Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

rennik
autor
1. říj 2009

no jo to je fakt že ty peníze nejsou žádná sranda ale ať už se rozhodnete jakkoliv určitě to bude správné rozhodnutí a dopadne to nakonec dobře. 😉

luciasek001
1. říj 2009

Ahojky ženy!
lenerko moc gratuluju k holčičce 🙂 Já bych asi volila Aničku, mě se líbí, ale u manži mi neprošla. Dík za uklidnění. Pociťuju, že se zánět lepší a neni to už tak hrozný. Mám to po 3x a úplně stačilo. Já si taky myslim, že se doma nudit nebudu jak tchýně předpovídá. Nějak se zabavim. Navíc chci začít chodit na předoporodní kurz abych se taky něco dozvěděla. A nějaký cvičení by mi taky neuškodilo.
Teda na co ta doktorka myslela když ti napíše tak blbý prášky. Bych tam na ní vlítla.

dudunidu
1. říj 2009

ahoj kočky!

Mati, já myslím, že ty peníze nejsou takový problém... peníze budou, my nebudem... Za pokus to určitě stojí, když to nezkusíte, jednou si to budete vyčítat. A zas tolik to není, vem si, že jen za 1 cyklus IVF se doplácí třeba 15-25.000 a člověk jich musí třeba absolvovat několik... Nebo taková laserová operace očí, to tě taky vyjde na cca 35.000 a pak se ti tem zrak zhorší a musíš jít znovu nebo máš smůlu...A nebo auto, co člověk nabourá, nebo mu ho někdo vykrade apod.... Nebo svatba - taky do toho naleješ peněž a je to vlastně jen krásná vzpomínka pro všechny....Prostě nemá smysl řešit peníze a věř mi, že zrovna u nás doma momentálně hodně chybí, takže se jen tak nechvástám, obracíme každou korunu🙂 Ale jsou důležitější věci🙂 Nám teď hodně spolyká i veterina, dnes jsme tam nechali 750 Kč, celkově už je to 1500 a to tam chodíme teprve 2 týdny🙂)

Prostě tímhle se fakt netrapte, navíc s tím vyšším úvěrem je to dobrá myšlenka! A do jakého podnikání se to vlastně chcete pustit?

A k folíku moc gratuluju, to je bezva, že roste! Určitě se do pondělka ještě zvětší 🙂 Já půjdu na UTZ zítra ráno, tak jsem moc zvědavá, dám vědět, jak to dopadlo...

dudunidu
1. říj 2009

Luciašku tak ať se ti ten zánět brzo ztratí, potvora jedna! 😔

lenerka
1. říj 2009

renco vy ještě nemáte kočárek?
my ho koupili cca po 5měsíci
a schovali jsme ho u našich
doma jsme ho neměli,ale když jsem k našim přišla vždycky jsme se s kočárkem pomazlila 😀

lenerka
1. říj 2009

tak jsem dneska byla u tý mojí gynekoložky
řekla jsem jí o těch špatných prášcích
no holky to jste měli vidět
jak se čertila
hned ten recept vztekle roztrhala
a to co mě v lékárně doporučili,to je prej ještě větší hnus než co mě napsala ona!!!!

takže nemám na žíly nic
a naštěstí mě přestaly bolet
tak snad nezačnou,protože pochyuji,že mě ještě někdy něco napíše 😖

pak mě dělala ultrazvuk
prej máme obříka
mě prej velký břicho a odpovídá 24tt
to mě přijde divný,když na gennetu kde maj špičkovou techniku nic včera dr.neříkal

prostě byla asi na mě naprdá,že jsem si něco dovolila říct
prostě mám přestat jíst ty vitamíny calibrum mami
a prej s enemám cpát banánama
přitom sním 1xza týden

a nemám jíst tuny ovoce a zeleniny
a přitom jím v normě
ani jsme ještě moc nepřibrala
jen 4kg

asi podle ní mám pít jen vodu
prostě porodím a jdu od ní
přeci jen to je už stará DR.!!!!

lenerka
1. říj 2009

no ještě k tě jménům
Anička nepřošla u manžela
no zatím se mu líbí Hanička a Kristýnka
Eliška taky neprošla,ale Elenka je pěkný

uvidíme ještě je fůra času

kuratkol
1. říj 2009

dudu: My taky už vyhodili tolik peněz za veterináře a očkování. A to máme pejsky dva. Dost nás taky stojí to jídlo pro ně, plínečky a další věci. Nevěřila bych, že to tak poleze do peněz, ale jsou to užasní miláčkové a jak nás vítají, když příjdeme z práce. Pořád si hrajou, lítají, honí se.... večer jsou pak utahaní jak koťata 🙂

blondynka400
2. říj 2009

Ahoj holky,

renník, já tedy porodní plán psát nebudu, podle mě je to nesmysl, tyhle věci se doředu stejně nedají plánovat... Ptala jsme se na to i mýho nejlepšího kamaráda, gynekologa a porodníka. Má na to stejný názor, prý je lepší, když rodička normálně s doktorem komunikuje a ne píše nějaká lejstra na které pak stejně většinou není čas...

kualalik, tou orodicí, dojde mióžná u vás, ale v Praze ne. V 34-36tt si musíš dojít k úplně registtraci, jinak tě vyškrtnou z před registrace, vyplnit jim nějaké formuláře a tak. Pak tam každý týden chodíš na kontroly a těsně před porodem musíš vyplňovat další papíry, ale dřív to rozhodně vpylnit nejde 😀

lener, tak koukám, že taky holčička 😵 😀
No ty máš tedy doktorku. Jinak k té velikosti, veřila bych tomu, co řekli v gennetu. A ve zprávě máš určitě napsáno, jakému dni přesně malá odpovídá.... A jak poznala že máte obříka, podle břicha? 😀

Jinak já hlásím návrat, vše je ok, holčička potvrzena. Roste přesně dle tabulek, takže stále vzorové mimi 😵. Byla jsem i na testech na cukrovku, výsledky tedy ještě nevím (asi už jsou, ale počkám do další kontolry, ovlat se mi tam nechce), ale nebylo to nic hrozného to vypít, jak to některé vyprávějí... Nejvíc mi vadio, že jsem tam strávila skoro 3 hodiny 😝 😀

eliska_v
2. říj 2009

Ahojky blondy.
Tak to je super, že jsi už zpátky!!! A hlavně, že jsi Ty i malá v pořádku!! 😵

blondynka400
2. říj 2009

eli a co ty., co je u tebe nového?

eliska_v
2. říj 2009

blondy: nového vcelku nic! Bříško už nebolí nekrvácím už!! takže mi je už dobře!! Te´d už se jenom těšíme s manželem na tuleníčko... 😵
snad do vánoc otěhotním a dovedeme to až do konce!! Doufám!! 😵 😵

blondynka400
2. říj 2009

eli, určitě se to povede, neboj. Koukni na mne... 😵 . I kdyxž ani já nemám stále ještě vyhráno 😝 😀

lenerka
2. říj 2009

blondy

jo jo doktorka jí změřila břicho a prej je to obřík
takže zákaz jídla a vitamínů
a já se přitom vůbec nepřejídám 😝

no na gennetu říkali,že má bříško,ale že má plný močák
jinak to nekomentoval
ale,že odpovídám 21+1
takže se mě změní termín porodu
jinak nic zvláštního

a co tě trápí s holčičkou?
já myslela,že už je vše ok 😕

kualalik
2. říj 2009

ženy čest 😉

Blondy, vím, že do porodnice nemůžu dřív, psala jsem na předstránce, že se tam budu chystat v 35tt. 😉 Už teď, jak tam jezdíme, tak už se mnou počítaj, že dojedu k nim 😉 teda doufám 😀

Lenerka, já mám taky zákaz s banánama. Už mi schválili jen jeden na den 😀

Kuratkol, a to se připrav, že pejskové polezou ještě více do peněz 😅 My teda máme jen jednoho, ale je to obří slečna (má 60kg) 😅

Eli, tak po šestinedělí skokem na to 😀 Udělejte si třeba nějaký výlet, prodloužený víkend, někde mimo domov 😎 😀

rennik
autor
2. říj 2009

Čaues holky 😀

Dneska je můj nejlepší den jaký může být. Byla jsem na kontrole a doktor mi slíbil že půjde k porodu, je to přesně tak jak jsem psala blondy. Podle jeho služeb v nemocnici a podle nálezu na čípku mě objedná a přijdu do nemocnice v 6 ráno, doktor který tam momentálně bude mi dá vyvolávací tabletu na čípek aby se mi rozjely bolesti a ve 3 hodiny přijde můj doktor, přebere si službu a bude se mnou až do konce porodu. Huráááááááááááá ani si neumíte představit jak jsem šťastná, žádný stres z primáře, z blbých keců, pohledů....prostě teď už se na porod těším a vůbec se nebojím když vím že tam bude on.Tím pádem ani porodní plán asi nepoužiju protože s mým doktorem se dá narozdíl od tamtěch vagabundů komunikovat a vždycky mi odpoví na jakoukoliv otázku. Teď jen musím doufat že neporodím dřív než on přijde na službu nebo že mě to nechytne dřív než mě objedná. Ale vůbec bych se nezlobila kdyby to bylo tak o dva týdny dřív třeba v 38 tt. 😀

lener kočárek ještě nemáme, ne že bych ho já nechtěla, ale manža a jeho říkají že se to nemá, kupovat věci takhle dopředu že to přináší smůlu atd 😝 já mám na to jiný názor podle mě je to nesmysl ale teď už vím že ho kouncem října koupíme takže to už uteče a hrozně se na něho těším!!! 😀 Jo a s tím obříkem jak ti říkala doktorka, mě taky všichni říkají jak nemám obrovské břicho ale doktor mě uklidnil že odpovídá tt že větší není, z druhé strany kamarádka nemá skoro žádné břicho a dneska jí řekli že má malá 2 200g takže to vypadá buď na obříka nebo na rychlejší porod a to je ve stejném týdnu jako já. Takže se tím netrap kdoví jak to doopravdy je, a na genetu určitě vědí co říkají, spíš byla fakt naštvaná kvůli toho receptu. 😉

kualalik
2. říj 2009

Rennik, jinak co se týče kočárku. Tak uvažuju, že si koupím hlubokou korbu od Peg Pérégo (Navetta odstín Papaia) a k tomu jen podvozek 😉 výhoda je, že rozměr korby na ležení je až 84.5cm 😀 což je asi největší,kterou jsem našla (chci, aby se mi tam dítě na zimu vešlo i ve fusaku) 😉 No a až bude větší, tak to dám do golfáčů, který tady mám asi dvoje po neteři a synovci, jako nové 😉

rennik
autor
2. říj 2009

Aha tak to jo já jsem myslela že když ho máš v albíčku tak že ho budeš mít 😀 No my jsme se rozhodli pro to Verano, je fakt že má korbu sice 80cm ale prcka budeme mít na zimu takže s fusakem ho tam v pohodě dám protože bude maličky no a přes léto až bude větší tak se mi tam furt vleze. 🙂 Už se těším až si pro něho pojedeme 😀

lenerka
2. říj 2009

holky já měla taky radost z kočárku,když už jsem ho měla doma
tedy u našich
kočárek stačil na 2zimy

dudunidu
2. říj 2009

ahoj holky, tak jsem dnes 14.DC a folík 17,5 mm, v pondělí jdu opět na UTZ. Tak snad nám mrška přes víkend doroste, obzvlášť, když mi na neděli vychází Jonáš, hihi 😉 Tak se mějte hezky, dobrou noc, o víkendu jsem mimo PC🙂¨papapaaaaa

kualalik
2. říj 2009

dudu, tak v neděli trtkat jak o život jasný? 😀 😀 😀

blondynka400
3. říj 2009

lenerka, aha, ale tak z jednoho většího údaje bych nedělala závěry... 😀 Moje malinká má zas delší nožičky a to o dost, jenže to má mít jaksi po kom 😀 . Doktor na mě kouknul a řekl, že mu je to hned jasný po kom je a horzně se u toho smál 😀
Jinak nemám žádné problémy, já i malá jsme úplně ok, ale víš jak, nikdy nevíš 😔

renník, no super, že jste se takto domluvili 😵. Tak jen aby malej nechtěl na svět dřív, pořádně se šetři 😉

dudu, tqak se pořádně posnažte. Jonáš + takový folikul, to by mohl vyjít 😵

kuratkol
3. říj 2009

ahojky, tak já to dnes konečně po 44 dnech dostala. Doufám, že to znamená, že ta cysta praskla....

kualalik
3. říj 2009

kuratkol, ahoj, tak to je dobře, vidíš, já to říkala, že to přijde co nejdřív... a půjdeš na nějakou kontrolu, aby zjistili, že ta cysta praskla a odešla samovolně? 😕

kuratkol
3. říj 2009

kualalik: To právě nevím. Mudr. mi řekla, ať příjdu, když MS nedostanu. Říkala, že když dostanu, tak normálně za půl roku na běžnou kontrolu.Taky mě to napadlo, jestli bych neměla jít na kontrolu, jestli fakt praskla....Zkusím tam zavolat....

kualalik
3. říj 2009

kuratkol, myslím si, že i pro tvůj osobní klid, by bylo lepší, kdyby ti udělali po MS nějakou kontrolu 😉 Určitě tam cinkni.

rennik
autor
4. říj 2009

Ahoj holky přeju krásnou neděli 😀

kuratkol blahopřeju k MS, taky bych tam cinkla a optala se co a jak.

blondy to je fajn že jste obě ok, tak to má být, děláte mi radost 😀 😀 Neboj se já se šetřím co můžu, ani si neumíš představit jak strašně moc se mi ulevilo, sice to dopoloedne to budu muset přežít s doktorem co zrovna bude mít službu ale hlavní je že pak přijde on, mého srdce šampión 😀 😀 😀 ne dělám si srandu, šampión je jedině manža 😀 ale budu odpočítávat hodiny aby už byly 3hodiny odpoledne až doazí můj doktor a pak už to pofrčí jedna radost 😀

kualalik
4. říj 2009

Ahoj holky,
mě je dneska nějak hrozně ☹ mám děsně vysokej tlak a do toho mám arytmii jako blázen.. Muž není doma, ale do hodiny přijede... jestli mi to srdce takhle bude přeskakovat dál, tak asi někam vyrazím ☹ mám arytmie s hrůzným koncem, tak abychom tomu případně předešli... ach jo, snad se máte líp než já ☹

rennik
autor
4. říj 2009

ahoj kualali bobku co máš za arytmie? já mám totiž SVESky ty mi občas dávají zabrat, nejhorrší to bylo na začátku těhu, to se mi ještě zhoršily teď se to naštěstí uklidnilo, nejhorší je že když mi tak buší a ,,přeskakuje ,, srdce tak normálně jsem si brala 1/2 tbl Vasocardinu ale teď ho nemůžu takže paráda.... 😖 drž se bobe a kdyby něco fič do špitálu.

misa1misa
4. říj 2009

Ahojte holky, jsem tu nová...
letos v dubnu jsem po 6 letech vysadila HA, protože s přítelem chceme miminko a nedaří se ☹ ...
Byla jsem na horm. testech, ty mám v normě, akorát mám hoodně nepravidelný cyklus (40 - 55 dní)...Myslím si, že to způsobilo to dlouholeté braní HA, nemáte s tímto také zkušenosti a nevíte, čím by se cyklus dal upravit? Doktor mi řekl, že ještě počkáme s ostatními vyšetřeními do konce roku, jestli se to nesrovná samo...Jinak přítel by měl jít za 2 týdny na spermio, tak uvidíme...
Vím, není to ještě tak dlouhá doba, ale je mi 21 let a nečekala jsem, že budu mít v tak brzkém věku takové problémy...

Děkuju všem za radu 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru