Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

matava
7. kvě 2009

eli, ja tehu nejsem a ani nikdy nebyla ale kolegynka mi rikala, ze se temer cele tehotenstvi neobesla bez minivlozky, ale nevim jestli kvuli bilemu nebo nahnedlemu vytoku..hm..to je teda rada...
kazdopadne kdyby sis byla hodne nejista, tak bych se neostychala zajet nekam na vysetreni, preci jen prodlouzeny vikend je dlouhy..

eliska_v
7. kvě 2009

matava: Mám z toho divný pocit, hlavně abych nezačala krvácet!! ☹

luciasek001
7. kvě 2009

Ahoj holky, tak co je tu nového?
Mě je od středy špatně od žaludku a na jakýkoliv jídlo se podívám mám pocit, že budu zvracet. Ještě do úterka bylo tohle v pohodě. Jsem to asi zakřikla.

eliska_v
7. kvě 2009

Luci: Můžu se zeptat? Když jsi otěhotněla, neměla jsi třeba ňáký výtok? Já mám teď a nevím jestli neni neco v pořádku??

matava
7. kvě 2009

eli neboj se, jestli mas doma pritele, tak se k nemu hezky pritul..bude lip 😉 a jak uz jsem napsala nahore, kdyztak nekam skoc, urcite te vysetri a ty budes klidnejsi 😉 myslim na tebe..

eliska_v
7. kvě 2009

matava: děkuju!!! 😉

luciasek001
7. kvě 2009

eli, bohužel jsem nic takového neměla. Ted mám cca 14 dní lehký výtok, ale takový spíš do bíla. Jak dlouho jsi od MS? Jako jestli to nemůže být třeba ještě zahnozdování?

eliska_v
7. kvě 2009

Luci: Dneska to je teprve 2 den... Ale mám pocit, že dorazí MS! Takže nechápu Ty dvě čárky!!!

kualalik
7. kvě 2009

Zdárec ženy 😵

Eli, já být tebou, tak si zítra pro jistotu skočím někam do nemocnice! 😉

Oh, hurá prodloužený víkend.. nějak mám dost 😒

luciasek001
7. kvě 2009

eli, to chce čas když by bylo nejhůř tak bych si asi došla k doktorovi být tebou a budeš klidnější. Zkus se od toho na ćhvíli odpoutat.

luciasek001
7. kvě 2009

Vítej ženo 😀

kualalik
7. kvě 2009

Luci, no čůůůůůs 😀 máš se?

eliska_v
7. kvě 2009

Tak to holky vypadá, že jsem začala trochu krvácet a břicho mě bolí, takže nic... 😢 😢

kualalik
7. kvě 2009

Eli, bolí tě hodně břicho?

eliska_v
7. kvě 2009

kualalik: moc ne..Jenom chvílema!!

luciasek001
7. kvě 2009

Ahoj kualalik, docela to jde jen kdyby mi nebylo tak šoufl. A co ty?
eli, to mě moc mrzí a vypadá to na MS?

eliska_v
7. kvě 2009

luci: Zatím nevím!!

rennik
autor
7. kvě 2009

eli skus zítra zajít do nemocnice, já jsem měla a furt mám trochu výtok který se vyskytuje v těhotenství takový ten bílý, ale s tím červeným ti neporadím někdy to prý může být ale kdoví.

luciasek001
7. kvě 2009

eli, tak ještě uvidíš a fakt si necheš dojet k doktorovi?

kualalik
7. kvě 2009

Eli, tak odpočívej hlavně 😉 ☹

Luci, já jsem ráda, že je dneska už čtvrtek a že nemusím zítra do rachoty. Začínají dovolené a já se můžu práci zvencnout 😒 Tak doufej holka, že ti nebudou moc dlouho šoufl 😉 Ale jak se říká, že když ti je blbě, tak to je dobrý znamení, jako že je všechno v cajku 😉 😀

eliska_v
7. kvě 2009

Holky uvidíme!! Promiňte, ale nemám moc náladu, takže jdu pryč! 😢

kualalik
7. kvě 2009

Elííí kočko... to bude dobrý, uvidíš ☹ ach jo holka... hlavně klid... žádnej stres... (ale to se mi to říká viď) 😒

luciasek001
7. kvě 2009

kualalik, dík za povzbuzení snad se to upraví poslední 2 dny je to hrozný.... 😝 Doufám, že je vše v pohodě, k doktorovi jdu ve středu. Já jsem taky ráda, že mám klid od práce nějak mě to poslední dobou nebere a mám hafo práce 😠

luciasek001
7. kvě 2009

eli, to zvládneš...........držíme palečky!!!

kualalik
7. kvě 2009

Luci, tak ve středu očekávám novinky od doktora 😉 Na kdy ti asi vychází TP?

luciasek001
7. kvě 2009

kualalik, myslíš těhu průkajda? Tak to nevim kdy se dává každý doktor to dává jinak.

kualalik
7. kvě 2009

Luci, myslím termín porodu 😉 jestli sis to třeba zkusmo na netu nepočítala

luciasek001
7. kvě 2009

jo jo zkoušela a vychází to cca na 5. nebo 6.1. 2010

blondynka400
7. kvě 2009

lenicenka, měl by ti ovu posunout o něco dopředu, nebo zkus výtažek z jeřábu, ten na to také pomáhá 😉

matava, kdy byla asi ovulka? 😕 K tomu spermiu, můžeš jít i bez doporučení, ale zaplatíš to. Zkus se zeptat tvého gynekologa, napíše ti žádanku a bude to zadarmo.
Jinak náladu už mám super, vše se vyřešilo 😵

eli, začala jsi špinit? Měla by jsi jít co nejdřív k doktorovi, nemusí to nic znamenat, ale bohužel taky může 😒

kualalik
7. kvě 2009

Luci, tak to budete mít takový velkýýý dodatečný dárek k vánocům 😵

blondy, tak to jsme rády, že máš lepší náladu 😎 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru