Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

pavlisa
22. črc 2009

já tě ale v tom nakupování chápu, já jsem na tohle strašná, buď všechno řeším přes internet, nebo musím vzít kamarádku a prokládat obchody zastávkou na zmrzlinu 🙂

jaké máte počasí? není ti špatně z vedra? ale ty asi sluníčko snášíš, co? to já bych taky mohla celoročně, ale jsem děsná pihule, tak moc nemůžu 🙂

blondynka400
22. črc 2009

pavilsa, já hlavně nemám ráda nějalé nakupovaní dobředu, stejně nevíš, jak to mimčo bude velké, co všechno se ti pak bude hodit, prostě půjdu do obchodu a koupím to. Já prostě tyhle věci neřeším, a že bych musela mít nějaký extra přebalovací pult, kojící polštář a pod, mně tyhle věci prostě přijsuo zbytečné...
Jedině na co už jsem se koukala je autosedačka, protože mimi bude jezdit každý den, chcio fakt kvalitní a bohužel drahá a značková nerovná se v dnešní době kvalitní, tak zkoumám v různých testech a tak....

No pod 30 tu není, vevnitř v noci a v autě bych bez klimošky asi chcípla. Ale jinka to docela jde, já měla teplo vždycky ráda a i jako blondýna se kupodivu dobře opaluju a nepálím se... Akorát si musím chránit vlasy, ty nemají sluníčko rádi 😝

pavlisa
22. črc 2009

počkej, neříkala si něco o autosedačce Ferrari?? nebo spíš manžel?? 😉
anebo se úplně pletu?

Jsem děsná, už jsem si zase koupila po obědě tvarohového Míšu...léto je na tohle skvělé

blondynka400
22. črc 2009

pavlisa, tak jsi si takoto "ujetá" na zmrzlinu? 😀 Tak to by se ti líbili tady, tady mají zmrzku výbornou 😅

Hele to si myslím že se spíš pleteš, mě se sice docela ferrari líbí, ale až to pro větší děti, tu úplně nejmenší skořepinovou mají špatnou 😉

pavlisa
22. črc 2009

no tak to bych neměla trávit tolik času v práci, nedělá mi to dobře na paměť 😀

a já jsem ujetá dost a nejen na zmrzku,hihi

blondynka400
22. črc 2009

pavilsa, bez urážky, to jsem si všimla 😀 😀

pavlisa
22. črc 2009

jééé a to mě ani pořádně neznáš 😀 😀 to já se tady mírním 😀

šmankote, ale to břicho mě píchá, no to bude panečku ovuše jak se patří!

kualalik
22. črc 2009

halo ženy,kde jste kdo 😀

kuratkol
22. črc 2009

Ahojky, no pesimismus je proto, že i bez stresu to opět nevyšlo.... Už začínám špinit a MS je tu zítra jako na koni...

blondynka400
23. črc 2009

pavlisa, tak to tedy musíš být fakt dílo. Ale tak to má být, to je dobře 😀

kualalik, hoj ženo, tak co je u tebe nového? 😎

kuratkol, no ještě se nesnažíte tak dlouho... Nepřemýšlela jsi, že pošleš manželan na spermio? Je to chvilinka a dost to napoví, zvlášť v dnešní době.....

eliska_v
23. črc 2009

blondy: Achooj těhulko... Tak jak se máš??
Dneska s manžílkem budeme trénovat na snažílkování!! 😵 😵
Piju maliník a koupila jsem si ženský čaj... malinik sice nic moc, ale ten ženský čaj je mooc dobrý...Teda nevím jestli ho pít dál, když je na MS...asi už ne..

eliska_v
23. črc 2009

blondy: Víš něco o femibion 800??

blondynka400
23. črc 2009

eli, no mám se docela dobře, nebýt bříška a neustálého hladu, tak ani nevím že jsem těhu. Akorát je tu docela hnusně vedro, ale tak dá se.
Maliník je faj, ale bacha, pít pouze do ovu. K tomu žesnkému čaji, pít ho můžeš, není jenom na MS, spíš bych ale být tebou přešla na samotný kontryhel, je to lepší 😉
Fembion 800? Vím, jsou to jedny z nejlepších vitamínu,ale je to sysntetika, takže za mně jedonazně nebrat. Když jíš normálně podobné preparáty fakt nepotřebuješ 😉

eliska_v
23. črc 2009

blondy: Takyže si koupím znovu kontryhel a chci se zeptat ten mám pít jak dlouho?? Maliník budu pít jenom do ovu...
Jinak beru akorát kyselinu listovou... myslím si, že to stačí... 😉

tak to je moooc dobře, že se cítíš fajn!! To je důležité!! Já doufám, že se už konečně taky zařadím do jiné tabulky a to těhulky!! 😵 😵

blondynka400
23. črc 2009

eli, kontryhle tak jen do ovu. A obojí od prvního dne cyklu, tzn od MS.
Já si taky myslím, že to stačí.....

Určitě už brzy budeš u nás 😵 A co ta tvá práce? Jak to s ní vypadá? 😕

pavlisa
23. črc 2009

kuratkol: ja si věřím a jsem optimistka a přesto mám žádanku pro manžela na spermio, je to fakt, není to žádné komplikované vyšetření. Nejhorší na tom je, přesvědčit drahou polovičku.

já jsem dneska 19DC, včera druhý jasně pozitivní ovu test a podle BT ovulka nikde 😒
potvora jedna
a včera žádné snažení neprobíhalo, protože mě fakt tak píchalo v podbříšku, že jsem byla ráda, že jsem to zaspala.

to tělo si občas fakt dělá co chce.

eliska_v
23. črc 2009

blondy: Práce zatím vůbec nic... Ale začala jsem chodit cvičit, takže se snažím zaměstnávat.. 😀 😵 Dneska si koupím znovu kontryhel a budu pít!! 😉 Všechno pít do ovu 😉
pavlisa: Máš pravdu, že si tělo dělá co chce.. 😠

blondynka400
23. črc 2009

pavlisa, no ona může být ovu v noci a pak se nestačí teplota zvednout, tak jsem to mívala většinou já.... Tak se ještě dnesak hezky posnažte a je to 😎

eli, tak ať brzy něco seženeš.... Jak vidím, poslušná holka 😀

eliska_v
23. črc 2009

blondy: Jj,začala jsem i kuchtit... 😉 Trošku jsem přibrala 😀 😀 😝

blondynka400
23. črc 2009

eli, no vídíš, jak z tebe bude spořádáná manželka... Já na vaření nedám dopustit, jídlo mám hrozně ráda a baví mě to, hlavně když lidem chutná...

To já jsem zhubla skoro 5 kilo od začátku těhu, a teď se mi horko těko jedno podařilo nabrat.... 😖

eliska_v
23. črc 2009

ještě toho prcka bude mi úplně úžasně!!! 😉

pavlisa
23. črc 2009

já mám ty teploty vysoké normálně kolem 36,7-36,9 po ovu až 37,3
a ještě v den MS mám 37
jsem taková holka jedna horkokrevná 😀

myslím, že ovu ještě neproběhla, protože bolest mám a teplota je 36,9 už třetí den, ale kdo ví
jenom se mi sem nějak nedaří zkopírovat ten můj grafík 😒

každopádně, dneska to pojistíme, navnadím samce na nějakou dobrou návnadu - takže večeři 🙂

blondynka400
23. črc 2009

eli, 😎
Koukala jsem se že jsi psala to diskuze do pronatalu ohledně spermia. to jsi se klidně mohla zeptat mne 😉
Přijdeš tam, na recepci dáš žádanku a manžel občanku, řeknou ti že se máš posadit a že si ho zavolají. Byli jsme tam o něco dříve a čekali asi 20 minut. Pak ho zavolali, jde do takové místnosti, vevnitř jsem s ním nebyla, ale prý to bylo ok, nějaké časopisy tam prý leželi, dostane takovou platovou kádinku, kterou pak odevzdá laborantce a ještě předtím musel vyplnit krátký dotazník. Jak dlouho abstinoval, léky a pod. Po odevzdání řekla, že za hodinu budou výsledky, je tam restaurace, tak jsem tam počkali a dali si něco k jídlu. Po hodce jsme tam šli, musel ukázat občanku, a podala mu obálku s jeho jménem a vevnitř byl papír s výsledky. Toť vše 😎

blondynka400
23. črc 2009

pavlisa, tak nadsamce jo? 😀
To máš tedy teploty docela vysoké.... Máš v pořádku štítnou žlázu? V kolik hodim měříš?
A gragík si děláš kde?

pavlisa
23. črc 2009

žlázu, no nevím, nikdy jsem žádný problém neměla. Měřím brzo, v půl šesté ráno. Víkendy v půl sedmé.
sakriš, ještě štítnou žlázu, no to by mi scházelo ke štěstí.

jinak díky za info o pronatalu, tam půjdeme taky. Až po dovči, teď nebudu drahého nějak stresovat. Takže to vidím na začátek září.

blondynka400
23. črc 2009

pavlisa, hm, no jen mě to tak napadlo, můžeš mít od přírody vyšší teplotu, občas se to stává. Ale taky to může být hyperfunkce štítky, ani mít problémy nemusíš a ale při snaze otěhu to občas zlobí... Ale ber to prosím spíš jako malý námět k zamyšlení, než nějakou bernou minci, jen mě to tak napadlo 😉

pavlisa
23. črc 2009

ale ono by se to asi mělo poznat s krve, ne? já jsem dárce..

blondynka400
23. črc 2009

pavlisa, to myslím že ne, nevím proč by při odběri krve dělali testy na štítnou žlázu... Ale jistě to nevím. Praktický doktor nebo gynekolog by to měl ale udělat bez problémů 😉

eliska_v
23. črc 2009

Blondy Ty jsi zlato... Prosím Tě a můžu jít s manželem dovnitř...?? On tam sám nechce 😅

pavlisa
23. črc 2009

no já se na to zatím vykašlu, nebudu se tím zbytečně stresovat, ještě by mi doktoří zakázali jíst třeba zmrzlinu a to by byl můj konec 😀 😀 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru