Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

blondynka400
3. čer 2009

kramli, no já vám, že je to občas problém...
Tak já zrovna ty míče moc nemusím, nebaví mě to, i když občas je zařazuje....

K tomu zbytku, já si myslím že čekat nemusíš (tedy jestli nemáš ještě nějaké problémy), tělo dokuď nebude připravené, tak stejně neotěhotní, ono ví co dělá, být tebou bych si s tím nelámala hlavu...
K těm lékům, na začátku embryjko stejně ještě není napojené, takže by pak byl čas zvážit, zda je brát nebo ne. Nevím nakolik to potřebuješ, ale podle mne to nemůže mimi nějak moc ovlivnit, takže v tomhel souhlasím s doktorem 😉

kramlinka88
3. čer 2009

blondynka: no problemy nemam, ja jsem si taky rekla, ze tomu necham volny prubeh a uvidime, kdy se zadari...ale je to takove zvlastni, zrovna vcera prisla dalsi kolegyne s tim, ze je tehotna, tak to na me trosku padlo, ale snazim se to brat s nadhledem 😉
No a ty leky, ja jsem je puvodne mela brat 3x denne 1-1-1, ale prave ze ja jsem je pak uz brala jen podle potreby, tak jsem to rekla i doktorovi a on rikal, ze pokud nepocituju potrebu a neni mi tezko po jidle, tak ze je zbytecne brat nemam....ze si mam vzit podle potreby, treba kdyz snim neco tucnejsiho, aby mi nebylo spatne... 🙂

blondynka400
3. čer 2009

kramli, hn, on když člověk chce pak to vidí v okolí, je to blbé.... Ale neboj, taky brzy budeš v 😉
Tak vidíš, s těmi léky bych si starost nedělala 😉

pavlisa
3. čer 2009

jaképak trápení, hlavně se budeme radovat z léta!!
..sluníčko, zralé sladké jahody a k tomu šampíčko 😀 😀
to si musíme užít než budeme mít prcky, kteří nás nenechají chvilku v klídku!
no ne??? 😀

a nevěsty si teď budou užívat letních novomanželských nocí s plnou vervou, takže se prostě musí zadařit 😉
A nám, co už nejsme nevěsty samozřejmě taky 🙂

kramlinka88
3. čer 2009

pavlisa: no bude to zvlastni pocit byt neci manzelka, ale uz se na to hrozne moc tesim, az budu rikat, tohle je muj manzel 😉

pavlisa
3. čer 2009

mě to ze začátku vůbec nepřišlo, zvykala jsem si postupně, myslím, že to víc vzalo manžela, než mě, pořád mi říkal - ty moje ženo 🙂 já si to uvědomovala jen při podpisu 🙂

ale počkej na ty vášnivé manželské noci 😀

blondynka400
3. čer 2009

pavlisa, já už si šampaňské s jahodama nedám 😔

kramli, já si to neuvědomila a nevykla do dneška a to už je to 5 měsíců.... Říct o něm můj manžel nebo se představit novým jménem je pro mne neuvěřitelně těžké 😀

pavlisa
3. čer 2009

blondy: tak si dáš jen ty jahody 😉 já bych se raději vzdala šampáňa, to si piš, ale musím si chvilku počkat 😉

a jak známo - kdo si počká, ten se dočká 😀

blondynka400
3. čer 2009

pavlisaq, no říká se totak a myslím že je to pravda... Tak jo, dám si jahody s vinným džusem a je to 😝 😀

pavlisa
3. čer 2009

no vidíš a jakej z toho budeš mít skvělej pocit!

já když to zase o víkendu dostanu, tak si taky otevřu tu lahev červeného a užiju si to, protože v těhu nebudu víno moct 😉
a možná se o to podělím i s manžílkem 🙂 ať je pak víc povolnější,hihi

blondynka400
3. čer 2009

pavlisa, nedělej mi chutě 😠 😀 . Já červené víno totiž zbožňuju. V čechách se dá koupit i nealko víno a je docela dobré, tady se to ale nevede.... 😖
Tedy jak vypadá povolnější manžel? Se to říká o ženských ne? 😀

kramlinka88
3. čer 2009

blondy: no o zenskych se to rika, ale na chlapy to taky zabira 😉 😀

lenicenka17
3. čer 2009

ahojík holky,tak dnešní ovu test opět nic neukázal... Ale hleník pořád je ale říkalo se tu že je asi 5 dní před ovu tak podle toho by měla být do toho 20DC,což je posun minimálně o týden 🙂 🙂 super ne??? 🙂

blondynka400
3. čer 2009

kramli, jo tak když to říkáte.... 😀 Já tohle nikdy nepotřebovala 😀

leni, no uvidíš zda pijde. Zatím se neraduj předčasně, každopádně to vypadá slibně 😉

lenicenka17
3. čer 2009

blondy:teď jsi mi trochu vzala vítr z plachet.... tak nadšení beru zpět,no 😖

matava
3. čer 2009

ahoj holky, tak chlapa mam zase pryc...bylo zle kvuli spermiogramu....pristi tyden nastupuje do nove prace tak jsme se v klidu bavili o tom, ze by to tedy chtelo zajit tento tyden..ze je to i pro neho dobry, ze ja jsem si takhle taky zaplatila vysetreni prsu..vse odkyval, tak jsem druhy den volala hned po ranu na tri mista (apolinarska, pronatal a gennet) a po nekiloka pokusech mi to vzali na gennetu, ochotny a objednali ho na ctvrtek v jedenact za 1000kc, jen pro predstavu...no tak jsem si v praci zaridial i volno, abych tam jela s nim..na obede jsem mu to nadsene rekla, jak jsme sikovna, ze se mi podarilo najit misto...ale dostala jsem sprchu, ze ted nema cas nekam chodit, ze predava praci nez odejde, ze ja stejne nemam vajicka tak proc resim jeho a ze nekdy tak na sedmou rano...fnuk..takze jsem jak blbona vsude volala no a samozrejme na sedmou rano se odbery nedelaji..v gennetu od desiti do dvou, v apolinarske nejdrive v osm a v pronatalu mi to stale nikdo nebral...vysledek je tedy ten, ze tam tedy nikdy nepujde...aneb odsunuto na neurcito jak kondicni jizdy a vse ostatni...
co se me tyce, hlenik mam uz druhy tyden, ale je mi nanic kdyz tam tedy podle vysledku z minuleho tydne vuubec nic neni..jsem dnes 24DC, miiirne citliva prsa mam tak nastejno jak hlenik..
takze tak za tri tydny to dostanu a rozhodla jsme se zacit merit, tak tri cykly za sebou a pak ji donutim at me posle trebas do gennetu a hotovo

blondynka400
3. čer 2009

leni, tak jsme to ale nemyslela... Spíš jsem to myslela tak, že dokuď skutečně neproběhne, není nic jisté, ale fakt to je na dobré cestě, ten hleník je jasné...

matava, no teda.... 😲 . Ona je dlouhá čekací doba, většinou tak měsíc.... Do pronatalu chvíli trvá, než se dovolá, ale dá se.... Jinak spermio dělají odpoledne. Ale je to zafarmo, tak nevím, proč by jsi za to měla platit, ale když nemá čas, tak stejně.... 😖
Nechceš zkusit měřit BT? 😕

matava
3. čer 2009

ahoj blondy, platit musime, jelikoz mi gynekolozka nechtela napsat zadanku, ze by to vlastne musela platit ona at si to tedy zaplatim sama nebo at si pockam, pokud to tedy bude nutne, az me posle do spec. centra...a ze jsem prece mlada..jenze tohle konstatovani me dost rozcililo..nedokazala mi vysvetlit jak to ze nevidi zadna vajicka a ze se mam stavit kolem vanoc...

blondynka400
3. čer 2009

matava,nechtěla ti napsat žádanku? 😕 No skor bych to viděla na změu, tohle je hrozný přístup....
Jo a do CARU můžeš jít klidně sama, na to žádné doporučení nepotřebuješ 😉 .

gab123
3. čer 2009

Ahoj holky,
luciasku mám se dobře zatím bez obtíží ted mi trochu 3dny bolý podbřišek i vajochy a jde mi to do třísel myslím,že pracuje děloha!V pátek jdu na kontrolu tak uvidíme!Za týden na plodovku!

matava taky se divím,že ti nedá žádanku občas si myslím,že ti doktoří platí ze svého je to ☹ smutný

blondy ty se šetři at rostete!

kualalik
3. čer 2009

Zdar ženy 😉

Byla jsem pokárána, že sem nechodím přispívat 😎

Matava, jestli můžu poradit, tak změň gynekologa 😉 Já co si řeknu u své gynmudry, tak to dostanu... chci spermio, tak ho mám.. chci ultrazvuk... mám ho... ale jak už jsem tu jednou psala, trochu víc se s ní znám... tak že je dosti možné,že je to i ze známosti,ale ostatní holky jsou s ní taky spokojené 😉

blondynka400
3. čer 2009

gab, snažím se 😵
Taky mi občas ty doktoři přijsou, jako kdyby to platili ze svého, a tohle přitom není ani nic drahého, levnější než většina vyšetření z krve....

blondynka400
3. čer 2009

kualalik, tak ty jsi ještě budeš stěžovat, jo? 😠 😀
S tím gynekologem, většinou to bývá trošku horší než píšeš, ale i tak si taky myslím, že by matav měla udělaz změnu 😉

lenerka
3. čer 2009

čus

tak jak se vede?

blondynka400
3. čer 2009

lenerka, čau holka. Co u tebe nového? Jak to s tebou vypadá? 😕

Jinak mně se vede celkem dobře 😎

lenerka
3. čer 2009

Blondy

a co máš nějaký chutě?nebo je ti divně?

no MS by měla dorazit až v neděli,ale myslím,že snad nedorazí
je mě fakt špatně
prsa bolí ,na břichu spát nemůžu
furt bych spala

ale ještě se nechci radovat

blondynka400
3. čer 2009

lener, to zní hodně zajímavě 😵 A co hleník? Jak vypadá? Moje obligátní otázka, ale já to poznala hlavně podle něj a pak na zvýšeném tepu oproti normálu....

Chutě ani zatím ne, spíš jeden den mám pořád hrozný hlad a další do sebe nemůžu nic dostat, takže zatím trošku hubnu....
Jinak jsme unavená, skoro každý den tu na chvíli usnu a občas mi je tak blivno, ale dá se to. Tedy nesmí někdo kouřit, to už jsem to jednou neudržela 😀

lenerka
3. čer 2009

hleník?
já nevím,žádnej nepozoruji,on by měl být? 😉
spíše výtok
uvidíme no neděle se blíží a většinou mS přichází o 2dny dříve

eliska_v
4. čer 2009

Ahoj holčiny.
Tak u mě taky nic nového...Jak říká lenerka, MS má přijít v neděli, ale mám pocit, že dorazí dřív, ale jinak mám pořád dost krémový výtok!! Tak fakt nevím!!
Teď mě spíš zajímá svatba 😵 😵 Kterou máme už zítra 😵 😵 😵
Jinak to snad nedostanu zítra, protože to by mě naprdlo! 😠 😠

blondynka400
4. čer 2009

lenerka, tak výtok nebo hlen to je jedno jak to nazveš. Ano měl být být, bílý a krémový, docela dost, začně se produkovat při vyplavení HCG. Ale být taky nemusí 😉

eli, jé ty taky čekáš/nečekáš MS? Tak si tu svatbičku pořádně užij a přeji hrozně moc štěstíčka 😵 😵

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru