Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

blondynka400
11. čer 2009

eli, takže až v sobotu? 😕

eliska_v
11. čer 2009

No, zítra bych jedině musela během dne...

blondynka400
11. čer 2009

eli, no záleží to na tobě... Já ale první testík taky nedělala z ranní moči...

eliska_v
11. čer 2009

blondy: Tak uvidíme, ale kdyžtak dám určitě ale vědět... 😉

blondynka400
11. čer 2009

eli, záleží jenom na tobě a natom, jak se budeš cítít... Určitě dej vědět 😉
A co jinka takhle děláš novomanželko?

eliska_v
11. čer 2009

blondy: Dneska jsem byla na pohovoru v jedné pražské firmě, tak doufám, že to vyjde... 😵 😵 jinak teď máme líbánky...manža má DOVČU!!!! 😎 😎 😵 😵
Já chci tak mimíska 😵 😵

blondynka400
11. čer 2009

eli, tak to jo, doufám že to vyjde, jak práce a tak mimi 😵

dudule
11. čer 2009

Ahojte kočenky, jdu vás pozdravit a večer přijdu na dýl... A o jsem se to dočetla za novinky? Lenerkooooooooooo gratulujuemeeeeee!!!!! 😀 😀 😀

Blondy: špinění už přestalo? A kdy budeš znovu v ČR? A nemůžeš si najít gynekologa i v Itálii? Nemáš k nim důvěru? 😕

eliska_v
11. čer 2009

blondy: Tak uvidíme co z toho nakonec bude 😀 😎

luciasek001
11. čer 2009

Ahoj holky, teda co to tu nevidim, lener mooooooooooc gratuluju 😀 To je prima!!!
Tak jsem dneska byla na gyndě na prohlídce a máme krásný, zdravý miminko, vrtělo se a hýbalo ručičkama. Odpovídáme 10 tt a máme i srdíčko 🙂 Jsem moc ráda.
blondy, to nevypadá hezky to krvácení, nechci strašit, ale asi bych k tomu doktorovi opravdu zašla. A neni nikdo kdo by se na tebe podíval tam u vás? Abys nemusela cestovat?

blondynka400
11. čer 2009

dudule, ažý v červenci. No tady k nim důvěru fakt moc nemám 😉

eli, jojo, jsem zvědavá 😎

luciasek, gratuluju ke kontrole 😵
Ono to nebylo krvácení, jenom špinění, to je docela rozdíl...

No nakonec jsme u doktora byla, je to tady vyhlášena kapacita, sice italský styl mi moc nesedí, ale důležitý je výsledek 😉 . Takže všechno je relativně v pořádku, miminko krásně tluče srdíčko je v pořádku, akorát kousek od něj je krevní sraženina, takže na sebe musím dávat pozor, žádná práce, žádné cvičení a co nejvíce ležet. Ale prý by to mělo být v pohodě. Ještě půjdu na odběry HCG a pak ještě za týden, aby byla jistota. Zítra vám sem dám i fotečku, ale není to moc dobře vidět, tady totiž praktikují jen UTz přes bříško, klasický vaginální zde neznají 😝 😀

luciasek001
11. čer 2009

blondy, jasně vim. Tak to jsem ráda, že je to relativně v pořádku 😉 Koukej na sebe dávat pozor!! At je miminko zdravý. Taky mám fotečku tak jí sem zítra dám 🙂

blondynka400
11. čer 2009

luciasek, hold se musim šetřit no 😖 . Jo a taky mám zakázaný sex, při orgasmu se děloha stahuje a nemuselo by mu to dělat dobře. Ale to se taky dá vydržet, to "nicnedělání" pro mne bude asi horší....

lenerka
11. čer 2009

eli já si stejnak myslím,že těhu jsi
jen ten test byl asi blbej 😝

lenerka
11. čer 2009

blondy

tak to jsem ráda,že jsi v pořádku a mimčo také
odpočvat odpočívat 😅
to zvládneš neboj
co by jsi neudělal pro mimíska že?

lenerka
11. čer 2009

dudu a ukážeš nám nějaká fotky?ze svatby?

blondynka400
11. čer 2009

lenerka, jojo, přesně tak....
A co ty, jak se cítíš druhomaminko, nebo jak to nejlépe říct. Že ty už jsi to včera mrško veděla, co? 😀

gab123
11. čer 2009

Ahoj holky!
lener moc gratuluji!mam radost!
blondy moc se opatruj a uvidíš vše bude o.k.Kámošce se později sraženina vstřebala musíš odpočívat!!!!!!!!!!!!!!!měla to samé co ty!
eli já se divím,že to tak dlouho vydržíš,ale bělavý výtok je známka těhu!Musí být bílý a hustý!
luciásku moc gratuluju k dobré kontrole!

no a já jdu na tu plodovku zítra.Tak pak písnu spíš v sobotu musím 24h ležet! ahojky 😉

terecka
11. čer 2009

blondy, to mi gynekoložka taky po tom prvním špinění zakázala, myslím ten sex, taky kvůli dělohy.. prý ty stahy můžou způsobit i potrat.. ale teď už je to v klidu, manža se strachoval, že si do porodu (teda vlastně ani 6 týdnů po porodu) neužije 😀 Teď už je klidný 😝 😉
Hlavně teda odpočívej a moc se nenamáhej, jasný?! 🙂

dudu, fotky jsou nááádhernééé, mocka vám to slušelo, úplně jak z nějakého časopisu 😎 😵 Teď už jen nějakého toho drobečka, ať jste kompletní rodinka a je to! 🙂

blondynka400
11. čer 2009

terecka, ona ta děloha se fakt stahuje hodně při orgasmu.... To přežiju a manžel je na delší výluky zvyklý, když byl pryč a já v podstaatě taky, si to pak vynahradíme 😎
Jojo jasný, jak přikazuješ 😀

luciasek001
11. čer 2009

jeje tady se ukazujou fotky ze svatbičky, já je chci tak vidět... prosím, prosím 😀 ´
blondy, to zvládneš, ikdyž jsem doma teprve 3. den a už nevim co bych. Budeš myslet na mimíska aby mu bylo dobře a všechno dobře dopadne.

lenerka
11. čer 2009

gab

děkuji
hlavně fakt po tý plodovce odpočívej
cca týden!!!!

luciasek001
11. čer 2009

gab, děkuju, jsem moc ráda, že je to v pořádku. 🙂 A ty taky budeš. At ti to dobře dopadne

lenerka
11. čer 2009

holky já to tušila už týden
první test 1.6.ukázal //čárky,ale ta druhá slaboučká,tak jsme nechtěla plašit
a dneska fakt dálnice
a krásně viditelná

terecka
11. čer 2009

gabi, a ty jdeš na tu plodovku proč? Měla jsi špatné tripply nebo co? Jestli už jsi to tu psala, tak promiň, jsem trošku mimo 😅

lener, luci, dudu tu psala (asi stránku nebo dvě zpátky), kdo chce vidět fotky, ať ji pošle do IP email, tak snad to ještě platí 😉

kuratkol
11. čer 2009

Lener: Gratuluju !!! Ty jsi to snad před náma chtěla tajit ?!

Eli: Koukej se otestovat a dát nám vědět co a jak 😉

Nakonec tady zůstanu jako jediná netěhotná...

luciasek001
11. čer 2009

terecka, aha tak to jsem nezaregistrovala. Tak já to zkusim, dík za info. 🙂

kuratkol
11. čer 2009

Blondy: Kdy budeš aktualizovat tabulku ?

terecka
11. čer 2009

kuratkol, neboj, taky se dočkáš.. třeba taky po svatbě 😉

luciasek001
11. čer 2009

Tak jsem si musela dát něco k jídlu jinak bych neusnula. Jdu na kutky jsem nějaká ospalá. Mějte se krásně, blondy a ostatní opatrujte se. A zase zítra ahoj 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru