Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

eliska_v
30. led 2010

😀 😀 To by se mi taky líbilo!! 😵 😵

kualalik
30. led 2010

chjo, mám furt hlad, jdu si pro bábovku a udělám si asi kakao 😀
V TV nic moc.. asi si pustím nějakej film... že bych si zase zaslintala u Hříšňáku 😀

eliska_v
30. led 2010

kualalik: jo, v telce fakt nic neni!! Už mě to štve! začínám mít taky hlad!! 😅

kualalik
30. led 2010

Eli, už je po bábovce 😀 😀 😀 jen si zobni něčeho 😉

eliska_v
30. led 2010

Já, nevím jestli mám takhle pozdě jíst! Vždyť budu jak koule!! 😅

eliska_v
30. led 2010

No, nic jdu spinkat!! 😉
Dobrou 😵 😵

kualalik
30. led 2010

Eli, taky půjdu, šla jsem si hodit sprchu.. dobrou noc 😵

eliska_v
31. led 2010

Ahojky.
Tak dneska jsem ňáká přeťáplá!! Bolí mě podbříšek a mám fakt strach co z toho bude ☹ Vstala jsem a píchlo mě tak zvláštně na levé straně!! ☹

kualalik
31. led 2010

Ahojda,
Eli, prcek se asi zabydluje... ale kdyby ti bylo nějak fakt zle a bolesti by třeba měly být šílený, tak si raději zajdi k doktorovi 😉

Já jsem se od rána vrhla na uklízení. Teď chvíli odpočívám než se mi dopere prádlo. Pak beru bafu a jdu k našim na oběd a pak na procházku, je tu zase krásně 😵

eliska_v
31. led 2010

Tak bříško přestalo bolet...Nevím ale poslední dobou trpím hodně na plynatost!! A dneska to bylo taky ono!!! 😅 😀 😀 Si připadám jak balon, který furt uchází!!! 😀 😀 😀

kualalik
31. led 2010

Eli, promiň, že jsem ti na FB neodpověděla, jsem měla telefon a šla jsem rovnou pověsit prádlo 😉
Jdu se balit pomalu k našim a vyrazíme na tůru 😀

kualalik
31. led 2010

tak jsem doma ze svého tažení 😀
mám teda dost 😀

blondynka400
1. únor 2010

eli, neboj, všechno bude ok 😉

kualalik, budeš fotit bříško jo? Tak doufým, že nám nějakou fotečku taky ukážeš 😵

U mně celkem nic nového, malou stále občas bolí bříško, tak hold je to bočas těžší, ale jinak je zlatá. Nejsou jí ani dva týdny a těch věcí co už se naučila... 😀

kualalik
1. únor 2010

blondy, čao, no tady je asi vystavovat moc nebudu, ale nějaké vzorky vám můžu poslat na mail 😀
A co pak už se Anička naučila? 😀

U mě je malá zatím taky zlatá, sice od rána lehce šmejdí, ale jinak nic katastrofického na můj zdravotní stav 😀 žádné kopance do žeber apod. Jen ji teď cítím, jak mi šťouchá vpravo dole 😅

blondynka400
1. únor 2010

kualalik, tak hezky pošli vzorek 😉
Docela ti to kopání a šťouchání závidím. Vím, že to z ním možná divně, ale pořad jsem si ještě úplně nezvykla, že už není uvnitř. Najednu stranu byly to kopání a šťouchání dcoela fajn 😅
Co umí? Umí se sama přetočit na zádička a na bříško, má takový ten záškub, že to vypadá, že se směje, otáčí se za mým hlasem když mluvím, no je toho spousty 😵 😀

eliska_v
1. únor 2010

Ahojky holky.
Tak jsem na 3 týdny na neschopnce 😉 Dneska ráno mi bylo šíleně špatně a celou noc prozvracela, tak jsem si říkala to asi nebudou těhotenské nevolnosti... No, jo takže střevní potíže!! Fajn!! 😠
Jenomže od rána mě strašně bolel podbříšek, takže jsem rovnou využila toho volna a zajela na gyndu, tam mě Dr. prohlídl teda na UTZ mě dneska nebral, ale podle vyšetření co dělal, tak říkal, že to vypadá výborně!! Zeptal se mě jestli mě nebolí v kříži, tak jsem na něj koukala jak na ..... a říkám, že už dva dny jo!! tak se mě ptal jestli se večer hodně převaluju v posteli, tak říkám, že ano, že poslední dobou nemůžu vůbec spát! Tak mi řekl, že ty bolesti podbříšku mohou být klidně od skříplého nervu v bederní části zad! Ale i přesto mi řekl ať jsem dva týdny doma!! Takže tenhle týden jsem na neschopence u obvodní a pak u gyndaře!! 😵 Ale v týdnu budu stejnak muset do kanclu, ale jenom třeba max 2... 😀 😀 😵
Takže jdu odpočívat a jsem dneska hned klidnější!! 😵 😵

rennik
autor
1. únor 2010

Ahoj holky

takže já jsem nakonec musela tabletky vysadit, pořád to krvácení nepřestávalo a i teď když už je nejím ještě pořád krvácím ale je to už lepší tak snad to přejde co nejrychleji. Rozhodli jsme se že teď budu bez tabletek až do té doby než přestanu kojit a pak už si nechám napsat ty své původní. Budeme si muset dávat pozor jinak.

Elis bobku rýma je ta nejhorší nemoc na světě, snad to přejde co možná nejrychleji. 😉

kualaličku ty tvoje večeře- panečku takové dobroty úplně jsem dostala taky chuť 😀

blondy já myslím že ty s hubnutím nebudeš mít problém, když jsi zvyklá pořád cvičit a navíc máš pěknou postavu takže to půjde razdva 😉 já se taky snažím ale jde to pomalu, hlavní je vydržet 🙂

Jinak Lukáškovi jsme pořídili nutrilon comfort proti kolice a zácpě a dáváme probiotika a od té doby máme nejspokojenější miminko pod sluncem. 😀

kualalik
1. únor 2010

Blondy, ty jo, tak to je malá fakt šikovná 😉 Já s ní dneska tak povídala, ona se zase vyboulila, no to bylo dobrý.. šetří mě co se týče kopanců do žeber, je to zlatíčko 😵

Eli, tak hlavně vylež tu chorobu, teď to řádí všude 😒 Ty bolesti v kříži jsem taky měla na začátku, to jsem si říkala,co budu dělat, až budu na konci těhu (a teď ty bolesti nemám) 😅 A co mi fakt vadilo byl polštář,od začátku spím jen s takovým pidi polštářkem a je mi fajn 😵

Reni, ty jo a jak dlouho krvácíš 😕 dej si na to pozor, kdyby to mělo trvat dýl, tak si zajdi k dr. Moje večeře jsou jinak báječné 😀 teď si dám puding se šlehačkou a koláč, a tak v deset si dám banána 😀

gab123
1. únor 2010

Ahoj holky dlouho jsem tu nebyla moc gratuluju blondy a luciaskovi mimísky jsou krásný!!!!

gab123
1. únor 2010

eli tobě gratuluju k //
kualík tobě se to už krátí ještě chvilku to už vydržíš!
blondy tak porod na konec šel,vid.Já si taky myslím,že vyvolání víc bolí,ale je to dost rychlý jak dlouho jsi rodila já 4h vyvolání to jako nic a pak po pýchnutí vody 1,5h a to byl šrumec 😝 😀
luci toho císaře ti nezávidím hlavně,že jste v pořádku!!!

eliska_v
2. únor 2010

ahojky kočky!!
tak je fakt příjemné být doma! 😵 😵
kualalik: A čím myslíš, že to může být ta bolest zad?? Dneska zase bolí 😝
gab123: Děkuju-tentokrát to prostě musí dopadnout! 😵 😵

blondynka400
2. únor 2010

gab, ahoj holka, na nakonec asi 6 hodin. Ale ona malá byla koncem pánevním, takže se člověk hůř a dýl otvírý, než při "klasickém" porodu...

kualalik, no doktorka říkala, že malá umí věci )hlavně jak se hýbe), co většina dětí ve dvou měsících. Tak nevím po kom to má 😀
Tak hlavně aby jí to vydrželo, oni pak ke konci mají pěknou sílu 😝 😀

eli, tak na sebe dávej pozor a ať je lépe 😉

renník, tak to jsi mě nepotěšila, že minipilulky nic moc. Já pořád nevím, pro co se rozhodnout... 😖
Mně zatím váha klesá sama, kdyb to vydrželo touhle rychlostí, bylo by to super a za měsíc a kousek bych měla svojí váhu,ale to asi nehrozí
😝 😀 .
Já už se těším až budu moct začít cvičit, potřebuju určitě čísti zas zpevnit 😀

kualalik
2. únor 2010

Brý den všem 😵

Gab, tak co Tomík, jak se mu daří? 😵

Eli, doma je vždycky dobře, protože jsi v klidu 😉 Co se týče těch zad, tak mě na to moc pomáhalo cvičení na balonu 😉 a tady na MK je diskuze na toto téma, tak tam třeba nějaké rady taky najdeš
https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

blondy, ty jo, že by byla malá nadaná po tatínkovi takhle 😀 hele, vy budete mít nějakou akční slečnu 😀

eliska_v
2. únor 2010

kualalik: Na míči si dneska zacvičím!! Ale vůbec se mi nechce z postele 😀 😀

kualalik
2. únor 2010

Eli, mě se nic nechce už asi půl roku 😀 😀 😀

kualalik
2. únor 2010

Eli, k těm bolestem:
Vysoká hladina estrogenů a progesteronu vyvolá prosáknutí a uvolnění pánevních vazů a vazů v oblasti dolní, bederní páteře. To má za následek statické i dynamické změny v pánvi, zvýšenou pohyblivost v kloubech po uvolnění kloubních pouzder. 😉

eliska_v
2. únor 2010

kualalik: tak něco v tomhle smyslu mi říkal Dr. 😅

eliska_v
2. únor 2010

jinak jsem ještě v posteli!! 😀 😀 😀

kualalik
2. únor 2010

Eli, já bych tam taky hned zalezla 😀 Zívám tady jak ďas 😅 Ale čekám balík, tak vyhlížím auto. A pak abych tu únavu po obědě nějak zahnala, tak vezmu asi bafu a půjdeme na velikou procházku. Je tu krásně, svítí sluníčko. A o půl páté bych měla jít se ségrou na salátek, tak se těším 😵

eliska_v
2. únor 2010

kualalik Tak já se dneska těším až dorazí manžel z práce a možná půjdeme na chvilinku ven! 😵 😵 😵
Možná zajdeme i do cukrárny 😵
V pátek chci zajít do práce a něco tam podělat a pak zase dom 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru