Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

eliska_v
17. dub 2009

Tak dobrou holky 😎

blondynka400
17. dub 2009

luciasek, ahojky, už jsem si říkala co je s tebou. Jsme ráda, že žiješ 😎

kuratkol, hm, to je zajímavý, máš někde na netu grafík?

eliska, copak ty smutný smajlíky, ty přece nejsou na místě ne? 😉

luciasek001
17. dub 2009

blondy, jo jsem v pohodě, dík. Byl jen trochu fofr a ještě bude. Lítáme okolo starého auta, protože ve středu příští týden nám má dorazi nový autíko. Tak to všechno doladujeme. Jinak jsme se snažili přes velikonoce o mimi tak uvidíme jestli se podařilo. A co ty dobrý? 🙂

blondynka400
17. dub 2009

lusiasek, co jste si koupili za autíčko?
Tak velikonoce je dobrá čas, tak snad se zadařilo a už nebudeš mít takové problémy jako minule.... Nevíš čím to vlastně bylo? 😕
No já docela pohoda, jde to 😎

luciasek001
17. dub 2009

Koupili jsme si Ford Fusion. Mysleli jsme, že bude až v půlce května, ale nějak se činili a dorazilo dřív tak máme ted víc běhání. Ale nějak to zvládneme. Nevim čim to bylo. Ale ted mi do ovu nic nebylo a během ovu a po ní se mi zase motá hlava. Asi mi klesne tlak či co a takhle se to projevuje. Nevim. Každopádně ve středu jdu k doktorovi tak to s nim proberu. Měřim si teplotu a krásně stoupá tak je to prozatim nadějný.

kuratkol
17. dub 2009

blondy: grafík v poště... co říkáš na sprchu před snažením ? To asi není úplně vhodné, i když mám gel pro intimní hygienu...

luciasek: Nový auti ? To je úžasný zážitek, my máme nové už asi 8. měsíc a stále voní novotou...

luciasek001
17. dub 2009

kuratkol, no jo plácli jsme se přes kapsu. Ted budeme 4 roky splácet. Ale nějak to půjde. A co máte za autíčko? 🙂

kuratkol
17. dub 2009

luciasek: To máte dost velké a drahé auto.... To my "jen" škodovku 😅

blondynka400
17. dub 2009

lusiacek, autíko je fajn. Oni ho teď prodávají za slušné peníze se slušnou výbavou, takže to myslím je dobrý kup. žádný závodník to sice není, ale jízdní vlastnosti jsou ok 😉
Jen ať stoupá a je to dobře 😉

kuratkol, koukala jsem, no zatím vypadá zajímavě. Uvidíš jak zítra, ale teplota by měla jít teoreticky dolů....

kuratkol
17. dub 2009

blondy: zajímavě ...myslíš divně ? Taky je to první gráfek, tak snad příští měsíc bude lepší případně...

blondynka400
17. dub 2009

kuratkol, fusion je velké auto? 😕 Vždyť je to jenom o kousínek větší než Fabie 😀. A drahé? Cenově je to také srovnatelné s Fabii. Dokonce když srovnáš výbavu a výkon motoru, fusion je levnější.... Co jste si zakoupili vy?
Co se týče těch teplot, každá to máme jinak, takže slovo divné bych nepoužila. Každopádně je to zsjimavé, uvidíš jak bude pokračovat, dělat te´d nějaké soudy není moc vhodné 😉

luciasek001
17. dub 2009

blondy, my jsme nechtěli ždánýho draka, spíš rodinný vůz 🙂 Myslíme i na budoucí členy rodiny. Úplně nejdražší nebylo. Zrovna to docela slušně vyšlo.

blondynka400
17. dub 2009

luciasek, je mi jasné kolik stálo, já jsem totiž na auta docela úchylná a neexistuje moc věcí, které bych o nich nevěděla..... No na rodinný vůz je to trošku malé, ale jak už jsme napsala, chválím za dobrý výběr 😵 . Když si vezměš poměr kvalita a výbava versus cena, je to velmi dobrý kup, myslím, že budete spokojený..... Jen tak ještě pro zajímavost, jakou barvu? 😎

kuratkol
17. dub 2009

blondy: Podle fotek na mě působí, že je dost velké to auto. Je možné, že je to tak jen nafocené.... My jsme koupili novou fábii....Jezdíme velké vzdálenosti a spotřeba je dobrá... krásná modrá barva je pořád jako nová...
Sehnala jsem to auto za dost dobrou cenu tenkrát... 180 t...

blondynka400
17. dub 2009

kuratkol a co v tom máte za motor, že máte dobrou spotřebu? A 180 tis? to byla nějaká skladovka a holátko ne? Když jsi psala, že to bylo nové.....

luciasek001
17. dub 2009

blondy, barva přesně řečeno Tango. Laicky cihlově červená. Dík za pochvalu. Snad si ho užijeme a bude sloužit.

blondynka400
17. dub 2009

luciasek, tak to chválím ještě jednou 😵 . Protože pořádný auto je jedině červené 😀

kuratkol
17. dub 2009

blondy: Jen 1,2, benzín. Holátko ani ne, bylo k tomu něco, na skladě bylo, to jo, ne na objednávku... my nechtěli čekat...

luciasek001
17. dub 2009

blondy, dík, potěšila jsi mě. Jsem na autí zvědavá, pak sdělim první dojmy 😉
kuratkol, taky dobrý, důležitý je, že to jezdí víc od toho ani neočekávám. Holky jdu na kutě, mějte se krásně a ještě jednou díky. Páčko, zase zítra.

blondynka400
17. dub 2009

kuratkol, jo, oni skladovky jsou docela dobrý. Člověk to má hned a když není moc náročný, tak si tam vždycky něco vybere.... Tak vy máte vysavač? A s tím máte dobrou spotřebu? to tedy docela koukám 😕. Spotřeba je největším mínusem tohoto motoru, tedy možná až za tím zvukem, ten je asi nejhorší.... Ale tak jestli vám to vyhovuje, pak je to ok 🙂 . Já jsem jela s fabii 1.2 jednou do Brna, když jsem měla svoje služební auto v servisu a nutně jsem tam potřebovala. Totálně to nejelo, na palubním počítači mi to ukázalo spotřebu 14 litrů a ten zvuk. no zapřísáhla jsme se, že do toho už nikdy nevlezu 😀 . Ale jak už jsme napsala, hlavní je, že jste spokojený 😉 😎

kuratkol
17. dub 2009

Já jsem spokojená, miluju modrou barvu, auto se mi líbí, řízení miluju, do rodného města to dávám do 3 hodin při rychlosti 140 km/hodin
blondy: Ten hlen já prostě asi nepoznám..... u cervixu mi to píše most fertile a u hlenu naopak, jenže hlen jsem jen tak nastřelila, protože fakt nevím.... nějaký znak mého hlenu nacházím skoro u každého typu hlenu, tak nevím.....

luciasek: dobrou 🙂

blondynka400
17. dub 2009

luciasek, jojo, písni jak se ti s tím jezdí..... Ale určitě dobře 🙂
Dobrou noc a hezké sny 🙂

kuratkol
17. dub 2009

blondy: My právě jsme se zvukem spokojení, v pohodě posloucháme autorádio. Nejela jsi třeba tou starou fábií ?

blondynka400
17. dub 2009

kuratkol, nene. A je jedno, jestli je to nová nebo stará, ten motor je pořád stejný. I když je pravda, že v té nové je lépe odhlučněný....
Já neříkám ,že je to špatné auto, to ani náhodou, jen ten motor prostě není moc povedený, prostě třívalcová koncepce je špatná. Koncern to moc dobře ví, ale je výrobně je to levný motor a papírové hodnoty vypadají taky hezky, i když ve skutečnbosti je to nereálné... Ale do města a na okresky proč ne. Prostě to není motor na dálnici a na naložené auto....
Tenkrát to byl spíše šok, přesednout z auta které ma 250Kw do auta, které má 50 😀

kuratkol
17. dub 2009

My máme spotřebu po dálnici 7l na 100, což mi nepříjde moc... No nic, jdu už spát.... dobrou

blondynka400
17. dub 2009

Já taky, už je spousty hodin.... Dobrou

terecka
18. dub 2009

Dobré ráno holky, teď jsem vás dočetla, koukám, že se to tu včera rozepsalo 😎
Já žádné novinky nemám, výsledky včera ve 12 ještě nebyly hotové, takže volám v pondělí, kdy mi řeknou i kdy znovu přijít. Každopádně vám všem děkuju moc za podporu, ani nevíte, jak mi to pomáhá 🙂
Včera večer u nás byli známí, bylo super, hráli jsme žolíka 😀 Už dlouho jsem nebyla tak v pohodě, asi bych měla být víc v klidu a všechno půjde snáz..

benjit, velká gratulace!!! Určítě bude vše v pohodě, jak má být 😉

petronelas, neboj, vše bude ok, držím palečky! Ale s tím strachem tě chápu, já se taky furt bojím 😠

kuratkol
18. dub 2009

Dobré ránko 🙂 🙂

eliska_v
18. dub 2009

Dobré poledne všem 😎

lenicenka17
18. dub 2009

Ahojík všem 😎

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru