Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

blondynka400
12. pro 2009

kualalik, copak chceš dovolt? Povídej 😎 😀

kualalik
12. pro 2009

blondy, vím kulový, jen mi to o tom magnézku říkala moje ségra,tak jsem trochu zamachrovala no 😀

blondynka400
12. pro 2009

kualalik, ale proč tolik sebekritiky takto večer 😀 . Navíc si to napsala přesně, tak proč nemachrovat 😝 😀

kualalik
12. pro 2009

mě je dneska nějak divně... mám zvlástní pocit... večer, vlastně v noci ve dvě hodiny mě vzbuila šílená bolest břicha vpravo,v místě kde jsem měla původně slepák, jako když mě tam někdo bodne kudlou... 😒 celej den se sleduju, jestli se malá hýbe (to je v poho,maká jak ďas)... bolest se neopakovala, tak snad dobrý...

blondynka400
12. pro 2009

kualalik, tak jestli to bylo jen jednou, neřešila bych to. Může to být nějaký úpon dělohy, třeba sis blbě lehla....
Jojo, pohyby mají vou výhodu ale i značnou nevýhodu 😝 😀

kualalik
12. pro 2009

asi to bude tím roztahováním, ale bylo to šílený... 🙄

už bych brala konec března 😀

blondynka400
12. pro 2009

kualalik, jednorázová bolest není roztahování. Fakt to budou spíš úpony dělohy, to se občas stává....
Ale co je to za řeči. Jsi teď v nejhezčí době, tak si to užívej. Neboj, bude hůř 😀

kualalik
12. pro 2009

a navíc tím kašlem je to jen horší... 🙄 mám pocit, že mi to břicho praskne 😖
naštěstí ten sirup fakt pomáhá.. odkašlávám (hrozný svinstva), ale uleví se mi po tom 😉

blondynka400
12. pro 2009

Hm, kašel a rýma jsou nic moc, jak se to břicho napíná.... Tak hlavně, že to pomáhá 🙂

kualalik
12. pro 2009

jdu hodit rychlou sprchu a hurá do peří...

Brou noc 😉

lenerka
12. pro 2009

kualalik

ty spíš v peří 😀
to já bych celou noc kýchala

mě taky pořád bolí břicho
přes den je to v pohodě,ale jak ulehnu,tak to začne
malá ožije a když konečně usnu,tak mě to začne
počítám každý den co nevyleze a je to pro mě štěstí a radost,že tam ještě je!!!
má fůru času

tak pá dobrou
jo jo kašel je blbej,brala bych spíš rýmu,ale snad se z toho brzy dostaneš
a budeš zas jako rybička 😉

blondynka400
12. pro 2009

lener, nestraš pořád s tím, že vylze tak brzy.... 😉

kualalik, dobrou 🙂

lenerka
12. pro 2009

Blondy

já ti dám 5kilo bych dala
to bych tedy nedala
stačila mě kačka a ta měla 3,170kg a 47cm
nechci obříka mám hodně malých plenek 😅

no já doufám,že se zadaří a u porodu manžel bude
fakt mě to pomohlo
to pak s prckem poletíš v šestinedělí zas do Itálie?
to jsi dáblík

blondynka400
12. pro 2009

lener, druhé se rodí lépe.... 😉 😀 😀
Já nepoletím, ale pojedu autem, i teď jsem jel autem. Jsem toho názoru, že malé dítě zhruba do roka do letadla absolutně nepatří...

lenerka
12. pro 2009

aha
tak to jo
já bych se právě bála s mimčem letět
švagrová letěla s malou v 9měs.a zvládli to,ale já bech asi neletěla
auto je asi lepší a itálie není zas tak daleko

ty tedy musíš řídit 😉 ti závidím
tak zatím pa pá dobrou

blondynka400
12. pro 2009

lener, no to není o tom že to nezvládneš. Ale to mimi přitom horzně trpí, navíc ho můžeš poškodit, ale přijde se na to až časem, když je to dítě větší....
No k nám to až zas tak blízko není, jsme dost na jihu, ale dá se....

Jojo, řídim už nějakých 10 let každý den. Já bych byla bez auta jako bez nohou, neumím si to vůbec představit,....

kualalik
13. pro 2009

Zdárec ženy 😵

Kuchtím tady domácí "bejlís" s alkoholem i bez, abych mohla i já trochu mlsat 🙂 Přes noc tu napadl sníh, tak je to paráda, konečně zimní čas 😵

lenerka
13. pro 2009

jé vy se máte
budete mít na vánoce snížek
tady je jen poprašek,tady si prostě ty pražský děti neužijou ☹
a na hory už mě nikdo nedostane až snad příští rok to rakousko jistí 😉
a v létě krkonoše

kualalik
13. pro 2009

Lenerko, no doufám, že tady nevznikne nějaká kalamita, abych se ještě dostala ven 😀
Já se těším na hory, jedeme na Silvestra (od čt-ne) a budu mít s sebou "psí spřežení" o 20 lidech 😀 a pak jedu ještě na týden na hory koncem ledna, manžela pak pošlu ještě na Kaprun a pak pojedeme rodit 😀 😀
Mám to krásně nalajnovaný 😀

Jezdíte do Krkonoš v létě? Kam? 😉

blondynka400
13. pro 2009

kualalik, a jak děláš ten bez alkoholu? 😕 😀

lener, bydlíš na špatném konci Prahy 😀 . Tady bylo ráno tak 10cm a padaly krásné velké vločky 😎

kualalik
13. pro 2009

blondy, dám tam jen rumové aroma 😀

Tak jsem ještě zadělala těsto na perníčky, který nejsou potřeba, aby měkkly dlouho, tak že zítra se do nich pustím a vyřádím se až je budu zdobit 😀 to zase budou patlaniny 😀

blondynka400
13. pro 2009

kualalik, ty jsi tedy hračička 😎
Hm, tak to nic moc. Ale to jsi mi připoměla, že jsme si včera koupila nealko šampáňo, jdu na něj 😎

kualalik
13. pro 2009

blondy, nech si chutit u bublin 😵
Já jsem si udělala punč (samo že bez alkoholu) 😀

blondynka400
13. pro 2009

kualalik, vidím, že ty jsi na ty tlamolepy 😀

kualalik
13. pro 2009

jojo, já kdybych mohla, tak to Salko sežeru celý a hned 😀

blondynka400
13. pro 2009

kuallik, to já už dlouho neměla, ani nevím jak už chutná... Jen si pamatuju, že to bylo hrozně sladký 😀

kualalik
13. pro 2009

mega sladký, děsně dobrý, dneska jsem vylizovala jak socka, která nejedla rok, tu plechovku 😀

Hele, tak mi říkala ségra, ať se moc necpu mandarinkama kvůli cukru 😒 a já je tak miluju.. tak se asi ze mě stane králík a dám se na mrkev 😀

blondynka400
13. pro 2009

kualalik, mandarinky bych tedy osobně vůbec neřešila, obsah cukrů není nijak závratný. hlavně to jsou "zdravé" cukry a ne ty rafinované jak v salku O 😀 A ona ta mrkev vyjde v podstatě nastejno, ne-li hůř... Takže dokud extrémně nepřibíráš a nebo nemáš těhu cukrovku, jedla bych je kliďo bez omezení...
Kdy jdeš vlastně na test na cukr? 😕

kualalik
13. pro 2009

já sežeru tak kilo mandarinek denně totiž 😀 máme v lednici asi tunu mandarinek, pět ananasů, kiwi, banány,třešňový kompoty, nějaká ta šunka se tam najde a to je asi tak všechno 😀

mno měla bych jít 29.12. 😀

blondynka400
13. pro 2009

Spíš bych si daal pozor na banány než mandarinky... A kličo není žádná tragedie, je to pořád lepší, než vypít litr džusu.... Fakt bych si s tim nedělala hlavu 😉
Tak to si užij 😀
Já jdu ve čtvrtek poprvé na monitor a pak se musím doregistrovat do prodonice, aby mi ještě registraci nezrušili 😝 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru