Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

blondynka400
10. dub 2009

eliska, děkuju za pochopení 😀
Nene, jsem doma, já teď momentálně nežiju v čechách..... 😎

eliska_v
10. dub 2009

blondy: acha...A můžu se zeptat, kde teda teď žiješ? 😉

blondynka400
10. dub 2009

eliska, v jižní Itálii, ale naštěstí to není natrvalo 😉

eliska_v
10. dub 2009

blondy: tak to je hezký, ale nevím jestli by se mi nestýskalo 😒
Tak to jsi od nás všech pěkně daleko... 😕

blondynka400
10. dub 2009

eliska, tak není to úplně nejednodušší, ale dá se. S internetem je to docela pohoda. Navíc v čechách občas jsem a letadlo doletí do Prahy za hodinku a půl, takže bez problémů 😀

eliska_v
10. dub 2009

blondy, tak to ju... 😉
Ono to je asi jiný, když jsi tam s člověkem, kterého miluješ..viď?! 🙂

blondynka400
10. dub 2009

eliska, jo to určitě... 😉 Zas je to tu zajímavá zkušenost, je to opravdu něco jiného než v čechách.... Ale na trvalo bych tu fakt zůstat nechtěla, i když třeba moře miluju 😀

eliska_v
10. dub 2009

blondy: K moři bych jela hned, ale tak na 14 dní a stačí... 😎
A kdy se vracíš?

eliska_v
10. dub 2009

blondy: Já nechápu proč pořád krvácím... ☹ Už je to 5 den a vždycky to u mě trvá max 3 dny ☹

blondynka400
10. dub 2009

eliska, tak to já ho mám tak 2 minutky autem (pešky se zde nechodí... 😒 ). Tak já netrávím každý den na pláži, na to nemám čas, ale už se těším, tak za měsíc se bude dát koupat.... 🙂
Za dlouho, za dva roky a kousek....

eliska_v
10. dub 2009

blondy: Až za dva roky? Teda tak to bych nevydržela... 😕

eliska_v
10. dub 2009

blondy: Tak krásný večer... 🙂
Já mizím... 😉

dudunidu
10. dub 2009

Ahojky kočky, omlouvám se že jsem tu teď nebyla, neměla jsem přístup na net, děláme doma nějaké stavební úpravy a měli jsme tu fakt výbuch! Bordel, prach, omítku, celý týden byt úplně naruby, věci v úschově u sousedů, hrůůůza. Ale už finišujeme a tak jsem se dostala i na net.

Blondy: ráda tě po dlouhé době vidím!!! 🙂
Vás všechny ráda vidím! 😀

dudunidu
10. dub 2009

Blondy tak to mě mrzí s tou blbou bakterií... Tak hlavně se teď dopuj vitamínama, ať na tebe neskočí nějaký jiný bacil, když bereš ta antibiotika... Uf, říkáš že se vracíte za 2 roky? tak to už bude určitě bebátko na světě🙂

dudunidu
10. dub 2009

Lenerka: to budou asi jarní depky, to přejde... Já se taky dnes probudila a byla jsem nějaká nasraná, ale sluníčko mě z toho časem dostalo. A taky moje 2. sluníčko (přítel), a ty máš navíc ještě další zlatíčko, holčičku bych si taky přála 🙂 Co je vlastně za znamení?

Holky řešíte některá znamení budoucího děťátka? Napadlo vás třeba hlídat si otěhotnění v nějakém konkrétním termínu, aby se nenarodilo děťátko povahy, se kterou by byl pro vás problém vyjít? Asi se ptám blbě, že, v dnešní době, kdy je každá ženská ráda, že se vůbec podaří otěhotnět...

dudunidu
10. dub 2009

Terecka: ahojky! A kdy to vlastně plánuješ doma prozradit, že jsi těhu? Čekáš na nějakou slavnostní příležitost, jak to své polovičce sdělit? Plánovali jste mimíska nebo to bylo překvápko i pro tebe? 😅

dudunidu
10. dub 2009

Terecka: jak to tak dočítám pozpátku, tal se dovídám, že si tvůj přítel odvezl s sebou foťák, na kterém máš vyfocený těhu testík, co? Tak snad se to neprovalí??? 😕

lenicenka17
11. dub 2009

Ahojík ,všem přeji krásné dobré ránko.Teplota 37,1 a jinak žádná změna.

kuratkol
11. dub 2009

Dobré ráno 🙂. Taky začínám měřit BT, MS skončila, ovu za 10 dní.

dudu: Já taky vždy mrknu na předpokládané datum porodu a znamení, které na to období připadá. 🙂 Na tohle docela věřím 🙂

blondynka400
11. dub 2009

Ahoj holky,

dudu, jak jsi na tom s tou ovu, už proběhla? Jinks no uvidíme, jestli to stihneme do té doby než se vrátíme 😀
Bakterie je v pohodě, jsem spíš ráda, že se to našlo, třeba je to ten hlavní důvod, uvidíme. vitamíny nepotřebuju, mám odně doboru imunitu, takže to je v pohodě 😉

K tomu znamení, já na to moc nevěřím, třeba u mě to fakt moc nesouhlasí. hlavní je abyse mimi narodilo a bylo v pořádku, kdy, na tom už mi až zas tak nezáleží 😀

lenicenka, ta teplotka tak akorát odpovídá DPO a tvým předchozím teplotám. Neboj, vše bude ok 😎

kuratkol, takže jsi se rozhodla? Alespoň budeš vědět, že ovu skutečně probíhá..... 😉

dudunidu
11. dub 2009

Ahojky holky!

Kuřátko, já taky měřím BT. Akorát jsem ještě nepřišla na to, jak se podle ní pozná, že OVU proběhla? Musím si to honem nastudovat, ať jsem moudřejší... 😉 Mám svoji BT zapsanou v diáři, jdu to hodit do nějakého grafu, ať vidím, jak se vlastně chovala během cyklu, holka jedna...

Blondy, no u mě asi tento cyklus ovu nebyla vůbec ☹
Lenicenka: teď jsem tu pár dnů nebyla, ty ještě čekáš na MS? Ta vysoká teplota se ti drží od ovu?

dudunidu
11. dub 2009

Holky: nevíte, jak je to při těhotenství s pitím coca-coly? Já ji mám dost ráda, nezpůsobuje ale kofein samovolný potraty nebo nějak jinak neškodí? A jak je to s dalšími potravinami, které se v těhu nedoporučují - nerada bych jejich konzumací něco pokazila - mám na mysli ve chvíli, než ser těhotenství zjistí... např. takový uzený losos nebo šunka typu prosciutto, to by se v těhu jíst nemělo... 😕

kuratkol
11. dub 2009

dudu: Já mám coca colu a kofolu taky moc ráda a četla jsem, že se v těhotenství nai jedno nesmí... Stejně tak jako černé čaje, které mám taky ráda.

lenicenka17
11. dub 2009

Dudu jo pořád čekám na MS a ovu byla asi až 4,4 a od té doby se mi teplota drží.Test sem dělala hned v po.a nic tak zatím dle rady blondy čekám na 18.4 buď to příjde a nebosi udělám znovu test.. Ach jo to čekání je nejhorší...

benjit
11. dub 2009

Ahoj holky, zase po týdnu vás zdravím... nevím co se děje, menstruaci čekám až za týden, ale od včera mě bolí břicho, jako kdybych to měla dostat, ale je ještě brzo. Je teda fakt, že po mých třech začátkách těhu tohle nikdy nebylo, vždy mě břicho bolelo v době očekávané menstruace a ta nepřišla, ale týden předem? To je divný ne? nebo že by? Na test je ještě brzo, když to mám dostat až za týden... co myslíte?

dudunidu
11. dub 2009

Aha tak držím palce Leni, třeba to vyjde🙂 Takže ta teplota se má držet nebo jít ještě pořád nahoru?

Nemáte některá odkaz na grafík BT, jak má vypadat v průběhu cyklu a po otěhotnění? 😕

Kuřátko, jasně, že se v těhu coly člověk vyvaruje, ale co ve fázi, kdy o těhu ještě nevíš?? 😕

benjit
11. dub 2009

Dudu, já když byla těhu, tak se mi změnily chutě a takový ty nezdravý věci, jak píšeš ( cola, kafe, černý čaj, hermelín .... ) jsem nemohla ani vidět. Přitom bez hrnku raní kávy se neumím nastartovat, colu miluju a na hermelínu jsem závislá a to před těhotenstvím a po něm znova...Takže asi tak. Každopádně jsem slyšela, že malý hrnek kafe ( rozpustného ) by neměl vadit. Ale ty zrající sýry, a uzené či sušené věci ( losos a šunka ) vadí docela dost. Protože to neprošlo tou správnou teplotou varu, aby se ty škodliviny zničily...

dudunidu
11. dub 2009

Ahojky Benjit, supr, to je asi takový obranný mechanismus těla, že... Vlastně to tak příroda zařídila, že žena nepozře něco, co by bejbátku ublížilo 🙂 Já ale ještě přemýšlím, jestli může bejbátku uškodit strava v době, kdy žena ještě o těhotenství nevěděla (neboli cca 2 týdny do předpokládané menstruace) 😕

dudunidu
11. dub 2009

Jinak na tvou otázku ohl. bolestí břicha ti nedokážu odpovědět, ale Blondy určitě brzo přijde i s odbornou radou 🙂 Naštěstí se máme na koho obrátit 😅

benjit
11. dub 2009

Dudu, o tom jsme už tu psaly, to je tak zařízené od přírody, že do doby než žena zjistí že je těhu, neměla by jsi ničím co uděláš nebo sníž miminku ublížit. Takže se tím netrap a jez co hrdlo ráčí dokud ti nevynechá menstruace.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru