Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

lucbra06
26. bře 2009

no ja držela palečky vam,ještě než jsem se přihlasila 🙂 vždycky jsem vas rychle přečetla a řikala si tak další nebo ne?????Prožívala jsem to svama,a stale prožívam 😀 všechny palečky držíííím .Moc,moc vam to všem přeji.

blondynka400
26. bře 2009

lucbra, tak proč jsi se nepřidala dříve, když jsi nás četla? 😕

blondynka400
26. bře 2009

Holky, tak tabulka konečně funguje 😀 . Prosím mrkněte na to a ta, která potřebuje nějaké úpravy napiště mo do IP, ju? 😎

rennik
autor
26. bře 2009

ahoj blondy koukala jsem na tabulku hurááááá je super že ji máme, můžu tě poprosit od doplnění??? Tip na pohlaví- myslím si že je to 100% kluk. A cyklus snažení jsem 1. moc děkuju.

A stěma nočníma holky- když tak uvažuju tak jsem vlastně možná i ráda, protože na těch ranních je to k zbláznění, strašně moc práce a všeho toho stresu a nočních mi většinou všichni v 8 zalehnou a do rána mám klid když si udělám svou práci, a tu si udělám úplně v klídečku. takže je to sice nápor na únavu ale zdruhé strany si určitě víc odpočinu než na ranních ty zvládám dost špatně. Včera mi psala kamarádka je v 19tt a říkala že taky pracovala normálně až do 3 měsíce včetně nočních a 12. takže asi je fakt v tomhle změna.

petronelas
26. bře 2009

Ahojky!
Můžu se taky přidat?Pořád tady čtu nějaký zajímavý věci a neměla jsem odvahu se nějak přidat.
Taky se snažíme o mimi,tak doufám,že brzy bude. 😵

petronelas
26. bře 2009

Jakou tabulku?

rennik
autor
26. bře 2009

ahoj Petronelas jasně že můžeš, já nevím že vy máte z nás březnovek takový strach, plno lidí nás čte a nikdo nenajde odvahu, Ale my nekoušem 😀 jsme jenom rádi že se rozrůstáme o další snažilky. Jak dlouho se snažíte???? Když tak si můžeš dát nějaké info do naší tabulky březnovek, stačí napsat našemu zlatíčkovi blondy 😀

blondynka400
26. bře 2009

Renník, rozhodně v tom žádán změna není. Věř mi, zákonník práce znám skor nazpaměť 😉 . Když chceš tak pracovat můžeš, ale nutit tě nesmí.... Jo a tentokrát ti to vemi i takto, ale příště do IP, ju? 😉

petronelas, ahoj, určo se přijdej... Proč jsi neměla odvahu? My nekoušeme , snad 😀

petronelas
26. bře 2009

Vysadila jsem na konci ledna.Myslela jsem,že budeme ještě chvíli čekat abych se pročistila,ale doktor říkal,že nemusíme.Tak jsme začali hned.

rennik
autor
26. bře 2009

bllondy ok příště do IP. 😉

petronelas
26. bře 2009

Už vím,že nekoušete.Spíš se mi nechtělo přihlásit.Teď jsem ráda,že tu jsem. 😀

blondynka400
26. bře 2009

petronelas, taky si myslí, že není důvod čekat....A po vysazení funguje vše tak jak má?

renník, opravím to večer ju? Teď trošku nestíhám a potřebuju na to klid, je to opruz...

rennik
autor
26. bře 2009

jo jasně žádný spěch 😀

rennik
autor
26. bře 2009

petronelas tak to jsme rádi že jsi ráda 😀 držím palce ať se zadaří co nejdřív

petronelas
26. bře 2009

Jo,zatím všechno tak jak má.Menstruace přesně 28 dní,ale nevím jestli mám už ovulaci.Sice mně píchá v podbřišku,ale doktor mi řekl,že se už moc těším na mimi a moc se pozoruji.

blondynka400
26. bře 2009

renník, dík že mě chápeš 😉

petronelas, tak to je jejich klasická odpověď.... Mám pro gtebe radu, ovu testy a meření BT, Renník a ostatní už to znají, co? 😀

petronelas
26. bře 2009

A ty ovu testy se dají koupit v lékárně?

blondynka400
26. bře 2009

Jojo normálně v lékarně a nebo na netu. Já si je kupuju v lékarně, věřím tomu víc....

petronelas
26. bře 2009

Tam je asi k tomu i návod,že?

rennik
autor
26. bře 2009

petronelas neboj je tam návod a vše potřebné, já jsem s měřením BT a ovulačními testy začla na radu blondy a vidíš jak to dopadlo takže vřele doporučuji 😉

petronelas
26. bře 2009

Renni,nevím jak to dopadlo.Ještě se tu moc neorientuji.Musím na to postupně.

rennik
autor
26. bře 2009

no já čekám miminko, povedlo se hned první měsíc 🙂

blondynka400
26. bře 2009

petronelas, je tam i návod. Kdyby nebylo něco jasné, tak dovysvětlím a nebo si přečit pár stránek, psala jsem to již několikrát...

renník, tak já se z toho picnu. Chtěla jsem ti to opravit, a zas to nefunguje, fakt to nechápu 😠

petronelas
26. bře 2009

Renni ,tak to je nádhera!!!!!!!!!!!!!
Moc ti to přeju.Tak seš jedna z mála které se to povedlo první měsíc.Brala jsi antikoncepci?Jak dlouho?

gab123
26. bře 2009

ty jo náhodou jsem najela na jinou diskuzsi a je tam holčina ,která má stejný den porodu a i měla ovulku.Psala jak měla vysoké HCG to jí na nabírali semnou v úterý a měla víc 600,ale měla test už pozitivný 25 den.
Dnes jsem tak vyspalá,že nejsem ani unavená tak doufám,že je vše o.k

jinak vítám petronelas!

rennik
autor
26. bře 2009

petronelas: jo brala jsem HA skoro 7 let, v listopadu jsem ji vysadila, nechala jsem tělo 3 měsíce odpočinou, MS byla přesně co 28 dnítakže celkově se tak nějak dařilo teď jen aby se dařilo i dál. Dneska se cítím jak nefouknutý balón, kdyby do mě někdo píchnul tak odletím. 😀 jako bych jednou tak velká 😠

rennik
autor
26. bře 2009

holky prozatím se loučím ozvu se večer z práce papa 🙂

akzeret1
26. bře 2009

Ahojky zdravim 🙂
nějak ted nestihám,ale polepšim,ani se nesnažim Vás dočítat 😝
vítám nově příchozí 😉
rennik:s těma nočníma je to naprd,opatruj se mamčo 🙂

luciasek001
26. bře 2009

Ahoj holky, konečně doma. Vítám nově příchozí 🙂
blondy, jsi šikula, prima tabulka 😀

kuratkol
26. bře 2009

Ahojky, zítra konečně pátek, už se nemůžu dočkat...

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru