Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

blondynka400
30. říj 2009

kualalik, co se stalo? 😕

kualalik
30. říj 2009

V pondělí musím na plodovku,dnes mi volali. Ozvu se až budu trochu víc při smyslech 😔

blondynka400
30. říj 2009

kualalik, já si to myslela. Držím ti všechny palečky co mám. Kdyby něco, napiš mi mailíka, ju? Moc na tebe myslím, uvidíš, všechno bude ok 😵 😵 😵

luciasek001
30. říj 2009

Ahoj ženy, jak se vede? My jsme byli včera na kontrole. Tak se panu doktorovi furt nelíbí můj přeléčený antibiotiky zánět močového měchýře a chtěl mi nacpat další, ale naštěstí nevěděl jaký no tak musim v pondělí na urologii. Fuj vůbec se mi tam nechce. Jinak mimčo se má čile k světu, odpovídá tabulkám a má asi 1,5kg, cvalda 🙂 Ještě jsem musela oběhnout doktory kvuli razítkům do těhu průkazky. Tak už to mám v cajku.
Blondy, dočetla jsem se že chceš rodit v Krči tak to se tam třeba potkáme 😉
Reník, pevné nervy na staříky jednim uchem dovnitř a druhym ven. Nepouštěj si je tak blízko k tělu. Držim palce.

rennik
autor
30. říj 2009

kualaličku neboj to bude ok, držíme ti moc palce!!!!až ti bude ok tak se ozvi a dej nám vědět, myslíme na tebe!!!

blondy jojo je to fajn když vím že v něm mám oporu 🙂

luci nazdáááár ženo tebe jsem teda dlouho neviděla, to je prima že je všechno ok s prckem, mě naštěstí nikam doktoři po razítkách nehnali, takže já mám vlastně docela prázdnou průkajdu 🙂 a s těmi atb to mě mrzí, mě by se je taky jíst nechtělo, ale asi ví proč ti je chtějí dát. Ty jo tyuž máš taky 31tt panečku to to letí....

Ženy my snad za chvíli všechny porodíme, tom use ani nechce věřit že jsme začli v březnu a už se blížíme do finiše a budou z nás maminky 😀

luciasek001
30. říj 2009

rennik, ono je to trochu složitější jelikož jsem před měsícem jedny ATB dojedla a ted mi chtěl cpát další. Jenže já jsem alergická na penicilin takže nevěděl co mi má předepsat tak se mě šalamounsky zbavil a odlifroval na urologii. Musela jsem si dojít na EKG a ke svojí obvodačce pro razítka. Tak jsem to včera oběhla a už nikam nejdu. Tak to se máš, že tě nikdo nikam nehonil.
Taky mi přijde, že to strašně rychle letí. Ale těším se až budu mít mimíska u sebe. Už mi dělá problém dlouho sedět, stát a ležet. Než se dohodneme jak budu vlastně v noci ležet tak je půlnoc a ráno pak nevim kdy mám vstávat.
kualiku, snad to nebude nic vážného, opatruj se, držíme palečky!!!

rennik
autor
30. říj 2009

Mě přijde že v noci mu nevyhovuje žádná moje poloha, jako by byl naštvaný že vůbec ležím a že se s ním nenatřásá jako když chodím, prostě je až moc akční, to jsem zvědavá co bude vyvádět až když bude venku 🙂

ti doktoři jsou někdy zbabělci ti eknu místo aby se pořádně poinformovali co ti můžou předepsat tak je jednoduše šoupnou jinam aby neměli práci...no coment 😠 ale proč tě posílali i na EKG?? 😨

luciasek001
30. říj 2009

Taky mám ten pocit, že jsem si jako moc dovolila když si jdu lehnout a že se nic neděje. Tak mi to mrňous dává dost najevo.

Úplně se na nějakou diagnozu vyprdnul a když mi řekl jako co tam je špatně a ptám se ho co to znamená tak mi řekl, že se to musí ještě doléčit. No a když jsem mu řikala, že mám křeč v pravý kyčli a že mě brní jako co to je tak mi řekl, že se to tam roztahuje a že kdyby to nepolevilo tak si mám dojít na ortopedii.
EKG mám kolonku v těhu průkazce. Taky nevim na co to tam je, udělali mi ho, doktor to popsal, šoupnul tam razítko a ani mě vidět nechtěl. Takže takovýho asi nic moc důležitýho. Je to paráda. Včera jsem s tihmhle obíháním doktorů strávila celý odpoledne.

blondynka400
30. říj 2009

luciasek, no nemáš to lehké.... Taky si se rozhodla por Krč? 😕
No neřekla bych, že se tam potkáme, to by jsi musela přenášet a já porodit dřív 😀
No jedině na vlastně na těch kontrolách, co se chodí každý týden poslední měsíc, to bysme se možná mohly domluvit, co ty na to? To by nám mohlo vyjít 😵

renník, no ty budeš asi první. Tedy doufám 😀

luciasek001
30. říj 2009

blondy, taky mi pak došlo, že při samotném porodu se tam asi těžko potkáme, ale na kontrolách by to šlo, můžeme se domluvit 😉 Rozhodla, spíš ta jediná na mě zbyla. Všude jinde měli plno a to jsem se šla registrovat včas.

blondynka400
30. říj 2009

luciasek, tak já tam chtěla. Mám na ně ty nejlepší reference a na jaře jsem tam řešila ty svoje problémy a všichni byli úplně super... Tak to jsi měla štěstí že měli místo, většinou mají plno, jak berou jenom 5 denně 😉
Hlavně podolí nesnášim, motol je moc velký, apolinář mi přijde takový divný a vinohradům se radši vyhnout velkým obloukem. Ještě je fajn bulovka, ale tu mám přes celou Prahu....
Tak se pak domluvíme, bylo by fajn se tam setkat 😀

luciasek001
30. říj 2009

blondy, no když jsem tam šla se zaregistrovat tak v tom sešitě měla poslední volnou kolonku na 5. 1. 2010 🙂 Jinak bych asi musela rodit doma nebo nevim. V podolí mě vyhodila, že tam klientky stojí ještě než otevřou a baba byla děsně protivná u Apolináře se mi to nelíbí a v Motole měli taky plno. Bulovka se mi taky nelíbí a na Vinohrady jsem slyšela jen negativní reakce, takže tam taky ne. A navíc Krč je jedna z nejbližších nemocnic od bydliště takže když to na mě přijde tak jsme tam do 5min.
Tak jo, pak se domluvíme.

lenerka
30. říj 2009

no já právě tu barvu kočárku vůbec neřešila
mě se prostě ta barevná kombinace líbila a proto jsme ho koupila
a je mě fuk,že tady v tom modrém jezdlily jen kluci

červenou přeci můžou i kluci
a jak moc jim sluší 😉

lenerka
30. říj 2009

kualalik
jsme s tebou
snad bude vše s mimískem v pořádku 😉

dudunidu
30. říj 2009

kualaličku, držím všechny palce!!!!!!!!!

rennik
autor
31. říj 2009

blondy jojo asi budu první 🙂

holky jak vidím jak se musíte registrovat tak to fakt nezávidím, ta představa že by u nás třeba neměli místo a jela až do Frýdku nebo do Karviné, popř. až do Ostravy, to teda fakt ne, já mám nemocnici taky sotva 5 minut ani ne takže jsem ráda že to u nás funguje takhle. Ale chápu že vPraze to jinak řešit nejde.... Akorát nechápu tu registraci, vy se tam nějak dopředu nahlásíte že tam chcete rodit a říkáte jim termín??? Acokdyž třeba přenášíte? Nebo když tam mají plno??? Vemou vás pak do jiné nemocnice když tam nejste zaregistrované?Já ten systém tak nějak nechápu 😅

jinak holky jdu se k vám vyplakat, protože zase nějak extrémně přibírám, od včera 1kg nahoře a když to vemu od minulého čtvrtka tak jsou to 2 kg, pomoooooooooooooc já nechci!!! Já to nechápu, je fakt že mi zas otékají ty nohy ale tohle je extrém takový nárůst, už se bojím co doktor na to... 😢

blondynka400
31. říj 2009

luciasek, tak to já mám do Krče tedy dál, nejblíž bych měla Motol. Ale i tak to jde...
Tak to máme podobné, já taky sebraal poslední volnou kolonku 😀

lener, hlavní je, že se to líbí tobě, lidi ti můžou být víš kde 😉

renník, hold v Praze je porodnic málo a rodiček hodně. hold když se nestihneš registrovat v Praze, musíš do kolí Prahy, tam je míst dost a mnohdy ty porodnice nejsou špatné a třeba z krajních části to mají lidi i blíž. Navíc spousty lidí ze středočeského kraje jezdí rodit do Prahy, prosě si myslím, že pražské porodnice jsou lepší, i když to mnohdy není pravda...
K té registraci, musíš se předregistrovat už nazačátku, do průkajdy ti dají razítko a zapíšou si tě. Pak se musíš dostavit v 34-35tt na úplnou registraci a pak až dop porodu chodíš na kontroly do porodnice. Jinak termín uvádíš ten, co máš v průkazce. když třeba na ten tvůj den mají plno a na další ještě místo, stejně tě nevemou. Ale je jedno, kdy v konečném důsledku porodíš, prostě si registrovaná a je to, je jedno na kdy to pak opravdu vyjde. Takže občas se stane, že porodnice má stopstav a i když máš registraci, máš smůlu. Naštěstí je to jen vyjímečné.... Správně by vždycky jedna pražská porodnice měla brát porody i bez registrace, když má tvoje registrovaná stopstav, ale většinou to tak nefunguje a musíš někam za Prahu, takže asi tak 😉

Neplakej, já bych řekal, že velká část bude voda z těch otoků... Navíc to není úplně směrodatné, záleží na kolik jsi vyprázdněná a tak... Takže žádný smutek, ju? 😵

lenerka
31. říj 2009

renčo

vůbec se netrap kvůli váze
já co kontrola v porodnici to kilo na hoře
na konci těhu to strašně rychle skáče
ale mě naštěstí nohy neotýkaly uvidíme ,jak to bude při tomhle těhu
ale jak mě bolí žíly a praskají žilky,tak to bude asi bude horší na konci těhu
no snad to nějak doklepu

zítra se jedme ke švagrový podívat na mimčo narozené v pondělí 😉

rennik
autor
31. říj 2009

No jo ale holky to je strašné, už tak se cítím jak vykrmené prase když to přeženu a ta představa že ty kila ještě lezou nahoru je fakt hrozná. Dneska mám ty otoky ve stádiu že když si zmáčknu nohu zůstane mi v ní důlek a až za chvíli se to dá zpátky. Cítím jak je ta kůže napnutá, no prostě hnus velebnosti ☹

jdu do sprchy skusím to schladit studenou vodou...nic jiného mě nenapadá

JO tak to je s těma registracema, tak teď už to chápu 😉

lener mě popraskaly jen nohy, břicho zatím ne, ale je fakt že ho mažu co můžu... 🙂

Děvčátka upřímně prosím ať už je aspoň 15 listopad 😔

blondynka400
31. říj 2009

renník, plně tě chápou, že se cítíš jak vykrmené prase, ale ber to tak, že je to jen dočasné a že to už brzy přejde. Navíc je to voda, která odejde z těla ptárce po porodu. Určitě to není tuk 😉
Tak to jsme ráda, že jsem to vysvětlila tak, že to bylo k pochopení 😀
Neboj, to uteče jak voda 😵

rennik
autor
31. říj 2009

blondy děkuju já skoro odpočítávám hodiny kdy už to konečně bude, ale zítra už je 1.11. a to znamená že tento měsíc porodím 😀 😀 😀 😀 huráááááá. Ale přiznám se že z jedné strany mi trochu to bříško bude i chybět, už jsem si na něho zvykla 😀

dneska je úplně kantare, včera se zabilo to prase a dneska od rána makáme na výrobcích tak už toho mám plnou ...... bolí mě záda jak jsem furt stála, a to nás čeká ještě pokračování v pondělí 😔 no ale marné něco člověk jíst musí že...

blondypíšou ti hodnocení CS do průkajdy????

lenerka
31. říj 2009

mě břicho naštěstí nepopraskalo s kačkou
uvidíme co s tímhle mimčem,ale mažu tak ob den,jsem hroněj lenoch ☹
ale ségra po 2dětch a břicho má v pohodě
a máma taky nás měla 2 a taky bez popraskání a strií
tak uvidíme no

neboj Renčo listopad uteče,jako utekl říjen!!!
a Lukášek tu bude s váma 😉

rennik
autor
31. říj 2009

jo já vím, ale znáš to když se člověk na něco těší tak mu přijde že ten čas vůbec neutíká 😀 už se těším až vám pošlu první fotky našeho prcka 🙂

lenerka
31. říj 2009

jo jo
to my se taky moc těšíme
škoda,že se nemůžeme všechny co jsme tady sejít

blondynka400
1. lis 2009

renník, no doufej. Třeba bzdšš přenášet do prosince 😀 . To byl blbý žert, co? 😀
S tím CS, abych oravdu řekla ani nevím, ona je totiž moje doktorka názoru, že CS je přežitek, že je to subjektvní. Že mnohem důležitější je délka a to zda se zkracuje a jestli je uzavřený nebo nakolik je otevřený.... A co jsem slyšela, tak je to i názor většiny odborníků... 😉
Do průkajdy sice vždycky něco píše, ale přeluštit po ní se to nedá 😀

lener, no já mážu jednou denně, vždycky před spaním. Krom jedné ségry (té břicho popraskalo 3 dýdny před porodem ale fakt pořádně) se strie nikomu v rodině nedělali, tak snad se mi taky neudělají 😅
No setkání asi dohromady nedáme, renník je daleko 😖

rennik
autor
1. lis 2009

jojo děvčátka já jsem až z druhého konce republiky, ale mám výhodu že mám blízko jak do Polska tak na Slovensko, jen pár kilometrů a jsem za hranicema 😀 a náhodou zrovna Třinec teď boduje v hokeji 😀 to je co??? na to že jsme takový zapadákov, ale já bych neměnila ani za nic 🙂

blondy do prosince neeeeeeeeee 😀 😀 😀 mám v albíčku svůj břich tak se můžete juknout 😀

a s tím cs, no já mám zkrácený čípek na 2 cm a otevřená jsem zatím pořád na 1cm, víc se neotvírám, jen se mi zkracuje a to je doufám dobře, uvidím co mi poví ve čtvrtek, kdyby se zkrátil třeba na 1cm júúúúúú to by bylo prima.

Hurá hurá hurá dneska už je listopad 😀 😀 😀 😀 😀

blondynka400
1. lis 2009

renník, jojo, Třinec byl v hokeji vždycky docela dobrý.... Kdyby jsi byla těhu, tak by to ještě šlo, ale s malám Lukim je to jaksi bezpředmětné... Ale je pravda, že je to škoda 😖
To že se zatím neotvírá není žádán tragedie,ale zkracovat by se postupně měl. 2cm už je poměrně dobrý, uvidíš, kolik budeš mít na kontrole, ale mělo by to být zase o něco méně.

Sláva listopadu 😀 😀 😀

lenerka
1. lis 2009

ahoj Renčo

koukala jsme ti na pupík
je pěkněj 😀
je to takovej klučičí pupík
já to má rozlezlý všude v břuchu v zádech na stehnech
prostě začínám být mašina 😀 uf

lenerka
1. lis 2009

jupí je tu listopad 😀

blondynka400
1. lis 2009

lener, no já tedy na ty klučíčí a holčíčí pupíky moc nevěřím. Málokdy to vyjde, je to psíš taková pověra... 😀
jo a kdy vůbec ty nahodíš pupík, ať se taky můžeme kouknout 😵 😀

renník, tak jsem taky koukala, ádnou moc velkou tměnu nevidím. Tedy možná jednu, přeci jenom se m te´d trošku zdá, že jde dolů... 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru