Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

blondynka400
22. dub 2009

dudu, teoreticky ne. Pak je to na vyvolávačku nebo na 10 dní jíst prášky s progesteronem a poté by jsi měl pseudeMS dostat... Já bych počkala tak do 45 DC... Ona vyvolávačka je pro tělo nic moc....
IUI je vpravení očistěných spermii (vybraných těch nejlepších) přímo do dělohy ženy. Dělá se to tehdy když spermie nejsou dost dobré pro normální oplodnění ale nejsou zas až tak úplně špatné... Většinou když se jejich počet pohybuje kol 10 mil.. Ale občas se to dělá i zdravým párům, když nemůžou otěhotnět před IVF. Jinkap ojišťovna hradí ročně 6 pokusů IUI a dělají to v akždém CARU 😉

blondynka400
22. dub 2009

matava, no vyšlo ti to nádherně 😵

No já ne, protože jsem prsotě byla přesvědčená, že tam nic neni, tak jsem jen tak mrkla. Nechtělo se mi hledat nějaké pseudostíny. Ale pak tam byla po celé šířce, sice tedy světlá, ale prostě to čárka je, hezky viditelná i za horšího světla.
Kameru nemám, ale jsem jasnovidka 😀 . V čechách je to nejprodávanější test s citlivostí 10, ale je fatk hodně nespolehlivý....

matava
22. dub 2009

dudu, nebo si rekni tech 48 jak jsem zatim mela nejdelsi ja, predtim bylo nejakch 39 a pak 38 proste se to tak stava, ale nemocna nebo tak jsem nebyla, ale je fakt, ze pak je otrava kazdou chvilku premyslet jestli uz jako jo nebo ne, ted stale aspon mit tu minivlozku...

matava
22. dub 2009

no tak doma mam jeste mamatest comfort..jeste ze mame ty poukazky do lekarny, jinak by me to dost nastvalo, ze jsem vyhodila 2X 70kc...takhle to je v poho a pouziju je jendou uz jenom jako potvrzovaci nebo tak 😉

dudunidu
22. dub 2009

díky holky. Dobře, počkám ještě 10 dnů, snad mrcha přijde.
Blondy, aha, na jiných diskuzích totiž o tom IUI píšou a já neměla páru, vo co go🙂) Jo a ty zu máš novou fotku??? Ale nějak vůbec nevidím, co na ní je? Vhápu, že nechceš být vidět, ale na mě to působí jak nějaký kapucín u stromu??? 😀 😀 😀

matava
22. dub 2009

joo, to jsem se taky chtela zeptat co je na te fotce...no asi je vazne na case abych si nejakou tu lupu poridila 😀

blondynka400
22. dub 2009

matava, ale ty jsi neměla anovulační ne?
Mamatest je lepší
😉

dudu, v pohodě. Já třeba taky nevěděla co je to KET, než jsem se zeptala...
Mám novou fotku, sis všimla jo? 😵 No ještě že nevíš co na ní je 😀

dudunidu
22. dub 2009

Matava: hahaha. No bude se třebas hodit i na ty ovu. testíky🙂
Blondy: myslíš, že má smysl, abych si udělala ještě další těh. test? Dle hodnot BT mého grafíku to je asi marné, že???

dudunidu
22. dub 2009

Tak KET taky neznám 😉 😅

matava
22. dub 2009

joo, tot otazka, to jsem se tehdy nesledovala vubec, nemelo to cenu, kdyz u nas nic nebylo...proste jsem jen vzdy cekala na MS a mela to skoro jako takovou bojovku, kolikaty DC to tentokrat prijde... 😉
nenapinej nas s tou fotkou 😀

dudunidu
22. dub 2009

Blondy: na té fotce to vypadá jak někdo připoutaný ke stromu nebo nějakému sloupu. Že by nějaké hrátky? 😅

blondynka400
22. dub 2009

dudu a kdy jsis ho dělala naposledy? Občas je možné všechno....
KET je vložení rozmražených embyrii 😉

matava, hm , tak to ti docela veřim 😀

Tak fotka vás zajímá jo? Jen si pořiďte lupu a něco uvidíte 😀

dudunidu
22. dub 2009

Naposled jsem si testík dělala včera ráno.. Nebylo tam lautr nic!
No já nemám nejlepší oči, tak jestli holky některá uvidíte, co na tom obrázku je, tak sem s tím!

blondynka400
22. dub 2009

dudu, hm tak bych to zkusila třeba ještě v pondělí..... Když si koupíš obyčejný mamatest, tak stojí pár korun. To není ja testy tady. Tady jsou pěkně drahý 😝

No ono na té fotce toho fakt moc vidět neni, to je pravda, ale proto se mi líbí 😵 . Ty máš co říkat v tom bazénu 😀

matava
22. dub 2009

tak zacnem rozpitvavat fotku kousek po kousku... 😀 je tam garaz, strom pred ni?

dudunidu
22. dub 2009

hahahaha. No jo, já vím. Jinak kdybyste některá třeba chtěla vidět, jak vypadám, písněte mi do IP a pošlu vám svoji foto. Nebo víte co? Až budu mít svatební fotky, tak Vám na ně dám odkaz. Já to jen nechci tady dávat veřejně. Ale s váma kočky, co tu spolu věrně četujem, se ráda podělím 😀

blondynka400
22. dub 2009

matava, to by odpovídalo 😉

matava
22. dub 2009

no tak to budeme velice pocteny 😉 to ja se urcite hlasim, ze fotky budu chtit videt 😉

dudunidu
22. dub 2009

.. a za stromem schodiště. A u stromu přivázaný kapucín, hahahhahaaaaaa 😀 😀 😀

matava
22. dub 2009

ha, tak prvni krucek potvrzen 😉 zkousela jsem dat save na desktop, ale tam se to ulozilo jeste mensi nez tady a lupa v tom programu je, ale to pak byli jen ctverecky ..hmhm..no nejaky figl snad existovat musi, ne?! 😀

matava
22. dub 2009

no a je to strom nebo spis sloup u ktereho je nejaka cerna socha s plastem? ale mate me tam ta ruzova barva... 😖

dudunidu
22. dub 2009

Mileráda 🙂 Doufám, že na svatbě budu za tu největší kočku. Teda určitě větší, než v běžném životě, kdy se do práce vypravuju během 15tiut... Tam si mě vezme do parády kadeřnice a vizážistka a princeznovské šaty sluší taky každé, no ne? No a to by bylo, aby se jim nepodařilo mi na ksicht namalovat obličej! 😀

blondynka400
22. dub 2009

matava, vím co tam dávám, ne 😝 😀

dudu, a ten kapucím jsem celá já 😎
Tak s fotkami se podělíš jo. tak to už se těšim na odkaz 😀

matava
22. dub 2009

presne tak....princezna je na svatbe pak kazda.. 😉 u me to je sice uz dva roky, ale stale si na ten hezky pocit vzpominam.. 😉

dudunidu
22. dub 2009

Matava: taky jsem tu fotku ukládala a zkoušela zvětšit, máme stejné myšlenkové pochody. Já si nemůžu pomoct, ale ten kapucín nebo člen Ku-klux klanu tam fakt je! 😀 😀 Blondy, co nám to tajíš???? Já si myslela, že jsi žena nějakého V.I.P., když jsi tu v anonymitě, a ty místo toho praktikuješ nějaké podezdřelé techniky??? 😀

matava
22. dub 2009

spravne dudunidu, jen do ni 😀 nechce nam to prozradit, se pak nesmi divit, jak se nam rozjizdi fantazie 😀
tak uz nas blondy netrap a popis nam co tam je 😀

dudunidu
22. dub 2009

No já už mám dokonce i teorii, kdo naše Blondy je, ale nebudu to sem psát, kdyby náhodou byla🙂 Teda myslím si to jen obecně, konkrétní jména nenám ani po nich nebudud pátrat🙂) Ale je pravda, že fantazie snažilek pracuje na plné obrátky, máme ji dobře vycvičenou...Člověk si furt představuje, jaké bude chodit s bříškem, jaké to bude vozit kočárek, jak se sneseme s děťátkem ohnivého znamení, jestli mi bude můj manža říkat mamko a já jemu taťko... 😀

dudunidu
22. dub 2009

Matava a ty necheš dát do albíčka nějakou svoji fot, třeba svatební?? U mě si teda budete na fotky muset ještě chvili počkat, připravím odkaz v červnu🙂

matava
22. dub 2009

to je dobry napad, dodam, teda az budu mit vic casu, ted bych potrebovala byt rozdvojena.. 😉 tesim se na krimi, do toho pracka, dodelavam fotoknizku, musim zabalit, dat sebe i byt do pucu... 😉

kramlinka88
22. dub 2009

blondy: mě ta fotka připomíná rozpláclou čarodějnici o strom 😀 😀 , koukám že tam někde čouhá i koště 😉 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru