Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

akzeret1
12. bře 2009

annegret?díky za podporu,platí u vás to pravidlo příklad první dítko andílek,druhý dítko dáblik?koukam,že malej nežárlil,ale ty začátky jsou asi hodně těžký co?

saji3
12. bře 2009

Ahoj holky tak jsem na skok abych vás informovala.
Včera než jsem zavřela počítač tam mi mamžel usnul u televize. Budila jsem ho, bych někně rozespalý, tak jsem to raději mu neříkala, protože by ani asi nevěděl co mu říkám.
Celou noc jsem se budila a naspala jsem v přestávkách cc 2.hod. Dneska jsem byla v práci mrtvá, ale přežila jsem to.
Zavola jsem mojí doktorce a ta mi řekla, že mám hned přijet. Tak jsem zdrhla v práci dřív a šla jsem na krev.
Výsledky budu mít zítra po obědě, tak potom napíšu ofiko od doktora potvrzení zad jo.
Objednala jsi mě na 23.3 na utrazvuk, tak jsem zvědavá.
Manžovi to řeknu v sobotu, jdem na veču, řekla jsem mu že si oslavíme jeho narozky sami dva o týde dřív, nic netuší 😀 😀 😀

Přečetla jsem rychle vaší debatu a někdo prý bude dělat tabulku, tak to je bezva, sem s ní 🙂 🙂
blondynka omlouvám se, nevěděla jsem to

rennik
autor
12. bře 2009

ahoj saji vůbec se ti nedivím žes v noci nemohla moc spát já bych byla úplně stejná 😀 teda manžílek se má na co těšit potom nám napiš jeho reakci 😀 hlavně aby u doktorky bylo taky vše v pořádku a pak už jen se těšit na miminko. já mám dneska zas žravku v práci jsem snědla celý oběd což se mi nikdy nestalo, no a teď jsem dostala strašnou chuť na studený párek a zajedla jsem ho jogurtem ☹ asi mi bude dooooooost blbě, ale marné....... už se těším na tu tabulku od kualalik aspoň budeme mít krásný přehled jak jsme všechny na tom 😀

akzeret1
12. bře 2009

saji:to bude supr na véče,to bude mít hezkej dáreček 😵 at je zítra vše v pořádku 😉
rennik:párek s jogurtem 😀 nebude taky miminko?

blondynka400
12. bře 2009

renník, jak jsi na tom s BT?

akteret, no na rozdíl od včerejška mi už je docela dobře, takže pohoda. No já jsme zatím o počtu nepřemýšlela, vidím to na 1 max 2. Radši bych 2, ale nevím. zda to nějak zvládnu....

saji, vidíš tak s tím ultrazvukem jsem měla pravdu. To že budeš znát přesnou hodnotu HCG je také fajn. 😉 Tak to budete mít veselou sobotu, to dostane pěkný dárek 😎
Jinka v pohodě, nic se neděje....

annegret
12. bře 2009

Akzeret Milánek sice nežárlil,ale do jednoho roku to s ním bylo o nervy.Jako miminko do 6 měsíců když nespal tak fňukal nebo řval 🙄 ,nejdřív prdy,potom zuby.Od osmy měsíců afektivní záchváty.No to vztekání má teda do dneška ale už se nezasekává.I když teď už si nechá plno vecí vysvětlit takže to vztekání je jen ojediněle.A Mareček to je andílek 😅 😅 fákt strašně hodný miminko.Takže u nás to je obráceně.
Jinak děkuju za přivítání.
RENIK párek a pak jogurt 🤐 že by mimísek???

blondynka400
12. bře 2009

annegret, tak si vyjímka potvrzující pravidlo 😉 Tak to třetísnad také bude v pohodě 🙂

renník pravda párek s jogurtem ke zajímavá kombinace ale na projev HCG je ještě trochi brzo ne? 😲

annegret
12. bře 2009

Blondýnka díky bohu byla jsem připravená na bezesné noci a ono to bylo v pohodě.Měla jsem nakoupený v zásobě pupík, flatulina Sab simplex(na bříško) a mám ještě stále nepoužila jsem je ani jednou.A zoubky taky docela dobrý občas si pokňourá,ale nic dramatického

kuratkol
12. bře 2009

Co naše tabulka ?

blondynka400
12. bře 2009

anngret, no chtělo by to víc takových maminek jako jsi ty 😎 . A nebo máš tak úžasné děti 😀

luciasek001
12. bře 2009

Ahoj holky, tak jsem tu po cvičení, přežila jsem ho, ale všechno mě bolí 😝 Jdu vás dočíst.

luciasek001
12. bře 2009

Saji, tak strašně moc gratulu k těhulkování 😉 Člověk tady pár hodin neni a už máme prvotěhulku 😀 Bomba!!!

annegret
12. bře 2009

No zas taková mamina nejsem,to víš že mě taky povolí nervy a občas to u nás je jak po výbuchu hračkárny 😀 ,ale co hlavně že je pohoda 😀 😀.Manžel sice někdy prudí,hlavně když příjde utahanej a kluci po něm skáčou jak po trampolíně do toho si šlápne na dřevěnou kostičku a musí počkat než dovařím večeři

luciasek001
12. bře 2009

Ahoj annegret, vítám tě 😉

luciasek001
12. bře 2009

A kualik dělá tabulku, mohu zaslat info?

kuratkol
12. bře 2009

jojo, pošli

luciasek001
12. bře 2009

Tak už jsem poslala info. Tak uvidíme 🙂

rennik
autor
12. bře 2009

ahojky blondy, BT je 36,8 takže to zatím na mimíše nevypadá ale nevím co s tím mojím žaludkem, prostě mám nějak moc hlad a v životě by mě nenapadla taková kombinace 😀 já si radši nedělám naděje byla bych zklamaná

annegret
12. bře 2009

Ahoj Luciasekděkuji za přivítání

luciasek001
12. bře 2009

rennik, a kdy má přijít MS? Asi jsi to psala jako jestli neudělat testík?

luciasek001
12. bře 2009

annegret, tak ty se chystáš na 3. mimčo? To tě obdivuju. Mě budou stačit úplně 2. Manža bude zřejmě na mateřský. Jsem na něj zvědavá jestli si to ještě nerozmyslí 😉

rennik
autor
12. bře 2009

luciasku já jsem si ho dneska udělala a byl negativní, ale myslím si že je asi stejně ještě moc brzo. MS má přijít 19.3. tak se nechám překvapit.Ale nedělám si velké naděje,sice jsme se snažili ale bylaby to velká náhoda kdyby to vyšlo hned první měsíc 🙂 nejhorší je čekat ještě celý týden jestli MS přijde nebo ne......

luciasek001
12. bře 2009

Aha, to je škoda, že byl negativní, tak ještě počkej do 19.3. zatím je asi fakt ještě moc brzo aby se na testu ukázaly // čárky. Vydrž!!

annegret
12. bře 2009

Luciasek no to teda koukám fakt chce být manžel na mateřský,ten můj občas hotovej i z víkendu stráveného s dětmi 😨

rennik
autor
12. bře 2009

jo vydržím nic jiného mi ani nezbývá 😀 ten bílý hlen mám furt, dneska je ho zas víc a k tomu tažravka, ale jinak je to všechno, ale asi je na nějaké příznay stejně ještě brzo. A jak jsi na tom ty?

blondynka400
12. bře 2009

luciasek, ahoj. Manžel na mateřské? To zní zajímavě 😀 Od kterého měsíce by jste se vyměnili nebo jak to plánujete? 🙂

renník, já tak dokud neklesne Bt pod čáru, nic se neděje, me každé těhuli teplota stoupá.... Testík a takle brzo? 😕 Ty jsi ale nedočkavka 😀

kualaik, tak kde máme tu tabulku. 😅 . Si to vymyslíme a pak tě jetě prudíme, co? 😀

rennik
autor
12. bře 2009

blondy: já vím, ikdyž jsem si jsem si byla skoro na 100%jistá že tam bude jen jedna čárka, stejně mi to nedalo a skusila jsem ho ale teď počkám až do toho příštího čtvrtku.to by už mohlo jít něco vidět?

luciasku: tak to tě obdivuju já bych to asi nedokázala aby byl Honza na mateřské, ale pokud to tvůj manžel chce a zvládne tak to určitě bude prima.

luciasek001
12. bře 2009

rennik, ja zatim dobře, ovu se blíží okolo 20.3. tak se budeme maximálně snažit 😉

annegret a blondy, no prozatím se k tomu hlásí, že by to vzal na sebe. Já bych byla první 1/2 rok doma a pak nastoupí on. Je jen škoda, že se nemůžeme třeba po roce vyměnit. Uvidíme, třeba se zalekne a bude to na mě 😵 Prozatím je to z finančních důvodů, ale než budu těhu třeba se finanční situace otočí a budu na mateřský jen já.

rennik
autor
12. bře 2009

tak to ti budu moc drzet palce 😀

kuratkol
12. bře 2009

luciasek: Tak to máme stejně tu ovu 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru