Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

blondynka400
22. pro 2009

kualalik, no já tam byla asi půl hodinky a plně mi to stačilo 😀 . Ale já měla všechno krásně vidět, spolupracovala prý na jedničku....
Dneska jdu sepsat porodopis do porodnice, horzně to letí 😅

matava
22. pro 2009

ahoj holky, dik ze na me myslite...tenhle mesic je vazne mazec...a pokud se to tak da vubec pocitat, tak se svym starnovym zamilovanym pritelem slavim dnes 1.mesic 😀 je to chlap, ktery me nosi na rukou, ktery by se pro me a nase deti, o kterych stale mluvi, naprosto rozkrajel a holky huraaaaaaa...obdobi sex. pustu naprosto zapomenuto = s nim mi vazne nikdy nebude hrozit, ze bychom ovulku prosvihli 😀 naopak mam ted problem odhadnout, kdy ji teoret. budu mit, abychom se do ni nestrefili, preci jen chceme chvilku pockat nez se vyresi definitivne rozvod a bytova situace..takze treba se to stane i driv..kdovi... 😉
s manzelem teprve vcera byla poprve kloudna rec...oba jsme nachcipani, tak jsme si udelali bylink. cajik a bavili se o vsem moznem = o vyrovnani, praci, jeho planu do budoucna...docela to bylo i dojemny...ted se tesim na Vanoce s mamkou a brachou, mam dva tydny dovci, takze postupne tridim nase veci, aby si je pak manzel jen mohl odvizt..to je takovy zvlastni...
tak jsem vam napsala aspon nejake jine info nez o briskach jak jste si vy tehulky praly 😀

lenerka
22. pro 2009

kualalik

to tě mordovali 2h brrrr
mě stačilo vždycky vyšetření na gennetu,docela mě to bolelo
a asi bych se za tu dobu počůrala 😀
ale co,aspoň máte památku 😉

lenerka
22. pro 2009

blondy

bobule na 10dní asi na pidi výtok nebo na kyselost já nevím 😒
ale beru je docela často co jsem těhotná
jsou to takový průhledný bobule,ale dost mě v noci obtěžují,protože mě to vytejká a já si myslím,že je to plodová voda
ještě,že už jsem v půlce,a pak snad už bude klid 😉

švagrová mě dala rozrok ,abych si když tak mohla plodovou vodu
je to takový orandžový a dali jí to v porodce,když jí v 16tt uteklo trošku vody

lenerka
22. pro 2009

matava

ahoj dobře,že jsi se tady ukázala 😉
já ani nevěděla,že se s manželem rozvádíte
aspoň,že máš novýho přítele a prožíváte krásné období zamilovanosti 😉
tak snad vám to dlouho vydrží 😉 hodně štěstí

blondynka400
22. pro 2009

matava, to je dobře, žej i se ukázala 😀
Tak už netrpíš nedostatkem sexu jo? 😀 No ono počkej až s ním budeš 10 let, taky to bude jiné 😀 . Ale hlavně že jsi šťastná 😵

lener, a ty máš nějaké problémy? Mně tahle chemie přijde dost často zbytečná.... Nějaké mikroorganismy se najdou skoro u každého...

kualalik
22. pro 2009

Marti, jsem ráda, že jsi mezi nás zavítala 😵 Už tvoje sms mě moc potěšila a jsem za tebe ráda 😵 A jak to budete mít s bydlením? Budete do rozvodu bydlet spolu? 😕 jsem to ale zvědavka co 😀

Lenerka, mě to ani nevadilo, že jsem tam byla tak dlouho, my jsme na ni furt čučeli jak na zjevení 😀 A jak mě u toho ještě doktor šimral na břiše, postraně, tak to bylo "zvláštní"... 😅 šahal na mě někdo jinej než můj chlap 😀 (jináč mám gyndařku) 😀 😀 😀 a pak doktor teda hezkej, ve středních letech 😀 no tak dost, plašej se mi hormony 😀

Blondy, mě říkal ten doktor, že jsem spíš měla přijít dřív, tak na tom 22tt. Že prý má moc dobré zkušenosti s tím,že je to všechno krásně vidět. Tak nevím no. Hold jsme měli smůlu,ale doktor měl trpělivost. 😉

blondynka400
22. pro 2009

kualalik, tak to je zvláštní, protože věšinou se chodí tak 17-20 a pak potom 25tt. Nejlépe je to vidět kolem 26-28tt, protože to je idální poměr velikosti miminka a množství plodové vody...
Ale ono je to jedno, hold když se nechce natočit, je to jedno který je to týden 😀

luciasek001
22. pro 2009

Ahoj holky, tak se hlásím po kontrole, čípek se zkracuje a porodní cesty se nám začínají otevírat. Tak uvidíme kdy se ta naše Píďalka odhodlá vyrazit za námi 😵 Jinak je vše v pořádku. Kdybychom nerodili tak další kontrola za týden. A jak je tu?

kualalik
22. pro 2009

Jináč mi dneska přišla sms, že kamarádka porodila holčičku Aničku... V pátek jsme si volaly, jak jí je hrozně, že už by to mohlo být za ní, že do TP 10.1. nevydrží 😅 ... no a dneska v 11:50, šup šup, byla venku 😅 2,62kg a 49cm. Ještě ji prej trochu dopejkali 😉 Ale jinak pohoda.. závidím 😅

kualalik
22. pro 2009

Luciasku, ahojda, tak to je paráda 😵 A jak se cítíš ty jinak?

luciasek001
22. pro 2009

kualalik, jééééééééé to kamarádce závidim, taky bych tam klidně dneska zůstala, ale ještě si nás tam nechat nechtěli. Jinak je to čim dál horší mám pocit, bolí mě šíleně záda, křeče v břiše. Manžel v pohotovosti, ale tomu našemu/í malému/é se ven prostě zatim nějak moc nechce. Asi si budeme muset ještě nějaký čas počkat. Máte krásný mimčo 😵 , my jsme ani na 3D ulatrazvuku nebyli.

blondynka400
22. pro 2009

kualalik, je to je drobeček malinkej 😎

luciasek, tak to je dobrá zpráva, ne? Těch pár dní už to vydržíš...

luciasek001
22. pro 2009

blondy, no to je dobrá zprává, už aby to bylo 🙂 Jasně, to už se dá vydržet. Už sem sama sobě protivná.
A jak ty, co v Krči?

kualalik
22. pro 2009

Luci, co ty víš, třeba se mu/jí to ve čtvrtek rozleží v hlavince a půjde ven 😀 to by byl dárek 😀 Tak ti záda aspoň manža trochu masíruje? U nás teda masáže jedou fest, i mazání bříška, tuhle malý střihnul muž pár songů od Kabátů 😀 😀 blázen 😅 A kolikpak jsi nabrala kg?

luciasek001
22. pro 2009

kuli, ale jo masáže frčej, ale úplně to moc nezabírá teda jen chvilkově 😠 Zatim a klidně bych to už stopla mám 10kg nahoře. Nic moc, ale taky mi to nepřijde jako úplně hrozná váha. A jak je tobě?

blondynka400
22. pro 2009

luciasek, no byla jsem tam dneska. Všechno ok, až tedy na jednu věc. Sestřička co mě objednávala na první poradnu, jaksi neuměla pořádně počítat týdny. Takže jsem objednaná až na 38t 😝 . Prostě jsme neměla sílu se s ní hádat.... Takže jsem se pak domulvila s mojí doktorkou, že půjdu ještě jednou k ní, má i CTG, takže je to bez problémů...
Ale jinka byli všichni fajn, v té přijímací kanceláři jsem se i nasmála 😀
Tak 10kg není moc, to já mám víc 😝 Ale tedy ne o moc 🙂

kualalik
22. pro 2009

Luci,kééééž bych měla tvých 10kg v 39tt 😀 No já dneska skočila ráno na váhu a hodilo mi to 3kg 😅

blondynka400
22. pro 2009

kualalik, neboj, ono to pak jde rychle 😀

luciasek001
22. pro 2009

právě, já mám ted co 14 dní tak kilo nahoře. Takže ještě neni co slavit. Už bych ani víc mít nemusela.
Vidim, že sestra se trochu sekla no tak když jim to nevadí.
Právě jsem šoupla do trouby vánočku tak snad to bude jedlý 😀

luciasek001
22. pro 2009

kuli, 3kg je paráda. Mě váha moc nahoru nešla, protože mi bylo furt blbě od žaludku. Ale ted mě poslední dny furt honí mlsná, takže to bude i tim. 😀

blondynka400
22. pro 2009

luciasek, hm, už to neřeším. V první chvíli mě to docela naštvalo, ale když si to tak vemu, je to vlastně jedno....
On jí možná zmátnul blbý poslední zápis v těhu průkajde, nevám, ale už neřeším... 😝
tak to já teď skoro vůbec nepřibírám. Za poslední 3 týdny sotva půl kila...

Ono to nemusí být jen tím, tělo v thle fázi zadržuje docela dost vody...

luciasek001
22. pro 2009

blondy, já doufám, že převážnou většinu svých kil nechám v porodnici. Co se s tim budu tahat domu 😅
Prostě je to jejich chyba když byla zmatená. Dneska jsem viděla v Neratovicích porodní sál a je fakt pěkný tam bych klidně rodila. Hlavně jsou všichni milí, ochotný apod. 🙂 Už abychom měli porod za sebou.

blondynka400
22. pro 2009

lucisek, tak já jsme zatím úplně v pohodě, akorát mě občas bolí záda a už tolik nevydržím a ráno mi chvíli trvá, než se rozejdu, ale jinak bez problémů...
Tak budeš rodit Neratovicích ne? 😕 Nebo se zas něco změnilo? 😀
ségra při prvním přibrala 13, 10 nechala v porodnici a další 3 během týdne co byla doma... Tak by se mi to taky líbilo 😀

luciasek001
22. pro 2009

blondy, jo jo Neratovice to jistí. No tak to by se mi taky líbilo. Uvidíme když porodíme příští týden tak by celých 10kg mohlo zůstat v porodnici. To ti závidim, že jsi na tom dobře. Mě už dělá problém i delší procházka, prostě hrůza. Ale asi to k tomu jinému stavu patří, co se dá dělat.

blondynka400
22. pro 2009

luciasek, tak uvidíme, jak dopadnem 😀 . Ale mě zatím nepřijde, že bych nějak zlotustla, tedy krom bříška, ale to se jaksi počítat nedá 😀
Tak přeci jenom jsi o nějaké 3 týdny vepředu oroti mně... Třeba pak budu taky mluvit jinak 😝

matava
22. pro 2009

kualalik, to klido pido muzes byt zvedavka zvedava..ja s tim problem nemam 😉 spolecnym bydlenim bych to uz vlastne ani moc nenazvala, spis setkavanim se v byte...on se odstehoval na tyden, pak ja byla na vikend pryz, ted kazdy bude se svou rodinou na vanoce a pak na silvestra taky budem pryc, takze kdyz uz se tu potkame, tak on spi v obyvaku a ja v loznici,..ale takhle to u nas vypadalo uz delsi dobu jeste pred tim nez jsem o rozvod pozadala..
luciasek..Neratovice jsou smer Praha 4 nebo jsem mimo? Ja jen kdybych zustala bydlet v hostivari nebo se prestehovala na prahu 4, tak jestli bych o nich taky nemela uvazovat... 😀

eliska_v
22. pro 2009

Ahojky kočky.
Konečně MS dorazila a sama...jupíííí!!!!
Takže začínám s jeřábem, kontryhelem.... 😵 😵 😵 To by bylo, aby se nezadařilo!! 😉

Snad brzy budu těhulinka!! 😵

luciasek001
22. pro 2009

matava, ne ne Neratovice jsou jako za Letňanama směrem na Mělník skoro. Ale porodnice je na tvém výběru to neni že někam spadáš.
Eli, tak to je paráda, že se tělo vzchopilo a spolupracuje tak jen tak dál.... 😉

blondynka400
22. pro 2009

matava, takže ty zas brzy budeš snažilka jo? Jestli to tedy dobře chápu 😀

luciasek, jak to máš vůbec ty daleko? 😕 Pro mne by byli Neratovice neúnosné...

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru