Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

kuratkol
14. čer 2009

Polde nálady soudím, že cítíš, že jsi těhotná !!!

eliska_v
14. čer 2009

Kuratkol: Spíš asi naopak, ale neřeším to zatím! Myslím si spíš, že mám rozházené hormóny, ale uvidím co mi řekne zítra doktor a kdy mě vezme na kontrolu!!

eliska_v
14. čer 2009

Holky, kde jste všichni??

terecka
14. čer 2009

Ahojík holky! Tak jsem konečně doma, včera jsem neplánovaně odjela do Lichnova, abych aspoň na chvíli viděla mého drahého chotě, protože domů dorazí asi až zítra, ale bylo krásně, trochu jsem se "osmažila"... Bydlí tam jeho tetička s rodinkou, seděly jsme venku s manželovou sestřenicí, která je mimochodem taky těhulka, čeká mimi asi o 2 měsíce dříve než my (pro snažilky - asi pět let se s přítelem o miminko snažili, pořád nic, dokonce byli i na umělém oplodnění, pak se přestěhovali z města zpátky na vesnici, přestali na to myslet a zadařilo se, takže nevěšte hlavu, holky!!).. no, ale proč to píšu, tak si tak hezky sedíme a kecáme a najednou koukáme, že nad námi krouží černý čáp a za chvíli druhý!!! No, není to osud?! 😀
Už jsem doma, teď peru, uklízím, vůbec se mi nechce, tak jsem zapla pc a nevím, jestli se ještě k něčemu dokopu.. 😅

rennik, gab, gratuluju k chlapečkům!!! My to teda vědět nechceme, ale naše třináctiletá neteř mi oznámila, že budeme mít určitě holčičku, protože mi roste bříško tak jako víc dopředu a že u chlapečků roste víc do boku, jestli mi rozumíte 😀 😀 😀

eli, testni ještě, za to nic nedáš, ne?!

eliska_v
14. čer 2009

terecka: Počkám ještě do zítra stejně nemám doma test!! Zavolám zítra na gyndu a uvidím co mi řekne doktor!!
Ale MS furt nikde!! Ale žádné příznaky vlastně nemám!!!

terecka
14. čer 2009

eli, to že nemáš příznaky nic neznamená, já je taky neměla a vlastně nemám doteď.. kdybych nevěděla, že jsem v tom (a nepřibrala), tak bych ani nevěřila, že nějaké to mimi opravdu čekám 😀

eliska_v
14. čer 2009

terecka: já mám strach víš??!! Když mi test dvakrát ukázal negativní, tak už mám strach ho dělat...
Akorá mi kamarádka říkala, že to taky táleží na tom, kdy jsme počali, že je možné, že na testu to klidně může být vidět až za týden...Tak jsem zvědavá!!!

terecka
14. čer 2009

No jo, eli, ono se ale nic horšího, než to, že bude opět negativní, nestane 😉 Ale jak myslíš, samozřejmě tě nikdo nemůže nutit a když testík ani nemáš, tak to nemá smysl.. Tak držím pěsti, ať ti na té gyndě řeknou něco pozitivního (třeba že se máš přijít co nejdřív ukázat) a že to budou jen dobré zprávy 😵 😵

eliska_v
14. čer 2009

terecka: jsi hodná!! děkuju moooc
Zítra po telefonátu budu moudřejší a dám vědět!! 😵

terecka
14. čer 2009

Eli, nemáš vůbec za co, od toho tady přece jsme, abychom se podporovaly a aspoň se "vykecaly" 😉 😵 A určitě vědět dej!

eliska_v
14. čer 2009

Určitě dám vědět!! 😵 😵

kramlinka88
14. čer 2009

Ahojky holky 🙂

Eli: taky se těším na zprávu od tebe 😉

Terecka: já myslím že o tom tvaru bříška se to říká přesně obráceně, takže to bude určitě kluk 😉

eliska_v
14. čer 2009

kramli: Neboj vědět dám...Ale moooc tomu nedávám!!! 😠

kramlinka88
15. čer 2009

eliska: tak nenapinej holka 🙂 Co ti rekli na gynde?

eliska_v
15. čer 2009

Ahoj holčiny.
Co mi řekl?? 😀 😀 Zatím nic!! 😀 😀
Že mám zkusit těhu testík ještě jednou ve středu a pokud by byl negativní, tak mám ve čtvrtek přijít a podíváme se na to!! 😉

terecka
15. čer 2009

Ahojky holky!
kramli, vazne je to naopak? Ja teda nevim, ale ona vypadala presvedcive 😀 No, nechame se prekvapit a uvidime 😉
eli, tak ve stredu budu moooooc drzet pesti, at je testik pozitivni 😵

eliska_v
15. čer 2009

terecka: Děkuju, ale nemám pocit, že jsem těhu..

luciasek001
15. čer 2009

Ahoj holky, dneska mě to sem nechtělo vůbec pustit. Ale nakonec se mi to podařilo.
eli, tak budu držet na středu palečky aby se tam něco ukázalo 🙂 A co jinak, jaký jste měly víkend? Já nic moc, musela jsem být doma, vycházky nemám. Nemoc ustupuje což je dobře.

eliska_v
15. čer 2009

Holky dělala jsem testík a nic tam nebylo asi jako vždy!! Teď si už přeju ať dorazí MS..paradox!! 😀 😀 😎

luciasek001
15. čer 2009

eli, ty jsi fakt záhada. Ale ono se to určitě nějak vysvětlí. Budu držet palečky!!!

eliska_v
15. čer 2009

luci: Ani mi o tom nemluv!! Nikdy jsem tohle u sebe nezažila!!! 😠

luciasek001
15. čer 2009

eli, nejsi nějak ve stresu nebo něco podobnýho co mi to mohlo ovlivnit? Já vim, mě se to mluví.

eliska_v
15. čer 2009

luci: Právě že nejsem... Jsem naprosto šťastná!!! 😵 😵

luciasek001
15. čer 2009

eli, tak to je fakt záhadný. Uvidíš jak to bude vypadat ve středu, ikdyž moc by mě zajímalo co ti na to řekne doktor. Tohle jsem nikdy neměla.

blondynka400
15. čer 2009

Ahoj holky,

dudu, maliník je od MS do ovu, jinak ani náhodou....

terecka, no já to znám taky opačně. 6e když je bříško dopředu, je to kluk a když jsi taková jak rozkydlá, je to holka. Ale z pár osobnívh zkušeností mohu potvrdit, že to nefunguje 😀 Ty by jsi chtěla holčičku? 😕

Jinak u mě celkem nic nového, včera a dnes jsem zas malinko špinila, ale žádán tragedie, nic mě nebolí, tak snad to bude ok... 😔

eliska_v
15. čer 2009

luci: Věř mi, že já taky ne... 😀 😎

luciasek001
15. čer 2009

ahoj blondy, tak hlavně, že je ti dobře 🙂
eli, nevěš hlavu ono to nějak dopadne! 🙂

eliska_v
15. čer 2009

luci: Snažím se být v pohodě!! A i mi to jde... 😉

blondynka400
15. čer 2009

luciasek, já ani smutná nejsem, prsotě to beru tak jak to je... snažím se dělat maximum a vím že to malé je bojovníček, tak snad to spolu zvládnem 😵

luciasek001
15. čer 2009

blondy, určitě to oba zvládnete! 😵 Mě ted už asi 3 dny pobolívá na pravé straně v podbříšku, ale jinak se nic jinýho neděje. Ale jestli nepůjdu příští týden do práce tak ze mě bude asi brzo koule 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru