Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

blondynka400
12. kvě 2009

matava, tak si to možná pletu 😀
Jo to není, jen ložnice je nuda 😎

Já jsme to tak i pochopila, ale ani kontryhel ani maliníkk ti cyklus bohužel nezkrátí....

matava
12. kvě 2009

ahaaa..tak mam dnes delsi vedeni..to mam asi z toho celodenniho skoleni leadership skills 😀 a na co jsi mi tedy navrhovala ty bylinky? ja myslela prave na tu delku...a ze jen loznice je nuda s tebou naprosto souhlasim aspon ze jeste mame obyvak.. 😉

kualalik
12. kvě 2009

čááu ženy ☹
dneska mám náladu na h...o ☹ chodím z práce čím dál dýl a děsně mě to vyšťavuje ☹ už aby se překlenulo období dovolených...

blondynka400
12. kvě 2009

Už jsem to dnes psala, maliník na kvalitní hlen a podporu vaječníků a kontryhel je na kvalitní sliznici. Na posunutí ovu bych ti doporučila jeřáb a nebo zkusit vitamín B6. Ale ten jen ttehdy, jestli před HA byl cyklus v počádku 😉

matava
12. kvě 2009

no tak to nebyl ani pred deseti lety, takze zustavam u kontryhelu a maliniku...kualaliku jak ja ti rozumim...jen u nas nejsou dovci ale proste lidi odchazeji a nenabiraji se novi...tak jeste tri dny a vikend je tu, tesim se na veletrh knizek a na hromadu srazu ktere mam naplanovane od patku do nedele, zehleni atd proste opet pocka 😀

blondynka400
12. kvě 2009

kualalik, ahoj, no co to čtu... Neboj, bude líp 😉

matava, to s HA bylo na ten vitamín. Být tebou bych ten jeřáb zkusila, mě zkrátil cykly hezky, v podstatě na optimum 😵

kuratkol
12. kvě 2009

Ahojky 🙂

gab123
12. kvě 2009

Ahoj holky 😉
reník gratuluju,že už budeš doma!odpočneš si!!!!
elí tak jak jsi dnes na tom?

blondynka400
12. kvě 2009

kuratkol, ahoj holka. Proč jsi se rozhodla že nebudeš měřit BT? 😕

gab, ahoj maminko, co ty, co nového 🙂

kuratkol
12. kvě 2009

blondy: Nevím, k čemu to je..... MS mám pravidelně, ovu mám pravidelně ve stejný den....tak k čemu se každý ráno trápit......

blondynka400
12. kvě 2009

kuratkol, tak jestli ti to až tak vadí, tak je to zbytečné.... Já jsem teď měřila až od 12 DC a když den vynechám, tak z toho tragedii nedělám. Nějak jsem si zvykla a vyhovuje mi to takhle 🙂

kuratkol
12. kvě 2009

blondy: Nespatřuju v tom žádný význam..... ovu čekám za pár dní.....

lenerka
12. kvě 2009

ahoj

jsem smutná
jsem to dostala,ale ještě jsem trošku myslela,že to mimčo vyšlo
bolely mě prsa,bylo mě na zvracení
asi jsem si něco vsugerovala

fakt mám strach,že nejsem normální 😖

kuratkol
12. kvě 2009

lenerka: taky přemýšlím o tom, jestli děti vůbec můžu mít. ....

lenerka
12. kvě 2009

no já dneska mám depky 😖
taky si myslím,že kačka byla náhoda a druhý se už nepovede 😔
nechci mít jedináčka
a na umělý se bojím

kramlinka88
13. kvě 2009

No holky co je to tady za chmury...??? Vy byste jste se chtěli uhnízdit v takové zdepkované mamince?? 😔 Měli byste si užívat života a těšit se na to jak se mimišek rozhodne zůstat u Vás v bříšku a užívat si všeho co nebude moct dělat až otěhotníte....nevím, věřím tomu že je to velký psychický nápor že se nějakou dobu nedaří, ale já bych se rozhodně vystresované matce narodit nechtěla. Tak se snažím udržovat v pohodě. Jsme oba zdraví, tak proč by prostě k tomu nemělo dojít až mimisek uzná že je vhodná doba.. 😉 Mě je vždycky hrozně smutno z toho holky jak to tady vzdáváte...moc mě to vždycky mrzí, jste zdravé silné ženy, tak se k tomu tak stavte, a věřte tomu nebo ne, ale myslím, že jakmile se dostanete do psychické pohody a nesloží vás každá MS tak si k Vám mimisek cestičku najde. U někoho bude cestička kratší, u někoho delší, ale vždycky každý dojde na konec.
Omlouvám se jestli to vyznělo nějak zle, ale zle jsem to rozhodně nemyslela, jen se snažím dodávat optimismus, ikdyž vím, že to pro Vás musí být těžké....

Lenerka: a ty už máš doma jednu krásnou zdravou holčičku, tak nevidím důvod nemít další mimi. Užívej si Kačenky dokud můžeš, jakmile bude další už na ní nikdy nebudeš mít tolik času...a nezaslouží si vydepkovanou maminku, tak hlavu vzhůru 😉

A jinak všem dobré ranko 🙂

eliska_v
13. kvě 2009

Krásné ráno holky. 😎

Dnes jdu na kontrolu k doktorovi a vůbec se mi tam nechce! Dneska je všechno takové zvláštní, počasí venku stojí za dvě věci a dneska se mi chce hrozně spát! 😠
Ale stejnak se snažím být v pohodě.... 😵 😵

No nic dneska budu muset pádit, ale okolo té 12 se tu zastavím 😎

kramlinka88
13. kvě 2009

blondy: az se tu ukazes, pls kuk na graf... http://www.fertilityfriend.com/home/272eaa slo to o jednu desetinku nahoru, tak snad je to na dobre ceste 😉

kuratkol: a u tebe to prece neni zase tak dlouha doba co se snazite ne??? Podle tabulky 2., 3.cyklus ?? Vzdyt kdyby to bylo uz rok tak nereknu, ale nekdy telicko proste potrebuje vice casu aby se srovnalo s tim ze jako ted prijde to tehotenstvi, tak hlavu vzhuru 😉 A co se tyce svatby, tak ja to mam za 45 dni a taky me chytaji stresy, ja chci byt ta nejhezci nevesta pro meho nastavajiciho manzela a to ze mam nekolik desitek 😠 kilo navic mi prece nebrani v tom abych se ve svatebnich satech po boku muze ktereho miluju citila dobre. Vsichni me znaji takovou jaka jsem, proste nejsem modelka s mirama 90-60-90, ale nevidim duvod proc bych nemela byt krasna nevesta, pro toho sveho ji budu 100% 🙂 Takze trosku optimismu 🙂

blondynka400
13. kvě 2009

Ahoj holky,
jé, kramlinka ty si oba příspěvky napsala tak hezky 😵. Přesně tak, lpe bych to neřekla 😉

kramli, k tomu grafíku, koukám koukám. 😀 .Jestzli půjde teplotka zítra zas alespoň o malinko nahoru, tak myslím že ovu byla 15DC. Jen si nejsem jistá, že ti to fertility vyznačí, uvidíš.... Ono bude záležet na to, o kolik vzroste.... 😉

eli, ať ti to dobře dopadne a dej vědět, ju? 😉

kramlinka88
13. kvě 2009

blondy: no ja jsem vecer sla spat drive a pak rano tu koukam a vidim takove pesimisticke prispevky, tak jsem se hned po ranu vytocila a musela jsem to holkam napsat, snad jim to aspon trosku pomuze.. 😉

No ja si myslim podle pocitu ze byla 15DC, ale ta teplota je nejaka zasifrovana nebo co....tak snad bude aspon pomalu stoupat....fertility tusim pise ze potrebuje aspon tri teplotky aby urcila ovu....no tak uvidime... 🙂

eliska_v
13. kvě 2009

Ahoj holky.

Tak dnes vám žádný report nedám, protože jsem začala zase krvácet a doktor mě nemohl vyšetřit, takže jsem objednaná na pondělí na 11 hod...To mi snad už skončí MS!!! 😠
Bud. manžílek se mě dneska už ptal, kdy mi to konečně skončí, abychom se mohli začít zase snažílkovat...Potěšilo mě to!!! 😵 😵 😵

Jinak kramlinka má pravdu... Snažíme se teprve chvilinku, tak proč s hned stresovat....Vždyť je to přece krásné to naše snažílkování!! 😎 😵 😵 😵 Teda já jsem aspoň spokojená a bud. manžílek si zatím taky nestěžuje!!! 😀 😀

blondynka400
13. kvě 2009

kramli, jojo, pořesně tak. Ale občas mu stačí i 2, když jsou hodně přesvědčivé.... Uvidíš, když poroste, tak to bude ok 😉
No uvidíme, snad ano. Jak už jsem napsala, fatk si to napsala moc hezky 😵

eli, jaké jsi vůbec měla ty výlsedky z krve? 😕
Jé, konečně píšeš pozitivně, to je super 😉

Já mám sice dnes nějakou smutnou náladu,už od včerejška čekám na jeden mailík a on ne a ne přijít ☹

kramlinka88
13. kvě 2009

eliska: no jeste aby si stezoval....ikdyz u nas uz to zacina vypadat jako ze uz zase ??? 😀 😀 😀 Ale je to mysleno v legraci a vzdycky si to uzijeme ikdyz je to miminkovani, ale ja se k tomu snazim takhle nepristupovat, protoze bych se brzy asi zblaznila... 😝 Tak sup sup jedeme dal nebo blondynce vyschne ruzova barvicka kdyz ji dlouho nebude pouzivat v tabulce 😉 😀

eliska_v
13. kvě 2009

kramli: vidíš to mě ani nenapadlo... To musíme rychle napravit!! 😀 Rychle nákou těhulinku!! 😵 😵

Blondy: krev byla negativní, takže se mi asi zbláznily hormóny!!! 😀 😀

blondynka400
13. kvě 2009

kramli, hm, to máš pravdu s tou růžovou, bylo by škoda kdyby vyschla 😀
Jinak u nás manžel ani neví, že je zrovna nějaká ovu, prsotě mu to neříkám a on je takový, že mu to ani nedojde. I když občas ano, přeji jenom ta frekvence je pak lehce vyšší než normálně 😀

blondynka400
13. kvě 2009

eli, no hlavně že je vše v pořádku a můžeš se snažit dál 😉

eliska_v
13. kvě 2009

blondy: Já věřím, že je vše ok... 😵 😵

blondynka400
13. kvě 2009

eli, proč by nebylo. Ale k tomu doktorovi si radši zajdi a ať ti udělá UTZ. Akorát nechápu, proč ti ho neudělal, i když jsi krvácela, tyhle dvě věci se vzájemně nevylučují.... 😖

eliska_v
13. kvě 2009

blondy: Nechám si ho udělat až v pondělí

blondynka400
13. kvě 2009

eli, jo, ono ti to neuteče.... A jak jsi na tom vlastně s hledáním práce?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru