proste vyzkousime co udelalo snazeni 15,17 a 20DC....dnes jsem 23DC..no nevim..

kuratkol
22. bře 2009

blondy: Tak do roka to snad výjde a jestli ne, tak už je to divné. Jinak blondy, co děláš tak přes den? Máš nějaké zájmy nebo tak ? Připadá mi, že ty dny mi jen tak utíkají mezi prsty 😀

luciasek001
22. bře 2009

blondy, je mi to líto ☹ Tak snad v dalšim cyklu. Budeme ti držet palečky.

kuratkol
22. bře 2009

matava: Taky už se těším na testování, ale bojím se moc si toho slibovat. Ale třeba za týden od ovu by to člověk snad měl cítit, aspoň prsa...

matava
22. bře 2009

ja tedy momentalne necitim vuuubec nic...ale za prve mam dlouhy cykly a za druhe se snazim moc nepozorovat...treba snim nejakou silenou kombinaci jidla a reknu si, jee to asi budou tehuchute..no ale za chvilku si reknu, at se vratim zpatky na zem, jelikoz takhle jsem schopna splacet kdykoliv cokoliv a nebyla jsem tehu 😉 hlavne me testovani je vazne jeste daleko, takze casu dost 😉

blondynka400
22. bře 2009

matava, no myslím že nedopadnu jako kolegyně 😀 I když nikdy neříkej nikdy... S tím snažením, nehrotila bych to, myslím že jsi proto udělala dost, když se vám bude chtít tak jasńě, sale dělat to je kvůli mimi.....

luciasek, děkuji 🙂

kuratkol, týden od ovu je fakt ještě brzo, to se většina oplodnšných vajíček vznáší v děloze, navíc ne u každé se citlivá prsa objeví....
A co dělá přes den? Každý den chodím cvičit s ježděním mi to zabere hodně času, ale teď jsme to trošku omezila, myslím že už jsem to intenzitou přeháněla, pak učám tanec, mám nějaké konzultace pro pár firem, učím se italsky aanglicky, mám se musím starat o teplo domácího krbu a o zahradu no a až bude hezky, tak ještě musím chodit na pláž. A když tu máme nějakou návštěvu, tak trávím celé dny po výletech a jako taxikář...

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru