Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

kualalik
13. pro 2009

babány si dělám jen do drinků s mlíkem 😀 a medem 😀

Týjo, na monitor, tak to pak písni.... no já budu muset asi zavolat na ten 3D, manžel se mě furt ptá, jestli jsem to objednala, že se nemůže dočkat, apodl 🙄 😀 😀 😀

blondynka400
13. pro 2009

Hrozně to letí, budu mít u toho i psoeldní poradnu u doktorky.... 😔
Já byla na 3D na konci 26tt a přišlo mi to tak akorát. Když je to dřív, není to ještě tak hezky vidět, mimi je ještě malé. Když je to později, už nebývá zas obraz tak jasný....

lenerka
13. pro 2009

ahoj

tak přesně jak píše |BLondy bacha na banány a hrušky
po těch se super tloustně
já už si dávám banán jen 1x za týden
mrkev a mandarinky jím na tuny 😀

neboj se cukru
já se bála taky a dopadlo to výborně a to každý den sežeru něco sladkýho
jsme střešně na koláče buchty perníky...atd.čokoláda mě moc nejede

lenerka
13. pro 2009

tak já na 3D ani na 4D nebyla
a je mě to docela jedno nějak jsme to prostě neřešili

to já jdu vestředu na moč krev a EKG
a ve čtvrtek na kontrolu na gyndu po 14dnech,tak doufám,že to bude vše ok
v noci jsem opět měla křeče 😖
ale pak jsem to naštěstí zaspala!

jo a nechám si vystavět neschopenku,jinak bych musela na 14dní do práce 😖a to se mě fakt nechce

lenerka
13. pro 2009

Blondy u vás byl sníh jo?
tak to my na Praze 9 jen poprašek
a to slezlo máme jen zmrzlý kaluže a venku je fakt kosa fůj
ale vločky taky lítaly.ale bylo to zbytečný!

kualalik
13. pro 2009

Blondy, já tam na ten 3D cvičně zavolám, jak je to s čekačkou... a podle toho se objednám.. snad mě narve do konce roku někam. Manžel má od 18.12. dovolenou, jde až v novém roce makat (bože, tak dlouho se budeme doma trpět) 😀 😀 😀 tak snad doktor nebude mít taky dovču.

Lenerka, já teď v noci blbě spím, ne že bych měla křeče,ale vadí mi malá 😀 a chrápající muž 😀 😀 😀

blondynka400
13. pro 2009

lener, já jím i banány, tak jeden denně, mám je horzně ráda a mají spoutu dobrých látek.... Ale na kilo denně to prostě není,no 😀
Jojo byl, ještě tu i trošku zbylo. Ono je to tady o dost výš, je tady vždycky tak o 2 stupně méně než na druhém konci Prahy....

kualalik, nevím jak u vás, ale v Praze musíš tak 2 nebo 3 týdny dopředu....
To určitě zvládnete. Já už se těším na vánoce, to manža přijede domů, laespoň na pár dní 😵. Jsme bez sebe od včerejška a už mi chybí a malinké taky 😖

kualalik
13. pro 2009

blondy, tak já jsem 23+2 a tak si myslím,že když mě vezme po vánocích ten týden, tak by to mohlo být v cajku 😉 Hezky si to lajnuju 😀
To věřím, že ti je bez manžela smutno... proto jsme se i doma rozhodli, že manža bude brát práci jen v okolí bydliště, maximálně do 30km od baráku.. jindy dělal pryč,jezdil jen na víkendy dom ☹ někdy i jednou za 14dní.. to bych tady sama nedala, ani pak s malou 😢

blondynka400
13. pro 2009

kualalik, no hezky, tak lhavně aby měli místo 😉
Tak ono já si hlavně musim tady v čechách zvyknout, sice to zní asi bblě, ale je to docela težké, byla jsem zvyklá na něco úplně jiného a spostu věcí mě tu štve.... Ale pro mne jsou nejhorší první 3 dny, pak už je to v poho, zas to má své výhody 😀
Tak hlavně, že jste se dohodli 🙂

kualalik
13. pro 2009

blondy,a copak tě tu např. štve? 😀

blondynka400
13. pro 2009

kualalik, no třeba demence lidí, obchody, řidiči, zlatý Italové 😀 . Ale ono je to spíš o zvyku, fakt to jsou dvě odlišný kultury....

kualalik
13. pro 2009

blondy, na můj vkus ..... Praha=moc lidí na malým místě 😒 😀 😀
Jsem hold vesničanka 😀 😀 😀

blondynka400
13. pro 2009

kualalik, no je to o zvyku. Já bych nikde jinde než v Praze být nemohla, i tak mi přijde Praha relativně malá. Ještě pořád tu potkáš lidi i když nechceš 😀
Ale já se tu narodila a žiju tu celý život... Ty jsi hold vidlačka 😀 😀

kualalik
13. pro 2009

Já jsem ráda, že mám hory za rohem 😀 pohoda, klídek, ... žádný ruch ... žádnej smog .. krásnej horskej čerstvej vzduch 😀

blondynka400
13. pro 2009

kualalik, v Praze je taky pohoda, klídek, záleží na tom kde bydlíš... A na horách jsem za hodinku autem 😎 😀

lenerka
13. pro 2009

ahoj

tak já jsem se taky v Praze narodila a neměnila bych
v létě jsme co víkend z Prahy tak je to pohoda
a do Jizerek to máme taky kousek 😉
ale je fakt,že tady moc lidí spěchají a řídí jako prasata ☹

lenerka
13. pro 2009

kualalik
do krkonoš jezdíme do Malý Úpy-Pomezní BOudy
je to tam kousíček od Sněžky
😉
já to tam miluju
už jako mimino mě tam brali

lenerka
13. pro 2009

tak já mám muže od čtvrtka doma
a bude doma do 27.12.pak pomaže do práce
ale my se moc nevídáme chodí uklízet ten nový byt
já odpočívám 🙂

ale neumím si představit,že by jezdil na nějaký služebky 😒

kualalik
13. pro 2009

Blondy, já jsem na horách jen co ráno vykročím z baráku 😀 😝 😀

Lenerka, jéé pomezky, tam je bájově, taky to tam mám ráda 😉 kde tam bydlíte?

dudunidu
13. pro 2009

ahoj holky 🙂 Nestíhám vás teď dočíst, nicméně připíšu ještě 1 otázku k tomu těhu výtoku - kdy začíná? Neboli: jeho absence před MS znamená, že člověk asi není těhu?

lenerka
13. pro 2009

no my tam jezdili do podnikové chaloupky,ale podnik krach,tak se ty 2chaloupky prodali,ale chodíme se tam aspoň na ně dívat a vzpomínat 😉
byl tam u toho i pidi vlek,tak jsme se tam se ségrou učili v zimě lyžovat
a v létě jsme tam jezdili na výlety a na borůvky

a teď jsme tam byli v Penzionu JUNG a pohoda

kuratkol
13. pro 2009

Ahoj holky, jdu vás jen pozdravit, ale čtu vás každý den. To jen kdybyste si náááhodou myslely, že sem nechodím. 🙂 Za chvilku všechny odrodíte..... to to utíká.....

blondynka400
14. pro 2009

lener, ono je to dost o zvyku. Já si zas neumím představit, že by byl pořád doma a nikam nejezdil 😀 . Ale občas to vycházelo blbě, zvlášť když akorát když přijel tak já jsem odjela... Pak s malou to budeme muset lépe koordinovat....

dudu, to je značně individuální. Podle výtoku těžkou určíš, zda můžeš být těhu a zda ne. Každá ho produkujem jinka a jiné množství... 😉

kuratkol, ahoj holka, jak je? Co nového?

kualalik
14. pro 2009

Brý ráno ženy 😵

Tak jsem dneska vstávala až v devět 😀 Hezky jsem si pospala,páč v noci to byla katastrofa. Jak mám ten kašel,tak to je děsný. 🙄 Asi se pustím do pečení těch perníčků 😵 a pak do žehlení 🙄

Kuratkol,ahojda, to jsem ráda, že sem za náma přijdeš. Ještě bys mohla napsat, co jsi třeba nakupovala za dárky. Potřebuju ještě malou inspiraci pro pár lidí 😉

Co ostatní ženy a nakupování darů? Už to máte za sebou?

blondynka400
14. pro 2009

kualalik, no já si taky dneska pospala 😎
S dárkama, většinu mám, přivezla jsem z ciziny, zbývá mi dokoupit už jen pár drobností 🙂

kualalik
14. pro 2009

blondy, já jsem hrozná, já skoro všechno objednala přes net 😀 Jen ty větší věci pojedu pokoukat a osobně ošahat 😀

blondynka400
14. pro 2009

kualalik, tak ono je to o tom co kupuješ... Já přes net kupuju jen drařší věci, které jsou výhodnější...
Ale takhle jsem musela přivézt věci z IT, ona to takhle většina lidí čeká, nechtějí české věci 😀

kualalik
14. pro 2009

Tak perníčky jsou dobrý, zuby jsem si o ně nezlámala, tak to k jídlu asi bude 😀

Jdu chystat manželovi oběd, za chvíli ho mám doma. 😉

kualalik
14. pro 2009

Jsem mrtvá, asi půjdu odpočívat. Zdobila jsem perníčky, pak jsem umyla schody v celým baráku, kuchyň po pečení a teď jsem KO 😅

blondynka400
14. pro 2009

kualalik, tedy holka, mýt schody, že si nedáš pokoj 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru