Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

lenerka
7. kvě 2009

holky a co vaše snažilkování?

blondynka400
7. kvě 2009

lener, já čekám na ovu, ale asi se mi trošku posune, no uvidíme..... Hlavně aby dorazila 🙂 Co ty?

lenerka
7. kvě 2009

my teď máme pauzu od sexu
mě je fakt strašně zle
takže uvidíme no

buď jsem těhu nebo je mě blbě z něčeho jinýho
MS by měla dorazit 1š.5.tak uvidíme

luciasek001
7. kvě 2009

kualalik, jukni 🙂
lener, mimčo snad roste......od středy je mi blivno, ale snad se to rychle spraví. Dík za pochvalu 😀

kualalik
7. kvě 2009

Luci, téééééééééééda, krásnej je mazlik 😵 pořádnej kočár 😀 barvička se mi mooooc líbí 😉

Lener,já tomu nechávám volnej průběh.. myslím, že jsem asi 17 nebo 18 DC a ovu asi probíhá 😀 😀 😀

lenerka
7. kvě 2009

blivno?
to mě je teď pořád
v autě,co sním
ale test si dělat nechci je ještě brzy
až po 13.květnu

luciasek001
7. kvě 2009

lener, že by další těhulka 🙂 Tak to nám to pak musíš říct jestli se zadařilo. Mě je teda šoufl, ale zatim jsem to všechno udržela. Ale nevim jak dlouho to ještě zvládnu 😒
kualalik, díííííííííííííííííkkkkkkkkkkkkk je to fáro, manža je z něj nadšenej, krásně voní jezdí to skoro samo takže paráda.
Holky jdu na kutě klíží se mi víčka. Mějte se krásně, krásný prodloužený víkend a pěkné snažilkování 🙂

blondynka400
7. kvě 2009

lener, jak ti je zle? 😕 To by bylo super, kdyby jsi byla těhu 😵

kualalik, tak jak se mi to posune, tak zas možná budem/nebudem na MS zas čekat spolu 😀

lenerka
7. kvě 2009

luci dobrou

mě při kačce nebylo vůbec špatně
ale každý těhu je prej jiný
tak uvidíme
já nesnáším zvracení

kualalik
7. kvě 2009

blondy, to je mi ale náhodička 😀 😀 😀

lenerka
7. kvě 2009

uvidíme holky
nechci se ještě radovat
mám strach,že to není těhu,ale něco jínýho
uvidíme
už aby byla středa

blondynka400
7. kvě 2009

luciasek, k té vůni. Je to z plastů, v podstatě to jsou jedy, měla by jsi vždy jezdit s otevřeným okénkem, než to pořádně vyčichne, mohlo by to miminku ublížit. A teď ot bohužel myslím smrtelně vážně.... 😖

lenerka, uvidíš, tak doufám, že na testík dojde 😵

kualalik, no ještě uvidíme, kdy ovu dorazí.... 😉

kualalik
7. kvě 2009

blondy, my jdeme asi trtkat 😀

blondynka400
7. kvě 2009

kualalik, ty už ho máš domaz hospody? 😕

lener, uvidíš, držím palečky 😵

kualalik
7. kvě 2009

blondy, jojo, leží vedle mně 😀 😀 😀 a breptá tu něco na moje písání s tebou 😀

blondynka400
7. kvě 2009

kualalik, tak ho pozdravuj a užijte si to 😵

kuratkol
7. kvě 2009

ahojky všem

kualalik
7. kvě 2009

blondy, ted se mi tu přiznává o extázi v KTM obchodě 😀 😀 😀 chtěl koupit dudáky KTM 😀
ale dala jsem zákaz, dokud nebude fotka z UTZ 😀

blondynka400
7. kvě 2009

kuratkol, ahoj holka, jak je?

kualalik 😀 , no já bych počkala s nakupováním do třetího trimestru 😝 . Ale je dobře, že i tak málo mu k extázi stačí 😀

kuratkol
7. kvě 2009

blondy: No dnes jsme dojeli na Moravu, cesta po D1 byla příšerná. Pár aut před náma havarovala kvůli motorkáři, zůstal po koly kamionu, viděli jsme ho, jak jsme projížděli kolem... Otřesný zážitek.....

blondynka400
7. kvě 2009

kuratkol, hlavně že vy jste dojeli v pořádku.... Bohužel to jsou dobrovolní darci orgánů... Ale pohled na to není nikdy hezký 😔

kualalik
7. kvě 2009

blondy, on ví, že než prostě bude od Mudry potvrzené těhu, že nesmí nic kupovat a já doma ani nic mít nechci 😔

šel mi zlatíčko nakrájet sýr k tomu vínku 😵 dávám si druhou skleničku, přiiznávám 😅 😀

kualalik
7. kvě 2009

Blondy, a co se týče extáze z KTM značky.. když jsem mu koupila v únoru k narozeninám motorku KTM, tak mi málem líbal nohy 😀

blondynka400
7. kvě 2009

kualalik a co tvoje plodnost? No tedy 😠 A předpokládám že on si dává taky 😠 😀 😀 😀
Taky bych mít doma nic nechtěla, já nakupuju nejdříve na začátku třetího tr. dřív ani omylem 😉

blondynka400
7. kvě 2009

kualalik, proč jen málem? 😀 😀

kualalik
7. kvě 2009

páč mi líbal jen ruce 😀

blondynka400
7. kvě 2009

kualalik, hm, máš ho špatně vycvičeného.... Měla by jsi ještě na něm zapracovat 😀 😀

kualalik
7. kvě 2009

blondy, mám ho dobře vycvičeného 😀 za těch x-let co je se mnou se zlepšuje 😀 😀

blondynka400
7. kvě 2009

kualalik, to je dobře, výcvik musí být 😀. Tak jsem za ty roky na tom svém dobře zapracovala 😀 😀

kualalik
7. kvě 2009

jsme to ale holky šikovné 😀 😎

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru