Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

luciasek001
27. bře 2009

ahoj holky, tak jsem se probojovala k poči. Hlásím dnes teplota 37,2 je to dobré znamení? Stoulo to až mě to překvapilo. No ale nemile mě překvapilo lehké špinění. Ted už zase dobrý.
Jinak jsem ráda, že je pátek, copak chystáte dělat pěkného o víkendu?
Dostala jsem od manži krásnou kytku k narozeninám 🙂 Musela jsem se pochlubit 😀

blondynka400
27. bře 2009

gab, určitě všechno dopře dopadne. Na ty ošklivý věci vůbec nemysli 😉

lenerka, tak to vyjde dnes. Jenom proto že usnul přece neznamená, že další dítě nechce 😉 .

kramlinka, u každé je to jinka, u někho bolí hodně a u některé skoro vůbec, to samé něteré se zvětší a některé ne. Podle toho se usuzovat nedá 😉 . Každopádně když je to těhu příznak, tak je to pár dní před MS, v podstatě krátce potom co se začně vyplavovat HCG, a měli by se ti trošku změnit bravavky a měla by být větší pigmentace (to třeba psaal Renník). Ale u každé je to jin, trvá to jinou dobu a taky hodně záleží jaký máš tvar prsou a bradavek 😉

blondynka400
27. bře 2009

luciasek, do MS máš jetě daleko, takže teplota je sice ok, ale usuzovat se z ní nedá... To špinení je zajímavé, ale na nidaci se mi to zdá tedy ještě hodně brzo, rto by jsi musela mít ovulku hrozně posunutou dopředu... Kolikátý DC jsi? 😕
Je kytičku, ty se ale máš 😀

kramlinka88
27. bře 2009

gab: jj já určitě nechci žádné přezdobené nehty. Ale právě přemýšlím nad nějakým jednoduchým jemným hezkým zdobením 😉

luciasek001
27. bře 2009

blondy, dneska je to 22 DC. Je to záhadný. Ještě mám týden do MS.

luciasek001
27. bře 2009

kramlinka, já jsem měla svoje nehtíky na svatbě a měla jsem fran. manikuru a do toho danou samolepkou kytičku a střed kytičky vyplňoval kamínek v barvě šatů v mém případě jemně meruňkovou. A nnebo jsem se zkoušela taky fran. manikuru a pod lemováním nehtu mi dala manikérka ještě stříbrnou linku, taky to nevypadalo špatně 🙂

blondynka400
27. bře 2009

kramlinka, já měla na svatbu bílou francouzskou maniků a na tam červenou kresbu (takoví čárky) a uprostřed malinkatý červený kamnínek. Každý to obdivoval a přitmo to bylo takové nenápadné.... a mě to i ladilo se zbytkem, měla jsem bíločervenou kytku, to samé ve vlasech a pak červenou tabuli 😉

luciasek, hm tak to docela jo. Ty nevíš kdy byla ai tak ovu, viď?

luciasek001
27. bře 2009

blondy, usuzuju podle hlenu a ta byla 15.3.

kramlinka88
27. bře 2009

luciasek: děkuju za nápad 😉

blondy: no tak to by bylo něco přesně pro mě 😉 Taky máme svatbu laděnou do červena 😉 Akorát že já mám champagne šaty, tak nevím jestli bílá nebude moc razit....možna něco lehounce do zalatava by nemuselo být špatné...no uvidíme co mi nakonec nehtařinka moje vymyslí 😉 Každopádně děkuju za inspiraci 😉

blondynka400
27. bře 2009

luciasek, a to myslíš že přijde Ms až za tak dlouho? to by jsi měla nějakou dlouhou LF... Jestli byla ovu 15, tak to klidně může být nidace 😵

kramlinka, tak by si je konečky nemusela mít bílé ale v barvě šampaň. Koukala jsem teď na svatební fotky, ale nikdy to nemám vyfocené tak, aby to bylo hezky vidět.... Bylo to totiž jednoduché, ale fakt moc hezké... Jinka není zač 🙂

luciasek001
27. bře 2009

blondy, no to já nevim, podle jakých stakých propočtů a výpočtů by měla dorazit, (možná, ale nemusí) okolo
4.- 6.4. MS. Ty myslíš, že je to už dlouhý? Vydržim ještě týden a v sobotu to kdyžtak prubnu když se nebude nic dít, teda tu další.

blondynka400
27. bře 2009

luciasek, no 22 dní na luteálku by byla fakt síla.... Podle čeho jsi tu Ms počítala? Tak ona je otázka, zda ovu proběhla ta kjak si myslíš.... Kdy byla poslední MS?

luciasek001
27. bře 2009

Poslední MS byla 6.3. počítám to podle předchozí, protože dorazila za 29 dní. Ted nevim jak to bude vypadat

blondynka400
27. bře 2009

A ta předtím? No na 10 DC mi přijde ovu brzo při cyklu 29 dní.... Každopádně to jsou jen počty, takže se stejně k žádnému relevantnímu výsledku nedostaneme 😝. Počkej a uvidíš 😉. Jinak nějaké těhu příznaky? 😵

luciasek001
27. bře 2009

blondy, předtím byla s HA takže to jsem nijak neřešila. Má to být ted teprve 2. MS bez HA.
Já nevim těhu příznaky, furt mě akorát pobolívá podbříšek. Vždycky mě tak různě píchne. Každopádně vydržim a uvidim.

blondynka400
27. bře 2009

luciasek, aha, hm tak to může být fakt různý 😝 . Tak bych počkala do toho víkendu a když mrcha červená nepřijde, udělej si testík 😉 A budu se těšit na další těhulku 😵

lenicenka17
27. bře 2009

Ahoj holky.
Tak zase den za náma a budem vyhlížet ráno a teploměr 🙂 už jsem fakt posedlá 😀 😀

blondynka400
27. bře 2009

Lenicenka, ahoj, malý už spí? Koukala jsme na tu fotku vaší rodinky, on je fakt roztomilý.... 😉
Určitě zas nahlaš stav, jak to vypadá 🙂 Co hleník, stále nic?

luciasek001
27. bře 2009

lenik, neboj, ovu dorazí dej tomu čas.
blondy, jasně určitě to zkusim když mrcha nedorazí a dám pak hned vědět co a jak. 😵

kuratkol
27. bře 2009

🙂 🙂 🙂 ahojky

blondynka400
27. bře 2009

luciasek, ale jestli to špinění byla dnes nidace, tak tstík můžeš zkusit už v neděli, jestli ano, bude uroč pozitivní 😵

kuratkol, ahoj holka, tak jak se dnes máš? 😉

dudunidu
27. bře 2009

ahojky kočky! 🙂 taky všechny zdravím! 😀

dudunidu
27. bře 2009

A už se těším, až se mezi vás nacpu do tabulky (hihi, netlačím tě, Blondy, až jak se zadaří🙂.

lenicenka17
27. bře 2009

Blondy :zdá se ti ??Ale jinak je to čertovo kvítko 🙂 Zítra určo teplůtku nahlásím,chodím to zapisovat do té tabulky co jste mi tu poradili je to moc fajn tak to rovnou píšu i vám...
Hlen asi nic moc jednu chvíli se mi zdálo že i jo a pak zase sucho 😒 tak fakt nevím...
Luciasek:snažím se ale fakt si dává na čas lajda 😠

dudunidu
27. bře 2009

Mám 8.dc, sákriš, už aby byl aspoň 10., to už bych se mohla začít pomalu snažit (při cyklu 29) 😅

kuratkol
27. bře 2009

blondy: ahojky, jsem ráda, že je pátek.... Já měla ovu 16.DC a zítra budu 21. DC, kdy můžu nejdříve testovat já ? 😀

dudu: ahojky 🙂

dudunidu
27. bře 2009

Ahojky kuřátko! 😀
Holky četla jsem jak tu píšete o tom ženském orgasmu, že má-li ho žena po ejakulaci muže, tak to může pomot spermijkám na cestě. No nedivila bych se, ty stahy musí ty plaváčky trochu popohnat. Akorát je to trošku komplikované... Po snažení si dá holka nohy nahoru a pak se snaží být půl hodiny v klidu - a pak už může normálně stát a chodit, že jo? Netuším, jak rychle a jak dlouho ty potvůrky potřebujou, aby se dostaly k cíli?? 😅 😕 No a kdyby ten orgasmus ženy přišel třeba až za hodinku po snažení, nebo třeba i za dvě, mělo by to ještě smysl? Pomohlo by to ještě něčemu? 😕

luciasek001
27. bře 2009

blondy, myslíš, tak já uvidim jak to bude vypadat a kdyžtak to zkusim v neděli a hned nahlásim co a jak 😅
Ahoj holky, jak je?

luciasek001
27. bře 2009

dudu, tu 1/2 hodinku to chce ležet a nožky nahoře. Jinak tam asi ani mršky nedoletí 😕

lenicenka17
27. bře 2009

Tam plujou celu tu půl hoďku já myslela že jsou rychlejší ty nohy nahoru nyslím že jsou jen proto aby nepluly protí gravitaci.. Tak já fakt nevímm 😖

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru