Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

rennik
autor
19. kvě 2009

dudu už jsem se dočetla že příští týden ty jo tak to ti budu moc držet palce aby vyšlo pačasíčko a vlastně všechno podle tvých představ. 😉

dudule
19. kvě 2009

jasně holky já tam nemám svoje fotky, já vám fotky pak pošlu přes IP, nebudu je zveřejňovat. Dobrou!

dudule
19. kvě 2009

Jé pardon Renni já tě nečetla... Jdu ti písnout do IP🙂

blondynka400
20. kvě 2009

lenerka, s tou prací, to není tak úplně pravda co píšeš. Ano mají povinnost tě zaměstnant, ale to že ti nevzali dítě do školky není jejich problém. A zaměstnat s ohledem na dítě? Ano nesmějí tě vysílat na služební cesty delší než 8 hodin a pod, ale tím to končí.
K tomu odstupnému, odstupné je ve výšši trojnásobku průměrného platu před mateřskou dovolenou, můžou tě propustit naúpříkald pro nadbytečnost, ale to se dělá tehdy, když ty máš zájem nastoupit a oni tě nechtějí...

dudu, to je různé, u někoho 7DPO a u někoho klidně až 14DPO, jednotný klíč neexistuje. Ale do 18 DPO se fakt nic neděje, ani kdyby jsi se střčískala do němoty.... 😀
Jo jinak na socíalce ti moc neporaděj, tam ty ženský vědí velký kulový 😝

blondynka400
20. kvě 2009

dudu, ty jsi ještě neměla nikdy na ovu testu čárku? 😕 A říkala jsi to doktorce?
Musíš meřit ve stejnou dobu, jinak to ztrácí smysl... To jestli jdeš spát v 11 nebo o půlnoci už tolik roli nehraje....
K čárce a vhodné době snažení, každá to máme jinak, některá máme ovu ten den, jiná až za dva dny. Ale obvykle je to od 6 do 48 hodin po pozitivním testu.

dudule
20. kvě 2009

Ahojky Blondy,
děkuju. K té mé chybějící ovu čárce - testuju teprve 2. cyklus, a ten minulý jsem měla tu ovulku posunutou až na 32 DC, to už jsem fakt netestovala, netušila jsem, že se mi to takto protáhne... No a tento cyklus testuju jak divá už asi týden, dnes jsem 17DC a zatím nic. Což je teda docela blbý, protože MP odjíždí zítra pryč, tak si říkám, že zítra ještě znovu zajdu na sono, i když mi MUDRa řekla, ať to nechám už jen na ovu testy. Jenže já to nechci prošvihnout! Pokud by mi řekla, že ani sliznice ani vajíčko nejsou OK, tak zůstanu doma, ale pokud mi řekne, že se máme snažit, tak asi fakt sbalím kufr a pojedu za ním! 🙂)

dudule
20. kvě 2009

Nebo Blondy myslíš, že stačí ty ovu testy? Já bych nerada prošvihla příležitost, obzvlášť, pokud má přijít poprvé od března... Už čekám dost dlouho, tak nechci v ovu dnech sedět doma na zadku "nepolíbená" 😀

pavlisa
20. kvě 2009

tak já jsem si teda taky dneska udělala ovu test a druhá čárka mi vyšla slabší, jsem 14DC, tak nevím, no. Uvidím zítra.
To je taková věda, to otěhotnění, to vám teda řeknu 😠

blondynka400
20. kvě 2009

dudu,no hele toť otázka. Každopádně bez zvýšené hladiny LH ten folikul prostě nepraksne. Rozhodnout se musíš sama.... Jak vypadá hlen?

pavlisa, tak testuj dál 😉 . No jo t, to víš, jako lidský druh jsme na reprodukci blbš zařízený 😀

pavlisa
20. kvě 2009

jupíí, je tu někdo 😀
ahoj blondy, jak se máš, co děláš? 😉

luciasek001
20. kvě 2009

Ahoj holky, tak jak se máte? Poslední dobou moc nestíhám sem chodit, snad to doženu 🙂

kuratkol
20. kvě 2009

Ahojky, už dlouho jsme tu neměli nějakou těhuli..... nějak nám to nejde..... únorovkám to šlo lépe se mi zdá.....

kualalik
20. kvě 2009

Zdar ženy 😀
Kuratkol, hlavu vzhůru kočko 😵

luciasek001
20. kvě 2009

kuratkol, vždyt musíš mít dost frmol co se týče svatby tak zkus na mimčo tolik nemyslet a ono to půjde. Zbytečně se na to podle mě upínáš.

Mě je teda poslední dobou špatně od žaludku. Už jsem to řekla v práci, vzali to celkem v klidu.

kuratkol
20. kvě 2009

luciasek: Nemám žádný frmol, máme maličkou svatbu. Když se snažíš o mimi, tak rozhodně nepomůže slyšet "nemysli na to". TO prostě nejde.... 😒

matava
20. kvě 2009

cau holky, tak jsem si zmenila fotecku, sice to na te minifotce neni videt, ale mam novy uces aneb nova kadernice "objevila" me prirodne vlnite vlasy, tak je regeneruje..doma si muz sice opet niceho nevsiml, jen ho zajimalo kolik stal prelivek..po uvedene castce jen vykulik oci s otazkou jestli opravdu tolik...odvetila jsem mu, ze jsem preci zenska a ze mam narok jednou za cas se hyckat..a jeho odpoved?..no jooo, vzdyt ja vim, ze tyhle zensky veci stoji hodne 😀

matava
20. kvě 2009

muzika mam pryc ale uprimne receno mi to momentalne nevadi, ze sluzebky se vrati az v patek..doufala jsem, ze bude "neco" aspon vcera jakoze predodjezdovy...ale zas se to nepovedlo...uz me nebavi ho neustale podporovat s praci a se vsim moznym neustale se snazit upravovat se a doufat ze snad neco konecne...
no jo, zas si stezuji, ja vim...js jsem jinak docela optimistka ale kdyz clovek zkusil vsechnomozny a ono nic..asi mi zrovna nezveda naladu ten malinik co se tu snazim vypit 😀

kuratkol
20. kvě 2009

matava: úplně ti rozumím.... zkusit všechno možný a pořád nic.... taky mám takový pocit, že zkouším všechno možné a pořád nic...

lenicenka17
20. kvě 2009

matava:já ti půjčím na chvíli toho mýho,chceš??? 😀 😀 😀
Před ním bys za chvíli utíkala 😀 😀

lenicenka17
20. kvě 2009

Jinak vás holky zdravím a jdu si taky uvařit mou večerní dávečku kontryhelu 🙂

matava
20. kvě 2009

kuratkol, jenze vy ten sexik mate aspon na snazilkovani, ne?..
lenicenko, beru vsemi deseti 🙂 pred tim svym jsem utikala jen hooodne davno, ted jsem rada za jednou mesicne a jeste s "problemy"..... 😒

kuratkol
20. kvě 2009

matava: No právě a o to je to horší že nic......

lenicenka17
20. kvě 2009

matava:fakt? 😨 😕 A to já tomu mýmu říkám že ještě može byt rád jak to máme to si pořád stěžuje že je toho málo... když týden nic už je vidět že není ve své koži,no teď je to jiné když nemožem ,ale jinak jde jak slípka po soplu...

lenicenka17
20. kvě 2009

matava já ti ho pošlu na chvíli teda ju 😀 😀 😀 berme to jako výpomoc 😉 😀 😀 😀

kuratkol
20. kvě 2009

Na sexík si nestěžuje, ten je v pohodě, jen mi to snažení už příjde tak trochu zbytečně, když pořád nic....

lenicenka17
20. kvě 2009

Kde ste všechny??Já mám manžu v práci,dítko chrupe,v Tv prdinu a vy nikde 😠

matava
20. kvě 2009

lenicenko, uzivam si, ze neni zapnuty fotbal, tak koukam na kriminalku, kterou on stejne nema rad.. 😉
kuratkol, prdlajs, jsi rada, ze je aspon neco 😉 a o spermiogramu neuvazujete?..

lenicenka17
20. kvě 2009

matava:tak si užívej telky já asi teda půjdu chrupkat s malým,mám tv dole a tak nemůžu zároveň koukat i na telku a být u PC 😖

matava
20. kvě 2009

no na to je dobry laptop.. 😉 tak dobrou noc

kuratkol
20. kvě 2009

matava: My se sexíkem nemáme problém, je ho dost dle potřeby.... Jen to mimi pořád není....

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru