Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

lenicenka17
13. bře 2009

No mě se do práce taky moc nechce navíc jsem něco začala dělat jako přivýdělek a práce by mi dost brala čas co na to potřebuji...
Unás je zápis až tak v květnu ale půjde pokud neotěh.tak jdu v září do práce mám též jen 3 letou mateřskou

kualalik
13. bře 2009

blondynka, jsem se s Marti domlouvala, že bysme se našly na fejsbůku a ona mi někam utekla holka jedna 😅

rennik
autor
13. bře 2009

😀 no výtok je pořád bílý ale že by nějak přibýval to ne, žravka je pořád ale už se krotím- musím!!!! a tím sapním žádný problém já po noční spím od 7 tak do 12-13 hodin takže těch 5 hodin v kuse zvládnu s radostí 😀

lenerka
13. bře 2009

Leni

no já taky,když se to nepovede,tak musím nastoupit 27.12.do práce 😒
se školkou bez šancí
takže už jsem se domluvila se ségrou,že by mě kačku když tak pohlídala
a švagrová je těhule,tak říkala,že klíďo by taky hlídala
takže to mě trošku uklidnuje

blondynka400
13. bře 2009

akzeret a otěhotněla jsi s takto nepravidelnou MS bez problémů?

kualalik, ona se zas najde 😉

renník, 😀 . Tak hezky měř, a uvidíš jaké budou hodnoty. Asi to bude možná trošku zkreslené, ale mělo by se to dát použít...

lenicenka, co jsi dělaal za práci, jestli se můžu zeptat?

akzeret1
13. bře 2009

blondy:otěhotněla jsem bez problémů

lenicenka17
13. bře 2009

lenerka
tak to máš fajn že máš rezervu v tom lídání já nemám ... Mamka ještě chodí do práce a druhá babička bydlí 30km od nás tak vozit jej tam denně je nesmysl a dat jej tam na týden to mi příjde strašný...

lenerka
13. bře 2009

Marti
no máme to divošky co?
škoda,že bydlíte od nás tak daleko,určitě by si holky rozuměly 😉
my máme okolo sebe jen prcky

lenicenka17
13. bře 2009

blondynka400
montovala rošty pro Ahorn

saji3
13. bře 2009

tak jsem na skok ještě tady, nemůžu usnout, jak jsem říkala ☹
blondynka : dneska jsem 32 DC poslední MS 14.2, před měsícem a snažení jsem ti napsala.
Dík za spočítání. Mám si ještě měřit po ránu BT, nebo už ne?
V albumu mám takovou tabuku těhotenství dle PM kde je to rozdělené na týdny + číslo k tomu. Vsvětlíš mi to prosím. Jak jsem psala, ještě nejsem moc zběhlá ☹

Jinak vítám noční směnu ( myslím maminky)

lenicenka : vítám tě zde. 😀

lenerka
13. bře 2009

Leni
moje máme sice nechodí do práce,ale je nemocná,takže by to nešlo
a mojí babičce je přes 70 a to bych jí nemohla udělat,jí kačku nacpat na celý den
je to s ní docela už náročný,ale to znáš se Šímou co?

blondynka400
13. bře 2009

akzeret, já si totiž myslim že dlouhé a nepravidelné cykly neznamenají, že žena nemůže otěhotnět. Prostě každá nemůžeme mít cyklus 28 dní a ovu 24 den. A chtít to po tělu, když na to není nastavené, je nesmysl....

akzeret1
13. bře 2009

Luci:já si myslim,že by si rozuměly 😉 jsem zvědavá na to druhý jakýho bude rázu,si myslim,že bude jako mimčo řvát a po roce se zklidní přesně naopak od Terči 😀

lenicenka17
13. bře 2009

jak se dělají alba??

lenicenka17
13. bře 2009

lenerka
já myslela babičkou jako tchýni 🙂

lenerka
13. bře 2009

Saji díky za přivítání 😀
já se sem moc přes den nedostanu no
s Kačkou to fakt nejde
vypíná mě PC a je pak protiva 😅

lenerka
13. bře 2009

aha Leni

to já tchýni nemám ani tchána

akzeret1
13. bře 2009

blondy:máš pravdu 😉 hlavně,že to tak funguje,já si vymejšlim co?já jenom jestli to neznačí nějakej problém,ale snad funguju dobře a to je hlavní 😉

rennik
autor
13. bře 2009

blondy jojo měřit budu dál a uvidím co z toho bude. 😉 Ještě že mám teď v práci klid, dětičky už spí a tak si s váma můžu v poklidu psát 😀 jak to vypadá jsme já, ty a kualalik první na řadě s očekávanýma MS co?

lenerka
13. bře 2009

Marti

no tak kačka byla pohodový mimčo 😉
spala,jedla skoro ani nebrečela
takže to druhý mě to pěkně osolí!!!!bude to divoch určitě od začátku a já se picnu 😝

lenicenka17
13. bře 2009

lenerka
Toho pravidla se též děsím 🙂 šíma byl strašně hodné mimi...

akzeret1
13. bře 2009

Luci:mam z toho obavy 😒 taky skončim v blázinci 😀 ,dneska jsem měla doma MC přišly 2 kámošky s dětma 21.m a 12.měsíců a Terča jim velela no řeknu ti měla jsem toho plný kecky,ale sranda byla 😉
Rennik:kde u dětiček pracuješ?

blondynka400
13. bře 2009

akzeret, tak jednou to šlo, proč by to nešlo znova. Na těch dlouhých cyklech je blbé to čekání, ale určo lepší, než syntetické hormony.

Já tedy naštěstí na dlouhé cykly moc netrpím, ale po vysazení HA jsem si taky užila...

renník, ty jsi v práci? 😕 Jinak ty si myslím úplně první ne? Jsme hned za sebou 😉. I když já ji očekávám od čtvrtka do soboty, nejsem to schopná číct úplně přesně....

lelenrka, ale tak večery máš úplně v pohodě ne? Nestěžuje si manžel, že ho zanedbáváš?

lenicenka17
13. bře 2009

Holky prosím ja se tam dávají ty fotky jako ty alba?

rennik
autor
13. bře 2009

blondy: jo jo jsem v práci na noční 12 😠 jo jsem první komu má přijít MS a podle toho že vždycky přišla na den přesně tak to asi fakt budu vědět první jestli jo nebo ne

akzeret1: pracuju v nemocnici na dětském centru operační léčby

kualalik
13. bře 2009

Hele ženy, předem hlásím, že vás zítra budu trochu odpoledne, navečer či v noci zanedbávat 😀 budu tady mít malou Lucinku (7 r.) od ségry na noc... uděláme si dámskou jízdu 😀 manžela mám pryč,přijede až v neděli... já v pracovní neschopnosti neustále a malá má antibiotika (asi průdušky či co)...

blondynka400
13. bře 2009

renník, no mě podle klasické LH fáze by měla také přijít ve čtvrtek. Ale minule se mi o 2 dny prodloužila, asi možná po tom potratu, nevím... Takže c podstatě nevím.

Tak hlavně, že máš klid....

rennik
autor
13. bře 2009

jj je klídek ale radši zaklepat ať třeba není příjem při pátku 13.... tak uvidíme možná že se to dovíme obě dvě ve stejný den. ... Mám zas blbý dotaz ohledně BT------ kdyby měla přijít MS tak se BT sníží až v den očekávané MS nebo už den předem? Protože ten minulý cyklus jsem měla BT pořád nad 37 i když jsem měla MS ale to bylo asi tou nemocí takže radši ať vím co a jak

lenerka
13. bře 2009

blondy
ne né manžel si nestěžuje
je taky na PC 😀
ale počkej po MS to ho budu pořád znásilňovat a na PC mě tu holky neuvidíte

blondynka400
13. bře 2009

renník,no u každé je to jinak. Někomu klesá už dopředu, někomu klesne naráz až v den kdy MS přijde a vyjímečně muže klesnout až po MS. Záleží jak tvoje tělo rychle reaguje. Já jsem tedy ten první případ 😀 . Jinak minule to bylo u tebe mylsím ovlivněno tou nemocí...

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru