Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

eliska_v
10. lis 2009

lenerka: Tak budu držet palce ať je všechno ok!

Tak a my se začínáme tenhle měsíc snažílkovat! Holky, držte nám palečky ať to vyjde!! 😉 😵

eliska_v
10. lis 2009

rennik: Hezké fotečky... Mám dotázek, nekleslo Ti už bříško dolu?? 😉

rennik
autor
10. lis 2009

elis děkuju no právě jsem je tady teď dala aby jste se jukli a zhodnotily mi to, mě taky přijde že je dost dole co říkáte??? Moc ti držím palečky aby to tento měsíc vyšlo!!! Budeš používat nějaké ovu testy nebo to budete zkoušet jen tak přirozeně??? Kéž by ti to vyšlo, i ostatním holkám tady 🙂

lener neboj budeme na tebe myslet aby to dopadlo dobře, pak nás hned informuj jak jsi dopadla 🙂

kualaličku neboj jsme pořád 2v 1 kdyby se něco dělo tak žhavím drát ať můžeš informovat holky 😀

blondy no já to fakt nechápu, každý normální chlap by byl rád, a ten můj má prostě strach že ublížíme mimču, no prostě bez komentáře, snažím se každý den vysvětlovat že mu tím fakt neublíží a mě tím pomůže ale marná snaha 😠 tak nevím jestli se obléct jako Hanka ve včerajší ULICI za nějakého broučka nebo co na něho vymyslet aby povolil 😠

eliska_v
10. lis 2009

rennik: příjde mi že ho máš už dost dole! tak uvidíš třeba to bude za pár!! 😉
Necháme tomu volný průběh! 😉 Akortá piju kontryhel, kapu jeřába a beru listovku... 😵 Tak to musí přece zabrat!! 😉

rennik
autor
10. lis 2009

jo určitě to zabere a brzo nám oznámíš krásnou novinku 😉

uvidíme jestli za pár fakt bych se nezlobila, ale i tak už to není moc dlouho takže se dočkám tak jako tak 🙂

rennik
autor
10. lis 2009

holky ti poslíčci jsou fakt hrozní, jak má člověk poznat že je to posel nebo že už třeba rodí, začlo mě bolet v podbřišku jako u MS a betzak mě to zas jen straší, to to ta příroda nemohla vymyslet jinak??? Mělo by to bolet až jak je to fakt porod a každý by to poznal 😠

kualalik
10. lis 2009

rennik, to poznáš, až ti začně odtejkat plodová voda 😀

rennik
autor
10. lis 2009

no ona právě hned odtéct nemusí, někomu jí píchají až v porodnici viz. moje segra u obou těhu 🙂

blondynka400
10. lis 2009

kualalik, přesně jak píše rennník, odtéct ti vůbec nemusí, i když jsi třeba úplně otevřená. Navíc někdo má už vody tak málo, že to skoro ani nepoznáš, že odtekla 😀
Zas na druhou stranu, to že odtekla plodovka, neznamená, že v blízké době musíš porodit, někdy to trvá i 48 hodin po odtoku 😀

renník, tak jsem koukala na "lepší" fotku a fakt šlo dost dolů... Akortá koukám,udělali se ti strie co? 😒 To až teď? 😕
K těm poslíčkům, hold tělo se musí připravit, nejde to hned. Prý je nejlepší si lehnout do teplé vody, když to přejde, jsou to poslíčci, když ne, rodíš 😉
K tomu tvýmu manžílkovy, myslím, že by ani beruška nebo c to bylo nepomohlo 😀 Hold někteří chlapi se sexu v těhu bojí, a zvlášť v pozdnější fázi. Jeden kamarád mi na to řekl, že přeci nebude šťouchat svého syna klackem do hlavy. No co na to říct 😀

dudunidu
10. lis 2009

Jedině snad: HAHAHAHAHA 😀

rennik
autor
10. lis 2009

blondy jojo udělaly, už jsem byla nadšená jak mám krásné břicho bez strií a teď tohle, nevím jestli je to tím že kleslo a tím pádem je na spodní klži větší tlak nebo nevím.. 😒 s tou vodou to vím 🙂 no a s manžílkem prostě marné už to neřeším, hold to bude muset přiít samo... 🙂

blondynka400
10. lis 2009

renník, to mi je jasné, že ty to víš 😀
No ségra říkala, řže se jí taky udělali 3 týdny před porodem (takže zhruba ve stejné době). Ale ona měla pořádného macka, asi 4,5 kila 😝 😀

rennik
autor
10. lis 2009

jej takže další náznak toho že budu mít macka??????? 😨 to nééééééé já nechci a rodila normálně nebo císařem???

blondynka400
10. lis 2009

renník, tak jsem to nemyslela....
Ona hlavně ségra je ještě vyšší než já, docela v těhu přibrala (asi 20kg) a od začíáku jí říkali, že je malej větší...
Ale zas na druhou stranu byl naprosto kouzelný miminko 😵
Rodila normálně a byla to rychlovka na provorodičku, během dvou hodin byl venku 😉

rennik
autor
10. lis 2009

tyyyyyyyy jo takže normální porod 😨 no ty bláho já rodit 4,5kila tak u toho asi omdlím, božínku že zrovna já nevím kolik ten prcek váží ☹

blondynka400
10. lis 2009

renník, a to nemáš ani odhad? 😕 V pražských porodnicích dělají většinou odhad délky a přibližné váhy, aby se tak vědělo...
Druhá ségra měla prvního klučíka taky něco lehce před 4 klia (a tedy přibrala v těhu nějakých 12 kg a pánev moc širokou nemá..) a taky rodila normálně a úplně v poho. Akorát se tedy dlouho otvírala, ale to není o velkosti dítěte...

rennik
autor
10. lis 2009

ne nemám, nic mi neříkal, a vlastně ani neměl kdy, pořád mě vyšetřuje jen vnitřně tak nevím jestli mi ještě bude dělat UZV nebo ne 😒

blondynka400
10. lis 2009

renník, hm, tak ono možná jak chodíš normálně k tomu doktorovy, tak to neřeší...
Tohle většinj říkají při přechodu od doktora do porodnice, protože většinu ještě kontrolují, zda je mimi správně otočené. Protože i když na UTZ ve 30tt je hlavičkou dolů, může sep ak ješt otočit. A u toho pak dělají odhad, změří ti pánev a tka, no prostě zhodnotí, zda můžeš porodit klasicky nebo zda to je hraniční a potřeba asledovat a nebo zda je to na císaře....

rennik
autor
10. lis 2009

aha no tak toho se tím pádem nedočkám jedině kdybych přenášela a chodila bych na kontroly do porodnice a to asi ne protože dr říkal že max toho 29 by jsme to vyvolali kdyby ne toho 23. Tak uvidím.

luciasek001
10. lis 2009

Ahoj ženy, jak se vede?? 🙂 U nás tak všelijak. O víkendu mě skolila nějaká chřipajzna či co, měla jsem až horečku 38°C 😠 Fuj. Ted už teplotu nemám jen kašel a bolí mě v krku. Jinak dnešním dnem jsem ukončila neschopenku a nastoupila na mateřskou. Jupíííííííí 🙂

rennik
autor
10. lis 2009

Ahoj Luci tyyyyyy jo už 33tt?????? to to letí!!! Tak snad to brzy přejde a bude zas líp 🙂

blondynka400
10. lis 2009

renník, jé to mi uniklo. Takže už jste domluvený na 23? 😕

luciasek, tak ať jsi brzy úplně zdravá 🙂 . Jak to vůbec buddš mít s mateřskou? Přetím si něco říkala v tom smyslu, že by byl potom doma manžel...

luciasek001
10. lis 2009

rennik, no jo nějak se to blíží už i mě 😅
blondy, nakonec ne, budu doma já. On bude vydělávat korunky. Snad bacil brzo odejde. Mít takovou horečku a prožít si to jen na Paralenu bylo docela hustý.

blondynka400
10. lis 2009

luci, kuokala jsem ti do albíčka, nechceš nahodit nějako akutální foto bříška? 😀

luciasek001
10. lis 2009

blondy, mě se nějak nechce se fotit. Ale snad tam dám aspon ještě 1 fotku. No ale mám větší bříško než ty! 😖 Nedávno mi vedoucí na předporodnim kurzu řekla, že mám velký břicho si to u mě teda rozházela, přitom jsem nabrala 7 kg což mi nepřijde nijak děsivý.

rennik
autor
10. lis 2009

blondy zatím ne uvidím co v ten čtvrtek možná se už domluvíme, kéž by 😀

luci souhlasím s blondy hoď sem nové bříško ať se můžeme pokochat 🙂

luciasek001
10. lis 2009

rennik, s pupíkem si to musim rozmyslet, lenerka se taky nefotí. No...........tak jo zítra. Dneska nemám náladu. O.K.? 😀

blondynka400
10. lis 2009

luci, tak jak chceš, ale kdyby se ti chtělo, radí se s Renníken podíváme 😀
No to mi je jasné, že máš větši, když na ho máš na fotce z 25tt větší nž já teď a to budu začínat 30tt 😀
Jé z toho si nic nedělej, navíc velikost břicha nemá nic společného s tím, kolik si přibrala... záleží na tvaru dělohy, pevnosti svalů, množství plodové vody, velikosti dítěte...
7kg na 33tt je naprostá pohoda, spíš bych řekla, že je to ještě málo... 😉

blondynka400
10. lis 2009

luciasek, lenerka se negfotí proto, protože to pak neumí vložit do počítače a na koníka. Ale u tebe tahle výmluva neprojde 😀 Zítra stačí 😎

luciasek001
10. lis 2009

blondy, tak dík za úlevu zítra teda dodám foto, co s vámi mám dělat 😀 😝 Já si taky myslim, že to ještě neni tak hrozný. Myslim, že by mohlo nebo může být ještě hůř co se týče velikosti.
A jak tu žijete? Mě to nějak doma s bacilem nebaví, ale nevim co bych dělala. Naši chtějí abych si pořídila roušku kvuli mexický chřipce. Dneska když jsem jela od doktora tak jsem seděla vedle stařenky a zakašlala jsem a ona se na mě tak ošklivě podívala jako kdybych jí chtěla nakazit a jestli bude mít bacila tak si mě najde. Baba jedna. 🙄

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru