Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

kuratkol
25. bře 2009

blondy: Tak selským rozumem.... jestli tam něco plave a není to uchyceno, funguje gravitace....tak to musí při sebemenším tlaku na břicho vylítnout ven ne... 🙂 🙂 🙂

matava
25. bře 2009

no a mne to na matejske muze vylitnout ven nejen dolem ale i horem 😀 😀 😀

matava
25. bře 2009

pardon, me to proste nejak pobavilo, jsem si ted tady poslouchala asian dub foundation a spekuluji jestli se na ne vypravim na colours of ostrava... 😉

blondynka400
25. bře 2009

kuratkol, no teoreticky ano ale naštěstí příroda selským rozumem nefunguje 😀

matava, jo je tady občas s Vámi holy docela legrace.... 😀 . Jestli se ti líbí, tak vyraž 😉 Ostrava je někdy v srpnu ne?

kuratkol
25. bře 2009

matava: Ale aby tě tam někdo neprásknul do bříška 😉

kuratkol
25. bře 2009

Blondy: Pořád to vložení tabulky nefunguje ?

matava
25. bře 2009

colours jsou 9. az 12. cervence..a do brezna jen za 760 na 4dny...hmm, teda ted mam jeste vetsiho brouka v hlave 😖 no vidis kuratkol, treba takhle se zamestnej, ze budes neco planovat do budoucnosti a jak se budes muset rozhodovat, tak urcite aspon na chvilku na nejake testovani zapomenes 😀

kuratkol
25. bře 2009

Zase mi konečně otevřeli moji místnost Prosinec 2009, tak se holky snažte, ať se tam můžeme přesunout 🙂 😀

blondynka400
25. bře 2009

kuratkol, stále ne, musím se spojit a kualalikem... Ono by to fungovalo, ale nebylo by to k přečtení, to je ničem...

matava, dopředu je to vždycky výhodnější.... Mně už ale nějak ty festivaly neberou, už to není to co před lety.... 😒

matava
25. bře 2009

no prave..taky v tomhle ohledu starnu blondy...driv jsem je zvladala v poho, stejne jako letni tabory...ale ted a prespat na festaku? se toho vzdy dopredu desim, o stanovani ani tak nejde jako o ty zachody...uz jsem se naucila brat si celovku, to je na ty kadiboudy nejlepsi 😀 ale jinak vzdy vitam ubytovani na noc u nekoho znamyho, tam se dat do kupy a pak zase zpatky vyspala na festak..no nakonec mozna pojedem jen na ten jeden den a zbytek si udelame vylet po okoli, stejne bude zalezet na manzilkove nove praci atd..a to je jeste daleko, kdyz kouknu ven tak cervenec vypada jeste hoodne vzdalene 😖 😅

blondynka400
25. bře 2009

Matava, no já nevím jestli je to u mne stářím. Mně to vadilo vždycky, přesně to co píšeš, spát ve stanu ani ne, ale ty záchody, umývárky, no hrůza. Navíc když ti spadne na stan opilý 150 kilový chlap, tako to nebyla žádná legrace 😒 . Hlavně teď je to horší, je tam víc lidí, ale prostory v podstatě pořád stejné, navíc už i ty kapely to dělají hlavně pro peníze a ne pro zábavu tak jako dřív... Já jsem přemýšlela o Master of Rock ve Vízovicích, to je tak jediný festival, který by mě svojí náplní uspokojoval. Ale ten je právě na ty záchody a spol jeden z nejhorších... A ještě bych kvůli tomu musela letět do čech, takže asi nic.... 😖

matava
25. bře 2009

tak doraz aspon na jeden den nasat tu atmosferu 😉 do Cech tak jako tak asi rada zavitas, tak tohle budes mit aspon jako duvod nebo motivaci a uvidis se s rodinou, kamarady..proste si vyber jeden den a doraz 😉 s mimcem tam pak asi vyrazis uz jen tezko... 😀

luciasek001
25. bře 2009

blondy, neřikám, že mám těhu příznaky jen jsem sdělila kuratkol co mě trápí. Taky to spíš nenasvědčuje těhu, takže si žádný moc naděje nedávám. Jsem v klidu

dudunidu
25. bře 2009

Ahojky holky, tak konečně jsem mohla přijít, uf! Renniku: já chci být taky těhu nevěstinka!!! 😀

luciasek001
25. bře 2009

dudunidu, neboj taky určitě budeš... 😉

kuratkol
25. bře 2009

dudu: Já taky :- 😀 😀 😀 😀

dudunidu
25. bře 2009

lucbra06: vítej mezi náma!
Ty jo, taky bych se měla přidat do tabulky🙂

dudunidu
25. bře 2009

hihi holky, snad jo, uděláme pro to maximum🙂 zaujalo mě, co psala rennik, že pak aspoň půl hodiny nevstávala a ležela v posteli.... No je to asi logické, proti gravitaci se musí plavat podstatně hůř🙂)) 😀 😀 ... O tom selskému rozumu už tu byla řeš, hahaha, super jsem se pobavila, vidím že máme všechny podobné schizoidní představy🙂) Ještě že máme tu naši blondynku, co nás uvádí pravidelně do obrazu - děkujeme, blondy, za všechny tady v diskuzi, vážně!!! 🙂

blondynka400
25. bře 2009

matava, já do čech létám docela pravidelně. spíš je otázka, jestli se mi kvůli tomu chce harcovat až na Moravu, když i tak vžcyk nestíhám vše co bych chtěla a vidět všechny lidičky.... Proč bych nemohla s mimčem? Navíc klidně ho na vikend nechám méme stěnému manželovi a vyrazím, já v tom problém nemám

dudunudu, určitě budeš, proč by jsi nebyla 😉

blondynka400
25. bře 2009

dudunidu, to co psala Renník je ale pravda. Nemělo by se vstávat minimálně 20 minut (vše ostatní jako svíčky a pod jsou zbytečné...). ale když jsou sperniky v pořádku, klidně to zvládnou i proti proudu. 😀

kuratkol
25. bře 2009

dudu: Já to taky dělala - nohy o zeď a pod zadek polštář. Mám prý zakloněnou dělohu říkala MUDr. a na netu jsem četla, že tohle je akorát pro mě 🙂.

blondynka400
25. bře 2009

kuratkol, ty máš zakloněnou dělohu? To má jen pár procent žen....

dudunidu
25. bře 2009

Blondy, právě jsem ti písla do IP 🙂

dudunidu
25. bře 2009

Tak jsem si změnila fotku, nejsem na ní sice identifikovatelná, ale ať se tady neztrácíme v záplavě těch růžových ikonek s kreslenou holčičí hlavou 😉

Blondy, no těhu nevěstinka znamená otěhotnět fofrem! 🙂 Kolikátý den cyklu je dobrý na to vlítnout? Dejme tomu při ovulaci 10-12 den? Psala jsi, že ve vhodném hlenu můžou spermijky vydržet až 5 dnů, že? Takže teoreticky třeba už kolem 7. dnu? Neboli třeba už třeba 2 dny po menses,fakt??

matava
25. bře 2009

ahaaa blondy, ja myslela, ze bys sla s muzikem na ten festak, no a letadla litaj i do brna, bys to pak mela bliz 😀
dudunidu, kraaasna fotka, takova brcalova 😀

blondynka400
25. bře 2009

dudu, dík, máš tam odpověď...
jo a jestli k nám chceš opravdu patřit, měla by jsi poskytnout úudaje do tabulky.... Tedy jestli se mi jí podaří zprovoznit 😠

no teoreticky vydrží, prakticky bych se na to ale moc nespoléhala. Ono hrozně záleží na jejich kvalitě (což je v dnešní době problém) a pak na kvalitě hlenu. A 3 dny po Ms asi nebudeš mít ještě kvalitní bílkový hlen, aby tak dlouho vydržely...

Jak dlouhé máš cykly? Od toho se to nejlépe odvodí...

kuratkol
25. bře 2009

blondy: MUDr. říkala, že to je druhý nejčastější sklon dělohy.

blondynka400
25. bře 2009

matava, ty bych ale neměla odtud přímý spoj 😀 . a jestli bych jela do vízovic z Prahy nebo Brna není až zas takový rozdíl...
Jé co na fesťáku s manželem? 😀 Na takovéto akce chodím zásadně v ženském kolektivu, je větší sranda. Navíc, jaksi nemáme úplně stejný hudební vkus 😝

blondynka400
25. bře 2009

kjuratkol, no druhý proto, že jich v podstatě skoro ani víc není... Buď ji máš dopředu, to je naprostá většina žen, pak je zakloněná dozadu, to je tp cp máš ty. No a pak je ten zbytek, ale to už nejsou procenta, ale promile 😀

kuratkol
25. bře 2009

blondy: A čípek po ovulaci by měl být jaký ? 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru