Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

kuratkol
26. dub 2009

Už tomu moc nevěřím, i když vím, že některé se snaží třeba rok a pořád nic...

eliska_v
26. dub 2009

Známá se už snaží 3 roky a pořád nic... A kamarádka se snažili rok a teď se jim narodí chlapeček, ale taky museli vydržet..Neboj! Taky se dočkáme vytoužených //... 😉

krida
26. dub 2009

ahojky

eliska_v
26. dub 2009

Krida: Ahojky

kramlinka88
26. dub 2009

holky co to tady zase vedete za řeči???? Co jsem vám říkala o tom pozitivním myšlení, člověk tu chvíli není a vás přepadají takové chmury, tak pryč s nima a květen to jistí pro nás pro všechny 😉 🙂

luciasek001
26. dub 2009

Ahoj holky, teda vy vedete debatu. Trochu optimizmu do snahy o mimi 🙂

eliska_v
26. dub 2009

Já si taky myslím, že je důležité poziitvní myšlení 😎
No, uvidíme kdo bude další těhulka 😵

eliska_v
26. dub 2009

Holky, kde jste všechny???!! 😎

blondynka400
26. dub 2009

Ahoj holky,
kuratkol, tak když je to hned u Prahy a máš auto tak je to v pohodě...
Ty už jsi zas dělala testík? 😕

kualalik, neboj, taky se dočkáš 🙂. Kdy jde manža na ten spermio? 😕

blondynka400
26. dub 2009

kramlinka, taky to zrovna dočítám.... Tedy holky to jsou fakt řeči 😀 . Co bych měla pak říkat já.... 😝

luciasek, tak jak jsi na tom? Už se ti to blíží, viď? 😎

kualalik
26. dub 2009

Blondy,zdárec, uvidíme, zítra bude vědět, kam ho pošlou pracovně a podle toho bud půjde v úterý nebo až to další.. navíc mu není pořád dobře, asi něco chytil i ode mě.... 😠

ŽENY, podívejte se na mě, co mám říkat já s tím snažením 😀 od 7/2008 na tom "ležíme" a nic... ještě jsem se nezbláznila 😀 jak jsem již tady psala, jsem ted v hoooooodně velkým psychickým cajku 😀 😀 😀 (až na ten vteřinovej včerejší výpadek) 😅

eliska_v
26. dub 2009

No, jo no holky..Všechny chceme aby se to povedlo... 😉 Hold někdy ujedou nervíky 😅

blondynka400
26. dub 2009

kualalik, íš co je zajímavá, že i já potom všem jsem také naprosto v pohodě. Navíc teď jak jsme se objednala tak vím že je to v řešení a že otěhu můžu, a ten blbý důvod se prostě najde. Jak jsi jednou psala, věšet na lampičce se z toho nebudu a ono to určo jednou vyjde. A tobě taky 😵
Nevím jestli to má na to vliv, ale řekla bych, že ano, aby byly výsledky relevantní, chtělo by to, aby to bylo ok 🙂

blondynka400
26. dub 2009

eli, ahoj 😎 . No uvidíme, třeba to bude teď u tebe pozitivní, ale určitě lepší než u mne 😝

kualalik
26. dub 2009

blondy, má furt hroznej kašel, v noci se potí... ted má navíc opar na hubičce 😒 tak že je jasný, že má prostě nějakou virozu a tak chceme spíš počkat,až bude v pohodě... a kdyby byl v pohodě, tak tři dny před vyšetřením musí být pohlavní abstinence 😀 a to jsme dneska jak si nebrali v potaz, to je děsně těžký 😀

Jsem ráda, že lampičku nepoužíváš jako nástroj pro sebepoškozování či něco horšího 😀 😀 😀 nechávám si to jako v krajním případě... 😀

eliska_v
26. dub 2009

blondy: Copak? ňáké zdravotní problémy??
No uvidíme, jak tentokrát dopadnu 🙂 😵

blondynka400
26. dub 2009

kualalik, tak to bych určitě počkala.... Ten týden už nehraje roli 😉 Tři? Mně řekli 2....
To já lampičku taky, každopádně se mi to moc líbí 😀 😀

eliska_v
26. dub 2009

blondy: Já nevím jestli mám počkat na to, jestli dorazí MS nebo si udělat testík dřív, ale zase si říkám, že dřív to nemá cenu

kualalik
26. dub 2009

eliska, jen čekej a čekej... 😉

eliska_v
26. dub 2009

kualalik: čekám, čekám... 🙂

kualalik
26. dub 2009

blondy, aha.. no stejně dva nebo tři dny.. počkáme ještě až bude úplně fit 😉
Jsem nějaká nedospalá dneska a otevírá se mi tlamička, nejradši bych dala šlofíka... s tou brutální rýmou jsem zadejchaná,jako kdybych vyšla Taj-mahal (ten si dycky vyšlápnu ve fitku) 😀

blondynka400
26. dub 2009

eli, no koukni si kdyžtak do dizkuze o pár dní vzad, asi než jsi jela na chaloupku... Byla jsem těhu a zas mě mimi opustilo... ☹
Jinak čekej, je to fakt lepší. 😉

blondynka400
26. dub 2009

kualalik, tak si dej šlofíka. Ale já tedy když takhle přes den vyjímečně spím, tak pak nemůžu večer usnout....
Jé to jsem taky nevěděla, že jsi nemůcka 😖
Tak mě napadá, nechceš už zas nazpátek k nám do tabulky? 😵

eli, ještě k tomu testu, ono to sice u někoho dřív vidět je, ale před MS odejde zhruba 50% oplodněných vajíček a je to zbytečné se stresovat. A je to i zbytečné vyhazování peněz 😉

eliska_v
26. dub 2009

blondy: Tak to mě mrzí!
JJ. já radši počkám až jestli MS dorazí nebo ne... 😉

kuratkol
26. dub 2009

blondy: Nedívala ses dnes na můj grafík ? 😒

blondynka400
26. dub 2009

eli, hold co se dá dělat... Tak to třetice všeho dobrého to snad vyjde 😵

kualalik
26. dub 2009

Blondy, hm.. do tabulky mě lákáš 😀 popřemýšlím o tom a když tak ti písnu do IP 😉 😎
Jdu si dát sváču a pročíst nějaké smlouvy.

Zatím se tu mějte, třeba večer zase tu 😉

eliska_v
26. dub 2009

blondy: Držím palečky jako ostatním snažílkům :o)
Jsem zvědavá jestli se nám tenhle měsíc zadařilo nebo ne...

blondynka400
26. dub 2009

kualalik, po přemýšej.... Fakt bych tě tam ráda viděla, patříš k nám 😵 😵

eliska_v
26. dub 2009

blondy: Tak si přeju, aby se to povedlo!! 😵

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru