Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

kualalik
28. únor 2009

Luciásek, kolikátý jsi dnes DC?

kualalik
28. únor 2009

Luci, psala jsi, že čekáš MS koncem příštího týdne.. já bych neházela flintu do žita,protože na testování je moc brzy... pokud by jsi testovala,tak se to vyplatí až tak kolem 28 DC.. do té doby to je moc brzy... fakt... mě to říkala i doktorka.. 😉

blondynka400
28. únor 2009

Ahojky holky, tak jsem zpět. V čechách docela pohoda, ale přivítalo mě tady krásné počasí, oproti čechám nádherně, teplo a sluníčko. 🙂 .

Jinka vítám všechyn nové příchozí
🙂

Renník, jak jsi na tom s ovulkou? Četla jsem, že už testuješ....

Kutatkol, nerozmyslela sis to s tím snaženám, nezačnete dříve? A co přípravy na svatbu? 🙂

Luciasek, v kolikátém DC jsi? A jak to se tebou vlastně vypadá? 😵

kuratkol
28. únor 2009

blondynka400: Nezačneme určitě dřív, bylo by mi moc zle na svatbě i na svatební cestě, máme to tak v rodině... Už jsem kontaktovala asapa ohledně šití šatů, vyjednáno za 300 dolarů, prstýnky příjdou v pondělí, ještě mi chybí koupit nějakou výzdobu někde.... Jak bylo v ČR? Co jsi dělala?

luciasek001
1. bře 2009

Ahoj holky, včera mě zlobil počítač tak jsem se sem už nedostala. Jinak dneska jsem 21DC. Trochu z toho zklamaná jsem, ale měla jsem pocit, že to prozatim nevyjde, nijak zvlášt jsme se nesnažili.

luciasek001
1. bře 2009

Blondýnka vítej zpátky. A kdepak jsi byla po ČR?

blondynka400
1. bře 2009

kuratkol, tak to je dobře, že přípravy zdárně pokračují 🙂 V ČR bylo fajn potřebovala jsem si vyřídit pár věcí, plus k tomu nějaké pařbičky. Je to docela náročné, za těch pár dnů je to spoudtu návstev, party a pod...

luciasek, tak to určo vyjde až se budete snažit. Akorát jestli jsi 21 DC tak ještě není nic ztraceno, ne? Nebo to máš tak krátké cykly? Koli dní jsi od ovu?

Jinka jsme byla v mmé druhém domově v Praze 😉

rennik
autor
1. bře 2009

blondynka: ahojky tak s ovulkou jsem na tom tak že se mi už dva dny ukázaly velmi slabé čárečky, takže zatím jsou testy neplatné ale v podstatě mají čas protože ovu by přijít 6.3. každopádně uvidím co dneska, testy si dělám spíš k večeru takže uvidíme jestli čárka bude silnější. 🙂 JInak moc tě vítám po náročném víkendu v ČR. 😉

luciasek: ještě to nevzdávej, držím pěstičky!!!!!!!!!!!!! 🙂

Kuratkol: my jdeme na prstýnky zítra, jaké máte koupené? my bychom chtěli kombinaci bílého a žlutého zlata nebo čistě bílé. 🙂

luciasek001
1. bře 2009

blondýnka: od ovu jsem 12 dní

luciasek001
1. bře 2009

Nevzdávám to, ale myslim, že to prozatím nevyjde. Budeme se snažit dál a třeba to časem vyjde.

kuratkol
1. bře 2009

rennik: Vybrali jsme prstýnky od Retofy na veletrhu. Žluté zlato s kamínky ve tvaru srdce. Nosím zlaté řetízky na rukou, takže aby se prstýnek k tomu hodil. Cena 12 000 Kč, celetržní sleva 2500 Kč, takže 9 500 Kč za oba.

Včera jsem objednala po netu výzdobu asi za 800 Kč.

blondynka400
1. bře 2009

Renník, tak to já mám zatím čas, navíc dokuď se mi nezmění hlen, nemá to smysl... Už to mám v oku 🙂

Luciasek, tak to je ještě hodně brzo, aby bylo něco vídět. to je jen vyjímečně a na citlivých testech... Proč si myslíš že by jsi mohla být těhu? Nějaký příznak? 😵

Kuratkol, tak to je super cena... My máme bílé, protože já naopak nic ze žlutého zlata nemám. Původně jsme chtěli platinu, ale 50 tis. za prstýnky které skoro nenosíme, mě docela odradilo...

kuratkol
1. bře 2009

Tak mě nebaví práce, že pořád v hlavě dumám, jak to udělat, abych tam už nemusela. Jestli hledat jinou, když stejně chci otěhotnět.....

blondynka400
1. bře 2009

kuratkol, tohle je vždycky těžké rozhodnutí... Můžu se zeptat co děláš? Všimla jsem si že jsi z ´Prahy, tímpádem to máš značně jednodduší....

luciasek001
1. bře 2009

blondynka: už týden mě pobolívá v podbříšku a od pátku se mi dělá špatně u jakéhokoliv jídla. Takže asi tak.

blondynka400
1. bře 2009

luciasek, hm tak uvidíš zda přijde MS. Kdyby nepřišla, zkus testík. Zas na druhou stanu jestli to že ti je špatně z jídla způsobuje HCG, citlivým testem už by mělo být zjistitelné 🙂. Každopádně já bych počkala jak ta MS. Určo dej vědět 😉

luciasek001
1. bře 2009

Uvidim, budu muset vydržet ještě týden. Měla jsem test od Pepina. Další zatim nemámm. Určitě se ozvu co a jak.

kuratkol
1. bře 2009

blondynka400: Co dělám máš v mejlu, je to docela stres. 2 holky jsou těhotné, co dělají na stejné pozici, takže se vše hodí na mě, všechny ty průsery atd. Navíc se tam chystají další věci, které pro mě budou hrozně stresové. Jít na nemocenskou při otěhotnění mi příjde dost finančně nevýhodné....

lenerka
1. bře 2009

ahoj holky

tak už tu máme 1.3.
na ten den jsem se těšila,ale kvůli tý chřipce to naše snažilkování raději odložíme ☹
no měsíc uteče jako voda a třeba se nám to povede hned napoprvé 😉

sice jsem nebaštila žádný antibiotika,ale těch paralenů,panadolů bylo dost!

lenerka
1. bře 2009

a jak se těšíte na jaro?
já už moc
jen budu muset zase skočit do obchodu,nemám co na sebe ☹

luciasek001
1. bře 2009

Ahoj lenerka, taky se těšim na jaro. Máme oba s manželem v březnu narozeniny tak to bude i víc akčnější.

blondynka400
1. bře 2009

kuratkol, tak jsem koukala do IP, dík. Jestliže plánuješ mimi, skoro bych radši zůstaal tam kde jsi, protože máš jistotu, že až se vrátíš po MD, místo pro tebe bude... Jestli to chceš nějak víc probrat, písni mi do IP, poměrně hodně dlouho dobu jsem dělala v HR a pořád ještě nějaké konzultace pro firmy mám... 😉

lenerka, měsíc není žádná doba, jestli si těch prášků brala hodně, dobře děláš...

luciasek, tak další si můžeš koupit ne? Nebo to máš do lékárny daleko? 😉

luciasek001
1. bře 2009

blondynka, jo můžu si koupit, jenže je neděle a tady žádná lekárna otevřená neni.

blondynka400
1. bře 2009

luciasek, tak zítra 😀 . Ne vážně, záleží to na tobě. Jen jsem zvědavá 😀 😵 . Já v podstatě taky čekám, nevím proč doktorka mi po ultrazvuku nechala dělat test na HCG, ale nechápu to, Ms přišla /alespon to tak vypadalo/ a Bt tomu také neodpovídá.... Takže uvidím příští týden 🙂

kuratkol
1. bře 2009

blondynka400: No s tím místem po MD to není tak jisté, jsme tam v jiném režimu než klasičtí zaměstnanci....
Smlouva max. do 2015 tzn. 2 děti a místo se zruší....

blondynka400
1. bře 2009

kuratkol, hm, tak to potom lehce mění situaci. Každopádně to dobře zvaž 😉

kuratkol
1. bře 2009

blondynka400: Proč?

luciasek001
1. bře 2009

blondynka, ja jsem taky zvědavá, ale když tam nebylo nic vidět včera tak nevim jestli se něco změní zítra. Když to nevydržim tak si ho dojdu koupit. 😉 Aha a ty jsi se neptala proč ti dělá test na HCG?

rennik
autor
1. bře 2009

luciasku taky bych ten test ještě zkusila za to nic nedáš a hlavně budeš vědětjak jsinatom

blondynka: že by jsi byla naše prvotěhulka? 😉 test na HCG určitě nedělala bezdůvodně, ale zase jak říkáš že nemáš žádné příznaky.......alekdo ví třeba to vyjde a pokud by to vyšlo i Luciaskovi tak by to bylo fakt super 😀

dnešní test ukázal opět druhou slabou čárečku takže zas nic, ale v návodu je přímo napsané nebo spíš vypočítané kdy by se mělo s testováním začít a mě to vyšlo na dnešek takže teď budu testovat každý den a uvidím.

kuratkol: řeším stejný problém s prací, je to tam šílené, hlavně kolektiv, ale pořád se rozhoduju jestli požádat a o přestup na jiné oddělení nebo radši zůstat když chci stejně na mateřskou, to by zas bylo nové zaučování atd...... ale pokud to nevyjde tak asi fakt požádám o překlad jinam.

luciasek001
1. bře 2009

rennik, testuj dál at víš jak jsi na tom a kdy máte největší pravděpodobnost.
Jo jo asi si testík koupim a zjistim co a jak. Nejdřív zítra.
blondýnak, to je fakt asi by ti ten test nedělala jen tak. Je to záhada. A víš výsledky nebo jak jsi na tom?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru