Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

kualalik
30. led 2010

eli, no děs běs... nejhorší na tom je, že stál na té střeše a já říkám: "tak dolů nelez po žebříku a skoč ne" 😀 😀 a on jen: "Hm, když myslíš, asi jo" a pak se nemohl z toho vyhrabat 😀

eliska_v
30. led 2010

kualalik: To se nedivím!! Můj manžel je taky takový blázen!! 😀 😀 😀
Holka já mám strach, aby bylo srdíčko při další kontrole!! Nevím najednou mám obavy!! Ale za to dobrou náladu 😀 😀 😀

kualalik
30. led 2010

Eli, strach má člověk pořád, to mám i já ve svém stádiu těhu 😅 nikdy nevíš, co se může stát, ale chce to myslet pozitivně a miminku neubližovat chmurnýma myšlenkama 😉

eliska_v
30. led 2010

kualalik: Před chvilinkou mi přišla smska, že se kamarádce narodil Vítek!! já mám radost 😵 😵

dudunidu
30. led 2010

ahoj Eli, to je hezká zpráva, s miminkama jakoby se roztrhl pytel, ale pořád ještě je jich málo, hele, holky, však víte jaká je krize důchodoého sytému, musíme spasit ČR! Takže šup šup do akce! 😀

Blondy, Kualali, děkuju za názor. Asi to tak udělám, budu tomu teď nechávat volný průběh, netlačit na pilu, chvíli si dám pokoj od Clostylu. Pravděpodobně to nevyjde, doktor mi teď říkal, že mám vaječníky nějak blízko u dělohy, možná jsou to srůsty prý... No a někdy koncem léta si vezmu dovču a půjdu na laparku. Líbilo by se mi počít mimčo v září/říjnu. No a první tři měsíce, kdy je těhu asi nejvíc rizikové, nebudu nikomu nic vykládat (v práci) a mezitím už bych taky měla dobu neurčitou... Což by bylo fajn. I když tohle je ideální scénář, samozřejmě že se můžeme pak snažit mnohem dýl, než se zadaří. A Blondy, ještě se zeptám na ten Clostyl - po laparce se bere taky? Nebo se tou laparkou nějak řeší i PCO? Nebo je ho dobré brát už před laparkou, aby se vajuchy nastartovaly? 😕 Moc o tom zatím nevím.

Jinak Blondy, klobouk dolů, zdá se, že to mateřství zvládáš zatím levou zadní dokonce máš i dost energie na cvičení..Hele a neboj, sulc zmizí, podívej se na takovou Andreu Verešovou nebo Daru Rolins, ty mají bříška snad hezčí než před porodem! Podle mě, kdo se tomu cvičení věnuje, tomu se to podaří. I když já sama nevím nevím jak dopadnu, haha 😀

Jinak si rozhodně nedělej starost s tím zrušeným termínem, není všem dnům konec 😉

kualalik
30. led 2010

Dudu, tady u nás ve městě je šílenej baby-boom 😅 Fakt, všechny moje kamarádky tady rodily v rozmezí srpen-prosinec... 😉 A to ještě není všem dnům konec 😀
Každopádně po té laparce, jak psala Blondy je šance na otěhotnění největší, moje kamarádka na tom byla a hned první cyklus se zadařilo 😵 A navíc, když pak odjedete třeba i někam na dovču, postačí i prodloužený víkend, tak to bude vůbec bájo 😵 Víš, jako odměna za laparku (on ten stav po tom zákronu není žádná sláva, tak že by sis potom s odstupem času zasloužila relax) 😉

blondynka400
30. led 2010

kualalik, přesně tak... Navíc sand se ten rosol bude dát odbourat 😀

eli, srach budeš mít pořád a když se ti to pak narodí, je to možná ještě horší..

dudu, tak to se mě ptáš moc. Ale laparka nemá nic společného s hormony... Každopádně při laparce a PCo se ty vajčníky nějak propichují, že pak fungují lépe, ale v tomhle směru toho bohužel moc nevím... 😔
No levou zadní, fakt je že jsem v pohodě, ale teď ty poslední noci byli náročné, ale dá se.
🙂
K tomu cvičení, ale tak jasně že se dá. Ale někdo ikdyž cvičí a dělá proto všechno možné, tak už břicho do původní formy nedostane. Ono jde o to, ja kse ti ta břišní stěna vytahá a zda se to břišní svaly rozestoupíé nebo ne. A s něčím jde něco dělat a s něčím ne...

kualalik
30. led 2010

téééda ženy, tam dneska bylo tak krásně venku, jsem vyšla s bafu na procházku, stavila jsem s u našich na čajíčku a až teď jsme došly domů 😅 manžel se mi už hlásil z hor, jak je nadšen, že bude ladit formu na běžkách a sjezdovkách, no jsem zvědavá 😀

eliska_v
30. led 2010

kualalik: tady bylo taky hezky a já musela ležet v posteli!! ☹
Jinak teď jsem se pohádala s manželem! Měl se dneska vracet od svého otce a přijede až zítra!! Super!! už se na to můžu vy...at!!! 🙄

kualalik
30. led 2010

Eli, no jo, chlapi... ten můj je taky někdy na zabití, ale spíš převažuje to dobrý nad tím špatným, tak si říkám, že můžu být ráda, že ho mám 😅 Navíc, jak teď mám ty hormony rozházený, tak se mu divím, že se mnou ještě je 😀

eliska_v
30. led 2010

kualalik: On to u mě taky svádí na hormóny, ale občas mě doopravdy štve! 😠 A dneska teda šíleně!!

kualalik
30. led 2010

štve tě, že přijede až zítra viď... 😒

eliska_v
30. led 2010

jo, přesně!! Hlavně jsem mu říkala, že mi je fakt blbě (jak mám tu rýmu) a on mi řekne, že mi je teď špatně furt!! To bych ho nejradši nakopla někam!! Akorát jsem na to sama a to mě štve, kdyby tady byl, takmi může udělat čajík a já můžu jenom ležet, ale takhle si musím udělat všechno sama! 🙄

eliska_v
30. led 2010

kualalik: Před hodinkou jsem byla strašně nafouklá!! 😀 😀 😀 Vypadala jsem jak v 5 měsíci...mrkni do albíka!" 😀 😀

kualalik
30. led 2010

eli, podívej na můj ranec z dneška 😀 😀 😀 Já byla nafouklá na začátku taky, kdo ví, jestli to nebylo po tom utrogestanu 😒

eliska_v
30. led 2010

kualalik: Je to možný!! Ale tohle nejde schovat!! 😀 😀 😀

eliska_v
30. led 2010

taky hezký!! Ale Ty máš nárok 😀 😀 😀

kualalik
30. led 2010

eli, neboj, ono ti to splaskne a pak zase naroste 😀 Já si furt říkám, že ten břuch nemám zase až tak hroznej. To jsem říkala i mojí mamce teď večer.. a ona na to,že ať jsem v klidu... prej kdybych ji viděla,když čekala mě (přibrala 30kg) 😀 😀 😀

eliska_v
30. led 2010

No, už zase zmizel!! 😀 😀 😝 ALe každý večer jsem nafouklá jako blázen!! 😅
Mamina se mnou přibrala 17 kg.... 😀

kualalik
30. led 2010

Eli, já na začátku měla ze sebe hroznej pocit, takový jako že jsem si sama sobě byla nechutná 😀 nateklá 😀 a přitom jsem nateklá vůbec nebyla 😀

eliska_v
30. led 2010

kualalik: Já si teda takhle nepřipadám, ale...Na to že jsem na začátku, tak se nafukuju jak balón!! 😀 😀

kualalik
30. led 2010

Eli, a bude hůř 😀
Jsem si teď domluvila na 9.2. focení bříška. Mám v plánu i nějaký "nahotiny", tak jsem na to zvědavá a už se moc těším 😵

eliska_v
30. led 2010

kualalik: Tohle mám už taky vyřízené!!! kamrádka fotí, takže říkala až budu těhu, takže mě ráda nafotí!! tak jsem ráda!! 😵 😵

kualalik
30. led 2010

nastává čas mé druhé pozdní večeře... láduju se banánem, mandarinkama a vanilkovým mlíkem 😀 to je dobrota 😀
A jak ti je jinak krom té nemoci?

eliska_v
30. led 2010

kualalik: Jenom občas se mi zvedne žaludek, ale jinak nic!! tak doufám, že je všechno ok!

kualalik
30. led 2010

eli, hele, já nezvracela ani jednou za dobu těhu 😉 mě bylo celkem fajn až na to, že po dopoledni v práci jsem se cítila jako po nějaké dvanáctihodinové šichtě 😀

eliska_v
30. led 2010

kualalik: Tak to já bych spala vždycky taky!! 😀 😀 Já bohužel už zvracela!! 😝

kualalik
30. led 2010

Přišla mi na mail nabídka z HappyFoto, že mají 50% slevu na fotky - zvětšeniny - ve formátu 30x45cm a tak asi nechám udělat pár hezkých velkých fotek, cena za kus 49,95 ... já jsem na fotky ujetá, my doma totiž nemáme vůbec obrazy,ale velké fotky z našich životů 😀

eliska_v
30. led 2010

kualalik: to je náhodou moc pěkné!! My máme doma, zatím svatební fotečky 😵

kualalik
30. led 2010

jsme dostali svatebním darem od kamaráda ohromný fotkový obraz.. fotky, které tam jsou třeba x-let staré.. a netušila jsem,že by mě vůbec někdo fotil.. třeba fotky z mého posledního zvonění, když jsem poprvé poznala manžela, plesy, lyže, apod... prostě až do současnosti (do svatby) ... je to rozměr 150cm x 50cm a sedím v jídelně, koukám na to pořád a kolikrát si musím z toho koukání musím ohřívat jídlo vícekrát 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru