Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

eliska_v
8. únor 2010

Ahojky kualalik:
jj, zvracení, ale už mě to nebaví! Dneska mi je fakt šoufl a nemůžu do sebe nic dostat!! Do toho mi teď volal šéf, že jsem v pátek něco měla zaplatit a proč jsem to teda neudělal, tak jsem mu to vysvětlila a jenom jeho odpově´d...aha...Já se asi dneska zblázním!! 😠 Jsem rozčílená jako blázen! 🙄

blondynka400
8. únor 2010

lener, jen si sušenky klidně dej a pomeranče taky, ještě si to užij, dokud můžeš 😀
Jsem docela zzvědavám, zda to donosíš do termínu, hlavně pak nezapomeň dát vědět 😀

Malá je v pohodě, občas dělá ale horzný ksichtíky. A někdy přes den začíná dělat scény se spaním. Asi aby jí něco neuteklo, to už dělaal i v bříšku 😀 . Je na ní vidět jak je unavená a chce se jí spát, ale za každou cenu s tím bude bojovat, že prtostě spát nebude, no občas je fakt komická 😀

kualalik, pohřeby je lepší vynechat... 😔
Já si myslím že ano, ale on tehle rozměr vůbec není relevantní, protože pak každé mimi začne růst jinak. A právě největší rozdíly v růstu jsou od toho 32tt, do té doby rostou miminka plus mínus všechny stejně...

kualalik
8. únor 2010

blondy, mno, díky za utěšení, že to nebude obr 😀 a to já do toho ještě dlabu sem tam jak si vzpomenu ty vitamíny... a budu muset začít mít asi magnézii, páč mám večer křeče v lýtkách... 😒

lenerka
8. únor 2010

ahoj Eli

to zvracení je fakt blbý,ale snad tě to po 12tt přejde
já to neměla naštěstí ani u jednoho těhu a jsme za to vděčná
z práce si nelam hlavu

mě teď volal manžel ,že jak máme ten nový byt,tak už dlužíme za 3nájmy,že jsme si to měli pohlídat samy
a my blbci čekali,že dorazí složenka
ježíš zase 10tisíc schánět na rychlo to bude děsný
raději na to nechci myslet

blondynka400
8. únor 2010

lener, za 3 nájmy? Vždyť jste se nastěhovali nedávno ne? A hlavně já myslela, že sjte si ten byt koupili, tak proč nájem? 😕

lenerka
8. únor 2010

kualalik

já bych taky na pohřeb nešla!
určitě mysli jen na miminko a na jídlo
no studentskou pečet bych nemusela,ale kinder čokoládu jo 😀
polomáčený dobrý,ale teď baštím aspoň 1denne musli tyčinku,dortíky jsme raději omezila

no s těma křečema magnézium dobrý,já ho taky baštila
teď už né,kvůli těm kontrakcím,ale zatím žádný nemám ani asi ty poslíčky
mě ten porod snad fakt budou vyvolávat a toho se fakt bojím,ale ještě mám čas 😉

blondynka400
8. únor 2010

lener, tak to já bych si zas studentskou pečeť dala, ale jenom bílou 😀
Ty nemáš ještě poslíčky? To já tedy měla, někady od 38tt...
Případného vyvolávání se neboj, jestli bude mimčo a děloha připravený, je to pohoda 😎 . Ale na to bych řekla, že máš ještě čas 😀

lenerka
8. únor 2010

ahoj Blondy

no sice jsme si to koupili,ale platíme hypotéku,ale to není takovej opravdickej nájem
platíš odvoz odpadků,úklid společných prostor,fond oprav a bůh ví co ještě je to cca přes 3ticíce každý měsíc
a byt nám předali už v listopadu 😖

no možná poslíčky mám,já to nějak neřeším
nebo ,že bych to jako druhorodička nepoznala? 😀
no jo na vyvolávaný porod mám fůru času
přeci jen ve středu podle ultrazvuku budu 39plus 5
a Kačku jsme rodila 40plus6 a šla přirozenou cestou,tak snad to teď bude taky tak

já bych si spíše dala hořkou čokoládu 😅

blondynka400
8. únor 2010

lener, jasně takže klasické poplatky + fond oprav. Jojo, ono ikdyž byt vlastníš,nejsou to většinou žádné malé peníze....

Hele i to se může stát, že to jako druhorodička nepoznáš 😀 . Občas se může děloha připravovat tak nenápadně, že o ničem nevíš 😀 . To samé i porod 😀
Tak druhé většinou bývá a malainko dřív než první, tak uvidíš....

Hořkou čokoládu? Ty máš tedy chutě 😀 Tak si kousek dej, to tě nezabije a malou taky ne 😉

lenerka
8. únor 2010

no to mě sice nezabije,ale už se nevykadím 😀

blondynka400
8. únor 2010

lener, tak to zajez švěstkovým kompotem nebo fíky a máš to 😀

lenerka
8. únor 2010

jasný 😀

eliska_v
9. únor 2010

Ahojky holky.
tak včera jsem měla trošku náročnější den a taky večer, když jsem šla na záchod, tak jsem se dost lekla... ☹ Hnědý výtok!! ☹ Nemáte s tím někdo zkušenosti!!?? Teď už ho zase nemám, ale večer jsme jeli málem na pohotovost, protože jsem měli s manželem strašný strach!! 😢 ☹ Ale teď je to zase v pohodě akorát se bojím aby se to neopakovalo! Takže doopravdy budu jenom ležet!! ☹

kualalik
9. únor 2010

Ahoj Eli,
ono to fakt nechce přehánět s námahou...
Já jsem ho ze začátku taky párkrát měla,... pokud bys to měla třeba častěji, tak vyraž k doktorovi... 😉

eliska_v
9. únor 2010

kualalik: Naštěstí jenom včera a dneska je zatím klídek. Ale krásně odpočívám! 😉 😵

kualalik
9. únor 2010

Mno, tak jsem si dneska zabalila tašku do porodky.. teda ještě tam pak dám hygienu a mastičky a bude to v cajku 😉

blondynka400
9. únor 2010

kualalik, už tašku do porodnice? Není to nějak brzy? 😀

eliska_v
9. únor 2010

kualalik: tak to je fajn, že už to máš!! Je elepší, když to máš dřív!! 😵

kualalik
9. únor 2010

blondy, já ti nevím, ale já všechny věci radši dělám s předstihem... nesnáším,když se něco dělá na poslední chvíli 🙄

blondynka400
10. únor 2010

kualalik, tak to já zas s oblibou dělám věci na poseldní chvíli 😀 . Já vlastně tašku sbalenou dopředu neměla. Akorát když jsem se v pondělí v noci rozhodla, že do toho v úterý ráno jdu, někdy v jednu jsem to tam naházela a bylo to 😀

luciasek001
11. únor 2010

Ahoj holky, tak ja to tu šlape? Jak se máte? Koukám lenerka zatim asi ještě nerodí.
Nám se přes den nechce chrnět tak za poklusu i obědvám. Začíná se prosazovat už to nebude jen to věčně spící miminko. Ale dá se to, v podstatě je hodný nemůžu si stěžovat.
Mějte se krásně, zase se sem juknu 🙂

blondynka400
11. únor 2010

luciasek, no toť otázka, jestli lener nerodí, už se nějaký den neozvala. Ale tak snad kdyby něco, poslala by sms...
Tak koukám, jsme na tom stejně, mě malá taky přes den už nechce moc spát, už by si chtěl hrát a nebo na něco koukat. Za to v noci mi ale spí lépe a dleší dobu. takže si v podstatě taky nemůžu stěžovat
😀

kualalik
11. únor 2010

čus čus,

lenerka se mi neozvala, ale jsem neustále ve střehu, kdyby něco 😉

Jsem si dneska smontovala postýlku a teda vypadá luxusně 😀 čekám na tu nepropustnou podložku na matraci a nějaký prostěradla + povlečení 😉
Dneska jsem ráno byla na krvi a nějak se mi tam udělalo šoufl, ale to asi bylo i tím, že jsem vstávala o 2 hodiny dřív 😀

Jdu se vyvenčit s bafu a mužem, když tak večír jsem tu 😀

blondynka400
11. únor 2010

kualalik, já mám taky její číslo, slíbila mi, že dí věděrt, tak to budeme mít ze dvou pramenů 😀

kualalik
12. únor 2010

blondy,tak treba tvuj holub bude rychlejsi nez muj 🙂 on totiz furt nekde lita 🙂

Tak jsme vcera s muzem zasli jeste vecer na veceri,dokud jeste muzu ze🙂 samo,ze jsem tu mega porci nesnedla a nesla jsem si to domu,tak ze mam dneska obed🙂

blondynka400
12. únor 2010

kualalik, myslíš? Tak to jsem zvědavá, kderý bude ryhclejší 😀

Mega porci nesnědla jo? To j bych si klidně dala dovjitou porci 😀 Taky jsem se dneska ráno vážila, a ta váha se nějak zasekla a už nejde dolů 😝 😅

kualalik
12. únor 2010

dneska jsem si dala k obědu "noky" s kuřecím masem a špenátem a teda jsem prase, málem jsem to snědla všechno 😀

celé dopoledne jsem pracovala v kuchyni a teď jsem z toho docela vyřízená, tak jsem si hodila nožky nahoru a možná se hodím celá do polohy ležmo 😀

blondynka400
12. únor 2010

kualalik, to mi připomíná, taky bych si měla dát něco k obědu, než se malá vzbudí. Jak už teď přes den nechce moc spát, je to pak s jídlem blbý 😀

kualalik
12. únor 2010

blondy, tak že už vyžaduje pozornost? 😅
Mno musí se ten človíček nějak unavit...
Moje kamarádka, co má akční miminko od porodu, tak nabrala během těhu 16kg a zhubla skoro 25kg... 😅 Absolutně nestíhala jíst, pak se to trochu zlepšilo, a váha se jí drží furt dole, tak je ráda, že vlastně vypadá líp než před otěhu 😀

blondynka400
12. únor 2010

kualalik, jojo, přes den ano, už prostě nechce jen spát. Musí si s ní člověk hrát, povídat a nebo musí alespoň koukat (a to sama v kolébce, ona tam totiž stejně nic nevidí 😀 )...
já se tedy snažím jíst pravidelně, ono když nejíš, tak je to špatně. OProtože jak se ti rozkládá tuk, uvolňují se z toho škodliviny a ty pak přechází do mléka, což nechci 😝

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru