Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

lenerka
17. bře 2009

andyva já si taky myslím,že snažilky duben 2009 už tu je

lenicenka17
17. bře 2009

lenerka 😀 😀 😀 😀
je to fakt sranda... ale my když plánovali Šimonka tak sme si řekli že to zkusíme a hned to bylo nic taového jsem vůbec neřešila... fakt byl na první pokus

akzeret1
17. bře 2009

blondy:né já nikam neutíkam,jsem tady s Vámi ráda, já jenom kdyby jste mě vykázaly
leni:díky mě se tohle jméno dlouho líbilo.Leni a jak máš dlouhej cyklus?já ji třeba mam až 20DC a co ovu testy?

lenerka
17. bře 2009

andy a opravdu to bylo Vojta Kuba s Matějem
my máme tu písničku na Cd a běží nám to tu každý den
Ondra je pěkný jméno

blondynka400
17. bře 2009

lenerka, no měly by jste se nad sebou zamyslet 😀 😀 😀

lenicenka, nikam chodit nemusíš, tahle diskuze žádán pravidla nemá, tedy jestli naše velitelka renník nějaké nezavede 😎

renník, Terezska je hezké jméno, ale mě přijde, že jich je v poslední době hrozně moc a to pak zrtáci veškeré kouzlo (akzeret nemyslela jsem to na tebe, spíš tak všebecně 😉 )

lenerka
17. bře 2009

terezka je moc pěkný jméno
ale švagrová už dcerku Terku má a je to pěkný číslo
my zůstaneme buď u tý Elišky nebo Nelinky no
ale kdyby to bylo ledňátko,tak musíme vybírat nějaký jméno jaro ,léto

kačka je chudák
vánoce,narozky a svátek v listopadu!!!!

rennik
autor
17. bře 2009

lenicenko neeeeeee zůstaneš u nás, ten měsíc znamená že se od té doby snažíš ale když nebudeš těhu tak to neva to by ses taky mohla přesovat a zakládat každý měsíc novou diskuzi kdyby ti to furt nevycházelo. Normálně zůstaneš tady teda pokud sama nebudeš chtít odejít.

blondynka400
17. bře 2009

akzeret, no proto 😀 . Ježíš my a vykázat tě? Jak tě to mohlo napadnout? 😕 To nikdy 😵

lenicenka17
17. bře 2009

akzeret1zatím mi to vychází že 29dní tak to bych měla mít ovu teoreticky kdy?ovu testy sem ještě nikdy nedělal upřímně včera sem se teprve ptala co to vlastně je...

rennik
autor
17. bře 2009

lener Nelinku teď čeká moje sestra je v 6c měsíci těhu bude to její druhé, prvního mám Domču je úplně skvělý, a Nelinka se má narodit 3 týdny po naší svatbě 😀 už se na ni těším na to miminečko

lenerka
17. bře 2009

no já už tu holky taky zůstanu
mě se březen zamlouvá 🙂
a hlavně,když jsme dělali kačku
tak jsme měla poslední MS 15.3.2006
a vyšla nám ještě v prosinci
tak honem MS doraž prosím

akzeret1
17. bře 2009

blondy :v pohodě já vim,že je jich moc to bude síla ve škole těch bude já chtěla původně Nelinku,ale rodina mě vykázala,že je to jako na psa mě to teda vůbec nepřijde
Luci:malá má taky narozky 18.12. pak vánoce a svátek už v říjnu a to chtěl MM Lucinku to by bylo ještě horší ještě svátek v prosinci

andyva
17. bře 2009

blondynka400:dost mě zaujalo,co jsi zde napsala,musela jsem si to napsat na papír 🙂 .Poradíte mi prosím?Jsem ohledně ovu dost neznalá,nikdy jsem to neřešila,ale zaujalo mě to s tou holčičkou-2 dny před ovu-že bych to přeci jen zkusila 🙂 Prý se prodávají na to testy?Kolik to stojí?

lenerka
17. bře 2009

já chci taky holčičku
co?to mě nějak uniklo
Blondy napiš to tu ještě jednou
kdy se povede holka?a kdy kluk? 😀 😝

blondynka400
17. bře 2009

akzeret, tak to jsme ráda že to takhle bereš, někdo je na jméno svého dítětě hrozně háklivý... Tak jsem si nebyla jistá, zda to můžu napsat... Lucinka to byl hit za mne, ve třídě jsme jich měli asi 5 😀
Nelinka je náhodou fajn, to nechápu proč jak pro psa...

Já jsem tedy ale asi pozadu, já nějak o jménech ještě úplně neuvažuju ☹

lener, a zkusila jsi to červené víno, skořřici a manžela? 😎

lenicenka17
17. bře 2009

Taky chcem holčičku když už chlapa máme.. tak musím zjistit tu ovu přesně 😀 😝

lenerka
17. bře 2009

nela je pěkný jméno
a nepřijde mě,že by to bylo jak na psa
já chtěla Natálku nebo Nikolku a mě zas příbuzenstvo,řeklo,že jsou to ruský jména

rennik
autor
17. bře 2009

tak to já bych na radu rodiny nedala vůbec hlavně že se to jméno líbí partnerům a ostatní si hold musí zvyknout, ale máme štěstí že Tereza i Lukáš se líbí v rodině. Ikdyž já bych si pro chlapečka vybrala jiné jméno ale Honzovi se strašně moc líbí a taky o tom mluvil od začátku takže by jsme zůstali u Lukáška.

akzeret1
17. bře 2009

leni:zkus ty ovu testy tam máš napsané kolikátý den cyklu máš začít testovat podle mě zhruba v půlce cyklu 14,15DC je to podobný jako těhu testy,ta testovací čárka musí být stejně silná jako ta kontrolní pak druhý den se začít snažit nejdýl však ale do 48 po zjištění druhé silné čárky asi v tom budeš mít ode mě guláš co,blondy by ti to vysvětlila líp to je šikula

blondynka400
17. bře 2009

lener, máš to o pár řádku výš 😠 Ale dobře, že jsi to ty 😉 V době ovu kluk, před ovu holčička. Holčičí spermije jsou totiž odolnější a získají si převahu, za to klučičí spermijky jsou rychlejší, ale méně vydrží. Prostě je to jak v normálním životě 😀

lenicenka17
17. bře 2009

Mě se Nelinka taky strašně moc líbí ale právě že manža měl psa a ten se Nelinka jmenoval to dát nemůžu... Měl ji šíleně moc rád a prý by si na to nezvykl.. ale jméno je to fakt moc pěkné

blondynka400
17. bře 2009

akzeret, lenicenka už tohle všechno má v IP 😵

akzeret1
17. bře 2009

já bych chtěla znova taky holčičku 😵 tak jsem zvědavá jak to vyjde a to nedávno vedl kluk 😲 ne vážně,hlavně aby bylo zdravé 😉

lenicenka17
17. bře 2009

akzeret1 •náhodou jsi t napsala pěkně.. chápu a ty testtíky se prodávají po kolika kusech?A kolik stojí balení?

lenicenka17
17. bře 2009

Tak jsem zkoumala na netu a našla sem ovu testy na sliny.. to je co???

lenerka
17. bře 2009

no já byla přesvědčená u prvního těhu,že to bude kluk VOjta
a nakonec je to kačenka a jsem strašně ráda 😉
no s těma luckama máte pravdu
na učňáku jsme měli ve třídě 4 to bylo trapný
teď vede Terezka,Natálka,Eliška

rennik
autor
17. bře 2009

holky skoro za půl hodiny je tu středa hurááááá pak už jen jeden den vydržet a můžu testovat, ježiš jak já už se nemůžu dočkat, to je hrůza se mnou co?

lenerka
17. bře 2009

blondy

skořici jo
červený víno nepiju
a manžel mě vždycky usne
ale dneska tu ještě je se mnou
tak ,že by konečně 😀

blondynka400
17. bře 2009

akzeret, já bych radši holčičku, ale v podstatě je mi to jedno...

lenicenka, na testy ze slin zapomeň, je to nespolehlivé. Je to založeno na principu, že v době ovu máš ve slinách hormon, který jakoby strokečkovatí. Zkoumá se to pod mikroskopem, ale jak už jsme napsala, je to nespolehlivé...
Ovu testy máš různé, nejlevnější jsou tak od 40 kč, zkus se zeptat v lékarně, v každé mají od trošku jiného výrobce. Pak můžeš koupit i na netu, jsou levnější ale co jsem slyšela tak dost často i nespolehlivé...

akzeret1
17. bře 2009

leni : dík,ale blondy ti to napsala určo líp já jsem takovej zbrklej popleta 😀 já jsem nedávno kupovala 3 v jednom balení asi za 120 o jinejch nevim,jo a testy na sliny to měla kamarádka takovej mikroskop a podle slin poznala plodné a neplodné dny,ale nevim jak je to spolehlivý

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru