Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

saji3
13. bře 2009

rennik : tak že by další těhulka ? teplota vysoká, nafouklá a svědění bradavek. No já nevím, nevím ale upně stejné příznaky co jsem měla já !!!!!!!!! 😀

jak to tu vidím, tak jsem to tu pěkně nakazila a teď to tu pujde jak na běžícím pásu.

Kualalik : připrav se aby jsi stíhala psát do tabulky 🙂 Jinak tabulka je opravdu krásná chválím, mocccccccc 😀

tak co jsme na mě vy kráčmerky vymyslely?

ardila
13. bře 2009

Saji, tak to jsem to tu správně 🙂
Tak já se pro dnešek loučim, jdeme s manžou zapít začátek dalšího snažení 🙂 Hezký večer všem

kualalik
13. bře 2009

ŽENY sakráááá nestíhám 😀

Mám kontrolní otázku: když mi má MS přijít 20. 3. a chtěla bych to prubnout v pondělí s těhu testem (jedu odpol na gyndu,jsem domluvená s Mudrou), bude něco vidět? Aspoň slabá čárečka, prosííím 😀

saji3
13. bře 2009

jak koukám na tu tabulku, tak víc to zdůraznit nešlo, co ?
Aspoň se dobře najdu 😉 😉
Jinak obrázek uvodní je krásný, chválím

kualalik
13. bře 2009

Ardila, hoooooj a zase přijď 😉

saji3
13. bře 2009

blondynka : ty jsi opravdu v Itálii?

blondynka400
13. bře 2009

kualalik, no když by jsis koupila hodně citlivý test (10), tak možná ano. Ale myslím si, že je to fakt zbytečné.... Na UTZ by stejně nic nepoznala...

saji, už jsem odpvoěděla, jen nevím, jestli sis mě náhodou nespletla s renníkem 😒

kualalik
13. bře 2009

blondy, já tam jedu proto,že jsme se domluvily,že mám přijet po dobrání Utroše.. na kontrolu, stěry,apod. A hlavně objednat manžu na spermio..
Hm, tak já teda nevím s tím testováním... ach jo ☹

saji3
13. bře 2009

kualalik : já jsem udělala test 30 DC a bylo to už slabě vidět, to je ta fotka v albumu.

blondynka : tak nabízím 17 Dc- 20 DC nebo 29 DC, co ty na to ?
no tak to se vám povedlo, opravdu, ha, ha. Testíky budu a UTZ budu vkládat, ale s fotkama, nevím, neví. Nejsem zrovna hubená holka a už teď mám malé podbříško. Snad časem, jo.
No a postupně sem všechny tehulky budou vkládat foto a nakonec potom i miminka.
A to jsem zase rozhodla já, jako první těhulka, tak 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Testíky doplním až bude nějaká řada, přísahám.

blondynka400
13. bře 2009

saji, opravdu jsem a ještě nějakou dobu budu 😎

kualalik, netestuj myslím, že je to tak lepší. Spoustu těhotenství (říká se až 50%) se prostě špatně uhnízdí a odejde pak společně s MS. Kdysi o tom ženský vůbec nevěděli, ael teď jak si každá dněla hned brzo test (před MS), tak to vědí a jsou pak zbytečně zklamané. Navíc jestli ti Dr. bude tělat UTZ, v případě tehu by mohla vidět už zvýšenou sliznici a v tomto případě ti nechat udělat HCG z krve, je to stejně jistější.... 😉

kualalik
13. bře 2009

blondy,... mno jo... mno jo... nenadělám nic 😀 se tu asi do pátku 20.3. oběsím na lampičce nebo co 😅

blondynka400
13. bře 2009

saji, a teď jsi kolikatý den DC a poslední MS byla kdy? Podle toho že jsi pozitivní testím nahlásila nedávno, ovu by měla být první uvedený termín, tzn. hrubým odhadem by jsi měla být na začátku 5 tt

Jinak nám je jedno jestli máš nějaký špíček nebo ne, chceme vidět pupík 😀

Tak hold tvoje rozhodutí budeme muset akceptovat, jako naší prvotěhulky 🙂

saji3
13. bře 2009

tak dneska asi končím, jdu si lehnout, stejně neusnu jako poslední 3 dny, ale dneska asi neusne i manža 😅 😅
tak moc nepiště, at to stíhám číst. 😵

kualalik
13. bře 2009

saji, že zdravíme tatínka 😀 😀 😀 😀 😀

rennik
autor
13. bře 2009

saji: nevím, spíš si nedělám moc velké naděje, ta bradavka pálí ne svědí a pálí jen jedna a to pravá, teplota je sice hezká ale jak říkám v dalších dnech to bude s měřením naprd protože mám ty noční 😠

kualalik: tak to budeme dvě na té lampičce ale já už o den dřv tak se pak pověs ke mě jo? 😀 😀 😀

kualalik
13. bře 2009

rennik, sakra až do Třince za tebou na lampičku 😀 no udělám si asi výlet 😀

blondynka400
13. bře 2009

kualaik, ale to vydržíš, stejně je celé těu jenom o čekání. Bude hůř 😵

saji, hezky se vyspinkej a dávej na sebe pozor

renník, taky bradavky? A jak jenom jedna? A BT jak stejná nebo stoupá? Ty noční až zas tak nevadí, měřit by jsi měla alespoň po 4 hodinách spánku...

blondynka400
13. bře 2009

renník, jé už to vidím, já jsem ten zvůj příspěvek propásla, promiň ☹

kualalik
13. bře 2009

blondy, asi mi nezbyde nic jinýho než čekat a čekat 😉

blondynka400
13. bře 2009

Jo a ještě jsem zapoměla dodat, bolí mě v podbříšku. Tedy spíše než bolest je to takový tlak...

blondynka400
13. bře 2009

kualalik, to nám všem.... Ale abych pravdu řekla, já na ten test fakt nespěchám, ani nemám moc chuť si ho dělat. Uvidím co ta MS, po minulém měsící mám zklamání dost...

kualalik
13. bře 2009

blondy, mě dneska celý den děsně bolí v podbřišku.. příznaky jako na MS 😒

blondynka400
13. bře 2009

kualaik, no to na začátku těhu většinou takto bolí, je to jak se zvětšuje děloha. Ale bohužel tohle způsobuje i utroš 😒

kuratkol
13. bře 2009

blondynka: Ale upřímně... jsi zkušená, věci znalá.... myslíš si ty sama, že jsi těhotná ? Už jsi jednou byla, tak to určitě poznáš..

blondynka400
13. bře 2009

kuratkol, no máš pravdu že jsem jednou byla ale jako zkušená bych se neoznačila 😉 . Řeknu to asi takhle, některé příznaky jsou hodně stejné, ale ruku do ohně bych za to nedala..... 🙂

kualalik
13. bře 2009

blondy, dneska jsem bez utroše... poslední byl včera večer a ani mi takhle s ním nikdy nepobolíval podbřišek... jen při OVU či před MS.... ☹ mno joooooooooooooooo.... ááách jo....

kuratkol
13. bře 2009

blondynka: tak budu mooooc držet palce.... Který den budeš testovat ?

blondynka400
13. bře 2009

kualaik, tak vydrž a hlavně žádná lampička 😀

kuratkol, v sobotu by měla přijít MS, když nepřijde tak v neděli nebo pondělí (ale až tu další, ne tuhle 😀 )

kualalik
13. bře 2009

holky, nejste některá na facebooku?

akzeret1
13. bře 2009

Dobrý večer 🙂
díky za info s tim duphastonem nějak tenkrát haproval jeho prodej tak jsem si myslela,že už končí
Ardilo vítej 🙂
kualalik:mě taky pořád bolelo břicho a měla jsem křeče jako když,to mam mít a řikala jsem si,že to musim každym dnem dostat a nedostala,takový bolení jsem měla asi 3týdny

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru